BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #91032 przez piernikarczyk07
O joj Rika szynszylek, piękny! Przykro mi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91061 przez hoborr
Szkoda zwierzaczka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91072 przez Rika
Taki kochany był, wesoły. miałam nadzieję że jeszcze Zuza będzie się z nim ganiać i uwielbiał pić colę...

taka pogoda że nawet do sklepu nie chce mi się iść a w nocy wychodziłam pranie wieszać to gwiazd pełno i ani jednej chmurki na niebie... rano o 5 też było pogodnie a tu d..a.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91076 przez piernikarczyk07
Rika kobieto kiedy Ty śpisz?? hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91079 przez masuska
Ja mam mazury na codzień i myślę że lato to najpiękniejszy okres, więc wakacje jak najbardziej super, ale chciałam pojechać w tym roku nad morze, ale też niestety nie wypali:(

Szczerze to ja trochę nie bardzo za gryzoniami, ale był śliczniutki. Przykro mi.

natimp1 mam jeszcze 2 tabliczki, nazbierało mi się:)
Prosze się częstować:)

olka1730 myślę że jak już dostaniesz do ręki to bardzo Ci się spodoba. Kilka mamuś oglądało mój zakup i są zachwycone.
Chciałabym się dziś przejść na miastko, ale pada:( a w nocy ma być jeszcze śnieg:( Ale jutro muszę jechać po ciążową sukienkę na lato:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #91112 przez Kamilka24
Witam Was, u mnie już lato :lol: Słoneczko świeci na dwórku ze 20 stopni a ja do pracy na 2-gą zmianę... masakra

Rika przykro mi, też miałam kiedyś zwierzątko króliczka miniaturke wszędzie ze mna jeźdźił nawet na rolki go zabierałam, ale na wszystkich przyjdzie czas... :(

Masuska jesteś okropna jak można wstawiać takie zdjęcia na forum dla ciężarnych :silly: Ta czekolada wygląda przepysznie aż ślinka leci :S mnnnniamm

Jak byłam w PL to też kupiłam sobie sukienkę na lato w TOP SECRET dla mnie jest świetna bo później też będę mogła ją ubierać jak już brzuszka nie będzie OTO ONA

A to nasza mała księżniczka miała rączki w piąstki i mnie biła jak była badana przez USG :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #91121 przez masuska
Ależ proszę:) Ja całą tabliczkę wszamałam, więc Wy też możecie:P

Widziałam zdjęcia mojej koleżanki z Anglii, gdzie jej córunia na krótki rękaw na huśtawce się buja. Też chcę ciepełko!!!

Świetna sukienka:)

Ale ślicznotka, może będzie bokserką:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91222 przez kaska191919
Witam wszytkie mamuśki :)

u mnie pogod brzydka, i wole nie wychodzić z domu dziś, mówią że chmura nie jest szkodliwa ale w domu czuję się bezpieczniej...


Rika Twoja córcia cudowna jest :P


Ja też bym zjadła czekoladę i jak widzę te fotki ze słodkościami to masakra bo ja w poście mam postanowienie że nie je\m słodyczy :angry:

My zamówiliśmy wózek będzie na wtorek , środę i dorzucili parasolkę :blink:

Myślimy kupić takie cuśśśśs za 120 zł używane dziś idziemy ogladać
www.dladziecka.suwalki.info/index.php?dz...szenie&numer=135104#

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #91249 przez Rika
A te jak zwykle się rozpisały :)

Kamilka24 śliczna sukienka! Ja szukam podobnej ale nie mogę znaleźć nic :( same takie "wieśniactwo" :D

Właśnie wcinam pyzy ziemniaczane z kapuchą pekińską i sosem. Dziewczyny tak z ciekawości zapytam - pościcie w piątki?

Właśnie zaczęło lać :( co za dzień :(

Jutro mamy zaproszenie na grilla ale pogoda mówi "siedzicie w domu" w tą niedzielę lub następna postanowiliśmy wybrać się z małą na basen :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

A ja z Mazur jestem dokładnie z Pisza tylko mnie pod Wawę wywiało a na Mazury jeździmy co weekend, na każdy urlop, święta :) tylko teraz mam co weekend szkołę i lipa :(

A tu moja Zuza jak mnie akurat kopała :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91252 przez Rika
piernikarczyk07 a śpię od ok 1:30 do 4-5 robie mleko i idę dalej spać do ok 9-10 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #91260 przez masuska
No to jak Kamilki córa bokserka, to Riki Kickbokserka:)

Zapomniałam całkiem bo tez miałam nie jeść słodyczy w poście, ale ja i tak rzadko wcinam słodkości.

W piątki nie jem mięsa i przez to nie mam pomysłu na obiad, bo rybę dziś wcielam:)

Rozłożyło mnie zdjęcie córki koleżanki, normalnie słodziutka każda fałdka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91278 przez Rika
Jaka śliczna :)
Ja nie lubię ryb :/ znaczy na wigilię np zjem jakiegoś fileta ale nie przepadam. I śledzie lubię :) tylko nie w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #91381 przez aska27
Kamilka24 śliczną kupiłaś sukienkę :) z niecierpliwością czekam na cieplutkie dni :blink:
Rika, Kamilka śliczne te Wasze córeczki ..no a pozy rewelacyjne :) och jeszcze troszkę i moje drogie nasze dzieci będą już z nami :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #91417 przez Rika
Rany dziewczyny! Nażarłam się jak świnia! Czuję jakby miało mi zaraz brzuch rozerwać :( ale ten obiadek tak pysznie wyglądał ze nie mogłam mu pozwolić tak leżeć samemu :(

I tak jadłam sobie na przemian pyzy ziemniaczane z kapuchą pekińską, sosem, cukierkami, Lay'sami i aż ciężko mi oddychać bo nie mam miejsca a tu jeszcze lody czekają i mam ochotę na pizzę ale gdzie ja to zmieszczę???

Ale świnia jestem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl