BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #78891 przez Green
basba my mamy zamiar sami zrobic szafke dla maluszka w jego pokoju ,ale to akorat niebedzie nic skaplikowanego bo bedzie wnekowa wiec suma-sumarom trezba tylko wymierzyc wstawic drzwiczki i polki :silly:
rozyczka mnie pomaga herbatka mietowa lub herbata zwykla z cytryna .
Co do pogody to u mnie na wyspie cieplutko jednak bez slonka ;)
wczoraj sie dowiedzialam ze znajoma urodzila coreczke ponad 4 kg ! fakt brzusio spory miala , ale ona taki patyczek zawsze byla wiec niewiem pokim ta waga , meza tez szczuplego ma :unsure:
A ja generalnie tak sie ciesze ze za 15 dni bede w PL a za 17 dni zobacze swoja niunie i byc moze dowiem sie kto tam mieszka?... bardzo bym chciala juz wiedziec , zwlaszcza ze wszyscy wroza mi chlopca ,a mnie snila sie juz 2 razy dziewczynka noi zdecydowanie wiecej mam ciuszkow dla dziewczynki zlwaszcza na te pierwsze miesiace :woohoo: NO nic ja uciekam zjesc jakies sniadanko w koncu :woohoo:
[/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78934 przez hoborr
Na podkarpaciu słonecznie!

Moja koleżanka urodziła w sobotę i ma tak malutkie dzidzi że ubranka ma w rozmiarze 52. Ponoć są takie dla wcześniaków jeszcze mniejsze. Ale była na to przygotowana bo u niej w rodzinie wszystkie dzieci to się takie malutkie rodzą, a i ona też jest filigranowa:)

Jeżeli chodzi o pokoik to ja nie kupuję żadnych specjalnych mebelków niemowlęcych. Tylko te podstawowe -łóżeczko itd. Na razie mieszkam u teściów a nasz domek jest jeszcze nie wykończony i może na przyszłe wakacje się przeprowadzimy to urządzimy pokoik wtedy.


Miałam nie pisać o przykrych sprawach ale wiem że wśród Was będzie mi łatwiej... Mój brat miał wypadek na motorze w piątek. A rodzina dopiero mi wczoraj powiedziała - jak okazało się że nie trzeba na razie operować. Ma krwiaka w głowie i pękniętą czaszkę w dwóch miejscach. I to w sumie nie było by jakąś wielką masakrą ale w czerwcu u.r. umarła mu narzeczona - miała guza w głowie i on teraz nienawidzi i nie ufa lekarzom. I nie chce się poddać leczeniu bo cały czas mówi że to i tak mu nic nie pomoże.
Sory że wam truje głowę ale tak się martwie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78938 przez Martynka__89
Ja miałam takie sny że budziłam męża. Eh... Jak Mateusz był mały nie lubiłam koszulek bo się powijały, body są super :)U nas w szpitalu oni ubierali dzieci, ja nic nie musiałam mieć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78949 przez Groszek
Hoborr wygadaj się będzie lżej :) a my tu od tego jesteśmy żeby wysłuchać :) Bardzo mi przykro, może uda się przekonać brata do podjęcia leczenia... trzymam mocno kciuki

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79047 przez masuska
Cześć Dziewczyny:)

Kaśka ma rację na mazurach piękne słoneczko, nie długo idę zobaczyć jak tam prace w naszym nowym domku się posuwają, Mąż już od rana dłubie, a ja się przejdę te 5 km:)

Co do mebelków to przepiękne, ale cena... wrrr za tyle to sobie piec kupię i zrobię centralne.

Co do ruchów, to powiem wam że z czasem będzie sporo tych kopniaków i bardziej intensywne, teraz to mogę się już z dzidziem pobawić:) Ale to już 24 tydzień.

Jakoś ostatnio mi się nic nie śni, ale dobrze, bo też miałam takie przerażające, że Męża budziłam.

Ciuszków to mam 3 kartony, między innymi 17 par skarpetek, wiem że pewnie nie założę większości, ale są słodkie i większość dostałam, a i są w różnych rozmiarach, nawet do 2 lat.

Hoborr przykro mi z powodu wypadku, myślę że może da się przekonać, najlepiej działają ciężarne. Mam nadzieje że będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79107 przez Rika
Dziewczyny jak miałyście badanie obciążenie glukozą to na ile? 50 g czy 75 g??? I czy miałyście dobry cukier w surowicy na czczo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79142 przez różyczka
Hoborr bardzo mi przykro z powodu brata :(

Jejuuuu ale te mebelki śliczne!!! :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79218 przez hoborr
Rika napisał:

Dziewczyny jak miałyście badanie obciążenie glukozą to na ile? 50 g czy 75 g??? I czy miałyście dobry cukier w surowicy na czczo?



Badanie na glukozę mam na 50g, po godzinie badają a jak wychodzi za duże stężenie tej glukozy to każą ci wypijać kolejne 75g i badają po kolejnych 2 godzinach. Tak to ponoć wygląda, choć na własnej skórze przekonam się dopiero za tydzień!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79220 przez piernikarczyk07
Ja na obciążenie glukozą idę jutro więc napisze Wam jak to wyglądało i tak jak piszę hoborr ja też mam 50g glukozy :)

Na śląsku również słoneczko, nawet o tej porze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79278 przez Rika
Ja wiem jak to wygląda tylko kurcze :/ w pierwszej ciąży miałam na 50 g po godzinie a teraz 75 g po 2 godzinach. Miałam za duzo na głowie, nie spojrzałam co napisał i nie zapytałam czemu :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79307 przez hoborr
Rika napisał:

Ja wiem jak to wygląda tylko kurcze :/ w pierwszej ciąży miałam na 50 g po godzinie a teraz 75 g po 2 godzinach. Miałam za duzo na głowie, nie spojrzałam co napisał i nie zapytałam czemu :/


Rika nie martw się, może po prostu tak się stosuje - jak 50 to badają po godzinie, a jak 75 to po dwóch. I nie ma może powiedziane że trzeba najpierw 50.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79312 przez aska27
Dziewczyny kiedy zamierzacie robić większe zakupy, wóżki, łóżeczka itp..?? :)
Ja cały czas się zastanawiam... chciałąbym już coś kupić dla mojego dziecka, trochę mnie przeraża myśl kupna wszytkiego za jednym razem, bo to bedą niezłe koszty!! Przyznam,że troszkę mnie to niepokoi, dlatego dzisiaj zaczełam zastanwaiać się czy pomalutku nie zbierać ciuszków itp...

Ostatnio znalazłam fajny wózek :) Myślę,ze go kiedys kupimy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79336 przez monique
aska27 ja mam podobne dylematy do Twoich. Idąc na USG połówkowe obiecałam sobie, że jak będzie wszystko w porządku, to wezmę się za zakupy. No i ciężko mi się przełamać :D Dopiero dzisiaj zamówiłam wyprawkę, ciuszków troszeczkę :) Trzeba faktycznie rozłożyć koszty po kościach, bo już niewiele czasu vel. wypłat zostało do porodu ;) Bardzo się cieszę, że największe wydatki typu wózek, łóżeczko, foteliki itp. mnie ominą... gdybym musiała i to kupić - czas najwyższy zacząć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79368 przez Rika
hoborr napisał:

Rika napisał:

Ja wiem jak to wygląda tylko kurcze :/ w pierwszej ciąży miałam na 50 g po godzinie a teraz 75 g po 2 godzinach. Miałam za duzo na głowie, nie spojrzałam co napisał i nie zapytałam czemu :/


Rika nie martw się, może po prostu tak się stosuje - jak 50 to badają po godzinie, a jak 75 to po dwóch. I nie ma może powiedziane że trzeba najpierw 50.


No tak tylko ze 75 g robi się dopiero jak 50 g źle wyjdzie :( już mnie wkurzył ten lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #79513 przez Kamilka24
KOBIETKI wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIETEK :lol:
O kobiecie już wiele ,
że zagadka ,że puch,
że diabeł w ludzkim ciele ...

Kobieta - tajemnica i marazm ,
pieklo i raj -
wszystko naraz !

Ona kluczem
do serca mężczyzny włada .
Kto "wpadł" - temu "biada"...

A panowie nasi -
właśnie do nas się tulą .
Czasem fajnie być górą ;)

Ona w ogrodzie kwiatem .
Dla żaglowca sterem-
całym światem zatem !

Co by o niej nie pisać -
prawdą jest ,było ,będzie...
Bo niewiasta od wieków
kojarzy się ze szczęściem ! ;)

Długo sie nie odzywałam bo praca-dom praca-dom i tak w kółko :angry: ale jeszcze tylko dziś na drugą zmianę- jutro wolne a pojutrze do...... POLSKI :kiss: zobaczę się ze wszystkimi, odpocznę sobie- nie ma to jak u mamusi :silly: obiadki pyszne, śniadanka do łóżka i pogaduszki z rana przy kawce (teraz oczywiście INCE :blink: ) hmmm, ale fajnie...

Co do kupna dla dzidzi my już mamy pare ubranek, buciki, skarpetki, koszulki z nadrukami, body wszystkiego po pare sztuk, bo nie mogę przejść obojętnie koło malutkich ubranek i oczywiście mamy też łóżeczko a w następnym miesiącu mamy zamiar kupić wózek :)

Łóżeczko już wam kiedyś pokazywałam ale są nowe mamusie, więc pochwalę się znowu hehe

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl