BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #285684 przez różyczka
Iwanku a raczej Iwonko :) ale miło Cię w koncu "poznac", zobaczyć i Hanie takze, choc ją juz mialam okazję tu na forum :) jak ona zdziwiona :laugh: na tej fotce ze świąt :) super z Was dziewczyny, az by sie chcialo wysciskać :)
15 ostatnich dziewczat z mojej listy znajomych to nasze mamuski z forum :)
jakbys kogos nie mogla rozszyfrowac to pytaj :) ta od tyłu to ja :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285692 przez ewitkun
hihihhihiihihihi widzę, że inwigilacja na nk trwa :) oglądamy się poznajemy :)

Oposku mnie najbardziej stolik interesuje więc jutro rano jadę mam blisko Szadkowskiego, a Ty tak blisko mnie byłaś i nie weszłaś :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285693 przez różyczka
Ewitkun to Ty masz nick dokladnie tak jak Masuska zrobiony :laugh: super!
bo ja to mam taki od czapy :S
Ale Ty to jestes szczypior normalnie :) fajnie... bo możesz wszystko jesc i nie tyjesz :dry:
a jak tak kocham jesc! ale Ci zazdroszcze!
a jaka opalenizna! WOW! :S :) fajna rodzinka z Was...śliczna jak z obrazka :)

Aska a gdzie Ty widzisz wlosy Jasiny??

Natimp - a skad to powiedzenie - "wpadam na seke"? chodzi o sekunde tak? :)

O matko boska już widze te wloski ale to Maksiora a nie Jasiny! :laugh: urocze chlopakiNatka dlaczego ja Cie nie miałam w znajomych na nk?? jak Ty sie uchowalas? hehe :side:

aaa juz wiem dlaczego Cie nie mialam - bo nie przyjełas mojego zaproszenia :(
ta od tyłu w sukience co idzie po schodach to ja :) może jednak możemy zostac kolezankami, co?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285705 przez Oposek
Ewitkun Ewa! ja z Twoją szwagierką? (Pauliną) chodziłam do jednej podstawówki, do równoległej klasy:) Świat jest mały;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285709 przez ufolka
hej ;)
tak zachwalacie te zakupy chyba i ja się wybiorę do Biedronki :) tylko nie wiem teraz do której, nalot zrobię hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ewitkun dzięki za zaproszenie na nk ;) super rodzinka z was, jak pisała różyczka ;) a Ty świetnie wyglądasz, małż też super, no i ofkorz Antek bije was na głowę :)
fajnie tak twarz do nicka dopasować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285711 przez ewitkun
Oposku a te zwierzątka to te z czujnikiem ruchu gdy dziecko się obudzi?

różyczko w pracy to mówili na mnie gałązka hihihih nawet nie wiesz jak chciałąbym przytyć, teraz ważę mniej niż przed ciążą :( opalenizna była teraz to jestem blada jak ściana :(

nie nadążam Was oglądać nawet mój mąż się zainteresował co to za laski :) oglądam dalej i staram się zapamiętać kto jest kto :) ale fajnie jakbym poznawała nowe kuzynki, które znam ale nie widziałam jeszcze :D

ufolka dziękuję za miłe słowa ale Ciebie jeszcze muszę do nicka dopasować hmmmm :)

Oposku ale jaja :D mój mąż często Paulinę odprowadzał do szkoły może jego też znasz hihihihih

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285713 przez Rika
Kto przyjeżdża do mnie na urodzinki??? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285715 przez masuska
Hehehe, jakie poznawańsko:)

Oposku, dziękuję Ci bardzo, nawet nie wiesz jak mi się miło i ciepło zrobiło jak napisałaś "dziękujemy ciociu Masusko" :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Kochana jesteś:) Cieszę się że mogłam sprawić komuś przyjemność:)

Różyczko wlazłam na forum z Męża profilu, przez mozille a tu ja mam stary avatar i Ty też:( Ale za to Ufolka ma nowy suwaczek:)

Piotrowy obiadek:

Pierś kurczaka
Marchew
Ziemniak
Ryż
Brokuł - nowość
Szpinak
Żółtko
+glut.

Tym razem zaszalałam i wyszło mi na 3 słoiki, jeden do mrożenia drugi za 2 dni:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285717 przez Rika
Natimp a ja nie mam Cię w znajomych :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285719 przez ewitkun
Rika ja pakuję Antola i możemy jechać a co :P i Oposka z Filipem możemy zabrać jeśli się piszą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285721 przez masuska
ufolka napisał:

hej ;)
tak zachwalacie te zakupy chyba i ja się wybiorę do Biedronki :) tylko nie wiem teraz do której, nalot zrobię hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ewitkun dzięki za zaproszenie na nk ;) super rodzinka z was, jak pisała różyczka ;) a Ty świetnie wyglądasz, małż też super, no i ofkorz Antek bije was na głowę :)
fajnie tak twarz do nicka dopasować :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A i mnie coś bierze, gardło mnie drapie i lekki katar mam. A Piotrek oczywiście coraz lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285722 przez ufolka
Masuska przepis skopiowany ;p Super że Piotruś coraz lepiej, a Ty rutinoscorbin bierz ;p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja robiłam dziś pierś z kuraka, ziemniak, marchewka i żółtko, gluta daję do owoców ;) No i powekowałam, wyszły mi 3 słoiczki, a jak myślicie można by było maliny też przegotować, zblendrować, dosypać glukozy i powekować ?? A obiadek Amelce smakował :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285739 przez ewitkun
ufolka widzę Ciebie i Amelkę no i Twojego faceta no no no :)

ale mnie się buzai śmieje gdy Was oglądam ale czadersko :) podniecona jestem tym bardziej niż przed seksem hhiihihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285741 przez masuska
Pani Ewitkun, no nie wiem co powiedzieć.. ech... jak chcesz to Ci dam z 5 kilo? Mogę nawet 10...

Ech załamka, idę brzuszki robić... :( :( :(

A ta opalenizna... Gwóźdź do trumny dla mnie...

Ufolka, dzięki skoczę po witaminki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285743 przez ufolka
Chyba zaraz choler*y dostanę, mała nie śpi, ja z nią siedzę zamknięta w sypialni bo mąż w salonie śpi już a ta zamiast spać to się wydziera, śpiewa, bulgocze...tak mi zagląda do lapka że mało z rąk nie spadnie, a ja jeszcze muszę się wykąpać no i ten okres... głupio mi jakoś brać ją do łazienki i przy niej się kąpać :huh: gdybyście ją usłyszały... kiedyś nagram :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl