BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #79558 przez Martynka__89
Śliczne łóżeczko :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79605 przez masuska
Cześć Dziewczynki, Wszystkiego najlepszego dla was i dla malutkich kobietek które cześć z nas nosi pod serduszkiem:) Buziaczki

Kamilka dziękuję:) Fajny wierszyk. Pytanko, jak będziesz w PL to myślę że zajrzysz na forum?

A na glukozę postanawiam iść w 27 tygodniu. Dowiedziałam się że badanie powinno się robić między 24 a 28 tygodniem, ale są różne szkoły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79684 przez piernikarczyk07
Łóżeczko bardzo ładne :) Dziękuję za życzonka ;)

Wróciłam z glukozy, więc jak dla mnie wypicie tego to sekunda :laugh: aleee... po 30 min siedzenia zaczęło mi szumieć w uszach, zrobiło mi się ciemno przed oczami, wymiotować mi się chciało...ogólnie było mi słabo i źle :dry: Wyszłam na powietrze zadzwoniłam do męża, a on do mnie cały czas coś mówił i przeszło :silly:
Dobrze że lekarz uprzedził mnie o tym że wielu kobietom robi się niedobrze po glukozie...inaczej bym spanikowała :huh:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :blink:

Miłego dnia mamusi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79698 przez MagdaM
Kamilka24 czy mozesz mi podeslac jakis link do tego lozeczka??

Najlepszego Babulce :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79714 przez Kamilka24
MagdaM proszę bardzo
www.just4baby.co.uk/acatalog/Teddy_Dream...Bed_with_Drawer.html

Oki dziewczynki ja lecę do pracy, oby jak najszybciej minął ten dzionek :silly: taka piękna pogoda a ja muszę iść :angry: papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79758 przez przyszla_mama
piernikarczyk07

napisalas ze wypicie dla Ciebie tej glukozy to sekunda, naprawde czy w przenosni?:)

Bo jak ja bylam na tym badaniu, to Pan uprzedzal mnie, ze absolutnie nie mozna tego wypic za szybko, nie krocej w kazdym badz razie niz w 5 min, od 5 do 10 nalezy, w przeciwnym razie moze sie zrobic nie za fajnie...

jesli tak naprawde szybko wypilas to to jest przyczyna...

bo wypic szybko latwiej, ja wlasnie sie meczylam ze musialam po lyczku - dwoch pic, ale efekty sa gorsze i gorzej sie whlania ta glukoza..

Pozdrawiam cieplutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79760 przez piernikarczyk07
Mi lekarz i pani w laboratorium powiedzieli że mam góra 2 min na wypicie glukozy i nie mogę tego przedłużać bo wynik wyjdzie zły i będzie trzeba powtórzyć badanie :dry:

Hmm nie wiem ale może masz rację i faktycznie od tego zrobiło mi się tak źle :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79762 przez piernikarczyk07
Aaa i mi lekarz kazał po wypiciu siedzieć przez tą godzinę (podkreślił SIEDZIEĆ nie CHODZIĆ), a dziś były dziewczyny i one normalnie wychodziły na miasto z laboratorium i przychodziły po godzinie :huh:

Chyba co lekarz to inaczej mówi :blink: Ważne że ja mam już to za soba ;) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79773 przez MagdaM
Dziekuje :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79785 przez Rika
a na mnie czeka to badanie :/ fuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79804 przez przyszla_mama
o widzisz... co lekarz to inaczej mowi.. mi tak mówił wlasnie, mysle ze od tego moglo ci byc tak slabo, ale jak widac nie wiadomo juz kto tu prawde mowi jesli chodzi o ta wiarygodnosc wyniku, takie samo badanie a tak rozne teorie..


mi tez nie pozwolili sie ruszac, musialam siedziec i mialam dwa razy pobierana krew, raz po godzinie, drugi raz po dwoch, wiec dwie godziny w bezruchu tak przesiadzialam


ale tak jak mówisz, najwazniejsze, ze mamy to za soba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79819 przez aska27
hej Dziewczyny! Oj, ja niestetety sie rozchorowałam :( już drugi raz! W grudniu grypa,a teraz jakiś wirus..i znowu leżenie.. oby szybko minęło!!! Pani doktor mowiła,ze jakos za często choruję,ale jak tutaj nie chorować jak pracuje sie z maluchami... zawsze coś. Martwię się o dzidziusia, mam nadzieję,że wszystko będize dobrze!!! Oj, taki dziwny mam dzień kobiet :blink:

A jak Wam mija ten dzien?? Wasze drugie połówki pamiętały o kwiatku? :blink:

Trzymajcie się zdrowo, buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79971 przez kaska191919
czesc Wszystkim mamusiom :)

dzis odebrałam wyniki morfologi moczu i HBs te dwa ostatnie ok ale morfologią jestem przerażona :ohmy:
jak robiłam dwa miesiące wczeniej wszystko było ok, a teraz leukocyty hemoglobina hematokryt limfocyty neutrocyty eozynofile neutrocyty monocyty mam zle :( do lekarza mam 18 ale juz się martwie czy wszystko okey , jak jest u WAs z morfologią???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79974 przez różyczka
Kaśka nie martw się na zapas :) Ja ostatnio tez sie zmartwiłam a lekarz uświadomil mi, że te strzałki "góra- dół" co sa na wynikach dotyczą kobiet, które nie sa w ciązy!Ja miałam tych strzałek kilka, czegoś za malo, czegoś za duzo a gin orzekl, że wszystko jest w jak najlepszym porządeczku :) Także uszy do góry :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79978 przez różyczka
Aska strasznie mi przykro, ze pochorowałas się akurat w taką piękna pogódkę :( Wracaj jak najszybciej do zdrowia a póki co mam co Ciebie pytanko - czy dobrze kojarzę, ze Ty robisz teraz staż? Czy to jest taki staz z karty n-la? Jesli tak to mam następne pytanka :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl