BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #509345 przez ewelinda83
kala te buciki byly wtedy pierwszy raz ubrane i o dziwo ich nie zrzucila :blink: ale inne skopuje zaraz, po domu smiga w dwoch skarpetach bo kapcie sciaga i gryzie. teraz dostala od dziadziow takie kapcie ze skapreta wlasnie to troszke dluzej ma je na nozkach :blink:

u nas Kiia dalej malo je tzn od jakiegos tygodnia :( w dzien mleka wogole nie chce, dopiero wieczorem i w nocy nadrabia :dry:

do spania musze ja bujac na rekach bo tak ja moja mama nauczyla, kiedys zasypiala mi sama w lozeczku a teraz musi lezez na podusi na rekach z kocykiem i najlepiej jak leca kolysanki i jej jeszcze spiewam :dry:

Kinia tez ciagle jezyk wypycha :) chyba taki etap :) i zaczela gryzc :huh:


aaaa i dzisiaj konczy 9 miesiecy :)

karola tez rowerek to super sprawa, polecam :) Kinia jezdzila dopiero raz ale pamietam jaka Kuba mial radoche jak jezdzil :)

a jak jest u was z myciem zabkow ??? bo Kinga zamiast je myc to zjada paste i na tym koniec :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509356 przez Karola1990
my kupilismy szczoteczkę malutką... co prawda jest od 3 lat :P ale jak nałożę trochę pasty na nia to mogę chwilkę poczyścić i później daję jej do zabawy .. gdzie sama też sobie tymi włoskami poszoruje.

raczej jako zabawa a nie jako mycie ząbków.
bo ma 2 i jeszcze mocno ich nie widać ale są :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509462 przez kala321
wiem,mój też pomyka bez kapci,ale chodzi mi na dworzu

mój gryzie szczoteczke,mam pastę,ale jeszcze mu jej nie dawałam, aszczoteczkę gryzie zamiast myć,ale ja trochę lub mąż mu czyścimy wodą i szczoteczką

Kinia już 9 miesięcy-gratki;D

my mamy szczoteczkę i pastę od 0-2 lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #509477 przez iwcia
Gratki kinia :)

Moja narazie nie jest taka mobilna jak Wasze maluchy ;) więc w kapciach sobie siedzi w domu, ostatnio kupiłam jej takie króliczki i woli jeść im uszy :P niż w nich chodzić.

A takie kozaczki na zimę to kupiłam i się nie sprawdzają zbytnio, jak jej ubiorę rajtuzki i jeszcze skarpetki to potem się nóżki nie chcą zmieścić chociaż są niby na jej rozmiar :/ ciężko czasem trafić z butkami żeby było odpowiednie.

Kala tak to własnie jest jak ktoś Ci mówi coś o czym zielonego pojęcia nie ma jak sytuacja wygląda, wiadomo że każda matka chce dla dziecka najlepiej i gdyby się dało to by Twoj mały w butkach chodził, ale głupie komentarze to nie problem wypowiadać, ehh tak to jest hehe

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509484 przez ewelinda83
dziekujemy dziekujemy :)

a Elwirka nas czyta ale nic nie napisze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509552 przez kala321
wiem,że czyta;D bo rozmawiałam z nią na fb, mam nadzieję,że do nas wróci,bo Olek ma śliczne ząbki i fryzurkę super,taką fajną szopę włosów;D

i mówi już baba i mama super,mój nie chce baba mówić;P
i tyłek podnosi,mam nadzieję,że Elwerka się nie pogniewa jak to napiszę,co Elewrko mogę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509554 przez kala321
usypiałąm mojego od 10,do łożeczka a on nie,potem jedni go scie,kolejni,kolejni, w końcu padł o 14;) ciekawe jak długo pośpi
ostatnio sobie właśnie wyrzuca tą drzemkę i robi jedną dłuższą,a jak wasze maluchy w ciagu dnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509832 przez szolrak1
wow ale szczescie kalaaaaaaaaaaa sam zasypia wow!!!!! moj dzisiaj sam usnał o 19 ale o 18 szedł spac to była chwilka przebudzenia godzine walczylam az wkoncu polozylam go do lozeczka i zasnał z poduszka na ktorej spie:D ciesze sie:)


karola rozwalilas mnei tekstem o esce hahahhaha:D masakra;]

ja buniowi daje skarpetki buciki takie antyposlizgowe mama mi kupila:d bunio tez zrzuca lub skopuje buciki;] nie lubia te dzieciaki nic na nozkach:d a potem beda krzyczały ze chca nike haha:D


bunio nie lubi mycia zebow robie to bardziej z zasady czasami na sile bo on nie chcce nawet buzi otworzyc i placze nie cche sie nawet bawic szczoteczka a jest malenka kochana 0-2 a paste lubi hahha:D

tak sie ciesze ze zasnał;]sam uuuuuuuuuuuuuuuuuuuulala:D

nie mowi jeszcze tak jak wasze malenstwa:d tylko - nie, e de, ge, ejj, oj, da ;] mama narazie poczeka na slowo "mama" ;]


ewus gratuluje kiniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509891 przez Elwerka00
czytam,czytam bo mnie interesujecie;p
Kalus nie gniewam sie,na Ciebie ? w zyciu ;);*

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509960 przez ewelinda83
Elwira wiec skoro ciebie nadal interesujemy to wracaj do nas :)
widzisz Olek duzo mowi a Kinga nic :( no moze za wyjatkiem baba baba :angry: co juz mnie zaczyna smucic i denerwowac bo czasami Kinga woli isc do mojej mamy a nie do mnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510162 przez kala321
Elwerka to dobrze,że się nie gniewasz i napisz coś czasem o Olku i pokaż tu jego piękny fryz;D

Madzia gratuluję usypiania samodzielnego ;)zobaczysz i Twój z czasem zacznie sam spać

mój tez mało mówi wyrazem przewodnim jest ej,czasem mama,czasem inne jego zwroty,ale wyrazy jako wyrazy mało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510281 przez kala321
witam
kiepsko się dzis czuję:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510296 przez ewelinda83
ja tez :( Kinga miala jakas histerie w nocy i przez dwie godziny nie szlo jej uspokoic :( nawet nurofen nic nie pomogl. spala z nami bo co ja odlozylismy do lozeczka to spowrotem zaczynala plakac :( oczy mam na zapalkach.
mamy jechac do "kuzynki" 60km ale po takiej nocy to juz mi sie nic nie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510335 przez iwcia
U nas nocka oki pobudka jakoś o 6.30 na jedzonko i spanie do 8.00
Mała już zdrowieje, ma lepszy humor i prawie nie kaszle. Mi też przechodzi, a teraz w ogóle panuje straszna grypa i rodziny całe chorują, także uważajcie u nas każdego po kolei rozłożyło.

Czy Wasze dzieci też nie chcą się same bawić? Nasza to musi z kimś non stop bo jak sama zostanie na łóżku czy na macie to od razu w płacz, nie można odejść na chwilę nawet :/ kiedyś potrafiła się zająć jakaś zabawką, siedziała sobie i się bawiła a ja robiłam co innego a teraz ma jakiś odwrót o 180 stopni.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510403 przez kala321
wstawiłam jasne pranie,potem ciemne wstawię i poprasuję,bo już się nazbierało,jak mąż wróci z pracy może wezmę się za przebranie ciuszków,bo znów cześć za mała

mój tez ostatnio potrzebuje mamę w pobliżu,chyba,że go puszcze do chodzenia,to wtedy mama przeszkadza,bo nie dopuszcze do ściągania ksiązek i bałaganu
ale myślę,że to jest ten etap 8 miesięcy:
ten lęk seperacyjny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl