BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #318304 przez Oposek
Ewitkun na serio duży ten Twój Synek:) My mamy na 80 i Mu rękawy trochę wiszą;)
Długo się wahałam i ogladałam te kombinezony, jak chcesz to mam pozapisywane jakieś linki i zaraz Ci wyślę, może akurat coś Ci się spodoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318332 przez ewitkun
no długi a i tak zawsze sprawdzam z tabelą wymiarów i mierzę go :)

fajny ten next tylko drogi jak cholera i do 21 dni roboczych wysyłka :(
fajnie gdybys wrzuciła linki bo właśnie ja takich welurowych szukam, dziękuję :)

a zdjęcia poszły i nie ma zwrotki :D juppppi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318354 przez ewitkun
Oposku mam tego nexta w Polsce :) musze dopytać czy realnie dostępny i Antola wymierzyć :)

www.halens.pl/halens/markenwelt/next/mod...inezon__m424616.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318355 przez Oposek
Ewitkun no rzeczy next są drogie, to prawda. Ale mamy kilka i po pierwsze są świetne jakościowo, po drugie świetnie idą używane na allegro. Niektóre sprzedawałam drożej używane niż nowe, bo komuś się podobało, a nie można było już kupić w sklepie. Tak samo H&M- w zeszłym roku była kolekcja dla chłopców z tygryskiem i teraz komplety letnie chodzą na all za 50-60 zł używane, a tyle kosztowały nowe :S

Myślę, że na 86-92 cm ciężko już będzie kupić kombinezon, bo to zazwyczaj dzieci chodzące już są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318360 przez Oposek
Ewitkun ja właśnie stamtąd kupuję. Teraz na wiosnę-lato już zamówiłam, ale jakby co to następnym razem mogę Tobie też zamówić i nie będziesz płaciła za przesyłkę:)

A nie podobają Ci się te? No proszę Cię, sama bym w takim chodziła, gdyby był mój rozmiar :P
allegro.pl/puchaty-uroczy-kombinezon-bra...-86-i2150613953.html
allegro.pl/puchaty-uroczy-kombinezon-bia...-86-i2150403579.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318369 przez ewitkun
a jest bezpośrednia dostawa do Polski podobno w 6 dni

www.nextdirect.com/pl/pl/shopping/boys/n...%3b%26nbsp%3bFashion

Oposku poprzednie linki sie nie otwierają, jutro wymierze Antka i zdecyduję gdzie zamawiam ale ten next najbardziej mi sie podoba, a mój jesienny z kubusiem bardzo się sprawdził idealny był

a Ty spać nie idziesz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318374 przez Oposek
Ewitkun widzę, że się napaliłaś:) www.nextdirect.com/ jest od niedawna, jeszcze stamtąd nie zamawiałam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318377 przez Oposek
Ewitkun a teraz?
allegro.pl/puchaty-uroczy-kombinezon-bra...-86-i2150613953.html
allegro.pl/puchaty-uroczy-kombinezon-bia...-86-i2150403579.html

Ja miałam na jesień taki misiowy z H&M (Hania Iwanka miała taki sam zdaje się) i kochałam Go wielką miłością, rewelacyjny był:) Teraz znalazłam tylko ten, więc kupiłam...

A spać ostatnio chodzę średnio 2-3, dziś jeszcze mam zamiar ograć męża w scrable;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318382 przez ewitkun
teraz mam otwiera się ale to fakt na nexta się podjarałam a jak się na coś nakręcę to :D
ale Wy macie zdrowie :) jeszcze w scrable grać :D gdy mojemu powiedziałam żebyśmy teraz zagrali to stwierdził, że chyba za późno na myslenie hhihihihihihi leniwiec jeden :)
ide spać chyba zaraz mały się obudzi na cyca i nici z mojego spania :)

jakbym się dowlekła do łóżka to kolorowych snów i wysokiej wygranej sama ją sobie odbierz od męża :P hmmm to miała być Maja.... :)

a z tego halensa czekałaś długo na dostawę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318395 przez Oposek
Ewitkun ja wprowadzam plan spędzania czasu z mężem, tak mnie jakoś przedwczoraj natchnęło. A późny wieczór/noc to jedyna pora ostatnio kiedy nie pracuje. Niby mamy jakieś tam swoje rytuały bliskości i nie mam niby na co narzekać, ale poprawić zawsze jest co :blink: Nie samym seksem podobno człowiek żyje ;)

Poprzednio przesyłka przyszła błyskawicznie, niecały tydzień czekałam. Teraz zamowiłam 10 dni temu i jeszcz jej nie ma. Co prawda kupowałam ubranka dla Filipa na lato i dla mojego chrześniaka, który się jeszcze nie urodził, więc mi się nie spieszy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318404 przez różyczka
Witam sie z rana
cos mnie gardlo boli a miałam dzis wybyć na zakupki ubraniowe hmmmm :S

super te misiowe kombinezoniki ale mi sie takie dzidziusiowe juz wydają :)

ja przedwczoraj tez pokupowałam juz wiosenne ubranka Biance od kumpelki (sporo next i HiM własnie) i miedzy innymi kurteczke wiosenna nexta :) i drugą i katane dzinsową taką mieściutka superasta i dżinsy, spodenki do tego, bluzy przeróżne, tuniki...bo mysle, ze fajnie na wiosne bedzie wygladać w takich zestawach - spodenki+kurteczka :)
a i mam fuksa z moja niania bo z wlasnej inicjatywy wzięła Bianki za male ubranka i sprzedala sporo sasiadkom swoim a nastepnego dnia przyniosła 2 stówki :) ucieszylam sie jak nie wiem co bo leza w szafie i tylko miejsce zabieraja a nie znosze wystawiac aukcji, zmniejszac fot itd., z drugiej strony żal jak sie sprzedaje po 3 zl ubranka, które kosztowąły kilkadziesiąt zł ale mam świadomosc, ze w lumpie nexty i inne znane firmy sa nawet po złotowce :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318425 przez ufolka
Dzień Dobry :)
Fajne te kombinezony, ale ja też chyba już kupię coś bardziej "dorosłego" ;p
różyczko no 200 zł wow :) fajna kasa, ja to magazynuję z myślą o drugim dziecku, chociaż nie wiem kiedy zaskoczę bo znów przedwczoraj okres dostałam błeee ;/

my wczoraj do 23.30 siedzieliśmy, bo zasnęła po kąpieli a potem obudziła się i płakała no i potem nie było już spania bo zobaczyła męża i na wygłupy ją naszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318430 przez ewitkun
dzień dobry :)

hmmmm macie rację, że takie dzidziusiowe te kombinezony tylko kurteczką to może podwiewać czy coś w tym stylu... hmmmm to teraz znów będę myśleć :) a i chyba zdecydowałam się na parasolkową spacerówkę taką na wyskoki autem z wózkiem i będzie to x lander xgo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318454 przez Oposek
Dzień dobry:)
U nas wczoraj bardzo miły "wieczór" i ciężka noc...
Na kombinezon się zdecydowałam, bo przy kurteczce trzeba kombinować z jakimiś butami albo chociaż przykrywać nóżki, zakładać cieplejsze spodnki na wyjście, a tak to pakuję w kombinezon i już. Często wychodzimy z domu na kilka godzin, więc dla mnie to wygodne. Kurtkę pewnie też będziemy mieli (na razie mamy jedną kupioną na jakiejś przecenie, ale nie wiem, czy nie będzie za mała)
Zresztą przecież mój synek to jeszcze śliczny maleńki dziudziuś i to ostatnia szansa na słodki misiowy kombinezonik;)

Ufolka to ładnie zaszaleliście wczoraj:) No u nas właśnie było podobnie- jak my się zdecydowaliśmy pójść spać, to Filipek akurat się obudził, zobaczył tatę i nie było już mowy o spaniu;) Z lekka jestem nieprzytomna, ale co tam;)

Różyczko przykro mi, że garło boli:( Chociaż teraz, jak nie karmisz to chociaż możesz się leczyć jakoś po ludzku, a nie jakimś badziewiem homeopatycznym... Z tymi ubrankami to jest czasem tak dziwnie... Jak popatrzysz na aukcje, na których wystawiane są ubranka pojedynczo to niejednokrotnie za używane spodenki, czy bluzę ktoś zapłaci i 40 zł. Ja sama sprzedałam dres, który Filip miał dwa razy założony jako używany za 30 zł (nietrafiony prezent). A niektóre ubranka nie chcą iść po 3 zł...
Świetna ta Wasza Niania:)

Masuska, Pierniczek, Basba jak się czują Wasze dzieci?

Ewitku fajny ten wózek, ja też mam jakąś parasolkę po siostrzyczce męża, ale chociaż zajmowałam się Nią rok i korzystałam z tego wózka to nie mam pojęcia co to za firma B) Na razie stoi w wózkarni i się kurzy, ale nie sądzę, żebym używała go zbyt często, ja lubię ciężkie, stabilne wózki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl