BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 4 miesiąc temu #507852 przez szolrak1
a ja sie wkurzylam bo m chory i bylam u tesciowej a ona miala angone i nic nie powiedziala i całowała bunia i przytulała opieprzylam ja a ona "hahha zapomnialam sie" ............ nie mam slow!! ;] kala teraz cie rozumiem! tez mialas taki pzrypadek;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508150 przez ewelinda83
czesc mamuski
juz po swietach :/ balam sie ale bylo milo :) Kiniulka troszke sprobowala karpika tak wiec swietowala z nami :)

iwcia ponoc jest tak ze jak dziecko sie szybciej rozwija fizycznie to pozniej zaczyna mowic i na odwrot ... a z lozka to tez mi Kinga raz spadla wrrr ale sie strachu najadlam :(

karola gratuluje postepow Olusi :) ona to sie rozwija jak burza :lol:
ja tez mysle ze u nas kwestja dni i Kinga zacznie robic kroczki, teraz wlezie wszedzie, wspina sie a najbardziej lubi miejsca gdzie jej nie wolno isc ;) wczoraj wczolagala mi sie pod lozeczko i sie wystraszyla bo juz nie umiala z pod niego wyjsc :)

madzia nie wiem ale moze mam deja vu ale wydaje mi sie ze juz kiedys czytalam u ciebie wypowiedz ze tesciowa byla chora i lazla do malego :blink:
a tak powaznie to babka nie ma rozumu :unsure: z angina do dziecka :ohmy:

elwira przykre jest to co piszesz, ja myslalam ze jestesmy tu po to zeby sie wspierac, opisywac postepy naszych maluchow, radzic sie. to ze Ola sie szybciej rozwija to przeciez dla Karoli powod do radosci ale to nie znaczy ze nasze dzieci sa gorsze bo jeszcze nie chodza i nie mowia ???? niby moja Kinga jest najstarsza i powinna pierwsza zaczac mowic czy chodzic ale ja sie nie martwie bo ona jest Kinga a nie Ola i sie rozwija inaczej :)
mialas ostatnio gorszy dzien i dostalas wsparcie od nas, ospowiedz na swoje pytanie ktore cie nurtowaly ....
tak wiec wracac tutaj do nas i sie juz nie fochuj !!!!

kala a wy byliscie tylko w swieta z mezem i Patrykiem czy tez z dzidkami ??? tak pytam bo pisalas ze jeszcze nic nie masz ugotowanego ?!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508186 przez kala321
ewelinda na Wigilię szłam do mamy tam przygotowywałam(ze sobą brałam) pstrąga w galarecie i pstrąga w ziołach;)
w końcu zdążyłam z gotowaniem dużo nie robiłam
ryba po grecku,pstragi w galarecie,pstagi w ziołach,klopsiki,zrazy,schab ze śliwką,sa latkę i babeczki korzenne, reszta kupiona(jakiś łosoś,koreczki,makowiec,sernik i kartofelki,rybki w śmietanie itd-to gotowe,bo bym się nie wyrobia

1 dzień swiat bylismy u tesciowej, drugi w domu odpoczywalismy

dzis mamy kontrolę u lekarza,jest lepiej,ale jeszcze nie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508214 przez iwcia
A u nas kolejny dolny ząbek wyszedł to już 7 :D

ewcia, moja Oliwka, się powoli rozwija fizycznie, ale nadrobi w swoim czasie, od poczatku tak było wiec widocznie taka jej uroda :)

Święta i po świętach teraz odpoczywanie i jedzenie resztek :P heh a mnie niestety choróbsko się czepiło

A i jeszcze pytanie, od paru dni na buźce zauważam takie malutkie krosteczki, dokładniej mała ma je na brodzie i ostatnio trochę na koło noska, to są takie skupiska krosteczek. Nie wygląda mi to na krostki z alergi, wiecie co to moze byc?

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508418 przez Elwerka00
ja sie nie focham,i zazdrosna tez jakos sie nie czuje.poprostu denerwuje mnie pare rzeczy.jak sie ostatnio wypowiedzialam,ze popieram slowa emmy to tez bylo zle ze mam swoje zdanie i na mnie naskoczylyscie.radzenie sie pomaganie rozmawianie o chorobach spoko ;) ale nie mowienie o postepach dzieci w taki sposob by cos udowodnic.nie bede tlumaczyc tego,bo to juz nie istotne.co do tego jak bylo na poczatku nie mialam na mysli ze wtedy bylysmy w ciazy a teraz dzieci sa. Chodzilo raczej o to do czego te forum sluzylo. Z reszta juz to nie jest wazne.tak Ewa pomagalyscie mi,radzilyscie dziekuje,to dla mnie naprawde duzo znaczy!tego Wam nigdy nie zapomne ze mialam w Was wsparcie.i jestem naprawde wdzieczna,ale nie widze juz potrzeby mojej obecnosci na tym temaciku.Karola to oczywiste ze gratuluje i ciesze sie z postepow Oli ale fakt ,czuje ze moje dziecko jest jakies gorsze.a ja tak nie chce,nie chce sie spinac i uczyc go na sile czegos by waszym dzieciakom dorownal i moglabym cos w koncu napisac gdy wy sie wszystkie wypowiadacie ze tyle juz potrafia.to nie Wasz problem tylko moj.z mojej inicjatywy znikam z forum,a nie z Waszej rzekomo winy.zdrowia dla dzieciakow zycze i Wam rowniez.pa

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508438 przez ewelinda83
Elwira ale to ze Olek sie inaczej rozwija to nie znaczy ze jest gorszy, dzieci maja pewien czas na to wszystko i kazde robi to inaczej ale to nie znaczy ze jest GORSZE. Ola idzie ze wszystkim jak burza i to nie znaczy ze my mamy zaczac stawiac nasze dzieci na nogi i uczyc ich chodzenia bo inne dziecko chodzi. z ta wypowiedzia emmy tez sie zgadzalam wtedy i zgadzam sie teraz NIC NA SILE !!!! przyjdzie pora i na nasze dzieci :)

szanuje twoja decyzje ale szkoda by bylo jak bys odeszla i juz z nami sie kontaktowala i nie pisala o sobie i o Olku :( ja bede tesknic i bedzie mi ciebie brakowac ale na sile cie zatrzymywac nie bede bo to nie o to chodzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508581 przez Karola1990
Iwcia ja czytałam gdzieś że to od śliny.. przy zabkowaniu jest jej dużo i mogą robić się krostki... Ola też takie ma i faktycznie jak mniej się ślini one znikają ale tylko jak jest nawał śliny to znów się pojawiają. Możliwe że to i u was od tego.

My tez teraz resztki zjadamy :)

strasznie mała rozdrazniona jest dzis ... mam nadzieje ze to zabek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508701 przez iwcia
Czy Wy też macie problem z subskrypcją tego tematu? Zawsze przychodziło mi na maila jak ktoś coś napisał a teraz już nie przychodzi.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508715 przez iwcia
Karola jak u Ciebie ząbki ruszyły to teraz pewnie będzie już jeden po drugim szedł i stąd to marudzenie. Przeważnie właśnie jak już pierwszy się wybije to idą kolejne. A moja nie dość że kaszle to jeszcze własnie ten ząbek jej wyszedł wczoraj, także wszystko na raz a dziecko marudzi oj marudzi, mała złośnica, chyba mamy kryzys 8 miesiąca :P hhe

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508724 przez ewelinda83
iwcia do mnie tez juz te wiadomosci nie przychodza i nie wiem dlaczego :S :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508726 przez kala321
do mnie też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508818 przez Karola1990
iwcia... a dajesz jej kanapeczki? jak idzie ich jedzenie? czy jeszcze nie dajesz ? bo nie pamiętam czy to ty czy ewelinda :P

jak ma tyle zabeczków to pewnie już potrafi gryźć ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508846 przez iwcia
Kanapeczki na razie odpadają u nas bo alergia ale chrupki sobie gryzie takie kupuje twardsze bezglutenowe. Zupki też już większe kawałeczki. Mimo że ma już trochę tych ząbków to jednak jakoś tak się boje jej dawać większe rzeczy do gryzienia :/ pare razy tak ją brało na wymioty i się wystraszyłam.

A te wiadomości niewiem czemu nie przychodza musi byc jakis blad, bo patrzyłam u siebie to mam zaznaczoną dalej tą subskrypcję.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508876 przez Karola1990
bo ja ostatnio dałam wieksze kawałeczki i ich jakby to ładnie ująć ... nie do końca strawiła

ale z łykaniem problemów nie było większych.

widocznie jeszcze nie czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508923 przez szolrak1
oj do mnei tez nie doszło:( dziwne

ewusia masz racje bo juz raz przyszła do mnie! a teraz bylam u niej i nic mi nie powiedziala:( postawila przed faktem dokonanym ech

piekny dzionek mialam dzisiaj;] z bruniem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl