BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #285069 przez różyczka
Dziekujemy Ufolko i Natimp :kiss:
u nas juz nie ma śniegu bo prawie wszystko stopniało :dry:

apropo wekowania to przecież takie słoiczki gerbera to takie weki własnie i mogą stać bez lodówki baaaardzo długo pomimo tego,ze nie zawierają zadnych konserwantów, wiec myśle,z ę jak sie samemu zawekuje to tez bez lodówki można to długo przechowywac spokojnie.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285070 przez różyczka
ufolka napisał:

natimp a ile wekujesz ?? tzn ile minut i jak dajesz te słoiczki to njapierw zupka i potem obiad jako jeden posiłek??
Amelka też uwielbia gruszki, ale ja daję wcześniej, zazwyczaj ok 13 no bo wiadomo potem w brzuszku bączki się robią no i przeszkadza to w spaniu ;) Może u was też tak jest, że roi mu się w brzuszku no i się wybudza i się wkurza ;)
Masuska oddawaj stówę ;d

Kto to PM ???? Zapraszamy do dyskusji ;)


PM to kwietniówka nasza o ile dobrze kojarze :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285075 przez basba
oj... Różyczko.. już więcej nie bedę... obiecuje. A tamto zdjecie zaraz skasuje co by nie drażniło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285077 przez różyczka
basba napisał:

oj... Różyczko.. już więcej nie bedę... obiecuje. A tamto zdjecie zaraz skasuje co by nie drażniło :P


piekna ta korcula :side:

aleee już za chwile wiosna bedzie....a potem znowu lato.... :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285084 przez maksia
Witajcie!!!
Ależ Wy macie tempo w pisaniu.
Ja wczoraj też byłam w Biedronce ale takiej małej i już nic tam ciekawego nie bylo,właściwie rzadnych edukacyjnych zabawek dla maluchów, kupiłam jedynie małej rajstopki za 3 zł, za to duże przeceny ciuszków są w tesko, kupiłam też tam deserki i obiadki, chociaż ja mojej niuni robię często sama domowe jedzonko. Moja Anusia jakaś dzisiaj płacząca i niespokojna jest, w nocy mi się budziła wielokrotnie, idę z nią dziś do lekarza, bo coś mi się wydaje że ją boli uszko.

Ktoś się pytał o pieluchy z Lidla ale juz nie wiem kto, bo jeszcze Was tak dobrze nie pamiętam, my uzywamy pieluch z Lidla takich pakowanych po 12- 14 sztuk za 7 zł ,jesteśmy bardzo zadowoleni, ale mojej małej wszystkie pieluchy pasują bo nie ma uczuleń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285088 przez maksia
Ja też małej wekuję zupki i obiadki, a właściwie robię paćki bo ona jeszcze jest bezzębna więc nie pogryzie i się dławi, ewntualnie kupuję bobo vity takie obiadki z kluskami , to z nimi sobie radzi. Ja wekuję słoiczki w gorącej wodzie około 15 minut , ale ogólnie to trzymam je w lodówce tak dla pewności, ale nie robię wielkich zapasów tylko góra na 4 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285123 przez ufolka
dzięki, to ja dziś zapasy też zrobię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285151 przez aniaw
Hej :laugh:

ja na chwile z pracy z życzeniami :laugh:

Różyczko buziaczki dla Bianki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dziś zaspałam godzinę do pracy :ohmy: Nie wiedziałam, że potrafie sie wyszykować w 14minut łącznie z makijażem i zrobieniem kanapek na pół dnia :ohmy:
Ale fryzu nie zdążyłam odświeżyć, więc na razie Wam nie pokażę :P
A tak w ogóle to zdążyłam do pracy :ohmy:
Może powinnam godzinę później wstawać :lol:

A wiecie jakie mam plany na wieczór?????
Wreszcie nadrobić co tam plotkujecie beze mnie :P
A jutro znów czeka mnie dyżur :)

Wracam do pacjenta, bo właśnie się wybudza po narkozie ;)
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285156 przez ewitkun
różyczko co do tej Chorwacji to tak jam nasuskapisała najlepiej zaplanować trasę, nocleg i na zmianę prowadzić. my rok temu z mężem zjechaliśmy całe wybrzeże chorwacji ale oboje jesteśmy katami na prowadzenie auta, zostając w czarnogórze prawie pod albanią ale tam nie odważyliśmy się jechać :D i tak jak pisała Oposek plaże kamieniste ale z buciorami na stopach daje się radę a w czarnogórze już pojawiają się piaszczyste plaże, jak pomyślę o suszonych na słońcu figach obsypywanych mąką to ślinka cieknie :) widoki, pogoda, ludzie gorąco polecam te miejsca.

my chyba zdecydujemy się w tym roku na lot do Bułgarii, trochę boję się takich wypraw z dzieckiem, to jednak duży wysiłek tyle h w aucie, w foteliku...

co do obiadków nie wypowiadam się ale jutro zrobię pierwsze danie sama rosołek z indykiem i warzywka :D

buziaki dla Bianki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285207 przez aska27
Dziewczyny mam taki apel.. moze któraś z Was jednak założy konto na :
aguagu.pl/

Dla niewtajemniczonych: zakładacie tam konto swojego bobasa,zdjecia miesiac po miesiącu.. mogłybyśmy oglądać nasze dzieci i nie musiałybyśmy wrzucać zdjecia tutaj na forum, razem z Lucy zabezpieczyłyśmy nasze konta wspólnym hasłem tak więc nikt z zewnątrz nie moze oglądać naszych dzieci. Wiem też,ze Różyczka też Biance otworzyła konto,ale jeszcze nic tam nie zadziałała... pisss wrzuć pare fotek chociaż! :blink:
Gdyby któraś się zdecydowała ..proszę zgłosić się po hesełko do mnie lub Lucy, całuje :kiss: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285214 przez masuska
JA nie mam i nie chcę, nie mam czasu na aguagu:P

Byłam w Biedrze i kupiłam klocki, starczy mi już chyba, więcej nie kupuję....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285218 przez aska27
masuska napisał:

JA nie mam i nie chcę, nie mam czasu na aguagu:P

Byłam w Biedrze i kupiłam klocki, starczy mi już chyba, więcej nie kupuję....


szkoda :dry: dobrze,że możemy obejrzeć zdjęcia na nk... chociaż :blink:

Może jednak któraś z mam się skusi :blink: jeśli nie, trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285229 przez masuska
No na Nk i na Fejsie jestem:) Proszę patrzeć do woli:)

Aśka nie widziałam żebyś odpowiedziała, zadowolona jesteś z tego Mikołaja fotelika do samochodu?

Chciałam wstawić suwaczek, ale jak wchodzę żeby zmienić to kieruje mnie na główną:( Nie działa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285269 przez różyczka
JA TEŻ CHCE TAKI SUWACZEK!!! też chce też tez :)

dziekuję za zyczenia w imieniu Bianulki :kiss:

własnie sie złamałam i zjadłam konkretnego duzego jak chałka warkocza drożdżowego z kruszonką i mandarynkami :P ciepłego jeszcze....

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285278 przez aska27
masuska napisał:

No na Nk i na Fejsie jestem:) Proszę patrzeć do woli:)

Aśka nie widziałam żebyś odpowiedziała, zadowolona jesteś z tego Mikołaja fotelika do samochodu?

Chciałam wstawić suwaczek, ale jak wchodzę żeby zmienić to kieruje mnie na główną:( Nie działa


Masuska fajny suwaczek :)

a własnie chciałbym zobaczyć inne też dzieicaczki, Antka , Biankę, Igorka, Anię, Hanie.. jej no wszystkie :side: ale rozumiem jeśli ktos nie ma ochoty lub czasu bawić się na aguagu, wszystko rozumiem tylko delikatnie porponuję :blink:

Co do fotelka to zadowolona jestem oczywiście, Mikołaj chyba też :) bo nigdy nie protestuje :blink:, fotelik mamy przechylony, czyli Mikuś jeżdzi w pocyji podobnej jak w nosiedełku. Wszsytko jest naprawdę ok, tylko materiał mógłby być inny, nie znam się tak po mojemu jest taki aksamitny,mozna go zdejmować i prać.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl