BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #90861 przez masuska
Cichutko tak z rana u nas i z tej rozpaczy opędzlowałam calusieńką czekoladę truskawkową. Dawno się tak nie zasłodziłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90874 przez piernikarczyk07
Mmm ja też bym się tak zasłodziła hehe :lol:

Dzień dobry mamusie :)
"My" właśnie wstaliśmy, zjedliśmy śniadanko i odpoczywamy :blink:

Nooo marcóweczki mają już końcówkę, Mely córunia ślicznosci na prawdę! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90883 przez hoborr
Cześć Dziewczynki:)

Rika słodziutka ta twoja córeczka:) Brzuszek zresztą też:) Fajna pamiątka takie zdjęcia:) Ja właśnie uświadomiłam sobie że nie mam żadnego zdjęcia brzuszka zrobionego! Muszę to nadrobić:)

Dziewczyny myślę że jeśli można by używać w domu takiego podręcznego USG to dopiero bym się bała! Nic bym nie robiła tylko patrzyła! :silly:
No i mój lekarz twierdzi że lepiej za często nie podglądać! Ja miałam USG tylko dwa razy!

A po mojej akcji z glukozą to mnie na słodycze zupełnie odrzuciło. Nawet ta czekolada truskawkowa nie przemawia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90887 przez hoborr
Wiecie co, marcóweczki już prawie po sprawie, jeszcze kwiecień, maj! A ja mam termin na sam początek lipca i coś mi mówi że już w czerwcu się załapie! Także przeraża mnie to wyliczanie tych miesięcy! Zostało ich tak mało!!! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90891 przez piernikarczyk07
A ja już CHCĘ CZERWIEC!!!!!!!!!! :lol: :silly:
OSZALEJĘ DO TEGO CZASU :S :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90900 przez hoborr
Ja też OSZALEJĘ - ale nie wiem czy z nerwicy czy ze szczęścia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90939 przez masuska
Z radości, z każdego kopniaczka:) A po tej czekoladzie, to nie mam już wyrzutów, bo taką fajną serię miałam, ale kurczę po żebrach mi daje:(

A ja myślę że przenoszę, a tak bardzo chcę w czerwcu!!!!
Piekarniczyk01 już 27 tydzień zaczyna co nie?

Jeszcze tylko: Kwiecień , Maj, Czerwiec i ... Wakacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90946 przez piernikarczyk07
Nom 27 tydzień ale pewnie też przenoszę hehe, zauważyłam że te chłopaki w brzuszkach są leniwe do wyjścia :dry: Jakoś będę musiała go popędzić :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90953 przez hoborr
masuska napisał:

Z radości, z każdego kopniaczka:) A po tej czekoladzie, to nie mam już wyrzutów, bo taką fajną serię miałam, ale kurczę po żebrach mi daje:(

A ja myślę że przenoszę, a tak bardzo chcę w czerwcu!!!!
Piekarniczyk01 już 27 tydzień zaczyna co nie?

Jeszcze tylko: Kwiecień , Maj, Czerwiec i ... Wakacje



haha widzę masuska że ta czekolada naprawdę wprawiła Cię w dobry nastój! Aż mi sie udzieliło!!

WAKACJE WAKACJE yeah yeah :lol: na pewno będą wyjątkowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90958 przez masuska
No a jak, jeszcze zobaczyłam że kolejna marcówka rozpakowana o 7:40. To ja o tej porze siedziałam już na forum. Echhh, ja chcę już!

Ja tez przenoszona byłam, ale tylko 4 dni:)

Aaaaaaa właśnie spodnie ciązowe dostałam, mama już pracuje nad zwężeniem i zrobieniem z nich rurek:) Fajne - czarne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90964 przez hoborr
piernikarczyk wczoraj mój dzidziuś skopał moją siostrę! I wywróżyła że to będzie chłopczyk - bo sądzi że dziewczyna by tak mocno nie kopała!

aha wczoraj byłam u lekarza i znowu pytał o seksy! a ja oczywiście że tylko troszeczkę! A on że trzeba się przełamać i od czerwca systematycznie bo wtedy łatwiej urodzić i nie ma szans na przenoszenie:) Także są i na to sposoby! Moja koleżanka też twierdzi że wywołali poród przez seks - w nocy akcja z mężem a nad ranem już akcja porodowa!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90969 przez masuska
hoborr napisał:

piernikarczyk wczoraj mój dzidziuś skopał moją siostrę! I wywróżyła że to będzie chłopczyk - bo sądzi że dziewczyna by tak mocno nie kopała!

aha wczoraj byłam u lekarza i znowu pytał o seksy! a ja oczywiście że tylko troszeczkę! A on że trzeba się przełamać i od czerwca systematycznie bo wtedy łatwiej urodzić i nie ma szans na przenoszenie:) Także są i na to sposoby! Moja koleżanka też twierdzi że wywołali poród przez seks - w nocy akcja z mężem a nad ranem już akcja porodowa!:)


Właśnie dziś Męża obudziłam o 5:50:) Miło, przyjemnie i mało do pracy się nie spóźnił:) Więc chyba powitamy Piotrusia w czerwcu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90992 przez olka1730
Witam wszystkie mamusie :laugh:
Masuska zakupiłam po wczorajszych namowach TOMMEE TIPPEE - Butelka antykolkowa 260ml :lol: na allegro,wygodna forma ;)dałam 26,60 z przesyłką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90998 przez natimp1
hej dziewczyny, ja własnie po śniadanku w pracy i dzidzia te z chyba je.. bo czuje jak cos lata, ale kopniaków to nie wielkich
dziewczyny powiem tak- nie zebym była ta zaprzeczająca wszystkiemu ale ja męza ścigałam, molestowałamod 38tc , a urodziłam w ostatni dzień 42:) , maz jak przychodził z pracy to juz bez ofrodek mówił, dobra rób co chcesz ..... nie wiedziałam nawet ze mozna chłopa wykończyć:)

wczoraj kup[owałam starczemy synusiowi rowerek i sie przełamałam kupiłam dkla maleństwa skarpeteczki- generalnie to w sumie ejdna rzecz z ubrań której potrzrebuję :)a jaka dumna wyszłam , ze w końcu cos kupiłam, patrzyłam tez na kosmetyki ale nic nie było :)

oo. dzwoniła własnie kumpela czy chce rzeczy po jej dzieciatku od 0-6 mcy, ale juz podziekowałam bo co tam potem z tym zrobic, az tyle to nie wynosi...

masuska, zostawiłabys cos czekolady...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #91027 przez Rika
witam
my na wakacje mieliśmy jechać na Mazury pod namiot :) ale z noworodkiem to nie bardzo :)
Ja zajmuję się teraz zdjęciami i albumami bo mam zamiar wysłać dzisiaj 1000 zdjęć do wywołania :)

A w nocy dowiedziałam się że moje kochane zwierzątko zdechło :(
Ale jestem przygnębiona i ta pogoda jeszcze :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl