BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #90200 przez masuska
piernikarczyk07 napisał:

włączcie teraz TVN!


Noo czyli żeby poród był dla nas łagodny, najważniejsze jest dobre nastawienie :blink:


Co było na tym TVN miałam cały czas włączony, ale paczkę przyniósł listonosz:(

olka1730 - no właśnie butelki są ciekawe:) Też z tymi prezentami to nie raz nie wiem co powiedzieć, mam np. ciuszki, i część była w kiepskim stanie, lub takie przedpotopowe, że trochę poszło do kontenera PCK. Gorzej jak miałam dostać nocnik po już 20 latku, powiedziałam tylko że ładny i na tym koniec. A i mam jeszcze odziedziczyć krzesło do karmienia, które jest paskudne i zniszczone. Wrrrr.

Natimp1, a ja mam smaka 3 dzień na bagietkę z masłem czosnkowym, a ciągle mam jakieś zamienniki, dziś już sobie zrobię taką cieplutką z piekarnika:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90206 przez olka1730
Dziewczyny nie pamiętam gdzie o tym było czy u Nas-tutaj na lipcóweczkach, czy gdzie indziej..skoro i tak szukamy zazwyczaj tego samego znaczy produkty dla maleństwa moze będziemy sobie podpowiadać gdzie warto kupować...takie promocje,które czasami sie pokazują w marketach :laugh:
dla przykłady w Makro od 22 marca do 4 kwietnia będzie Jelp Fresh Classic 2,4kg po 27,05.Płyn zmiękczający do płukania Jelp 2l po 8,97
Moze któraś skorzysta przy okazji :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90223 przez olka1730
Masuska masz rację wtedy sie człowiek wygina,aby przykrości nie zrobić i sie zachwyca ;) nad darowanym...oby tylko osoba obdarowującą nie wzięła sobie do serca misji:) i nie połknęła bakcyla znoszenia do Nas :laugh: Ja zawsze z wdzięcznością dziękuje za dary hehe.A wózek dziewczyny naprawde juz zajechany i kółka odpadają :angry: do gruntownego wyczyszczenia-chyba kerrcherem :laugh: całość...jak tylko ciepło sie zrobi...nie myślcie ze Ja taka wybredna jestem :)może byc stary ale niech będzie chociaż czysty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90237 przez Rika
A te jak zwykle rozgadały się z rana :D
Ej Japonia jest tak blisko ze to przejdzie tutaj?? Ja nie mam TVN-u bo antena źle ustawiona i nie wiem co się dzieje w świecie :(

A dzisiaj w nocy wyjątkowo nie mogłam spać i robiłam pranie :)

Okropna pogoda dzisiaj :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90239 przez masuska
olka1730 ja tak kupiłam tanio LOVELLE w InterMarche, Makro mam w Olsztynie i karty nie mam chyba że już nie potrzebna, bo daaaawno nie byłam.

Teściowa trzyma taką spacerówkę, koła sparciałe, skóra popękana, plastik po dotknięciu leci w strzępy, tylko do wyrzucenia. Ale za to ma śliczną maszynę do szycia-zabawkę, juz około 40 letnią, ale jest świetna i na prawdę szyje!

Olka a z tym wózkiem to moi znajomi zrobili tak, że dziecko spało w takim starym na balkonie i nie musieli nosić nowego na górę, a nowym kursowali po mieście, mówili że wyjściowy, do kościoła:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90245 przez masuska
Rika napisał:

A te jak zwykle rozgadały się z rana :D
Ej Japonia jest tak blisko ze to przejdzie tutaj?? Ja nie mam TVN-u bo antena źle ustawiona i nie wiem co się dzieje w świecie :(

A dzisiaj w nocy wyjątkowo nie mogłam spać i robiłam pranie :)

Okropna pogoda dzisiaj :(


No właśnie po Czarnobylu niewielkie szkody u nas, więc czemu by miało być po tak dalekiej Japonii. Swoją drogą, zawsze chciałam pozwiedzać ten piękny kraj, ale po tym trzęsieniu, juz mi się nie chce.

Też mi noc marnie zleciała, budziłam się co chwilę, a i Mąż się wiercił i chrapał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90249 przez Rika
Ale czarnobyl chyb jeest bliżej... zesztą co ma być to będzie.
Jak się położyłam to mała mi na głowe nogi zakładała i musiałam uważać na nos :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90257 przez natimp1
rika a ja własnie wszytskim zachwalam ze taka pogoda ekstra, :)u nas cudnie jest
masuska, no nocnik mnie trochę aż zniesmaczył-po 20 latku, ja sie zastanawiam czy po moim 3 latku zostawiac czy poprostu wydac te magiczne 15 zł:)bo w sumie porzadnie nie odkazisz zeby pupki nie podrazniło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90262 przez masuska
U mnie też brzydko i zimno, a strasznie chcę iść do siostry. A jutro w nocy mam śnieg padac. PORAŻKA.
Natimp1, ten nocnik to myślę że zatrzymała bo on taki był ekstra z melodyjką no i oczywiście różowy, 20 lat temu to było coś i pewnie nie kosztowało parę groszy, ja z tego nie skorzystam. Czasem mnie męczą te teściowej "rady", np. po co kupować nowe buciki, jak w szmateksie są oryginalne i one są najlepsze, bo są wyprofilowane. Czasem mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjść, rozbrajają mnie.
Ach dziewczyny zapomniałam dziś u nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90271 przez piernikarczyk07
Że co??? Buciki ze szmateksu??!! Buciki MUSZĄ być nowe, tym bardziej dla małego dziecka które uczy się dopiero chodzić! But musi wyprofilować się do jego stopki, a nie innego dziecka :huh: Masakra jakaś.... :pinch:

Mi na szczęście nikt, ani moja mama ani teściowa nie prawią takich morałów, bo wiedzą jak może się to dla nich skończyć hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90272 przez aska27
Witam :) ach widzę,że przygotowania pełną parą :blink:



a co do pogody.... u mnie na szczęcie piękna pogoda... i dobrze,bo doś dużo czasu spędziłam dzisiaj z dziećmi na dworze, trzeba korzystac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90284 przez Rika
U mnie pochmurno, 9 stopni ale wieje wiec dzisiaj nici ze spaceru :(
Ganiamy się z małą po pokoju i czasem tu zajrzę ale zaraz muszę iść do sklepu jakieś zakupy zrobić... a patrząc przez okno to mi się nie chce... A mała dzisiaj fajową pobudkę mi zrobiły. Dokopała się do cyca i zaczęła gryźć... jednak dobrze że tych zębów jeszcze nie ma..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90285 przez masuska
piernikarczyk07 napisał:

Że co??? Buciki ze szmateksu??!! Buciki MUSZĄ być nowe, tym bardziej dla małego dziecka które uczy się dopiero chodzić! But musi wyprofilować się do jego stopki, a nie innego dziecka :huh: Masakra jakaś.... :pinch:

Mi na szczęście nikt, ani moja mama ani teściowa nie prawią takich morałów, bo wiedzą jak może się to dla nich skończyć hehe :lol:

A weź powiedz tak żeby Ci focha nie strzeliła. Mąż zawsze robi tak, ona gada swoje, a on zrobi swoje, więc nie chcę nikogo denerwować i się niepotrzebnie kłócić, jak przyjdzie co do czego to kupujemy piękne, nowe buciki:)

Z tym dworem, to się zebrać nie mogę, ale się przejdę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90296 przez aska27
moja znajoma tylko zaopatruje sie w sklepach z używaną odzieza ... dla swojej dwójki maluchów też tam kupuje, bo jak twierdzi mozna kupić tania firmową rzecz :laugh:
kwestia wyboru, nie mówię nie,ale jeszcze zakupów tam nie robiłam :)

masuska niby to miłe,ze ktoś o Tobie myśli i daje różne rzeczy dla maleństwa,ale rzeczywiście..jeśli juz coś dajemy to nech chociaż to bedzie w stanie używalności!

Rika już niedługo dojdzie kolejny maluch :) oj , jak fajnie dwa szkraby hihi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90299 przez masuska
Nie no, ja się stołuję w lumpeksach, ale butów dziecku bym nie kupiła, ani bielizny!

A gdzie ta piekarniczyk, nadal nie wiem co w tym TVNie dziś było!!!

Jak macie ochotę na Pamersy to w Kauflandzie jest promocja po 44,44 zł za paczę i rozmiary są od 2 dostępne, myślę że nie drogie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl