BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 9 miesiąc temu #404836 przez Rika
"Aniu ale ekipa nie moge sie juz doczekac zeby Was wszystkich poznać
mam nadzieje, ze moja damesa sie odnajdzie wśród tego meskiego towaarzystwa
"


Różyczko no nie wszystkie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404846 przez różyczka
Rika napisał:

"Aniu ale ekipa nie moge sie juz doczekac zeby Was wszystkich poznać
mam nadzieje, ze moja damesa sie odnajdzie wśród tego meskiego towaarzystwa
"


Różyczko no nie wszystkie...


dlatego napisałam "wszystkich"

Rika rozumiem,z e sie smucisz ale czy widziałś zeby ktos tu łapał depresje gdy Wy sie spotkałyscie wtedy w W-wie?

ja sie starałam zorganizowac zjazd lipcówek-podjełam raz próbe-nie udało sie, to spotkanie to spontan, nie mozesz sie tak fochowac ciągle :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #404865 przez aniaw
Mamy auto mamy auto mamy auto :lol:

Różyczko ja też się nie mogę doczekać aż Was poznam, ale jak tak piszesz, żeś zrobiona i odpicowana to ja się zastanawiam... Bo ja ani włosów nie zdążyłąm ogarnąc i paznokcie omijają kosmetyczkę ;) Ech taka matka polka ze mnie :lol:

Natimp jak ja się cieszę, że już jesteś bo fajniutko się z Tobą piszę :kiss: Na czas wyjazdu zawieszenie broni :lol: A Geotrupes stercorarius to przecież taki słodki chrząszcz:
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8...es_stercorarius2.jpg :lol:

Hoborku a poka poka drzwi :)

Boszsz jak ja nie cierpię się pakować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404893 przez Rika
Różyczko ale ja nie mówię że ktoś się fochał jak my się spotkałyśmy tylko smutno mi bo miało być inaczej. Pisałam już o tym. A nawet jak bym napisała że za rok spotkanie u mnie w Piszu to i tak by nikt nie przyjechał bo znów by nie było chętnych a później nagle większość by jechało.

Masuskę i tak nawiedze jak będę w Piszu :)

Różyczka niedługo dostanie porządnego kopa jak mój mąż będzie w delegacji w Gdańsku :)

Przyszła_mama a Ty skąd jesteś? Bo ogólnie my w okolicach Lublina mamy rodzinę tzn mąż ze swojej strony i ja ze swojej tylko nie wiem skąd jesteś. Kojarzy mi się coś że jeździłaś do Lublina do lekarza...

A Hoborr nawiedzimy w lutym pewnie lub zimą jakoś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404928 przez MagdaM
Rika dziekuje :) :kiss: I prosze o jeszcze :silly:
Hoborr niestety nie moge codziennie bo nie mam internetu :( Ale moge zostawic adres Bloga, jak wejdziecie to zaraz po prawej na czerwono jest link i mozna klikac :)
ciepelkowo.blogspot.com/

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404977 przez hoborr
Hej laski !

Dziś miałam zupełny kryzys zyganiowy! PEwnie z przemęczenia zakupowego. Straciliśmy jakieś 15 tysięcy!! Ale za to mamy kawał do domu dodany:) POpołudniu zaczęła bolec mnie głowa i wymiotowałam z 6 razy:( Teściowa twierdzi że musiałam cos na mieście zjeść i się zatruć. A ja wiem że to z bólu głowy i ciąży. Nie chciałam brać lekó no i sie męczyłam....


Drogie wakacyje koleżanki. Proszę się wyszaleć, wybawić, wygadać za nas tu wszystkie które pozostają w domkach :) Ja to pwenie za 5 lat gdzieś wyruszę:) A w lutym to zapraszam oczywiście - ale nie wiem czy się wtedy na porodówce nie znajdę:):):) :S :lol:

MAgdaM - super blog:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #404989 przez paulinka
czesc i czolem dziewczyny :lol:

hoborku mi sie w oczy zucilo ze ty w ciazy!!! O czy ja ci gratulowalam??? Bo Ufolce to chyba tak, ale przez te dwa fora to juz sie pogubilam heheh


pamieta mnie tu ktos jeszcze????? Tu kolejna tura lipcowek sie szykuje ,a ja wciaz nic :dry: ale nie zalamuje sie jestem dobrej mysli :)

fajnie was znowu widziec,chociaz ja nie w temacie jestem bo czesto odwiedzam tamto forum nr 2, tu ciagle musze wchodzic przez kogos profil :silly: bo mi nie chce wejsc :S to za dlugo trwa wiec ide na tamto forum :woohoo:

Ale fajnie tu was tak odwiedzic kochaniutkie :lol: buziaki dla wszystkich roczniakow kochanych i dla was mamusie :kiss:

Kochaniutkie to kro jeszcz jest w ciazy????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404990 przez różyczka
No wiec Masuska juz w G. jest od wczoraj, a Oposek i Ania wyruszają dzis :)

Hoborrku przykro mi,ze taki kryzys Cie dopadł :kiss:
a na wakacje za 5 lat .... ale za to domek bedzie piekny stał :blink: i dwoje slicznych dzieci odchowasz w tym czasie :)

Basba a jak synek sie czuje? dalej bryka jak brykał? :) szwy ściągniete juz, tak?

Natimp superavatar :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404994 przez natimp1
hej Paskudy


Szerokiej drogi tym co ruszają....
Proszę Różyczka jaka odfikowana, mówiłam ze lanserka na wybrzeżu będzie... tylko jak mnie uszy będą swędzieć to po postach dostaniecie... nie obgadywać mnie tam za wiele..
Ja mam tylko focha na Oposka , bo miała się odezwać jak w POznaniu7 będzie a ona nic, a ja juz dwa razy pisałam , wiec narzucać się ie będę, ewentualnie się na nią gdzieś rzuce jak zobaczę:(:(

przyszła mamo.. dzięki za przypomnienie .. wór ze mnie jak mało kto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404995 przez natimp1
A Oto ON, ten który mnie dziś w nocy doprowadził do ..... az nie mogę pisać , chyba się z dwieście razy dziś budził i sam nie wiedział o co komon...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404996 przez natimp1
pyszny Rożek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404998 przez natimp1
dupa nie wchodzą foty , gdzieś gina po zapisaniu, ogarnę się z robota i zobaczę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404999 przez różyczka
A co to tu tera je pani narobione :unsure:
same tytuły bez fotek??? :huh:

i Ty tak Nati juznie narzekaj,ze twój ma TYLKO 4zebiska, moja ma AŻ 3 i to wyszły jejdopiero na roczek :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405000 przez różyczka
Z tego co sie orientuje to Oposkowa nie smiga tak znowu czesto do tego Poznania tylko razna ruski rok, wiec nie krzycz na nia prosze tak bardzo bo sie nie nalezy :laugh:
ale za to,zeja nie pomyslałam wczoraj o Tobie!!!!!
zakupiłam na all uzywaną parasolke x-landerawłasnie i było, zeodbiór osobisty w Poznaniu na osiedlu Czecha,a nam zalezało zeby do piatku była w gdaansku juz ta parasolka bo potrzebuje w weekend ja miec juz na wyjazd, wiec wczoraj naszybciochabyło dzwonienie po znajomych mojego starego (bo on do studiów przez lata całe tam żył i pracował) kto odbierze parasolke z Czecha i nam na szybko nada kurierem :laugh: no i że ja o Tobie nie pomyslalam,zeby Cie po koleżensku wykorzystac! :)
w koncu jego były szef nam to odebrał idzis z pracy nada paczke :) jutro powinnam miecjuz ten wózeczek

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405012 przez natimp1
no widzisz Gapulko, a ja się kręce codziennie, Lecha Czecha Rusa:)
Oj tam Oj tam ale Oposek była a nie mówiła wiec w nos się należy, a te foty mi nie wchodzą, a czasu nie mam na rozkminienie tego...

wcinan skittlesy - matko jakie pyszne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl