BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #334155 przez natimp1
Jasioreczek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334163 przez hoborr
Natimp - śliczny synek! No ale muszę skomentowac ten czerwony pazur! Potwierdza się wyobrażenie o Natimp jako super lasce w spuer mini , przy motorze z czerwonymi paznokciami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334164 przez natimp1
No co ty Hobbor, jakaś masakra.. normalnie az się wierzyć nie chce.... tu cos smierdzi i tyle..

Rika dawaj co Ci się snilo.. Hobbor zaraz wstawię... ale wiesz ja mam specyficzny styl ,:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334166 przez natimp1
panokieć do okularów pasował:):), a jak mam pomarańczowe kolczyki to zapodaje pomarańczowe pazury...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334171 przez natimp1
laseczki za ile mogę wystawić tę suknie slubną? Aniu Tobie oddam za darmo :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334174 przez basba
Dzień dobry...
Już sie melduje. Dziekuję Oposku ze o mnie pomyślałaś! :kiss:

Wczoraj miałam niby wolne. Mąż wrócił z niemiec w nocy więctroche odsypiał rano a ja umyłam okna...całe 15 sztuk. W tym 4 sztuki takie ok 2,3 metra szerokie. Poczytałam was troche wieczorem ale siłniemiałam zeby odpisac. Nie będę komentowa pewnych spraw bonie chce się denerwowac. Powiem tylko jedno- widocznie taka kolej reczy. :dry:

No!

Zaraz was poczytam.... ino w pracy się ogarne!...

EDIT!

U lala!!! Ale laska! no no Nati śliczne zdjecie i kiecka super! I sobie wypraszam ty mnie od chudzielców czy jakos tak przezywasz a ty sama nicnie lepiej! Babolcu jeden! ;)
A Jasinko cudny :)

Luknełam jeszcze wczoraj na filmik Masuski. Piterek tez cud miód malina!

A co do nocnika, ostatnio się uśmiałam bo przyjeżdzam z pracy, szukam moich dziewczyn (czyt. Wiki i nianie) a moja Królewna se na tronie siedzi hehe. Nawet przypadkiem siku zrobiła. A byście widziały jej mine jak jej brawo biłyśmy i pokazywałyśmy zawartoś nocnika. Myślałam ze odfrunie tak trzepotała łapkami!

Dobra to potem doczytam! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334199 przez hoborr
Basba ja tez myślałam co tam u CIebie:)
No i gartki dla córy! Fajna masz nianię:) A jak ja bym tyle okien umyła to chyba bym padła!!!!

Natipm super lasko - piekną miałaś suknię - prosya i skromna:) Ania ładnie by wyglądała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334204 przez natimp1
Basba ja tez myslałam nawet przeklinalam czy masz te krotkie rzeczy nie :):):) udaluj Niunie za sikaski.. ekstra dziewczyna....

Hobbor dzięki wielkie - ja zawsze o takiej prostej sukni marzyłam, nie lubię przerysowanych mimo iż szanuję ze kazdy ma swoj styl i jego sprawa, teraz np bym pasła do niej , oliwkowe buty i zielone kwiaty .. no ale mam nadzieję ze juz nie będe sie musiała przejmować strojej ślubnym...:)

a za ile myslisz mogę ja wystawić 200 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334207 przez Oposek
Dzień dobry! :)

Oooooo, widzę, że Basba się znalazła:)

Jachu Natimp rewelacja- jak siedzi ślicznie:) Filp ma stópkę 12 cm, nie wiem, czy to dużo czy nie, teraz dodatkowo ciągle ściąga skarpety, więc na wszystkich zdjęciach ma kajaki, zresztą ja też mam duże stopy;)

Rika pisz, co Ci się przydarzyło!

Hoborr od początku dziwna ta sprawa była :dry: Jakoś nie wierzę w tą wersję z upadkiem, to byłby naprawdę taki straszny pech... Przecież czaszka niemowlęcia elastyczna, dzieci często upadają. Na pewno by nie zmarła od razu, co najwyżej w wyniku obrażeń... Ty to dzielna jesteś z tą dietą, ja już dawno jadłam wszystko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334251 przez różyczka
Natalio Ty lachonie!!! :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334254 przez basba
oooo... a jednak mnie kochacie hehehe....

Nati cholercia obiecuje ze w poniedziałek najpóxniej foty są u ciebie!!!!!!!!!

Hoborr te okna to tak w roli aerobiku bo juz 2 razy nie byłam... ;/ Chyba jeszcze za zielsko musiałabym sie wziac bleeeeeeeee......

Czesc Róza!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334258 przez natimp1
Lachonie... Róża prosze Cię .. przypominam że to fota która była robiona 5 lat temu a to się równa = dwójka dzieci mniej , a to sie równa= przed podwójnym przytyciem 20 kilogramów.. ale tak owszem .. lachonicho jak się patrzy :) i fryza ala nie wiadomo co...

Basba .. toczekam bo jak nie to w nochala!!
zreszta podobne fryzury miałyśmy na ślubie chyba co..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334263 przez Rika
Nati widzisz moje wyobrażenia są trafne :D

Nie mam czasu pisać, później napiszę co się stało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334272 przez natimp1
:dry: Oposku na privie dałam na mnie namiary a Ty mnie nie chcesz .. :angry:

fe fe jesteś..

Laski co ztą suknią!!!!!! no za ile Rika miałaś pomóc ..
jescze wózek na gumtree wystawił.. zobaczymy czy jestem biznes women czy tylko bi:) heheheheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334310 przez Oposek
Nati ja już Cię zaprosiłam i czekam aż przyjmiesz, żeby zdjęcie Twoich dzieci zobaczyć :P
Ja rano to jestem nieprzytomna w ogóle i to trochę trwa, zanim zacznę kojarzyć;)
Ślicznie wyglądałaś laska na ślubie:) ja nie znoszę zakupów, przymierzania, szukania, więc już dawno zapowiedziałam, że jakby co to biorę następny ślub w tej samej sukience;)
Ja myślę, że 200 zł to zdecydowanie za mało. Próbowałabym za 500, jak nie pójdzie to dopiero wtedy. My z mężem na studiach któregoś roku zbieraliśmy na wakacje i sprzedaliśmy wszystki rupiecie walające się po domu. Myślałam, że na zawał zejdę, jak ludzie bili się dosłownie o komplet pościeli z kory w księżyce (estetyczna tragedia). Poszedł za 89 zł, a kupiony za 30:) Albo zasłony używane z IKEA, które przelezaly kilka lat w szafie...

Basba ja też się powinnam wziąć za mycie okien, bo mój mąż specjalnie szukał mieszkania z ładnym widokiem i teraz marudzi, że go nie widać ;) Ale my na święta wyjeżdżamy, więc ja chyba to wszystko oleję :P

Dziewczyny, ja w zeszłym roku robiłam z dziećmi sama koszyczki wielkanocne, jakby co to mam fajne dwa, może któraś sama chce zrobić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl