BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90300 przez piernikarczyk07
Ale ja np. odwiedzam ciucholandy, kupiłam nawet takie super fajowe spodnie bojówki dla mojego synusia za 1.30gr...od 3 - 6 miesięcy! Wiem tylko, że nie wolno dawać dzieciom po kimś bucików, dlatego mamusie bliźniąt podpisują buciki swoich pociech żeby właśnie nie doszło do takiej czegoś.

Aaa o łagodnym porodzie było, jakieś tam techniki ale prócz tego że najważniejsze jest pozytywne myślenie nic ciekawego nie powiedzieli...ich strona www.lagodnyporod.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90302 przez aga1040
Ja też uważam że dzieciom nie powinno kupować się bucików ze szmateksu.
Z resztą powiem wam szczerze że ja jakoś do tych szmateksów nie mam przekonania. Nasłuchałam się opowieści, że posypują je jakimiś proszkami... Może to głupie ale zawsze mam ochotę wejść do lumpeksu i coś poszperać i kupić ale jak już tam wejdę to mnie odpycha i zastanawiam się kto te ciuchy nosił i w ogóle... i w końcu nic nie kupuję. Nie potrafię się przełamać.
Zresztą mój mężulek powiedział że nie ma mowy żeby nasz maluszek nosił takie rzeczy. To samo zresztą powiedział mój tata. :laugh: No to niech teraz zbierają kasiore bo mały od nich wyciągnie wszystko heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90306 przez aska27
bo tych sklepach trzeba umieć szukać.. no i mieć czas,ale skoro ktoś lubi to dlaczego nie?! :blink:

zmienię na chwilke temat :laugh: hihi ale się uśmiałam:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90307 przez masuska
piernikarczyk07 napisał:

Ale ja np. odwiedzam ciucholandy, kupiłam nawet takie super fajowe spodnie bojówki dla mojego synusia za 1.30gr...od 3 - 6 miesięcy! Wiem tylko, że nie wolno dawać dzieciom po kimś bucików, dlatego mamusie bliźniąt podpisują buciki swoich pociech żeby właśnie nie doszło do takiej czegoś.

Aaa o łagodnym porodzie było, jakieś tam techniki ale prócz tego że najważniejsze jest pozytywne myślenie nic ciekawego nie powiedzieli...ich strona www.lagodnyporod.pl/

Rozwaliło mnie "Program hipnozy na łagodny pioród" Hahahahahahaha
Ale z tym pozytywnym myśleniem to się zgadzam, będzie dobrze, a najlepsze jak już maluszka położą na brzuchu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90312 przez piernikarczyk07
Hehehehe dobry ten filmik :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90328 przez Rika
Aska27 oglądałam ten filmik :D byłam przekonana że to na moją nie zadziała ale spróbowałam i śmiała się jak opętana :) aż się zanosiła :D działało może 2-3 dni, później się jej znudziło ale za jakiś czas znowu spróbuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90342 przez aska27
Rika no włąsnie spróbuj za jakiś czas i nagraj, mała bedzie miała niezłą pamiątkę! :woohoo:

dzieciaczki są świetne.. mala rzecz a cieszy!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90343 przez natimp1
Jak przygotować ryż pomidorowy :
Najpierw gotujemy ryż, kiedy będzie gotowy dodajemy koncentratu pomidorowego, przeprawy (oregano, bazylia, itp.) i wszystko mieszamy.
Jak ktoś ma i lubi to można do tego dodać cebulę czy paprykę
mam przepis, jutro bedzie ryz pomidorowy z rybą:)

a propos lumpeksów to własnie dziś słyszałam jak laski w pracy gadały , ze ja to musze ładnie zarbiac skoro sobie ciuchy ciazowe na 6 mcy kupuje w zarze lub takich innych sklepach ... hahaha a ja wszytsko z lumpa... najwyzej za 8 zł sztuka, no chyba ze kurtka z carry to 15 zł dałam.
te ciuchy w lumpach dezynfekują inaczej by nie przeszły sanepidu przez granice wiec nic nie grozi, a jesli chodzi o buciki, to podostawał duzo do pierwszego synusia, ale jedne ubrałam raz tylko, jak mi dwie pary swoich w kałuzach załatwił:) a nie sorki, kaloszki mam synku szefowej, ale raczej watpie ze akurat one wpływają na stopę, a zawsze przemywam od środka ludwikiem lub szarym mydlem z gorąca wodą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90346 przez Rika
A ja nigdy w lumpeksie nawet nie byłam :) nie piszę że ubieram się w oryginalne ubrania bo tak nie jest. Ja muszę mieć wygodnie a nie modnie :) mąż mnie straszy że mi nie będzie pieniędzy dawał na ubrania bo kupuję dziadostwo (zwykłe nieoryginalne sklepy lub targ lub nawet stadion :)) szkoda mi pieniędzy na spodnie za 150 zł ;/ a maż lubi oryginalne ubrania. Tylko że ja wolę mieć dużo dużo dużo ubrań (najlepiej jak mama sobie coś kupi a ja jej zawinę i w miejsce tego schowam pieniądze :)) a on woli mało ale drogo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90368 przez masuska
Też mam spodnie ciążowe z "Ciupa" i jestem baaardzo zadowolona, extra dżinsy H&M Mama za 8 zł, ciągle w nich chodzę, ale to jedyna rzecz którą mam na ciąże ze szmateksu, bo ciężko mi znaleźć rozmiar, bo jest zbyt popularny. Fajną sukienkę znalazłam na lato (126 cm w w pasie) w sobotę będzie przecena więc pojadę po nią:)

Lubie te sklepy, bo można tam na prawdę świetne rzeczy kupić, a jakie perełki tam są:) Ale buty i bielizna to co innego.

Najlepsza zabawka córci mojej koleżanki to była puszka koniecznie po WARCE z ryżem w środku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90379 przez aska27
Rika mam podobne zdanie.. hihi uwielbiam ciuchy :blink: ale oryginalnych nie kupuję.. jakoś nie zależy mi na markowych rzeczach.

W przedszkolu w którym pracuję dzieciaczki w większości są ubierane w drogie rzeczy, a moje drogie koleżanki namiętnie sprawdzają metki hihi no śmieszy mnie to bardzo. Wole kupić coś taniej, a czesciej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90422 przez Rika
Jak pracowałam to postanowiłam zaszaleć i poszłam do H&M, zostawiłam tam 600 zł a kupiłam tylko spodnie, żakiet, bluzkę i buty... :/ a na stadionie za 600 zł kupiłabym ubrań na 3 lata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90497 przez aska27
jeśli chodzi o zakupy, które uwielbiam... ostatnio zauważyłam,ze zal mi wydać pieniądze na ciuszki dla siebie.. zaraz przychodzi mi na myśl co mogłabym kupić dla maleństwa :blink:

a propos zakupów dla dzieci :) znalazłam fajny leżaczek "Chicco I-FEEL" .. drogi, bo kosztuje – 459 zł
ale fajniutki..


ach masuska gratuluję studniówki!!! :blink: moja przypada 3 kwietnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #90520 przez happymamma
Hej, mam pytanie do Was, bardziej zaawansowanych ciążowo ;) Mianowicie, jak zapewne każda z Was, dopadają mnie raz po raz tzw. schizy :dry: Ruchy mojego synka czuje juz od kilku tygodni, natomiast od niedawna dopiero wyraźne kopniaki, kilka razy dziennie :laugh: Jednak juz drugi dzien moje maleństwo jest bardzo leniwe, porusza się tylko jak go troszke poszturcham, pougniatam brzuszek, a to tez nie zawsze :( Czy powinnam się martwić? Mam nadzieje, że napiszecie, że absolutnie nie :) Ale napiszcie prosze jak to było w tym czasie u Was, dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #90526 przez piernikarczyk07
ABSOLUTNIE NIE!!!! :blink:
Dzidziuś może się inaczej ułożył dlatego nie czujesz teraz tak wyraźnie kopniaczków :blink:
Ja Tobie tak piszę, a sama ostatnio w panice byłam hehe :lol:

Myślę, jednak że jak czujesz ruchy maleństwa to nie ma się czym martwić!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl