BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #328798 przez iwanek1
Dzień dobry
Spalismy dziś troszke lepiej,ale do ideału to jeszcze brakuje :(
Tak wszyscy chcieli powrotu do ZP,a teraz taka cisza :)
Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328799 przez natimp1
oj tam oj tam.. Rika od razu pustka..
Dziewczyny mam taki zapierdziel z tym audytem ze nie daje rady poczytać:( nic nie wiem co się dzieje , moze jakis skrót telegraficzny?
pamiętam ze Księzniczka Rózycki idzei dziś na " fitnes" ;);)koniecznie pisaj jak było..

u nas znów przerabana nocka, ale to chyba zebowle choc nie wiem, dzis i tak ide do lekara bo młody ma dolkna wargę taką białą bardzo, pleśniawki to nie sa więc nie wiem , lepiej niech sprawdzi moze brak witamin albo co?

no nic wracam do pracy , podczytam tylko stronke ostatnią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328824 przez Rika
Iwanek no chyba wszystkim ta pseudo wiosna strzeliła do głowy :woohoo:

Nati ale zawsze jak ja jestem to nikogo nie ma :(

Nati a suchą ma tą wargę? Może z zimna usta popękały lub coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328842 przez różyczka
Hej :)
Iwanku ale mi sie wydaje, ze cisza na forum nie wynika z tego czy to czy tamto forum, tylko raczej z innych powodów sie bierze...nasze dzieciaczki coraz bardziej absorbujace sie robią, ileś mam do pracy, niektóre chore a nawet w szpitalu, ktos tam kłopot z kompem itd.
Rika i ja tez myśle,ze to nie chodzi o Ciebie wcale hehe :) moze wchodzisz w dziwnym godzinach poprostu :laugh:
Jak ja bym weszla tak jak dziś wstałam czyli o 2.50 to tez by nikogo tu nie było moge sie założyć :)

Wiem,z e sie ciagle uzalam ale laski drogie - stwierdzam,z e brak snu to jednak najwieksza tortura....nawet dieta tak nie meczy człowieka ani ciezka praca :dry:
Nie wiem co sie dzieje z moja córcią, ale noce wygladaja tak,z e budzi sie co kilkanaście minut i krzyczy, skrzeczy, jeczy, steka,a od okolo 2-3 juz nie spi wcale :(
dopiero około 6 rano kimnie sie godzinke i wstaje nówka sztuka nierdzewka :dry:
zamieniamy sie z meżem, tzn. najpierw ja cały czas do niej wstaje a potem siedze około 2h, a potem budz e jego i on juz siedzi do rana czyli od tej 4 do tej drzemki około 6, oboje wygladamy fatalnie :S

Natimp dzieki za pamieć ale fitnessu niestety dzis nie bedzie - baba własnie dzwonila i na przyszly tydz. mamy przełożone :dry:

a teraz sie chwale UWAGA :lol: - od 2 lutego na diecie jestem i 5kg jest w dół :lol: yupiiiii!!! do 2 kwietnia mam do zgubienia jeszcze 2kg a potem pizza HUT w nagrode i dalej dietka :lol:

Aniu mysle cały czas od wczoraj o Tobie i widze Cie oczyma wyobraźni w przeróznych sukienkach :)
szkoda,z e to nie 1 sierpnia bo bede w W-wie akurat i bym razem z Oposkiem przyszla ta wioche robić :silly: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328876 przez Rika
Różyczko ja nie wchodzę w dziwnych godzinach... rano i wieczorem plus w ciągu dnia zaglądam... ale i tak nie ma z kim pisać więc nawet nie piszę tylko zobaczę i wychodzę... co mam sama ze sobą pisać? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328900 przez aniaw
Cześć dziewczynu i Riko w szczególności :kiss:

Rika oj co Ty gadasz, że jak Ty jesteś nikogo nie ma ;)
Kurka no Ty od początku nauczyłas się ogarniac bobasy i forum :)
A niektóre mamy dopiero pierwszy raz maja pełzające czy raczkujące czy wstające i na łeb spadające dziecko, więc czasu coraz mniej ;)
Ja dodatkowo teraz codziennie do pracy, więc jam mam na rano to dopiero koło południa mam czas do was zajrzeć a jak mam na popołudniu to mam chwilkę dla dzieci bo o 13.30 wychodzę i później widzę je dopiero 22.30 jak śpią ;)
Teraz jak przyjdzie prawdziwa wiosna to też dojdą długie spacerki, więc też będzie inaczej.
Na czerwcówkach np dziewczyny piszą dłuższego posta jednego ale starają się 1xdziennie wpadać więc teraz pewnie tak będzie to wyglądać.
Ważne żebyśmy choc chwilke, choć raz dziennie skrobnęły coś, bo bez Was dzień to już nie to samo :)

Różyczko a kiedy Hoborek wychodzi ze szpitala?
Czyli tortury Bianki dopiero w przyszłym tyg ;)
Bosz a ze mnie taka nieczuła matka bo byłam jakas taka zdechła po wczorajszym dyżurze, że Mały płakał a ja nie miałam siły wstać, mój m spał jak zabity i nie wiem co dalej bo obudziłąm się ponownie dopiero rano ;)
A 1 sierpnia jak będziesz w stolicy to i tak mam nadzieję, że się spotkamy co???? :lol:

Iwanek właśnie napisałam Rice co moim zdaniem z forum się dzieje ;)
Ale mam nadzieje, że choć rzadziej to nadal będziemy mieć ze sobą kontakt :blink:

Natimp a jak to biała wargę?
A wiesz że mnie kiedyć very kręcił audyt i miałam w to wejść mocno i już specjalizacji szukałam - oczywiście w weterynaryjnej dziedzinie :)

Babeczki a inne to gdzie??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328912 przez Rika
My też spadamy na spacerek
Ania żeby tu baby pisały ale tu cisza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328932 przez aniaw
Rika racja mogły by się nasz e drogie koleżanki czasem odezwać :P
Udanego spacerku.
Kurcze muszę się zebrać i wysłac te fotki Tobie :)

Ewa
jak zdrówko Antosia?

Ufolka
a Wy dostaliście się do lekarza?

Takajedna napisała na tamtym forum, że pisze cały czas z telefonu, ale naq ZP już nie wejdzie bo się boi :(

Natimp a Ty w jakiej kiecce widzisz mnie na śłubie/chrzcie ?
Bo zbieram opinie? Pamiętaj o moich gabarytach :blink:

Asiu a co u Ciebie?

Oposek zapodaj mi maila swojego :)


A to moje faceciki dziś na piżamowo :)
My też zaraz na spacerek :)

A sprawdzam czy emotki Asiowe działają tu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328943 przez Oposek
Dzień dobry:)

Rika ja tylko powtórzę za dziewczynami, że nie wiązałabym ciszy na forum z Twoją obecnością;) Myślę to, co już było napisane, że dzieci coraz bardziej absorbujące, wiosna idzie, dziewczyny do pracy wracają, chore, problemy z kompem. Ale też chyba jest tak, że każda z nas już ogarnęła się w roli mamy i nie potrzebujemy aż takiego wsparcia jak kiedyś..

Ania W A Ty chodzisz w bluzkach na cienkich ramiączkach? ale fajne chłopaki piżamkowe:) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Różyczko nie zazdroszczę nocy i czekam na wiadomość, że jest ząb i w nocy spokój :kiss:

Hoborr zlituj się nad nami i napisz coś, jak już wrócisz do domku, bo my tu niecierpliwie czekamy na Ciebie!!!

Ewa o kurcze, mam nadzieję, że to tylko ząbki :( Jak tam dziś się Antol czuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #328947 przez Oposek
Iwanek, Natimp łączę się w bólu a propos słabej nocki;)

Natimp w skrócie to Ania nam za mąż wychodzi, Antoś chory, Hoborr po operacji, a Basba wróciła zadowolona ze SPA...


Idziemy też na spacer zobaczyć, czy Osiołek urósł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328958 przez hoborr
Witajcie kochane MAMUŚKI:)

Jestem w domku cała i mnam nadzieję zdrowa:)Dzięi że trzymałyście kciukasy za mnie i za to wszystko:)
Ada mnie pozała, Nie mogę jej przez dwa tygodnie podnosić ale jakoś damy rade:) NAjważniejssze że jestem w domu i mogę z wami pissać. Pewnie was nie nadrobie:) Mam nadzieję że u WAs wszystko ok:)

Może wieczorkiem napiszę coś więcej!
papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #328982 przez ufolka
Dzień Dobry :)
u nas Amelka chora, do lekarza jutro rano, dzięki Aniu że pytasz :)
Ewa może jak u was z zębami związane te infekcje nosa i gardła to i u nas w końcu ząbek wyjdzie? zobaczymy, zdrówka życzę :)
basba wy zamiast robić ten zjazd to zróbcie wypad do spa :)
Iwonko no dokładnie wczoraj sobie też tak pomyślałam :) że afera była a tu i tak cisza :)(nie obrażając nikogo żeby nie było) :)
Natimp no ja pierwsze słyszę o białej wardze, koniecznie napisz co lekarz powiedział trzymam kciuki żeby to była jakaś drobnostka :)
Różyczko no ja byłam przy kompie od 23.30 do 2 :) dziś wejdę na gg więc jak coś zagadaj :) gratulacje zgubionych kg, niech nie wracają hehe :)a z Bianką ciężka sprawa, jak jeszcze byłaś w domu to jako tako ale teraz przechlapane masz..
Oposku jaki osiołek? :>
Hoborr super że już w domku :) kuruj się teraz, a pomaga Ci ktoś? :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #328990 przez Rika
Hoborr witaj :) dobrze że już jesteś z nami i ze wszystko jest OK :)

My juz po spacerku, zimno trochę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329009 przez ufolka
Rika a jak samopoczucie ? :) wyjeżdżasz gdzieś ? chyba do Pisza tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329036 przez Rika
Ufolka szkoda gadać... Jadę do Pisza, tak. Miałam jechać tylko na weekend ale... wszyscy mnie chcieli ściągnąć już we wtorek rano tylko jak ja niby miałam przyjechać??? Teraz chcą żebym została tam dopóki mama nie wróci czyli do świąt ale ja nie mogę znowu męża na tyle zostawić. Kurde wszystko się tak zawaliło że nie wiem jak to rozkopać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl