BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #318474 przez ufolka
Oposku Twój synek to kulturysta a nie dzidziuś ;p no ale faktycznie dziewczyńskie kurtki są ze ściągaczami niektóre tak, że nie podwieje no ale chłopakowi takiej kurtki nie założysz ;p
ewitkun fajny ten xlander, muszę zobaczyć jakiej ja mam firmy wózek :laugh:

a jak tam nasze chore dzieciaczki???
i co z Asią? cos jej długo nie ma

filmik z wczoraj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318478 przez Oposek
Ufolka Mój też się tak turla!!!! identycznie:) Kurcze, może też powinnam jakiś filmik na pamiątkę nakręcić...Śliczna ta Twoja Córeczka:)
Filip to mój dziudziuś-kulturysta :P On szczególnie w nocy mi się wydaje taki maleńki jeszcze... Jak jest głodny, kwęka i szuka cyca z zamkniętymi oczami i otwartą buzią:) A głupia matka odsuwa sutek jak najdalej, bo jej się podoba, jak słodko szuka po omacku B)

Ewitku bardzo dziękuję za zdjęcia i książkę, wszystko doszło:) Książki już większość przyczytałam nawet, niby takie oczywiste rzeczy tam są, a czasem warto przypomnieć sobie co jest naprawdę ważne. Dziękuję raz jeszcze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318480 przez ufolka
oo znalazłam swój wózek : www.anmarwozki.pl/pliki/oferta_2.htm

Oposku no ja kręcę filmy na pamiątkę prawie codziennie hehe ;p a ja ja moja w nocy po omacku szuka cycka to jak jej zacznę odsuwać to się wkurza i płacze hehe i po spaniu wtedy ;p więc nie ryzykuję ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318487 przez masuska
cześć ją tylko na chwilę. Później będę. U nas noc jakiej nigdy nie było. Spalismy maks 3 godziny. Piotrek był płaczliwy, nie jadł, nie można go było dotknąć. A kur... Ci na uspokojenie mu chcą dać i traktują mnie jakbym dziecka swego nie znała. Dopatrzyłam się że welfron go wkurza. I co jak wyjęli to i zjadł i śpi sobie teraz.
Kur... Aż mnie nosi.
Oposku ją zakładam kurteczke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318496 przez Oposek
MasuskaPrzykro mi, że nocka słaba i że musicie przez to wszystko przechodzić:( Niestety, w szpitalu niektórym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy :angry: U nas też tak było, ale mnie to bawiło akurat. Np przychodził ordynator, Filip płakał, a ten "zaraz się dzidzia uspokoi, jak pan doktor smoczek włoży" A Filip pluł i ryczał jeszcze bardziej;) Tam w ogóle dzieciom butelkwym dietetyczka układała menu przy przyjęciu i jak napisała, że ma jeść co 4 godziny, to nie można było podać częściej, choćby w domu jadło co dwie... Masakra. A jak wyniki badań i kiedy wychodzicie? Masz tam jakieś przywoite warunki do spania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318539 przez aniaw
Cześć cześc :kiss:

Dzięki wszystkim za zyczonka, Rika ucałuj ode mnie Ole :kiss:


Ja mam doła. Wkurza mnie wszystko.

Podczytałam Was i przede wszystkim zdrówka życzę chorym bobasom :kiss:

Nasze auto znów na weekend u mechanika a kase mielismy wyliczona na rachunki, więc jestesmy teraz na minusie ;)
T. odwoził mnie rano do pracy i po drodze nam feluś wysiadł :P
Jakis pech nas ostatnio prześladuje ;)
Pacjentów w lecznicy mało, więc wypłaty tez nie mam z czego odbierac ;)
Mieliśmy dziś tyle rzeczy pozałatwić a bez auta to dupka blada :P
Komputer dziś późnym wieczorem giościu nam dowiezie i powgrywał nowy system i programy i musi tylko na nowo ustawić internet.
Zobaczymy czy bedzie działać i mam nadzieje, że to nie przez te zawirusowane forum nam to siadło :P

Generalnie nie mam na nic ochoty, nawet na pisanie.

Z pozytywnych rzeczy Mały nauczył sie sam siadac, objawy zebowe się wyciszyły i śpi całą noc. Ja mam 2 kg mniej.

Pozdrawiam i miłego dnia Wam zycze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318544 przez masuska
już wiadomo co jest Piotrowi:) ma wirusowe zapalenie gardła. Wyhodowali ponoć niezła kolonie różnych bakterii, reszta wyników ekstra:)

Oposku niezły ordynator. Mnie tamtą baba podniosła ciśnienie.

Postaram się poczytać, a jak u Basby i Różyczki? Jak moja kochana Biana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318557 przez masuska
e, a jak Nikoś?

Wczoraj weszłan na forum złożyłam życzenia i error! Się wściekłan.
Nasze forum też choruje, może rotawirus:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318576 przez różyczka
Masuska je pierdziele :S niech już sie skończy ten Wasz koszmar :kiss:

Aniu buziaki :kiss: no zycie to nie bajka niestety.... :dry:

Ufolko zaraz obejrze filmik, ściaga sie póki co :)

A ja zgubiłam pałąk od naszego xlandera ale na szczescie okazalo sie, z emozna go kupic przez net i juz nastepnego dnia miałam go w domu, tylko o 50 zł jestem lżejsza :dry:

Pojechałam z Oliwia na zakupy, mialam sobie nakupowac ubrań a kupiłam 2 bluzki za to Oliff wyszla z siatami :angry: i tak jest zawsze :angry:

czy ktos dawał dziecku do noska euphorbium?
bo z tego Nasivinu leci jakby nie mogło :angry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318580 przez różyczka
nam tez te puzzle smierdziały masakrycznie ale teraz juz jakby to wywietrzało :)

super sie kula Amelka :laugh: kulaczek mały :) Bianka patrzyła na ten filmik i na mnie z pytaniem w oczach: CO ONA TAM ROBI DO DIABŁA??? :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318595 przez takajedna
Hej

Najlepszego dla Oli i Dominika :laugh: :laugh: :laugh:


I duuuzo zdrówka wszystkim choruskom



Ja znowu na weekend sama :dry:

I tez jakiegos dola mam, takze Aniu witaj w klubie jak to sie mowi :silly:


Ufolka ale sie fajnie kreci córcia :) pozniej bedzie miala co ogladac

Rózyczko ja nie dawałam tego euphorbium


Ja tez juz kupilam kombinezon Bartkowi

allegro.pl/wiosna-ladybird-kombinezon-mis-80-i2161689667.html


Ale zaluje podwojnie, bo sie zagapilam i inny calkiem fajny poszedl za 2,25 :angry:
A po drugie jak kupilam juz to znajoma pokazala mi link do fajnych kurteczek ocieplanych polarkiem i oczywiscie teraz tez mysle ze moglam kurtke kupic :lol:
Ale tak jak pisze Oposek - kiedy ja sie moim małym synusiem naciesze, jak nie w misiatym kombinezonie z uszkami, na jesien juz go nie wykombinezuje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318603 przez ewitkun
to euphorbium różyczko to homeopatyczne chyba nie wiem jak ze skutecznością, nam pomógł na katar mucofluid

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318620 przez ufolka
różyczko ja dawałam euphorbium na zamianę z Nasivin. Ale wg mnie euphorbium lepiej pomagało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318628 przez różyczka
ufolka napisał:

różyczko ja dawałam euphorbium na zamianę z Nasivin. Ale wg mnie euphorbium lepiej pomagało.


Ufolko a jak to podawałas? ile psikniec do dziurki ile razy dziennie?bo na opakowaniu jest napisane dawkowanie ale dopiero dla dzieci od 2 lat :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318673 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ania współczuję przeżyć z samochodem i nieprzewidzianych wydatków :dry: Wiem jak to jest- jedno się nie uda, a potem już leci lawinowo... Mam nadzieję, że choć z internetem się uda i cieszę się bardzo, że zębole Dominiczkowi już nie dokuczają:) Gratki za siadanie!

Masuska super, że wiadomo, co jest Piotrusiowi, obyście teraz wyszli jak najszybciej do domku!

Różyczka życie to nie bajka i nie głaszcze cię po jajkach ;) Ja też powinnam sobie kupić coś do ubrania, ale co pójdę na zakupy to wracam z ciuchami dla syna. Cóż robić;)

TakaJedna super kombinezonik:) A gdzie zdjęcie Synka w nim?;) Ja wiem, takie sytuacje są wkurzające, jak się kupi coś, a potem się okazuje, że można było taniej. No nic, ten też jest fajny:)

Co się z Wami dziewczyny dziś stało? Bawimy się w króla ciszy?:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl