BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 4 miesiąc temu #508926 przez szolrak1
u nas tylko 2 zabeczki ale ida ida ida nastepne misiek marudzi od 2 dni i lapka w buzi smaruje go calgelem


elwi w szoku jestem ze odchodzisz z forum ... sama cieszylas sie postepami olka z nami a teraz czujesz ze jest gorszy??????? wcale nie ejst gorszy i dobrze o tym wiesz kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie bunio tez nie raczkowal az pewnej nocy obudzil sie o 2 i do 5.00 jechal z koksem . To przyjdzie z czasem i nikt nie uwaza ze Olek jest gorszy ... przykro mi ze tak myslisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508943 przez ewelinda83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


heh madzia czyli dobrze pamietalam :) ty to sie masz z ta tesciowa :ohmy:

karola iwcia jak tam kalendarze, jaka reakcja dziadkow :)
u mnie tato sie ucieszyl i tescie ponoc tez bardzo, mama tez sie cieszyla ale dla niej nie bylo takiej niespodzianki bo ona mi pomagala przy tych kalendarzach :)

dzsiaj juz tescie wspominali zebysmy przyjechali na nastepne swieta do Polski, zebysmy je wkoncu spedzili cala rodzina tzn z meza rodzina, bo te spedzalismy z moja.
ale by bylo ... przy stole by bylo 20 osob jak nie wiecej :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508989 przez szolrak1
;] i dalej subskrypcja zawieszona:) hmm ciekawe;] jakie glupie uczucie wchodzic na maila bez wiadomosci z forum;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508991 przez szolrak1
kiniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508997 przez szolrak1
ale fajny rowerek czapeczka i buciki hihihi:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509002 przez szolrak1
ost sie troche zdolowalam bo weszlam na wage i sie okazało ze przytylam 4kg :( czyli mam do zrzucenia 10 kg! fujj:) karmienie piersia mi nie pozwala narazie ech ale ja to tak kochamm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #509011 przez ewelinda83
madzia mi tez doszly dodatkowe 2 kg :( i nie wiem jak to zgubic ? w sumie 5 kg

rowerek Kubusia ale mamy taki sam tylko w czesciach jeszcze ;) kurteczka od Kubusia :) a czapeczka Kini :lol: jak dobrze miec starszego kuzyna heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509022 przez szolrak1
ewus rewelka!!!! pieknie sie prezentuje! jak zawsze oczywiscie:D i ta trabka hiihihhi:d slodka:)

przytylam bo amciam chrupki bekonowe haahhaha wrrrrr;]

jak usypiacie dzieci wieczorem?? ja ostatnio bunia wkladam jak jest padniety do lozeczka i glaszcze po glowcei i buzi lub czesze szczoteczka;] czasem wyjdzie czasem nie ale on niecierpi lozeczka wstaje w nim bawi sie... ost stanał sam 10 sek bez trzymania ... mamo fizycznie sie rozwija ale mowi tylko "e de" hahah lub "nie" faktycznie zasada szybko fizycznie wolniej mowa sie tu sprawdza;]

kala jak Patryk sie ma???

czy wasze maluszki maja czesto otwarte buzki ?? bo bunio ciagle praktycznie jezyczek na wierzchu i sie zastanawiam czy tak mus ie podoba czy mam nos zapchany bo kataru nic i temeratury tez:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509024 przez szolrak1
ide spac kochane :) dajcie znac jak usypiacie maluszki ;] buziaki kolorowych!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509033 przez iwcia
Kinia supcio :) oj rosną nam te maluchy rosną :)

Ewcia u nas kalendarze zrobiły furrorę :P wyszły super i jestesmy bardzo zadowolenia reakcja bardzo pozytywna, także prezent był extra :) a macie jakieś pomysły na dzien babci? :P bo się zbliża :P
A co do rodziny to wiecie najlepiej się wychodzi na zdjęciach :D i to wszystko hehe

Ciężko się tu dostać bez tej subskrypcji :/

Nasza mała sama zasypia w łóżeczku, jak ją kładziemy po 20 to bawi się jeszcze lalą, ma taką pozytywkę szmacianą z boku przywieszoną na szczebelku, operuje przy niej, pokręci się i zasypia także z tym nie mamy większego problemu.
Dzisiaj natomiast robiła takie dziwne uniki głową i niewiem czy ją coś boli czy tak reaguje że nie chce jeść, tak dziwnie skula głowę że łyżeczką można trafić do nosa zamiast do buźki, i płacze zaraz trochę więc może to przez to gardło? bo kaszle albo ząbek, sama niewiem co raz to coś nowego i bądź tu mądry.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509111 przez Karola1990
u nas usypianie Madziu to męka
po pierwsze mała nie chce nam spać w dzień
usypiamy ją tak bardziej na chama niż bardziej jakby sama chciała zasnąć
M tańczy przy esce z małą na rękach i tak po pół godzinie zasypia a ja lulam ją na rękach... inaczej nie zaśnie i czasem jest tak zmęczona że po mleku tez zasnąć nie może.
z tym mamy problem.

kalendarze wyszły super. moi rodzice już powiesili na honorowym miejscu. ucieszyli się bardzo
za to rodzice M ... teściowa niby mówi że jej się podoba a teśc nie wiem czy widział.
Trochę się zawiodłam na nich bo Ola nie dostała od dziadków nawet buziaka na święta,
Ja wiem że nie powinno się oczekiwać prezentów i wg. że to rodzice są od prezentów itd. ale Ola to jedyna wnuczka jaka była z nimi na święta.
ehh... z tego względu na przyszłe święta dostaną fige z makiem i nie będę się zastanawiała znowu i głowiła co im dać.

kilka innych osób tez to dostanie :D

wiem wstrętna jestem.

a rowerek i Kinia superancko !!!! moja mam chciała Oli taki kupić ale powiedziałam że za wcześnie.. chyba zaczynam żałować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509257 przez kala321
kinia juz jexdzi na rowerku?
szok;)

ja daje kawałki chlebka,ale z masełkim lub suchy
a co robisz ,że ona buciki nosi,mój wszystko zrzuca z nóżek,żadnych butów nie chce nosi,piętami się zapiera i ściąga,obojętnie czy na rzep czy na wiązanie:(
już nie wiem co robić

a oczywiście teksty tak zimno,a ty mu butów nie ubierasz?! i oburzenie
ostsatnio się wkurzyłąm ubrałam małego,a buty do torby włozyłam,bo nie mam siły ich szukac,zbierac z ziemi,jak tylko wychodzilismy z domu do auta

a teściowa z oburzeniem,a gdzie masz butki,jak nie będziesz ubierać mu to się nigdy nie nauczy ich nosic

a ja wrrrrrr miałąm 50 siatek,torb i dziecko pod pacha,no ale co tam buciki....wrrrrr

wasze dzieci tez uciekaja? w cigłym ruchu są ten post piszę z przerwami na gonienie go
toć on nie zmordowany jest,a już niby zasypiał

gryzie i drapie,czasem mi się rzucA,WASZE TEŻ,czy tylko mój taki aniołek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509268 przez kala321
mój ćwiczy język wytyka go,otwiera buzię,zamyka robi takie minki,że boki można zrywać

nasz najwyraźniej mówi ej, mama,am i jeszcze jakieś swoje dźwięki coś na kształt taty

i zaczał mi się w bok posuwać trzymając się poduszek na łożku przesuwa się w jedną i w drugą stronę

jeszcze nie jest zdrowy,ale już chyba lepiej przełożyłąm kontrolę na poniedziałek,zobaczymy

my kąpiemy małego,a następnie ubieranie i balsamowanie,zawsze tak samo,butla buzi i spać do łóżeczka kładę go ja lub mąż otulamy kołderką,ma swojego słonika i pieluchę i wychodzimy

sam zasypia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509275 przez kala321
iwcia a może magnes ze zdjęciem,moje klientki zamawiają-robi furorę i jest tani;)

ja mam dodane do ulubionych i wtedy łatwo mi wchodzic:)

iwcia może robi to co nasz,on od kilku dni "patrzy na świat pod różnymi kątami",przekręca się np siedzi i się wygina,że główką patrzy jakby z boku,jakby od dołu,następnie z drugiej strony,potrafi się tak wiginać wiele razy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509280 przez Karola1990
Kala moja identycznie.. teraz dałam jej szczoteczke do zębów i mam chwile spokoju :d

ale jest strasznie szybka.

podobno bardzo dobre jest chodzenie na bosaka... bez kapci.. ja sobie tłumacze tak jak mała buciki ściąga :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl