BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #403617 przez Moniq
Kinia jest boska!!! jaka pannica :D

Madziu, współczuję teściowej, z moimi teściami bywało różnie, choć w porównaniu z Twoja to aniałowie; ale lubią się wtrącać; ja nie chciałam krzywdzić córek i różnicować dziadków, bo jedni i drudzy ją kochają choc w inny sposób; ja zrobiłam tak, porozmawiałam z moim mężem, powiedziałam że to nasze dziecko i że my ustalamy zasady, my wychowujemy i że to powiem teściom; i tak było, zrobiłam to najspokojnie jak się tylko da, powiedziałam że rozumiem że wychowali swoje dzieci ale teraz jest nasza kolej, to nasze dziecko i my ustalamy zasady, więc niech bedą uprzejmi uszanować nasze zdanie, to my jesteśmy rodzicami i wiemy co jest najlepsze dla naszego dziecka; na początku nie uszanowali a potem powiedziałam im że jeśli tego nie uszanują to będziemy kłócić się przy każdych odwiedzinach bo nie dam sobie tak poczynać; widziałam co wyrabiają ze starszymi wnukami,krew sięgotuje

Madziu, musicie się postawić, nie odsunąc babcię ale zmusić do sznaowania waszego zdania i waszego sposobu wychowania,jak nie zrobisz tego teraz, potem będzie trudniej, a z czasem będzie sobie dużo bardziej poczynała

Karola, jesteś najwspanialszą mamusią dla swojego dziecka i nie daj nikomu wmówić sobie Że jest inaczej

Ewa wieczorami jest taka zmęczona że karmienie jest męczarnią, płacze przy cycu, robi po dwa łyki i się wkurza
ale za to lepiej spi w nocy budzi się tylko 2 razy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403630 przez Elwerka00
Moniq ja z Olkiem mam tak samo...! zawsze wieczorem placze przy cycu czy butelce.. Juz nie wiem jak go nakarmic.. Je tak jakby ktos mu mial zaraz te jedzenie zabrac ...masakra..
Robisz cos z tym,czy poprostu trzeba to przeczekac,bo szczerze mowiac na mnie tez te codzienne kilkugodzinne marudzenie oddzialowywuje;/

A o tych tesciach bardzo madrze napisalas,chyba tez tak zrobie,bo ojciec tamtego ostatnio sam decyduje gdzie wnuczka zabierze,i to beze mnie;/ itp.nie pytajac nawet czy moglby go wziasc.. Rzadzi jak swoimi;/ ale ja sie nie dam;/

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403637 przez Karola1990
dziewczyny czy mogę was prosić na klikanie banera pod moim paskiem? :)
Będę wam bardzo wdzięczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403691 przez szolrak1
dziekuje wam kochane:* to kurcze nie bedzie proste bo m kocha mamusie ... ehh masz moniq racje...:(:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403694 przez szolrak1
mieszkamy tak sa 3 miasta P POTEM B POTEM CH ,

ona mieszka w CH

ja teraz w P

a za tydzien bede mieszkac w B czyli blizej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403697 przez nelka
Ale Zosia wczoraj miałą dzień! od g10/30 do g20 spała zalewie 20minut :ohmy: i wcale nie była marudna ani nie wyglądała na zmęczoną, tyle miała enegrii że myslałam że wogle spać nie pójdzie ale naszczęście po kąpaniu, zjadła i padła :blink:
jutro jedziemy na pare dni nad jeziorko już się nie mogę doczekać aż się wyrwe z domu bo męczy mnie ta rutyna :silly:
dzisiaj musiałam jechać na chwile do pracy i powiem wam że wcale nie mam ochoty tam wracać, nie wiem jak to wszystko ogarne :huh:

Elwi a weź może spróbuj jak Oluś jest taki pobudzony, karm go w przyciemnionym pokoju w ciszy, może rozprasza go otoczenie i się denerwuje?

Szorlak ale teraz przychodzi do siebie a potem do waszego mieszkanka więc może się nie będzie tak panoszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403708 przez szolrak1
nelus no wlasnie na to licze... ona uwaza ze ma tylko weekendy wolne i ze bedzie dzecko zabierac.. ona mnei tak nienawidzi ze nie chcce z małym siedziec przy mnie tylko go wziac i juz.... musze jej powiedziec nie... a nie uamiem ehhh dupa dupa dupa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403727 przez Elwerka00
wlasnie moze masz racje ze go rozprasza wszystko bo kreci glowa na wszystkie strony i marudzi je marudzi ahhh... a jak karmie piersia to juz w ogole.. Nie da sie karmic bo az placze.. Stracilam ochote karmienia piersia.. ;/


Oh Madziu badz silna,bedziesz na swoim to ona nie podskoczy..a nawet jjesli to nie ma prawa sie panoszyc..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403860 przez szolrak1
:* elwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403875 przez nelka
Elwi to musiałabyś go wyciszyć przed karmieniem, może jakaś muzyczka i przytulanko. W sumie kąpiel jest ekscytująca dla takiego maluszka więc pewnie dlatego po niej tak marudzi.

Aż strach pomyśleć że my kiedyś też będziemy teściowymi :P mój M uważa że moja teściowa się mnie boi :silly: głupota :blink: ona jest dziwaczna kompletne przeciwnieństwo mnie we wszystkim i chyba nigdy nie znajdziemy wspólnych tematów, najgorsze jest to że ona nie pracuje, nie ma żadnych obowiązków bo nawet obiadów nie gotuje, mieszka rzut kamieniem od nas a nie mamy co liczyć na to że jak wrócę do pracy to nam pomoże z Zośką :huh: masakra....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403925 przez Elwerka00
Nelus a kto Zosia sie zajmie jak wrocisz do pracy?

Madziu ile Bruncio wazy?;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404037 przez szolrak1
nelus to ja marze o takim podejsciu tesiowej!! jak najmniejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404042 przez szolrak1
ale wierze rowniez ze wy jestescie smutni z tego powodu... ehh zero pomocy gdy moze to tez przykre:*



glupie babskaaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404044 przez szolrak1
elwi kochana jutro mam kontrole bioderek to go zwazymy;] ale ponad 6 napewno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404082 przez Elwerka00
a my jutro szczepienie wrrr... ;( dziecko znowu mi pokuja.. Dobrze ze teraz tylko 1 zastrzyk..;( moje biedne..;( juz sie boje ;(

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl