BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #284670 przez masuska
Różyczko jeszcze w Biedrze jest to za 20 zł:P


Piotrek dostał w prezencie od chrzestnej żyrafkę, ale ledwo po świętach... Więc w normalnej cenie...

Aśka:) Ekstra:) Skopiowałam fotkę, zrobię zestawionko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284674 przez olka1730
Masuska mam ten trzeci z linka allegro.pl/fisher-price-skoczek-m8930-gratis-i2041112989.html rewelacja,a jak sie sprawdzi juz niedlugo mam nadzieje Wam napisze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #284693 przez aska27
Masuska do tego zestawienia to strzelę inną fotkę,to było tak na szybko, nawet Mikołaj niebardzo ubrany hehe bo już do spania przyszykowany, spiochy takie wyciągnięte :blink: jak ma to być na "zawsze" to wstrzymaj się proszę do soboty :)

luz_de_luna :cheer: w szoku jestem! Witaj!

Masuska fajne te pluszaki :) one są jeszcze w Biedronce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284696 przez Rika
Ja jutro lub w sobotę będę w biedronce więc jak coś to piszcie jak będą to kupię :) Masuska u nas w biedronce były jeszcze niebieskie te projektory :) ja kupiłam różowy :) A dziewczynki są zachwycone tą żabką :) obie się nią bawiły tylko ona powinna puszczać bańki a nie puszcza hmm muszę skombinować dobry płyn lub szampon :)

Aska super zdjęcia :) jakie masz fajne łóżeczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284703 przez luz_de_luna
dzięki dziewczyny, może rzeczywiście będę Maćkowi dawać raz zupkę raz coś bardziej treściwego zamiast kaszy. Niestety nie gotuję sama, może powinnam spróbować.
Mamy bujaczek z pałąkiem, jutro spróbuję nakarmić go na bujaczku. Poza tym postanowiłam, że nie będę go zmuszać do jedzenia. Jeśli nie będzie sam otwierał dziobka, to nie będzie jadł i już. Nie wiem tylko co zrobić z karmieniem cycem na to drugie sniadanie, jak nie zje zupy to mu go dac czy po prostu nie dawać już? Boziu, chciałabym żeby to wszystko było łatwiejsze i mniej stresujące.

Maćka wymiary przy urodzeniu to 3,095kg i 51 cm, 10 pkt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284726 przez natimp1
no nic jutro o 7 od rańca do biedy ide:)

laski tak mnie moje synuski dziś załatwiły ze dzięki... Kłade Jacha o 16 spać nie chce no to ok, na siłe nic nie będzie, oczywiscie ok 18 robił sie śpiący to go przedłużyłam do 19, zasnął -myśle ekstra Maksi kończy bajkę, Tomek poszedł na koncert , zrobię obiadki dla Jasiny w czasie kąpieli Maksa i po czytance spokój.. a Tu podczas miksowania obudził się Jachu , ponad 40 min go uspakajałam co sie uspokoił to po 3 sekundach znów, chyba go obudziłam tym miksowaniem nie wiem, w każdym bądź razie właśnie miałam kończyć oglądać rezydencję i iść do wyrka :), a tu proszę dopiero bułki do piekarnika wkładam!!!!!!!!!!!!!!!!1
no nic...taki los matki ;)

kurcze a tera zpytanko bardzo dyskretne troszku krepujące , ale kogo nie pytac jak nie Wasd..

kurcze po antybiotyku, zrobiło mi się chyba coś co często przytrafia sie kobietom, no wiecie gdzie .... kurcze niby mnie tylko swędzi na wierzchu ale jakos mimo smarowania clotrimazolum nie przechodzi . ginko na kasę chorych za 2 tyg :(:(:( a prywatnie kurde znów 100:( może macie jakieś inne sprawdzone pomysły niz tablety które musi lekarz wypisać.. jak co to poniedziałek prywatnie niestety ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #284727 przez Rika
Luz_de_Luna ja trzymam za Ciebie mocno kciuki :)
U mnie jak Zuzia nie chciała jeść to i cyca wtedy nie chciała ciągnąć więc po prostu ją zostawiałam i próbowałam za pół godziny. A Twój mały jak nie chce np kaszki to cyca chętnie ciągnie czy nie?

Dziewczyny my mamy taką żabkę


I to:

Chciałam kupić coś podobnego dla Oli pod choinkę, na allegro za 59 zł :) ale jednak kupiłam ten stojak gimnastyczny :) i dobrze bo to kupiłam teraz :D

I stąd mamy ten projektor :) dziewczynki też są nim zachwycone :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284729 przez natimp1
luz de luna.. nie kumam pediatry , młody podwoił wagę w 60 mcu to o co kaman.. mój miał 3650 jak sie rodził a na 60, mcy niecałe 7 kg, a je ( no może nie przez ostatnie dni)
mega kachę, obiad, i na noc butla z kaszką...
spoko Kochana nic na siłe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #284734 przez aska27
luz_de_luna napisał:

dzięki dziewczyny, może rzeczywiście będę Maćkowi dawać raz zupkę raz coś bardziej treściwego zamiast kaszy. Niestety nie gotuję sama, może powinnam spróbować.
Mamy bujaczek z pałąkiem, jutro spróbuję nakarmić go na bujaczku. Poza tym postanowiłam, że nie będę go zmuszać do jedzenia. Jeśli nie będzie sam otwierał dziobka, to nie będzie jadł i już. Nie wiem tylko co zrobić z karmieniem cycem na to drugie sniadanie, jak nie zje zupy to mu go dac czy po prostu nie dawać już? Boziu, chciałabym żeby to wszystko było łatwiejsze i mniej stresujące.

Maćka wymiary przy urodzeniu to 3,095kg i 51 cm, 10 pkt.


luz_de_luna może Cię pocieszę,ale mój Mikołaj w ogóle nie chce jeść obiadków i tych gotowych i tych robionych przeze mnie, dziubnie coś i już ma dość. Denerwowałam się tak jak Ty,ale teraz odpuściłam, jeśli zje to super,ale nie zamierzam mu wciskać jedzonka czy zmuszać. Myślę ,ze małymi krokami trzeba działać.

Rika fajne te zabawki! Dziewczynkom podobają się
A tą żabę już kiedyś gdzieś widziałam,chciałam kupić Mikołajowi,ale było baedzo droga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284740 przez Rika
Luz_de_Luna naprawdę wymiary są OK!!! Nie wiem co ta pediatra chce! Moja Ola urodziła się i miała 2560 g i 50 cm a tera w wieku 6,5 miesiąca ma 6700g i 64 cm... więc Twój jak na chłopca całkiem przyzwoicie!

Natimp1 spróbuj jogurt naturalny, przy antybiotykach niestety czasem tak się dzieje, mimo wszystko zapisz się do lekarza i poproś ewentualnie o maść np Pimafucort. Ona działa cuda, ja stosowałam ją w ciąży jak mnie dopadło a przy obydwu ciążach miałam z tym problem... Ta maść u mnie np kosztuje 27 zł ale jest bardzo dobra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284746 przez luz_de_luna
jestescie kochane, jeszcze raz dziękuję.

Co do cyca, to Maćkiejka jest pierwszy chętny, on by nawet ten obiad na cyca zamienił! Ja mu wprowadziłam obiadki w 5 miesiącu, bo jak my jedliśmy to on wyglądał jakby chciał zjeść słonia z kopytami ;) I wprowadzenie obiadów poszło nawet łatwo. Co prawda też po każdym obiedzie "popijał" mlekiem z cyca. Teraz już nie potrzebuje. Ja w ogóle mam wrażenie, że on bardzo nie chce się rozstać z cyckiem. Że to jest największy ból.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284748 przez Rika
Aska dziewczynkom bardzo się wszystko podoba :)

Luz_de_Luna ja np z Zuzią nie miałam problemów z jedzeniem. Jak większość dzieci na początku nie chciała jeść. Ale nie od razu dziecko zaczyna wcinać cały słoik, na początku trzeba próbować 2-3 łyżeczki, później więcej i nie zniechęcać się przede wszystkim bo dziecko musi nauczyć się wszystkiego - nawet jeść łyżeczką. Dlatego głowa do góry :) jeśli zje 1 łyżeczkę i więcej nie chce to spokojnie odczekaj np pół godziny i spróbuj znów...

Dzisiaj dałam Oli ok 15 małych łyżeczek zupki kalafiorowej z marchewka i ziemniakami i zjadła ale więcej nie chciała. Później Zuzia dała jej banana i też jej smakował więc zaczęłam skrobać jej łyżeczką i aż nóżkami i rączkami machała i śmiała się w głos jak zbliżałam łyżeczkę do jej buzi i otwierała buzię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #284753 przez Rika
Luz_de_Luna kurcze no dla dziecka cyc to nie jest tylko jedzenie. Skoro musisz wrócić do pracy to może poświęcaj mu więcej czasu i cyca wieczorami. A rano o której dajesz cyca? Dałabyś dać mu przed wyjściem do pracy? I na ile godzin wracasz?

Aska to teraz w biedronce jest za 20 zł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284757 przez różyczka
Aska przepiękny kolor ma ta Twoja chusta i super wyglądacie :)
skrobnełam Ci coś na gg

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #284759 przez Rika
Jakbyście coś chciały to piszcie. Jednak jutro jadę do biedronki i na bazar więc będę mogła kupić ale musicie mi wcześniej napisać żebym wiedziała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl