- Posty: 819
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Lipiec 2011 nalezy do Nas
Lipiec 2011 nalezy do Nas
- dorotas29
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
A widziałam zdjęcie Filipka z maluszkiem:-),świetne i jak widać po tym zdjęciu,że mamy juz "dorosłe" dzieci:-)
Asik- Mikołajka juz też oglądałam,wyglada jak roczniak
Rika- sukieneczki super:-),a u Ciebie coś nie "teges"?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Dorotas
rany, ja chyba naprawdę mam coś z głową
Bo ze wzrokiem to na pewno ;)Dziękuję
to musi być ciekawa praca.
Iwanek kruszynka ma na imie Julian, Jego rodzice uwielbiają bajkę Madagaskar;) Filip taki maleńki to był chyba w 7 miesiącu ciąży;)
ha ha ha w 7 miesiącu ciąży
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Ufolka dzięki za info
Oposek bluzeczki na ramiaczkach to tylko pod sweterek a czemu pytasz?
Dorotas jasne, że pamiętamy, niezły masz teraz mętlik
Asiu jaki przystojniacha i jaka kurteczka
Różyczko gratulacje tej wagi
Rika sukieneczki super a wiesz, że własnie myśle nad balową np z gorsetem
Hoborku a zapodaj zdjęcie swojej, dzieki
Dziewczyny dzięki wielkie za podpowiedzi, jesteście kochane
Spoko spoko jeszcze Was pomecze i jak nadal bedziecie chetne to jakieś spotkanko sie zorganizuje na przymiarki
Masuska a co tam u Ciebie?
Wiesz sniłas mi się dziś, że umówiłysmy sie na przejażdzke rowerami
I jeszcze sie chwaliłas zamontowanym fotelikiem do roweru dla Piotrusia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Ciekawa jest i to bardzo,ale strasznie męczy się mój kręgosłup
.
A widziałam zdjęcie Filipka z maluszkiem:-),świetne i jak widać po tym zdjęciu,że mamy juz "dorosłe" dzieci:-)
Asik- Mikołajka juz też oglądałam,wyglada jak roczniak
Rika- sukieneczki super:-),a u Ciebie coś nie "teges"?
Dorotas szkoda gadać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Coś z mamą?
Kiedyś na weselu byłam w takiej kiecce balowej - góra gorsetu beż a dół bordowy na halce z kołem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Oposek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- http://litki.blogspot.com/
- Posty: 2223
- Otrzymane podziękowania: 0
Rika mój noworodek przy Twojej nowonarodzonej córeczce to jak starszy brat by wyglądał
Różyczka gratki z powodu schudnięcia
Hoborr super, że już w domku:) Teraz musisz się oszczędzać, to będziesz siedzieć na forum i nadrabiać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwanek1
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 237
- Otrzymane podziękowania: 0
Aniaw piżamowcy też usmiechnięci,uwielbiam patrzec na Twoje maluchy,bo zawsze wesolutkie
Oposek jaki osiołek?A juz doczytałam
Ufolka ale się naczekacie na tego lekarza
Piernikarczyk współczuje,mam podobny egzemplarz w domu,marudzi i chrząka
Asia nic nie kupiłam,bo nie mam kiedy
A o upadku to juz nic nie pisze nawet,facetów bardziej niż dzieci trzeba pilnowac
Różyczka,Ufolka jakie butki kupujecie,bo ja też szukam?
Aniaw a masz szkodliwe wypłacane za niebezpieczne zwierzęta
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Oposek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- http://litki.blogspot.com/
- Posty: 2223
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwanek1
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 237
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
No jak sukienka na ramiaczka to musi być od razu bolerko lub szal bo nie lubie pokazywac moich ogromnych ramion
Iwanek tak czytam posta Twojego 2 razy, bo myslałam, że pytasz Oposka ile miał ten osiołek po urodzeniu
A Twoja Hania to co, chciałaby smigać obok wózka? Matko niezła córa
A na sukienkach ja tez się właśnie nie znam
Niestety co do odszkodowania nie tak prosto
A nieraz takie agresory przychodzą, że szok
Zawsze przypomina mi się facet z amstafem jak przyszedł na szczepienie i przez cała wizyte - brutal nie rusz Pani, nie gryź, nie wolno - powtarzał to takim spokojnym monotonnym głosem a pies warczał i wyrywał mu sie na smuczy
Asiu zapomniałam pogratulować raczkowania
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Oposek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- http://litki.blogspot.com/
- Posty: 2223
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Albo na Osiołka
Albo teraz na Święta do inscenizacji Niedzieli Palmowej?
A czy ja Wam mówiłam, że mój M miał być pastorem?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Oposek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- http://litki.blogspot.com/
- Posty: 2223
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











