- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Lipiec 2011 nalezy do Nas
Lipiec 2011 nalezy do Nas
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
Ale zona musi być tez ewangeliczka bo pomaga mu przy prowadzeniu spraw kościelnych a czy wyobrazasz sobie mnie jako pastorową????
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
fajne te Twoje pidzamowce
a Mikołaj jaki wiosenny
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Oposek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- http://litki.blogspot.com/
- Posty: 2223
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Fajna fotka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ufolka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1299
- Otrzymane podziękowania: 0
ja tak na szybko,
Różyczko ja nic złośliwie nie pisałam, teraz wszystko będziecie odbierać tak co napiszę? ujęłam to tak jak ujęłam bo tak się mówi tylko. Buciki nie wiem podejrzewam że nie mają zameczków, teraz mi dałaś do myślenia, ciekawe czy mojej Amelki nóżka wejdzie
Iwonko : allegro.pl/buciki-niemowlece-bobas-rozm-...pki-i2193249982.html
Amelka niby lepiej się czuje, zobaczę jeszcze po nocy
Asia zdjęcie Mikołaja już komentowałam
Aniu zdjęcie wrzucę potem
Oposku no no co to za opalanie w kurtkach? :>
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
Różyczko ja nic złośliwie nie pisałam, teraz wszystko będziecie odbierać tak co napiszę?
a czemu w liczbie mnogiej do mnie piszesz?
Ufolko na tamtym forum napisałaś,ze tu jest drętwo...
ja czegos tu nie rozumiem...ciagle ktoś narzeka, a to,ze cisza, a to, ze dretwo..ale atmosfere forum tworza ludzie...wiec moze trzeba sie postarac żeby nie bylo dretwo?
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
myśle własnie czy by mu na urodziny nie sprawić w ogrodzie...
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Oposek Filipek ważył prawie tyle samo co moje dwie razem wzięte przy porodzie
Różyczko ja też gratuluję pozbycia sie kilogramów
Iwanek moja Ola dzisiaj pierwszy raz byłą na spacerze w spacerówce i bardzo jej się podobało
I moja Ola dzisiaj zaczęła raczkować
Ale już jest OK
Aniaw właśnie wróciłamz przychodni bo byłam z Zuzią po teściową i Zuzia zaczęła pieska gonić którego pani miała na smyczy, zrobiła mu hejo i chciała dać buziaka
A widziałaś zdjecia które wstawiłam?
Oposek może na następne spotkanie się tak pomalujemy, co Wy na to?
Aniaw mój baran ze mną zerwał kiedyś i gdyby nie NK i to, ze nie miałam z kim napić się piwa jak byłam w Wawie to pewnie dalej byłabym z żołnierzem...
Oposek super zdjecie
Różyczko żeby mój chciał tylko hamak do ogrodu...a on zażyczył sobie BILETY NA EURO 2012
No więc grzeczna żona Rika pije piwo, żre czekolady z Wedla, piję colę i... nic
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
no a bilety na euro.... kto by nie chciał?
Gratki dla Oli i Mikusia bo widze, ze oboje raczkują od dziś
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ewitkun
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 555
- Otrzymane podziękowania: 0
ściskam mocno
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- piernikarczyk07
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 640
- Otrzymane podziękowania: 1
Rika nosek czyszczę i zakraplam tak jak pisałaś, nie wiem dałam mu nawet na noc Panadol dla dzieci zobaczymy jak będzie. Zdjęcia super, sukienki również.
Mój mały nie raczkuje, nawet się nie czołga tylko kulga, nie siada sam, nie chce stać przy szczebelkach
Ja też gram o bilety na ero hehe
Oposek fajne zdjęcie, co ubierasz małemu pod ten kombinezonek?
I nie pamiętam czy Ty pisałaś o tej zupce i króliku ale napiszę że zawsze można zrobić taką zupkę tylko na bulionie warzywnym i dodać świeżego szczawiu którego teraz jest pełno na targach (bazarach) a jest bardzo zdrowy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aska27
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3689
- Otrzymane podziękowania: 0
ufolka napisał:
Różyczko ja nic złośliwie nie pisałam, teraz wszystko będziecie odbierać tak co napiszę?
a czemu w liczbie mnogiej do mnie piszesz?
Ufolko na tamtym forum napisałaś,ze tu jest drętwo...
ja czegos tu nie rozumiem...ciagle ktoś narzeka, a to,ze cisza, a to, ze dretwo..ale atmosfere forum tworza ludzie...wiec moze trzeba sie postarac żeby nie bylo dretwo?
Wtrącę się...bo sił mi juz brak. Sama zagadałaś Ufolke dlaczego cos tam powiedziała na tamtym forum..każdy ma prowo do swojego zdnania...i wyrażania swoich myśli itp /oprócz obrażania innych publicznie,tego niecierpię/ jak ktos napisze ,ze jest drętwo to nie koniec świata
Oposku fajowe zdjęcie..też chcę hamak!!! a Filipek jaki CUDNY!!
Ufolko buciki są wciągane,ale mają gumeczki z przodu.. .nie będzie problemu..tak myślę
Rika buziaczki dla Oli i gratulacje
Iwanek hooo.. pobuszujemy na Mami Babe
i dziękuję Wszystkim za miłe słowa o moim Mikołajku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Oposek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- http://litki.blogspot.com/
- Posty: 2223
- Otrzymane podziękowania: 0
Różyczko ja się mogę cieszyć hamakiem tylko na placu zabaw, a Ty masz ogród
Rika możemy coś pomóc z siostrą?
Ania ja bardzo lubię wszystko, co w żywych, kolorowych barwach;) A ten komplecik to kupiłam w sklepie dla nastek, trochę dziwnie się panie na mnie patrzyły, a obok wisiały czapki z Justinem Biberem
Ewa gratulacje dla Antosia z powodu ząbka:) Skoro już wyszedł, to może wreszcie poczuje się lepiej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











