BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #333397 przez Rika
Oo Nati! Dokładnie tak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333398 przez aniaw
Oposek królika wsadzasz do święconki???????????????????? :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol:

cześc w ogóle matko czasu u mnie brak, ktos pożyczy????? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #333404 przez piernikarczyk07
Ania ode mnie sobie weź a ja nawet pójdę za Ciebie do pracy ale do kotów nie podchodzę bo się ich boję he :P

A to mój księciunio który właśnie wstał


Taki jestem grzeczny, jak mama mówi do mnie "nie ruszaj się błagam Cię he"
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #333406 przez Oposek
Ania no patrzaj- zdjęcie jest w poprzednim poście;)
Mnie też czasu trochę brak :(


Piernikarczyk ale fajne fotki:)

A to marzenie świąteczne mojego męża- pasztet z Królika- kablożercy.
Tu już Bazyl:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #333414 przez Oposek
A żeby nie było, że ze mnie taka wyrodna matka, co tylko króliki wkleja to jeszcze dzisiejsze zdjęcie Filipka :) W nowej piżamce, bo jeszcze w zeszłym tygodniu chwaliłam pajace, a od poniedziałku Młody śpi w piżamkach i jest o niebo wygodniej:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333422 przez piernikarczyk07
Oposek ten Twój Filipek to wymiata i pomyśleć że mój Nikoś też miał mieć tak na imię :) Cudeńko i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333425 przez Oposek
Pierniczku gdyby to ode mnie zależało to wcale by tak na imię nie miał:) Ale mąż zaczął poważnie rozważać Adolfa i Nabuhodonozora, więc trzeba się było decydować;)
Młody dziękuje za komplementy. Przesłałby Cioci buziaka, ale aktualnie ma jabłko na pyszczku;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333429 przez natimp1
Świetne te nasze chłopaki... czlwoeik demolka, musze Jachhowi taka kupic koszulkę.. będzie jak ulał dla niego heheheheh

ale Opsoku ćwiczysz jescze z filipem czy kontrolnie? ja mam neurologa we wtorek ale chyba juz ostatni raz, u nas nic tam nie bylo wiec tylko kontrolnie czy juz się wyprostował:):P a wiesz Filipo pelza Jasko nie, wiec jest do przodu :) zreszta wiadomo ze licytacja pozytywna jest, bo chlopaki juz wyszły na ludzi... tylko moze twój potrzebuje więcej czasu a mój leniwy :)
A stópki to ma chyba 44 co?( na podtawie skarpet ) jaśko też te długie zawsze ma jak siedmiomilowe... twój juz w pidzamie, a mój dzis pierwszy raz bez stópek ,

Anka ja nie oddam czasu bo mało mam, ale jak juz kogoś napadniesz i porwiesz to się podziel:)


Rika no co Ty? ale serio jak sobie mnie wyobrażałaś?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333430 przez piernikarczyk07
Tatuś Nikosia chciał mu dać na imię Filip a ja Nikodem, powiedziałam że jak urodzę i zapytają się jak mały ma na imię on ma wybrać (tylko bardziej że byłam uśpiona) jak wstałam to pierwsze co się zapytałam to właśnie to jak mały ma na imię he

Nikodem też właśnie pożera jabłko :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333433 przez Rika
O rany Oposek dobra jesteś :D

Piernikarczyk i Oposek superowe zdjecia :) tak rozmyślam i też chciałabym mieć synka.
Oposek mój postawił warunek ze albo Katarzyna albo Aleksandra albo Junior :ohmy: a ja chciałam Lilianna, Berenika, Dorotka, Antonina... no i została Aleksandra i teraz jak najbardziej pasuje ale z moich imion żadne mu się nie podobało :( a ja mam na drugie Aleksandra :dry:

Zuzia ma swojego ulubionego kotka do spania z którym się nie rozstaje. Nawet jak do Pisza jechaliśmy to mówię że kotek zostaje w domu a ona zaczęła go ubierać bo on też jedzie...
Dzisiaj musiałam go wyprać, wzięłam Zuzię do pralni, Zuzia schowała kotka do pralki, wsypała proszek, wlała płyn, włączyłą pralkę i zaczęła płakać. Ja mówię że kotek musi się wykąpać. Będzie dzisiaj ciężka noc, poszłyśmy wywiesić pranie i jak wracałyśmy to ona zamiast do domu to do pralni chciała iść i znów zaczęła ryczeć bo kotka tam zostawiła...
Było słonecznie i dlatego go wyprałam a teraz chmury naszły i na pewno nie wyschnie do wieczora :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333435 przez Rika
Nati tak jak napiosałaś :) długie blond włosy, wychudzona z długimi nogami :) szpileczki, okularki, spódniczka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333450 przez Oposek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333454 przez natimp1
Rika Pinda złośliwa jestes... ale ze niby dlaczego tak akurat..
U na Maksi do teraz ma jazde z praniem przytulanki.. ma słonika takiego poduszkowego , a jaskowi wybrał lewka:) mogę go prac tylko jak juz usnie zeby rano był cycus glancuś do przedszkola...wczesniej miał NODDyego, super był ale ciagle mu czapeczkadzwoniła i Panie w przedszkolu się kurzały bo dzieciaki się ponoc wybudzały..

dzisja Maksi mnie od rana męczył pytaniem dlaczego codziennie jest jutro:) bo jutro jest jutro itp itp i jak jutro bedzie dzisiaj to potem tez będzie jutro:):):) hahah wszytsko przed wami niczego nieswiadome bestyjki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333457 przez natimp1
cudny .. a Maks ma mniejszego jakby co:)

Rika oczywiście ze pinda to żart- wole wyprostowac zeby nie było znów jakies akcji na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333486 przez Rika
Nati spoko, ja nie jetsem taka :)

Chyba kiedyś wstawiałas takie zdjecie przy motorze czy coś i dlatego mi się tak kojarzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl