BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #285761 przez Rika
Ufolka ja zawsze jak Zuzia nie chce mnie puścić to ją biorę ze sobą do kąpieli, ona śmieje się z moich cycków i pokazuje mi co idzie i jak mam myć :D od zawsze brałam ją ze sobą, często też razem się kąpałyśmy. Oli nie biorę bo spokojniutka jest więc nie ma takiej potrzeby :)

Ewitkun ale ja serio pisałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285766 przez Oposek
Aśka, Lucy, Ewitkun a ja mogę z Wami na to agugu? że się tak nieśmiało zapytam...

Aśka te pluszaki, o które pytałaś są w Biedronce po 20 zł:)

Różyczka pchacza-żyrafki w Biedronce u nas nie ma, ale jak Ci bardzo zależy to na allegro ją sprzedają. Coś Ty, ja wiem, że czasem ciężko nadrobić i sama pewnei nie na wszystko odpowiadam, po prostu sobie pomyślałam, że może masz już dość pytania, jak nocki... U nas ostatnio też średnio... A skusiłaś się na te czopki?

Natimp ojej, mam nadzieję, że już się lepiej czujesz! głowa do góry, ja ostatnio też ni mogę na siebie patrzeć, siedzę i opycham się ciastkami;) Zwalam na hormony:)

Ufolka super, że Amelce wszystko smakowało:) A napisz, jak Ty robiłaś tą pierś? gotowaną, czy na parze? i jak długo się gotowała? ja obiadki mrożę, a właściwie to mrożę "baze" do zupy, a warzywa dodaję na bieżąco świeże... Nie znam się na malinach, a czemu lepiej glukoz dodać, a nie cukier? i ile tej glukozy? ja biorę ze sobą Filipa, jak idę się myć i wkładam Go do pustej wanienki, tzn bez wody;) ja się myję, a On gada. Nagraj, ja chcę usłyszeć Amelkę!!!

Rika to super, że remont się posuwa do przodu. Wiadomo, że czasu trzeba, bo nikt w totolotka nie wygrał, ale pomalutku sobie wszystko zrobicie. No pewnie, że chcę Cię odwiedzić, czytałam, że na urodziny zapraszasz?;) no my z Ewitkunsię wpraszamy jakby co;) Baw się dobrze z rodzinką:)

Maksia a czemu kupujecie te pieluchy w LIDLU 12-14 sztuk za 7 zł? Bo to strasznie drogo jst, wychodzi 0,60 gr za pieluchę, tyle co Pampersy.

Ania W ja pół liceum tak wstawałam w ostatniej chwili;) Co więcej zawsze wychodziłam z mokrą głową, nawet w zimę, ale czego się nie robi, żeby dłużej pospać :P Udało się nadrobić?

Ewitkun jak wyszedł pierwszy domowy obiadek? smakował Antosiowi? dokładnie, to te zwierzątka z czujnikiem ruchu:) A Twojego Męża ze szkoły nie kojarzę, ale z basenu tak:) Twój Mąż Ci internet odłączy jak będziesz bardziej niż seksem podniecona oglądaniem fotek na nk;)

Olka nie dziwię się, że stresujesz się pracą, ale dasz radę, kto ma dać, jak nie my :side: Fajnie, że udało się wyrwać zębola, mam nadzieję, że nie bolało!

Iwanek zaprosiłam Cię na nb, mam nadzieję, że przyjmiesz;)

Masuska zdrowiej Kochana :kiss: No serio bardzo Ci jestem wdzięczna za cynk biedronkowy, bo kupiłam masę zabawek dla synka za przystępą cenę, jeszcze raz dzięki:)

A co się dzieje z Hoborr? Już po badaniu, wiadomo coś? Oby Jej tylko już ten brzuch nie bolał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285767 przez Oposek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285770 przez aniaw
25 stron do nadrobienia :ohmy:
Cała noc przede mną :lol:

Będzie długi post z góry sorki :P

Niestety większośc fotek mnie ominęło ;)

O mamy nową mamusie, witam witam maksia :) I jakie śliczne imie ma Twoja córcia :lol: Ja wróciś ć już do pracy i się bardzo cieszyć z tej decyzji :)
Ale mam siostrę, która mi pomaga to inna inszośc :blink:

Martuś fajnie, że się pojawiłaś :) Gratulacje dla zębolków :)

Luz_de_luna mój pomalutko z nowymi posiłkami bo raczej to tylko pochłaniacz mleka ;)
Na szczęście coraz lepiej i moja siora ma jakieś na niego sposoby :)
Problem z nim jest taki, że jak poczuje jakąś grudkę to zaraz wymiotuje :(

Oposek ale Filipek cudny na fotkach :) Fajniuche ma śpiochy :laugh: I ten bodziak ze słoniem sweet :)
Nasz Dominiś też spokojnie sam się pobawi w łóżeczku czy na macie :)
Ja też śpioch niezły jestem i ostatnio całe drogi do pracy i z pracy w autobusie przesypiam zupełnie na legalu :blush:
A może faktiko Filipek nie chce na razie rodzeństwa :silly:
Ja też się piszę z Wami do Riki na urodzinki :lol:
Fajniucho, że biedrona rządzi :) Demotywatory wymiataja :laugh:
A my kiedy się widzimy? :)


Masuska zdjęcia ja widzieć i te fotomotażowe też i super figura i z chusta extra, widać, że Różyczka zaszczepia pomału wszystkim bakcyla :laugh:
A Ty nawet mi nie mów o pająkach :ohmy: Dla mnie wszystko co ma więcej niż 4 nogi to wróg :angry: Fajne te skoczki :)
Kurcze u nas w biedronach promocji brak :(
100brzuszków wow :laugh:

Oj dziewczyny, ale wymęczyłyście biedneą Asię tymi przesłuchaniami :blink:

Hoborku jak tam sutek? A jak badanie?
Wiesz mój też spadł Dominiś z łóżka ale ona rączkami się przytrzymał jakimś cudem, ale fakt w mgnieniu oka się takie bobasy przemieścić potrafią :ohmy:

Różyczko czy to prawda, że niechcący nastąpnęłaś na teściową i stąd ten artykuł? :lol: Kurcze córcia nieźle Cię magluje ;) A ten kurier jakiś fajny, może chciał zobaczyć co masz pod szlafroczkiem? :silly:
Różyczko widziałam jak napisałaś o tej księzniczce, ale poczekam z przekonaniem się czy to prawda :lol:
A rzeź była niezła a co do tego horroru z pilą mechaniczną to byłam na tym w kinie i tak się na tym smiałam, że mój M chciał mnie z sali wyprowadzić, bo mu było za mnie wstyd :lol:
Różyczko handel wymienny jest super :laugh:
Niezłe miałaś przejscia z Olif, dziecko studia przeprowadzki, dzielna jesteś jeszcze raz to podkreślę :kiss:

Basba genialna ta ksiązka małego kucharzyny :lol: Co do wiadomości na priva spoko ważne że na forum odpisałaś :) Mądralinek z Twojego Antka :)
A;le cudeńka wynajdujesz w tym neciku :)
Super, że w przedszkolu się udało :laugh:
Ja też chcem wakacje :laugh:

Asiu widziała fotki obcasowe i chustowe, extra :)
A co do Twojej kondycji byłej to podziwiam, ale pewnie szybko do niej powrócisz :)
Niezłe te pozycje dziecka w wyrku rodziców :laugh:
Ja też chcem na agugu czy jak to tam :)

Lucy a jak tam pierogi? :laugh: Nie ważny wyglad a ważny smak :)

Ufolka gratuluję przebłysków ćwiczeniowych :) Mi zapału starcza na krótko niestety ;) Oj ciężko z tymi mamami ;)
A rzeź bo operowałam i krew się lała strumieniami :lol: żartuję :P
Ja wcale nie napisałam, że wieczór z "mężulkiem" się nie udał :blink:
Taki śmiech w głos to rewelka :)

Dorotko biedny Twój Kubuś :kiss:

Kaska fajnie, że praktyki udało się załatwić :laugh:
Pamiętam jak ja na studiach poszłam do jednego doktorka w okolicy co miał swoją przychodnię i mówię, że chcę na wolontariat a ten że co? :ohmy:
I do mnie z tekstem, że jak chce to może mi podbić co tam trzeba i nie muszę przychodzic a ja mówię, że jeszcze nie mam obowiązkowych a chcę już przychodzić to był w szoku :lol: Ale dał mi szanse i duuużo się nauczyłam od niego :)
Znikający ząb? :blink:

Natimp popłakałam się ze śmiechu z Twojego linak :lol:
Zdrówka :kiss:

Ewa jak tam sprawa wózka i kólka? I namówiły Cię dziewczyny na chusę? :)
NK zamiast sexu niezła reklama :lol:

Iwanek zdrówka :kiss:

Rika trzym się z tym remontem :kiss: A Twoje urodzinki? :)
Można spiknąc kobitki i podjechać :)

Olka dasz radę z pracą, trzymam kciuki :kiss:

Kurcze zmykam do wyrka bo rano trza wstać ;)
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285771 przez Oposek
Dzielna jesteś Aniu z tym nadrabianiem:) Ale gdzie jest zdjęcie fryzury ja się pytam? :P
No musimy się spotkać koniecznie, kiedy macie ćwiczonka?

Rany, Masuska Ty jesteś ponad dwa razy mistrzynią słowa :ohmy: Jestem w szoku, ile Ty masz postów, jakbyś z 6 dzieci z tym forum odchowała :lol:

Dobra, trza się kłaść...

Wszystkim miłego poranka życzę i dłuuuuugiego, sobotniego spania;)

P.S. Tania, dobra internetowa księgarnia z książkami dla dzieci:
www.ksiazkidladziecka.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285777 przez aska27
Dzień dobry :)

Oposku strasznie się cieszę ,że i Ty dołączysz na aguagu :)

no i chyba mój apel troszkę poskutkował :blink: troszke mam na aguagu no i na nk, ekastra, wreszcie na bieząco będziemy mogły pogdlądać dzieciaczki... tylko ta nasza Różyczka uparta strasznie i ukrywa Biankę :silly:

Jutro Mikołajek konczy 6 miesiąc, zamówiłam tort, zaprosiłam dziadków... czyli będziemy obchodzić 2w1 :) Masakra jak ten czas szyko leci, juz minęlo pół roku :cheer: :)


Oposku fajny demotywator :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285778 przez różyczka
Ufolko wlasnie jak obiadek wyszedł? Maliny można na pewno bo moja Bianka juz jadla i lubi bardzo - do kaszki jej dodaje.

Aniu no szok :cheer: nie poszlaś w ogóle spac żeby nam odpisac wszystkim czy jak?? :kiss:

musze dzis sie w koncu wziac za porządki jak ta opiekunka ma tu niedługo zaczać przychodizć :silly: :woohoo:

Hoborr jak Twoje cycuchy? jak stresik przedpracowy?

a Ty Lucy tez byś coś napisala :)

Oposku zarąbisty demot :lol: naprawde jeden z lepszych jakie widziałam :laugh:

Moja mniejsza corcia zaczęla drugie połrocze swojego zycia i musze przyznac, ze z każdym dniem kocham ją coraz bardziej i bardziej i ciagle sie zastanawiam czy to możliwe, zeby serce mialo taką pojemnosć?? :) a do tego wszystkiego mam wrazenie, ze przez ta malutką dziewczynkę bardzo sie zblizyłysmy ze sobą z ta dużą :) pomimo tego,ze jest w takim wieku raczej oddalającym sie od rodzica...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285784 przez aska27
Różyczko CUDNIE :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285795 przez ewitkun
Rika ale ja serio mówię :)
Aniu kółko wysłali nowe więc już jeździmy :) a z chusta chyba mnie namówią, gdy spotkam się z Elą przymierzę jej cuda i wtedy zdecyduję :)
Oposku mój mąż jest tolerancyjny on ma tv ja kabel od netu :D ale demotywator bombastisch :D
rózyczko ale sweet Bianka
Aska ja już część zdjęć dodałam tylko niektóre mam z aparatu w dużej rozdzielczości i musze zmniejszyć a to trochę potrwa.... pisałąś coś o wspólnym haśle ale nie pamiętam co i jak....

zmykam jeść śniadanie z mężem bezcenne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285800 przez Oposek
Dzień dobry:)

Dziś dzień babci, więc wczoraj na prędce zrobiliśmy zdjęcie, dziś udało się wydrukować. Z tyłu odbita rączka i życzenia. Filip trochę nieostry, ale tak już musi zostać, trudno.

A tak w ogóle to dziś mija rok odkąd powiedzieliśmy rodzicom i dziadkom, że jestem w ciąży i będą mieli wnuka/prawnuka. Rany, to już rok minął :ohmy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285804 przez Oposek
Różyczko śliczny filmik, ja też się z Filipem tak bawię:)
Super, że Bianka Was z Córą zbliżyła :) No i ja też się zastanawiam, jak to jest, że można dziecko kochać coraz bardziej i bardziej...

Ewitkun jak napisałaś, że spotkasz się z Elą to musiałam się chwilę zastanowić o kim Ty piszesz :lol: Fajnie, że z wózkiem już ok, chusty są świetne, ale dobrze mieć wybór. A co zdecydowaliście z basenem?

Asia też nie mogę uwierzyć, że minęło pół roku prawie, rany... Nawet trochę mi żal;) My pół roczku będziemy obchodzić kameralnie, za to chrzest zamierzamy zrobić równo w piersze urodziny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285814 przez ufolka
hej :)
Amelka dopiero usnęła ok 2 a wstała już tak na dobre o 7, jestem jak zombie :dry:

różyczko ale Twoja Bianka śliczna, tak samo krzyczy jak moja hehe fajne to jest zwłaszcza o 1 w nocy :dry: a co do tego, że zbliżyłyście się także z Oliff to świadczy też o dojrzałości Twojej starszej :) super masz córy :)
Obiadek Amce smakował, ale jak ja wekowałam :side: wsadziłam słoiczki do garnka no i wlałam wodę, zapaliłam gaz no i się gotowały, aż woda się wygotowała bo zapomniałam o nich :D no ale nic, wyłączyłam, biorę słoik do ręki a tam pokrywka się podnosi w ręku a słoik zostaje :D i tak wszystkie trzy. Super zawekowane :angry:
Oposku super zdjęcie ;) A Filipek jaki uśmiechnięty :) dzięki za księgarnie, fajne książki i ceny, oczywiście już mam upatrzone zakupy :laugh: A pierś gotuję normalnie z warzywami, gotuje aż sie ugotuje :side: nie wiem ile to minut hehe, sprawdzam przełamuję na pół i jak już to już hehe a słodzić to nie wiem gdzieś coś czytałam że glukozą to chyba nie ale jakimś cukrem, ale nie cukrem cukrem :silly: ale pewnie zwykłym też można no nie?
Aska teraz 6 miesiąc a zaraz 6 lat będzie :)
Aniu zapracowana zalatana a jeszcze znajdujesz czas dla nas :)
Rika ja czytałam o tych kąpielach wspólnych ale miałam mieszane uczucia, chociaż przyznam że bardzo chciałam spróbować, no i chyba w końcu się skuszę :)
różyczko kupiłaś te puzzle piankowe? Doszły już? Fajne? bo ja się w końcu zdecydowałam, jak możesz daj linka do sprzedawcy od którego kupiłaś plzz
Jeszcze o coś miałam zapytać, zapomniałam.. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285828 przez masuska
Różyczko jaki Piszczek, no i widać że zwariowałaś, hał hał:P

Oposku super z tym zdjęciem:) My zrobiliśmy laurki, znaczy się ja zrobiłam, a Piotrek przystawił kopytko:)

Ufolka rozumiem, jak Ami przyśnie to dawaj do wyrka:) będzie lepiej:)

Ja dziś wstałam godzinę temu, ale mieliśmy pobudkę koło 7mej, mleko i zasnął:P Wcześniej się wiercił w wyrku, ale dobrze się bawił:)

Aniu:) Pięknie nadrobiłaś:) Gratulacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285829 przez masuska
A coś było o malinach, podobno można, ja jeszze nie dawałam, bo mądra ciocia dodała cukru, więc już nie dostanie tego soczku. Ale za to mam sok jabłkowy z jabłek z własnego sadu, bez cukru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285833 przez ewitkun
my właśnie robimy laurki Antek odbija sopy i rączki i bazgra kredkami :D

Oposku Mariusz jutro porozmawia z ratownikiem i zapyta co jest na kolejnych zajęciach czy wygląda tak samo bo przecież na naszych jest roczne dziecko, jeśli za wiele nowego nie będzie to będziemy sobie sami chodzili w określony dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl