BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317721 przez Oposek
Rika chyba pogoda taka marna- wilgotno i na plusie- idealnie dla wszystkich zarazków, bakterii i grzybów :dry:

Piernikarczyk zdrówka dla Synka :kiss: Odezwij się potem, co powiedział lekarz! Z tymi objawami to nie ma reguły- u nas ze dwa razy temperatura i porządny kaszel, a w płucach czysto, a raz chrypka i zapalenie płuc:( Mam nadzieję, że u Nikosia to będzie zwykłe przeziębienie! inhalacje są bardzo skuteczne u niemowląt na wszelkie schorzenia dróg oddechowych, a nie mają właściwie skutków ubocznych. Można je robić za pomocą nebuliatora, ale także zwykłej inhalacji z pary wodnej. Trzeba tylko pamiętać, że u maluszków wszystko się robi na siedząco.

Ufolka nasze puzzle też śmierdziały okrutnie :( Dwa razy myłam w ludwiku, wietrzyłam i pomogło albo się przyzwyczaiłam ;)

Iwanek w murowanym też da radę, połóż coś na ziemię, żeby zimno nie było, taką matę antypoślizgową np i często polewaj prysznicem, żeby Hania nie zmarzła. Twoja Córeczka jest zresztą drobniutka, więc możesz jeszcze od prysznic wanienkę wstawić na ukos:) Ja kąpię ostatnio pod prysznicem, bo Młody z wanienki wychlapuje połowę wody, a mi się nie chce codziennie podłogi wycierać;)

Natimp widzisz, to może ja mam problemy z terminologią po prostu ;) Dla mnie podpór to jak dziecko opiera się na dłoniach przy wyprostowanych rękach w łokciach. Filip robi to od niedawna. Teraz też przenosi ciężar na ręcę jak przy raczkowaniu. Ale faktycznie jest co kochać, więc wszystko Mu idzie ciężko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317722 przez Oposek
Natimp no pocieszny jest, z tymi swoimi fałdkami ;) (jakoś o swoich fałdkach tak nie uważam:P)


A my dziś wybieramy się na urodziny do Babci, więc będzie jak zwykle- Syn pełna elegancja, a mój mąż w wytartej bluzie B) On garnitur następny raz to chyba na mój pogrzeb założy, ale już się odgraża, że i tak bez krawata :P Filip też zaziębiony, ale to przez moją głupotę akurat. Za to kupiliśmy wiosenny kombinezon na allegro i od dziś będziemy Go nosić, bo zielony już przymały, a trzeciego zimowego kupować nie będę...

Macie jeszcze karuzelki nad łóżeczkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317723 przez Oposek
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLEŃKI I DOMINICZKA Z OKAZJI ÓSMEGO MIESIĄCA :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317724 przez ufolka
natimp no zjazd czarownic trzeba jak nic ;p
oposku no ja je rozłożyłam ale mimo wszystko nie dam rady się przyzwyczaić, ale twarda jestem ;d
ja inhaluję Amelkę od razu jak tylko katar ma, na początku samą solą fizjologiczną a potem jak nie przechodzi to mukosolvan, tak teraz chorują dzieciaczki to ja chyba zacznę wit C podawać do posiłku.
Amelka ma nową umiejętność, plucie :) jak tylko zaczynamy karmienie to zaczyna pluć, póki jej łyżeczki do buzi nie wsadzę, wtedy dopiero jak spróbuje to jeść zaczyna :) albo po jedzeniu jak wodę pije to też pluje, wasze dzieci też tak robią??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317727 przez Oposek
Ufolko mój synek pluje rosołkiem, bo są w nim większe niż normalnie kawałki albo chrupkami ryżowymi B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317733 przez ufolka
no u mnie nie ma reguły, nawet zwykłą wodą, a śmieje się przy tym że szok, dla niej to taka zabawa chyba :)
a karuzelę mamy, ale zdjąć już trzeba będzie, bo łapie za zabawki i chce do buzi wsadzić :)
Gratki dla 8-miesięczniaków Dominika i Oli ;d starszaki nasze hehe :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317734 przez natimp1
Ufolka zrób coś z ta Amelką.. plujaca synowa nie brzmi dobrze ;):) Jachu tez pluje , a nawet takie usteczkowe pierdy o rączkę sobie robi, tak więc cwiczą dzieciaki gardło:)

Oposku, zorientowałam się ze o taki podpór Ci chodzi ale musialam troszku pogdekać. My na prostych nie dajemy rady, ale spoko przyjdzie i na to czas..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317737 przez ufolka
natimp no to się dobrali hehe moja pluje a Jasiek pierdzi ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317774 przez ewitkun
serdeczne życzenia dla dzisiejszych jubilatów :)
ale się porobiło dzieciaczki chore :( zdrówka dla maluchów i sił dla mam, będzie dobrze
Iwanku ja też mam murowany brodzik ale kąpieli tam nie widzę, wymysliłam,że dmuchany basenik wstawię i będzie ala wanna :D
Oposku ja mam karuzelkę odchyloną żeby nie wpadła w niepowołane paluszki ale muzyczka wieczorem przy zasypianiu to rytuał i nie zmieniam go tak jak całej procedury przy kąpieli a zdjecia superrrrrrrrrrrrr
a wrzucisz link do wiosennego kombinezonu? my też musimy coś na wiosnę kupić mieliśmy fajny granat z kubusiem puchatkiem na jesueń ale mój patyczak ma długie nogi i za krótki jest...
ufolka, natimp a mój pluje i pryka i to wszystko potrafi ciągnąc cycka, brzydal jeden :)
rano bylismy na pobraniu krwi i zanieśliśmy siuśki, wyniki po 15.oo zrobiłam dla własnego spokoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317797 przez piernikarczyk07
Aaa całusy dla JUBILATÓW :kiss:

Kurcze dziewczyny jakiego ja mam dziś pecha :S Nikodem źle się czuje nie chce jeść, rzezi mu cały czas, kaszel straszny...boję się że znowu będzie miał zapaleni płuc :(
Biedny nic nie zjadł i poszedł spać i śpi tak już godzinę :huh:

Ja się zebrałam zostawiłam go śpiącego z prababcia i pojechałam do bankomatu i na takie większe zakupy i wiecie co?? Zdążyłam tylko wybrać pieniądze i samochód został pod bankiem bo nie odpalił...musiałam szybko autobusem wracać aż mi się płakać dziś chce :dry:
Aaaa jeszcze dwóch pijaków pod sklepem do mnie "ale chyba nie zapomniała go pani zatankować" :ohmy: Myślałam że się na nich rzucę he :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317884 przez Oposek
Pierniczku współczuję:( Mam nadzieję, że Nikoś szybko poczuje się lepiej i humorek Ci się poprawi :kiss:

Ufolka no mój właśnie wsadza zabawki z karuzeli do buzi;) Tylko się boję, że w końcu Mu spadnie na głowę ta plastikowa część. Chyba też będę musiała ją zdjąć, choć lubimy ją oboje, może przewieszę nad nasze łóżko?;)

Ewitkun pamiętam ten Antosiowy kombinezon, też się nad nim zastanawiałam:)
Wieczorem wkleję Ci linki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317888 przez iwanek1
Ufolko nasze puzzle też śmierdziały,po dwóch dniach wywietrzały i juz nie czuc,ale za to Hania zaczyna je grzyzc i to juz pewnie jej zaszkodzi :(
Oposek no właśnie w waniennce tak myje,ale podoba mi sie jak Filip sie fajnie chlapie u Ciebie :) Karuzelke zdjęłam,ale niedawno jej pokazałam spowrotem i strasznie sie cieszyła :)
Ewitkun dzięki za pomysł z basenikiem :kiss: :kiss:
Co z tymi naszymi dzieciaczkami,czy zostało jakieś zdrowe jeszcze?
Piernikarczyk współczuje,zdrówka dla Nikosia i reszty dzieciaczków :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317895 przez ewitkun
iwanku mój zdrowy czasami zakaszle ale to nadmiar sliny ;)
mamy trochę obniżoną hemoglobinę i żelazo poza tym wszystko ok, Pani w laboratorium mówiła, że dla maluchów przedziały sa wysoko postawione więc nie ma powodów do niepokoju ale lekarz pewnie zapisze żelazo w kropelkach, zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317898 przez iwanek1
Spóznione życzenia dla 7-miesięczniaków Antosia,Amelki i Mikołaja,zięcia mojego :)
Buziaki Dla 8-miesięczniaków Dominika i OLi :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318059 przez ewitkun
u nas jeden wielki ryk i noszenie na rączkach, prawa górna jedynka się wyrzyna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl