BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #333957 przez hoborr
Oposku dziurawiec to niezbyt smaczne zioło , po którym ja lepiej sie czuję. Tzn działa on na żołądek i wszelkie problemy z trawieniem itp. Od dziecka zawsze gdy mnie brzuch bolał mama parzyła i przechodziło. Smak dla większości niezbyt - ale ja go lubie tak sobie posoączyć:) POlecam. Np po przejedzeniu. Lub wieczorkiem przed snem:)

Aniu a Twoi chłopcy to uśmiechy mają po mamie?:) No i nie widziałm wcześniej że Szymonek ma takie włosy!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334029 przez Rika
Masuska dlaczego jestem wielka? My też mamy nocnik z FP :) a jaki macie?

Hoborr ja dopiero dzisiaj w nocy zamówię a w przyszłym tyg. umyję okna i powieszę :)

Aniaw prawem młodości jest być głupim :D a człowiek uczy się na błędach więc wiesz :D

Ehh nie mogę się doczekać firanek :) chociaż ściany są takie brudne że nie wiem czy będzie to fajnie wyglądać... hmm

Aniaw zapomniałabym!!! :ohmy: Mój mąż prosi o wykastrowanie kotka Zuzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334042 przez hoborr
A ja nie moge się uspokoic po tym co usłyszałam w faktach o sprawie małej Madzi! Jestem w szoku. Juz naprawde myślałam że to był wypadek a tu taka perfidna okazała się ta BABA!!!:((


Ide spać. pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334047 przez hoborr
MATKO MOJA oglądnęłam zdjęcia Ani na fejsie i teraz nie usnę!!!! :ohmy: :ohmy: :cheer: :cheer: :cheer: :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334050 przez Rika
Hoborr a o co kaman?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334066 przez aniaw
Hoborku przepraszam, że przyczyniam się do Twojej bezsenności :blush:

Rika to kiedy zapisać kotka na zabieg? :P

Dopiero wróciłam do domu a jutro na rano do pracy i weź tu człowieku się ogarnij :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334074 przez Oposek
Ania i Ty widziałaś takie małe śliczne slonie, masz zdjęcia w dodatku i nic nie mówisz? :cheer: Jaaaaaaa... Poszukaj, jak będziesz mogła :kiss: Fajnie, że Ci ręki słoiki nie odgryzły;) Ja jak byłam na kursie przewodników zoo to małpki tylko karmiłam. Ale dobre i to:) Mnie to się nie zaprosi na fejsa, tak? :P To chociaż moje zaproszenie przyjmij;) Ale śmieszny ten ogolony królik! ;)

Rika co byś nie zrobiła w tym pokoju to poczujesz, że jest trochę bardziej Wasz, że masz na coś wpływ. A niebawem przeniesiecie się na górę i olejesz brudne ściany;) Moja szwagierka (teraz ma 5 lat) miała taki ukochany różowy kocyk z króliczkiem. Spała z nim, wszędzie go zabierała... Jak zasneła to się go prało i suszyło żelazkiem, żeby się nie zorientowała. Kocyk miał imię i obchodził czasem urodziny- wtedy trzeba było śpiewać kocykowi sto lat i przyjść z prezentem dla niego :lol: Bardzo dłuuuugo to trwało. Jeszcze teraz kocyk jest mega ważny, choć zmienił kolor na szary i ma dziurę, ale na szczęście już tylko do spania.

Masuska no ja filmik już chwaliłam, ale co tam- napiszę raz jeszcze, że Piotruś śliczny :lol: Będziesz już Pita na nocnik sadzać, czy to tak "na zaś"?

Hoborku dostałam na przykład kurteczkę przeciwdeszczową, rozmiar 62 cm- bardzo przydatna rzecz dla niemowlaka w gondolce;) Termofor i śliniaczek z ZARA kids, cena 180 zł, piękne, maluńkie, szydełkowe, kolor kawa z mlekiem- zupełnie nie wiem co z tym miałabym zrobić. Już nie mówiąc o ubrankach w rozmiarze 56 cm- raczej, jak ktoś się spodziewa dziecka to jednak kupuje najmniejsze ciuszki i kompletuje wyprawkę, więc tych małych miałam bardzo dużo, a Filip w dodatku urodził się 62 cm :lol:
Ale tak jak pisałaś- osoby, które nie mają dzieci po prostu nie mają wyobraźni, nie wiedzą, co mogłoby się przydać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334075 przez Oposek
A co się stało z naszą Basbą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334077 przez Rika
Rany dziewczyny ale miałam przygodę, jutro napiszę.
Chyba idę spać :ohmy:
A któraś w ogóle jest zainteresowana ubrankami? (body, spodnie, czapeczki, chusteczki, bluzeczki, koszulki, sukienki, bluzy, kurtki, krótkie spodenki, piżamki, śpioszki, półśpioszki itp)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334109 przez piernikarczyk07
Dzień dobry!

Znowu pierwsza :silly:

Wczoraj już mnie nie było, bo tak mnie żołądek bolał (chyba grypa żołądkowa mnie dopadła) MASAKRA :( Boję się że małego zarażę i biedny będzie tak cierpiał... :(

Poza tym widziałam wczoraj Szymusia, dziewczyny to jest nie możliwe że nasze maluchy były takie malusie :ohmy: Jak go trzymać i w ogóle... :S I wydaje takie śmieszne dźwięki hehe

Słoniki bombowe, a Rika a ścianami się nie przejmuj tak jak piszę Oposek :blink:

Miłego dnia kobietki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334124 przez Rika
dzień dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334125 przez natimp1
Witajcie pindruśnice Kochane , ale pogoda za oknem a dopiero 8, ekstra!!!!!!!!!!!!!!!1

Hobbor Twoje wyobrażenie o mojej osobie zdecydowanie bardziej mi odpowiada:):)

Kaśka, fajnie ze spotkałaś koleżankę, teraz mozecie obie ponarzekać, ja dzwoniłam wczoraj do mojej księgowej ze starej pracy po 2 raz została babcią i mówi ze jej wiusia oryczusek mamusiowy, jak opowiadała to jakbym o Jaśku słyszała a teraz prosze jaki chłop jak dąb.. tak wiec przedzwoniłam do jeje córy i powiedziałam ze da radę:)

Opososku a dlaczego nie mam Cię na fejsie.. na proiva ślę imię i nazwisko

Pirnikarczyk .. wyprawka wporzo, wszystko wykorzysta.. hmm a dlaczego ja nie mam koca z datą urodzenia dzieci.. hmmm..


Masuska a Pit to identycznie jak Jacho dwa kroki łapkami i bammm.. chociaz Pitek to polezy na brzuchu , a mójto odrazu na dupke siada, i znów do czwotrakó , dwa przesunięcia łapkami, bamm i dupka.. no ale jakoś tam po 2 dniach do celu dojdzie:)


a propos słoni.. to wczoraj widziałm program kobiety nakrańcu świata .. jak mordowali slonie itp, zatłuklabym tych ludzi, poryczałam sie i poszlam spać..

hobbor a co z Madzią, nic nie wiem nie mam czasu telewizji oglądać....


mam fotę slubna na której widać sukienkę.. umie ktoś uciąć kuzyna i mi łeb przerobić?

wczoraj porobiłam zdjęcia i musze wystawić wózek, moze się sprzeda hoć za3 stówki, to dam kuzynce od której go pozyczałam , oni kasy potzrebują..

a i mam fajne buty brazowe , tylko duzy rozmiar 41, ja mam 40, butki mi sie podobały i z wkładkom chodziłam, ale tylko 2 razy bo jednak zbyt wielkie... potrzebuje któraś , wstawię fote....pisałąm do kumpeli ma mi dac znac do końca dnia, ona taka wielka stopa to moze się skusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334129 przez natimp1
Dzień dobry RIko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334152 przez natimp1
Jasioreczek--mój cudny syneczek... hehe nie do rymu nie do taktu włoz se.... do kontaktu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334154 przez hoborr
Dzień Dobry!

NAtimp ja mam big stopę w porywach do 41 także wklejej może się skuszę.

Piernikarczyk Wczoraj podawali w wiadomościach że prokuratora przekazała takie informacjie że najprawdopodabniej ktoś pomagał tej babie w ukryciu zwłok i dziecko nie umorło bezpośrednio po upadku - jeśli wogóle wypadło. Ale to nic. Nakompie u tej baby kilkanaście dni przed zgłoszeniem zaginięcia ktoś wpisywał w google: jak zorganizować pogrzeb dziecka, ile dostaje sie kasy za śmierć dziecka, ile kosztuje trumienka dla dziecka. A anjgorsze jest to że w mieszkaniu znaleźli listę plusów: jak pozbyć się dziecka!!!! Normalnie nie mogłam w to uwieżyć:( Wredna baba wszystko zaplanowała. :(

Rika Ania na na fejsie zdjęcia z operacji małych zwierzątek!!! Weź napisz co Ci się prztrafiło!!!

Aniu słonie mi się sniły!!!!!!

OPosku ja jak byłam w zoo tez karmiłam małpy. I widziałam iedyś jak słonica robiła sobie dobrze tyczką. Myślałam że padnę. Dzieci brechtały a potem rok wsopminały. ALe zgas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl