BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #80013 przez aska27
Dziękuję, mam nadziję,że szybko się wykuruję, tak szczerze myslałam ,ze już dziś będzię lepiej.. a tu bez zmian!

A co do awansu to robię teraz awans na nauczyciela kontraktowego. Zastananwiam tylko czy mi się uda, obronę będe miała dopiero ok 15 czerwca, w sumie to najwcześniejszy termin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80036 przez martus0707
Kamilka24 gdzie kupiłaś te łóżeczko i ile za nie zapłaciłaś? Strasznie mi się ono podoba, takie "przyszłościowe" bo wyjmujesz ściany ze szczebelkami i masz łóżko dla starszego dziecka:) A i jeszcze jedno pytanie, ma ono regulację poziomów ułożenia materaca? I jakie ma wymiary?
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80054 przez hoborr
Cześć wszystkim.
kaśka191919 nie martw się na zapas - w ciąży ponoć wyniki są inne niż normy dla zwykłych "niezaciążonych". Na początku ciąży też miałam podwyższone chyba leukocyty a lekarz mówił że to nic strasznego, że to normalne. Także napisz wieczorem co i jak - na pewno będzie ok!


To łóżeczko kamili też mi się bardzo podoba - bo może służyć dłużej. Kamila podawała chyba wczoraj linka ale to była niestety niepolska strona. Trzeba poszukać takiego na polskich stronach. I pewnie nie jest tanie;)

Aśka i różyczka ja też robiłam staż na mianowanego ale przerwałam, bo to był dopiero pierwszy rok stażu. A ty różyczka na jakim etapie awansu jesteś? Aśka ja egz miałam dopiero w lipcu - ale to zależy tylko on dyra. Najważniejsze żebyś wyrobiła się z teczką - chyba że jej nie robisz bo słyszałam że niektórzy nie muszą. Sam egzamin to formalność także się nie przejmuj. I staraj się jednak zrobić bo szkoda roku:) a i grosz deko większy:) aśka leż i odpoczywaj - zdrowiej i niczym się nie martw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80060 przez hoborr
A i mam pytanko. Dzisiaj zakupiłam glukozę - 50g. Ale na opakowaniu nie pisze w jakiej ilości wody to rozpuścić? Czy ma być to woda ciepła czy zimna, czy przegotowana? Czy dostanę w laboratorium kurcze coś do przyrządzenia tej mikstury , czy mam zabierać toboły z domu? masakra... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80061 przez Groszek
Hoborr dajesz pielęgniarce glukozę a ona robi Ci miksturkę :) weź cytrynkę wtedy lepiej przez gardło przechodzi :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80077 przez Kamilka24
Martus0707 kupiłam to łóżeczko w UK, dałam za nie 220 funtów, ma regulację materacyka, też mi się okropnie podobało, więc zdecydowaliśmy, że je kupimy bo poźniej nie trzeba będzie kupować normalnego łóżka tylko odczepimy szczebelki i dół i gotowe :silly:

Oto link, nie wiem natomiast jak to jest z wysyłką do PL
www.just4baby.co.uk/acatalog/Teddy_Dream...Bed_with_Drawer.html

Dobra uciekam na zakupy przed jutrzejszym wylotem, obiecałam siostrzenicy, że kupie jej piżamke hello kitty :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80084 przez masuska
Cześć dziewczyny, wczoraj od Męża dostałam najbardziej nietrafiony prezent na Dzień Kobiet. Mówiłam mu że nic nie chce, a jak się uprze to może być goździk, no ale, nie wiem gdzie miał głowę, dostałam czekoladki z rumem:P No ale później pojechaliśmy na kolację, także nadrobił tą gafę.

Glukozę muszę mieć swoją? Nie wiedziałam o tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80087 przez Groszek
Masuska u mnie w przychodni można było kupić na miejscu, ale ja miałam swoją :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80088 przez aga1040
Cześć mamuśki. Ja wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest ok!!!!!!!! :laugh: To że wyczuwałam rzadziej ruchy dziecka to faktycznie sprawa większej aktywności. Doktor przebadał mojemu niuniusiowi serduszko, móżdżek i wszystko jest w porządku. Waży już 380 g :laugh: mój mały byczek :) i pokazał mi jego pisiorka :) spory hehe
Jeśli chodzi o wyniki krwi to też mi nieco spadła hemoglobina ale mam łykać żelazo.
I doktor też kazał mi zrobić badanie glukozy (75 g mam wypić dwie godziny przed pobraniem krwi). Badanie mam wykonać miedzy 24 a 28 tygodniem ciąży. Tylko z tych wszystkich badań i informacji, które mi wczoraj podawał, nie pamiętam czy mam być na czczo i czy pobranie krwi z palca czy normalnie... Ale to jeszcze go dopytam bliżej badania.
A i musze się z wami podzielić jeszcze jedną nowiną przedwczoraj tj. w poniedziałek niuniuś w końcu mnie kopnął że aż mój mąż poczuł :laugh: a jaki był dumny :) bo do tej pory tylko ja wyczuwałam ruchy dziecka :) ale już daje mały o sobie znać... Niech kopie mamulke ile wlezie tylko żeby miał tam dobrze i był zdrowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80096 przez masuska
Masuska - 02.07
Piernikarczyk07 - Nikodem Dawid 03.07
Rika - 3 lipca
Iwanek1 - Hanna 06.07
Green - 06.07
Xela - Synek 07.07
Natimp1 - 09.07
Hoborr - 09.07
Sandraczekolada - Córeczka 11.07
*******************Olka1730 - 11.07
Martus0707 - Oliwier 13.07
Oposek - Synek 14.07
Monique - Córeczka 15.07
Aska27 - Mikołaj 15.07
Kamilka24 - Amelia 16.07
*******************1987gosia - 19.07
Rita - Marek i Wojtek 19.07
Basba - Córeczka 20.07
Kaska191919 - Córeczka 20.07
Anka2011 - Synek 20.07 lub 24.07
*******************Takajedna - 21.07
Luz_de_luna - Maciej 22.07
aga1040 - Synek 25.07

Przyszła_mama - Córeczka 27.07
*******************sl0nko - 27.07
Różyczka - Bianka 30.07
Mania_mm1 - Córeczka 30.07
Patka22o2 - 30.07
Happymamma - Synek 01.08

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80097 przez aga1040
A to łóżeczko jest naprawdę boskie!!!!!!! Lepiej teraz trochę dołożyć pieniążków i mieć dwa w jednym :) Bo naprawdę super sprawa jak łóżeczko można wykorzystać później dla nieco starszego dzieciaczka... Niż wydawać kolejne pieniądze :laugh: Jak znajdziecie gdzie można kupić u nas to dajcie znać, bo ja też jestem nim zainteresowana :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80107 przez hoborr
znalazłam podobne łóżeczko na allegro:

allegro.pl/adam-lozeczko-140x70-dwufunkc...nto-i1480304536.html

też mi sie podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80108 przez hoborr
Groszek napisał:

Hoborr dajesz pielęgniarce glukozę a ona robi Ci miksturkę :) weź cytrynkę wtedy lepiej przez gardło przechodzi :lol:


dzięki za info:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80114 przez Groszek
Ależ nie ma za co :) polecam się na przyszłość :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80115 przez hoborr
masusaka kupiłam pojemnik na mocz i tą całą glukoze i nawet 5 zł nie zapłaciłam za to. I nie słyszałam żeby dawali sami - :cheer: trzeba mieć swoją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl