BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #329046 przez hoborr
Aniu własnie doczytałam że szukasz sukienki na ślub:):) Jak bys chciała taka prawdziwą śłubna to moge Ci wysłać moją:) Kolor kremowy, kształt litery A i góra ma wiązanie na szyi i można na duże cycki śmiało ubrac stanik i nic nie spadnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #329049 przez piernikarczyk07
Hej mamusie!

Ja tylko na chwileczkę, nie wiem co jest z małym ale dziś o 4 wstał i cały czas płakał (miał jakby zatkany nosek) :(
Kurcze nie wiem czy to wreszcie na pierwszego zębolka czy co :unsure: Teraz też jest marudny, w ogóle nie ma ochoty na zabawe, mam nadzieję że to nie znowu jakaś choroba bo oszaleje :dry: :S

Aniu ze szpinaku robię zupkę na króliczku i z ważywkami nic nie doprawiam później miksuję i wygląda jak zielony krem :) Polecam
Aaa co do sukienki to zgadzam się z dziewczynami, kształt litery A będzie Ci pasował :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329059 przez Rika
Piernikarczyk spróbuj odciągać na noc katarek i daj nasivin np lub wyczyść wodą morską.

Córeczka robi tatusiowi obiad a mama ma spokój...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329061 przez dorotas29
Cześć kochane,pamiętacie mnie jeszcze?????

U mnie młyn totalny, Kubusiowi niby wyszedł ten ząbek ale meczy sie dniami i nocami , chyba druga jedynka mu zaczyna na dodatek wychodzić...

W poniedziałek idę do pracy, więc już mam bóle brzucha...

Jula chora....

M całymi dniami w pracy....

U mnie 12 stopni,a my się kisimy....

Papapapapa

Widzę,że Hoborr wróciła :)

Aniu,a Ty się przygotowujesz do wielkiego dnia,suuuper :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #329073 przez aska27
Witam! :)

Aniu Twoi Panwie to Przystojniacy,ze szok!! A Szymek i ten uśmiech... miód! :blink:
oo i emitkonki działają SUPERR!!!

widze,ze szukasz kiecki na ślub...Rikowe są śliczne :blink:
oj,ale bym sobie pohulała na jakims weselisku!! :lol:

Hoborrku witaj! :)

Iwanek no troszkę cicho tutaj,inaczej. Jak zakupy?

a co u nas..Mikołaj raczkuje...to z miłych nowości..a z tych złych i mniej przyjemnych o dzisiaj spadł z narożnika,był pod opieką męża...zostawił go samego :angry: sam nie wie dlaczego,ja byłam w kuchni.. tylko usłyszałam huk... płaczu nie,bo długo nie mógł tchu złapać..wystraszyłam się STRASZNIE!!!ale na szczęscie nic Mikołajowi się nie stało!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329081 przez Rika
Asia ja nie wiem co dzieje się z tymi facetami :/ Ola mężowi też spadła tylko z łóżka a wiedział ze jest bardziej ruchliwa. Albo dalej na łóżku ją zostawia i poduchami zastawia łóżko ale co z tego jak jej ulubionym sportem teraz jest wspinaczka i wspina się na to i też spadnie :/

Dorotas pamiętam Cię jeszcze :D dużo zdrówka dla maluchów :)


Ja muszę zacząć szukać kiecki bo w lipcu wesele mamy.
A właśnie Aniaw mam jeszcze jedną suknię ale ona taka balowa jest więc nie wiem czy by Ci podpasowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329084 przez dorotas29
Asiu- dobrze, że nic się Mikołajowi nie stało, buziaczki dla niego...

Rika :) , dziękujemy

a Kubuś dobrze sam nie usiądzie, a juz wstaje na nogi i czasami zrobi ze dwa kroczki przy kanapie :lol: , chyba opuścił kilka lekcji :laugh:

wlasnie mi przyszedl fotelik samochodowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329103 przez Rika
Aniu i tu kilka zdjęć:

pokazywarka.pl/vu4isy/

Jak już nie będziesz miała siły wybierać w sukienkach to zwróć szczególną uwagę na dwie ostatnie :D

Dorotas a jaki fotelik kupiłaś? Pokażesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329117 przez dorotas29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #329118 przez Oposek
Ufolka wstaw fotę ze ślubu, plisss:) Myśmy tu kiedyś dawały, ale Ciebie jeszce z nami nie było :( Ja mam taki sam rozmiar cycków jak Ty;) I miałam właśnie dekold-serduszko i sobie chwalę, bo wizualnie wysmukla biodra;) Ja mieszkam przy lesie i niedaleko nas przy kościele Księża hodują ślicznego żywego Osła:) Jak jest ładnie to chodzimy tam na spacery, bo to dość długi spacer. Zdrówka dla Amelki :kiss:

Ania ja się zgadzam w 100% z tym, co Ufolka napisała a propos sukienek, litera A i drapowanie na skos. U mnie serduszko się sprawdziło, ale to zależy od osoby:) Ja też nie lubię sukienek na cienkich ramiączkach, bo mi się wałeczki robią;)

Rika u Ciebie coś nieciekawie ostatnio :( Mam nadzieję, że nic się poważnego nie stało :kiss:

Asia współczuję upadku Mikołaja, musieliście się przestraszyć :( Mój Filip też tak zleciał z kanapy, jak tatuś Go pilnował :/ Dobrze, że nic się nie stało. Zdjęcie super, przz chwilę się zastanawiałam, czy to Mikołaj, tak dorośle wyszedł:)

Dorotas słyszałyśmy, że pielęgniarką jesteś i pytałyśmy na jakim oddziale, ale nie odpowiedziałaś:( Też zdawałam na pielęgniarstwo;) Gratulacje dla Kubusia, zdrówka dla Juli życzę, a w pracy na pewno będzie dobrze:)

Pierniczku gdyy nie ten królik to już bym biegła po szpinak :D Mam nadzieję, że u Nikosia to tylko zęby :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329121 przez dorotas29
Oposku- nie odpowiedziałam,a dałabym sobie rękę uciąć,że tak ;) ,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
, to jednak mnie nie wyrzucacie???? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329124 przez Oposek
Dorotka to w takim razie może po prostu ja ślepa jestem :D To odpowiedz jeszcze raz , plisss :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329125 przez dorotas29
Odpowiedziałam w spoilerze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #329126 przez Oposek
Dorotas :D rany, ja chyba naprawdę mam coś z głową;) Bo ze wzrokiem to na pewno ;)Dziękuję:) to musi być ciekawa praca.

Iwanek kruszynka ma na imie Julian, Jego rodzice uwielbiają bajkę Madagaskar;) Filip taki maleńki to był chyba w 7 miesiącu ciąży;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #329129 przez różyczka
A co to za zaklad? :)
Ej co Wy tak schizujecie z tym obecnościa na forum? :) jak ja wracm z roboty to ciagle mam do nadrabiania wiec nie jest zle uważam :)

A Ufolko ja pisalam,z e nie lubie tamtego forum i chciałabym żebyśmy wrócily na Zp ale nie pisałam i nie obiecywałam,z e bede pisac wiecej, malo tego-już zanim sie forum padło pisałam,z e nie bede juz tak czesto jak kiedys...
a poza tym po co takie złosliwosci? "że taka była afera a teraz co"
teraz nic - zycie sie toczy dalej :)
a i mam pytanko do Ciebei przy okazji: czy te butki co chcesz kupic lub kupilas Amce maja zameczek z boku? czy są wciagane? bo mi sie bardzo spodobały i tez bym takie chciala ale Bianka na ta swoja goloneczke to malo co daje rade założyć :S :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl