BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #333490 przez natimp1
Ty Rika , fiki miki, ja i motor heheheh rczej mnie z kims pomyliłaś.....
hehhehe to dobre teraz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333493 przez natimp1
Ty Rika , fiki miki, ja i motor heheheh rczej mnie z kims pomyliłaś.....
hehhehe to dobre teraz....
wiesz z motorzystą itp itd to ok... ale to chyba jednak nie byłam ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333499 przez kaska191919
Natimpjak drapanie i kulanie po uszku Cię uspi to mogę polulać :P moja Zuzia to tak lubi strasznie i od razu zasypia :P ja padłam z nią :P
Rikanie źle z tym kotkiem, daj dla zuzi niech suszy suszarką kotka :silly:
NatimpTwój Jachu nie wygląda na lenia :lol: i z tego co widzę to chyba stoi??będzie dobrze, takie dzieci które później zaczynają cos. w waszym wypadku raczkowanie to odbijają sobie to w póxniejszych latach :P
Hoborrfajnie, że mąż wrócił, no a te rozne mysli to umieją człowiekowi stracha zrobić :P
PierniczykNikoś na tym trzecim zdjęciu - minka bezcenna, oaza spokoju :lol:
Opaseksłonik słodki, jak wszystkie maleństwa :blush:
I piżamka spoko, ja też od jakiegoś tygodnia zuzię ubieram w pidżamkę, bluzeczkę i spodenki.

Kurcze chce mi się na spacer, ale pogoda taka nie wiadomo jaka i jakoś mam lenia zejsc z tego 4 pietra :S

Masuska, Różyczkaco z Wami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #333504 przez aniaw
Nie dam rady Was poczytać, no za chiny ludowe...
Może w pracy :P

Rika
zdjęcia cudne :) Extra pomysł z tym wózkiem 2 w 1 :laugh: I jak cudnie wyglada Zuzia :laugh: Dominiś też wszystkiego się chwyta i myk wstaje :)

Oposek ale fajne pasztety pomijajać Filipka zieloniaka oczywiście :laugh:

Natimp
no gdzie kupiłaś te fajne okularki? :laugh: Nie musisz do mnie sorkować przecież ja się nie obraże :P

Pierniczku
zdjęcia człowieka demolki genialne i jakie minki :)

Hoborku dobrze, że mąż wrócił :kiss:

A mój M dzwoni do mnie przed chwilą i pyta czy muszę iśc do pracy, bo on by się wcześniej urwał i zrobilibyśmy sobie wagary :lol: Tylko co powiedzieć szefowej? :S

A jeszcze miałam niezły sen :blush:
Bylismy w szpitalu odwiedzic moją siorę...
Okazało się, że ona urodziła mojedo Dominiczka :S
Ja nosiłam go całą ciąże ale na moment porodu można było sobie kogoś wybrać, żeby samemu nie rodzić :lol:
Moja siora była już po i niezłe miała wrażenia :) Opowiadała, że broniła się do ostatniej chwili żeby nie przeć, ale ten w brzuchu tak się wiercił, że już nie dała rady tego powstrzymać :P
Jak jej to opowiedziałam to stwierdziła, że to wielce prawdopodobne, że by tak miała przy porodzie :lol:

A i jeszcze wstawię fotę :)
To moje bobasy - ja matka z braku czasu karmię dzieci z jednej michy na podłodze :lol:
A tak w ogóle trzeba je było czymś zając, żeby wziąc się za ogarnianie chałupy :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333506 przez kaska191919
Rikajak dobrze pamiętam to chyba Luz de luna dawała te fotę przy motorze, ale nie jestem pewna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333517 przez natimp1
Anka no nie wiem gdzie te okularki.. spróbuj poszukać w optyku.. heheheh ale mi sie dowcip wyostrzył.. nie no ja jednak fiźnieta jestem:):)


Kaśka pewnie ze uśpi, Jasko ma teraz etap glaskania po policzku , trzeba poglaskać przed spaniem bo afera:)

Anka widze ze podejście do dzieciaków mamy podobne:) ja też daję jeda michę i olewam towarzystwo... Matko twoję chlopaki pełną gęba się śmieja dosłownie i w przeności.. a starszak ma bezcenne włoski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333525 przez Rika
Kaska a no możliwe :D no to Nati dla mnie tak będziesz długowłosą blondi z długimi nogami przy motorze :D

Aniaw niezły sen :D ha ha ha
A co do karmienia to jetsem lepsza bo... rozsypuję chrupki na podłodze :D a jak ja dam Oli w miseczce to i tak łapie za miskę i wysypuje :D



Idziemy na podwórko :) pokój sprzątnięty i więcej nie sprzątam O!

A zakupy muszę zrobić i wiecie co. Miałam zamiar kupić firanki i zasłony do pokoju bo tu tak ponuro, ciemno, wszystkie meble ciemne, dywan ciemny, zasłony ciemne a chciałam kupić jasny różowy woal zrobić z niego zasłony pięknie upięte i firankę bioałą krótką i wszyscy powiedzieli ze strata pioeniedzy że sie nie opłaca itd... i doła mam bo źle się czuję w tym pokoju, ograniczona taka... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333537 przez natimp1
olej innych RIka, To Ty masz się czuć super , a wynierz takie które da się na górę przenies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333546 przez kaska191919
Aniuale masz wesoło w domu :P moja Zuzia to od razu wywala z miski i wszystko w dywan :angry: A z tym snem, to ja tak mysle ze nie chciaabym zeby ktos za mnie rodził, teraz to takie nawet faj en przezycie było :P ale głosno nie mówię bo faceci pomślą ze to wogle nie boli B)
Rikaa chcesz do nowego domku zasłony??tu jeszcze do tego pokoju gdzie teraz mieszkacie?no na firankę i zaslony to tak ze 120 zł minimum

Ja od wczoraj piję meliskę, wstaję i parze cały garnek i piję przez cały dzien :lol:
i póki co dwa dni jestem spokojna i nie kłóce sie z moim :silly: :blush:

to Rika chyba i ja idę na spacer...
do później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333571 przez natimp1
a dlaczego mnie nie nikt na face nie dodaje.. pewnie mi zadrościcie tego motoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333579 przez Rika
Ha ha Nati pewnie tak :D

Kaska spokojnie w 100 zł się zmieszczę. Tutaj jest ogromne okno i jak kupię tutaj to będą za duże na okna któe mamy na górze bo tam są prodtokątne małe a tu wielkie kwadratowe. Dlatego jak mam kupić to pod katem że będą tutaj tylko ze teściowa nie bardzo chce nowości... zresztą tam. Później jakieś znajdę i kupię, najwyzej je później skrócę i wezmę na górę lub oddam do Pisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333588 przez hoborr
OPosku Filip cudaśny:)

Natimp jesteś śliczna dziewczynka i masz śliczego synka:) A ja właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam!

Rika ja mam firanki po 10zł za metr. Teściowa kupiła bo mnie nie obchodzą jej okna. Jak się wyprowadze to będe miała swoje:)


A ja piję dziurawca.



Kasiu miłego spacerku!

Ja byłam z Adusią prawei dwie godzinki. Ale już nie miałam siły i wróciłyśmy. W domu wielki krzyk, butla i teraz śpi. A ja odpoczywam:) Obiad ugotowałam przed południem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333607 przez Rika
Hoborr ja później bd miała czas to zamówię na allegro byle co byle jasne i zawsze jakoś się to powiesi :) a co z tego wyjdzie to się okaże O! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #333649 przez kaska191919
ja już po spacerze, pogoda taka piękna sie zrobiła, takie ciepełko, muszę kupic Zuzi czapkę bo chodzi w zimowej ;)
spotkałam kolezankę która też pracowała kiedys w tym sklepie gdzie ja i onA urodziła 7 miesięcy temu synka, i jest w takiej samej sytuacji jak ja, że nie ma tu na kogo liczyc, zadnej rodziny(a jak jest mama to pracuje od 11 do 19 i tez odpada) no i tez mówił ze jej ciezko jest że jest nerwowa bardzo i lekarz kazał jej melise pic :laugh: i ogólnie ze na nastepne raczej się nie zdecyduje :P :dry:
fajnie tak było pogadać z kims kto czuje to samo :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #333660 przez Oposek
Hoborku a co daje ten dziurawiec, co pijesz? czy po prostu Ci smakuje?

Kasia no niestety, ja tu sama niby nie jestem, choć mieszkamy w trójkę, ale nikt się do pomocy nie rwie;) Mój teść ma 5 letnią córkę i czasem Ją nam podrzuca, więc chwilmi się czuję, jakbym miała dwoje.
Super, że spotkałaś tą koleżankę, fajnie pogadać z kims, kto rozumie. :)

Rika kup i powieś, Ty się będziesz lepiej czuła:) A rodzina pogada i zapomni, choć wiem, że to wkurzające...

Natimp ja też chcę Cię mieć na fejsie! :P

A my wróciliśmy z długiego spaceru, zjedliśmy obiad, położyłam Filipa spać, jak zawsze, a ten obudził się po 30 minutach i nie chce już spać... Będzie teraz musiał już do 19 wytrzymać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl