BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #566509 przez basba
No dobra Rose... zarty się skończyły. Kiedy przyjeżdzasz do nas???!!!

Oposku, dziękuję ze pytasz. Wiki już OK...zęby wyszły wiec i ona spokojna. Smarkać i kaszlec przestała za to dokazywać zaczęła ;) jak coś jej nie pasuje to wrzeszczy na nas "EJ"!!! :laugh:

Aniu no wiesz, Wiki też zaczyna zuzlować wiec dom wariatów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566605 przez hoborr
ja napisze tylko....


Bo byłam dziś u gina i się nie dostałam...

Tzn dzwoniłam domofonem.. bo on przyjmuje w mieszkaniu, i nikt mi nie otwierał. Dzwoniłam po sąsiadach i tez nic.. MOże się toen cholerny domofon zepsuł?? nie iwem. Ale w pewnym momencie pomysłalam sobie że leży gin piany w poczekalni i ma wszystko w du.. i juz nie chciałm się tam dostać! WIem jestem walnięta! Ale tak pomyślałam i koniec! Normalnie gdzie ja sie uchowałam???

No nic w czwartek podejście nr 2!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tak wiem zwariowałam!!!!! :S :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566678 przez aska27
Hoborr wszystko będzie OK!!! nie lataj z kasiurą lepiej wydaj na bobasa, skoro wszystko postanowione to proponuje herbatkę malinową /lub nie jak wolisz/ odpoczywaj póki masz czas :blink:
Jestem z Toba i czekam na dobrą wiadomosc,ze Robercik /a propos dobry wybór, mój maz ma tak na imie, jeśli imie odzwierciedla charakter człowieka to duży + ) jest juz z nami :)

Musze Wam napisac,ze mój Mikołaj robi siusiu na nocnik :) nawet sam woła! Bardzo się ciesze ,bo juz wie o co chodzi z tym nocnikiem, czasem biega i woła "sii" ,a czasem pytam, przypominam. Oczywiście nadal jeszcze w pieluszce zasuwa,ale poczatek jest fajny,ciekawe co będzie dalej :blink:
Ostatnio tez często mówi "mama mija" w tłumaczeniu "moja mama" :laugh: ale brzmi słodko!

Nowe słówka Mikołaja "Baba Jaga"<- tutaj doczepiła się teściowa,bo na nia tez mówi baba..czesem prwenie tez Jaga hehe,ale wytłumaczyłam jej,ze chodzi o bajkę hehe, tak w ogóle to Mikołaj mówi do dziadków po imieniu /Kaziu, Irka, Czesia, Danka itp chociaz ucze,ze ma mówić babcia i dziadek/ inne słówka: "Ciocia" ,"Ważka", "Rąb", "Dzik", "Rybki", "Baja"...
Na obce osoby mówi "Pan"

Dziewczyny czy Wasze dzeci lubią układanki- puzzle?
allegro.pl/wysylka-3-zl-puzzle-drewniane...ula-i2999233093.html
allegro.pl/playme-edukacyjne-puzzle-drew...849-i2963922279.html

albo moze lubią układać takie klocki?
allegro.pl/klocki-obrotowe-drewniane-6-o...222-i3027476153.html
allegro.pl/edukacyjne-puzzle-klocki-drew...-9e-i3022723888.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566694 przez Oposek
Asia Filip na pewno nie poradziłby sobie z takimi klockami, z tymi układankami też nie sądzę.
Jest na etapie takich drewnianych puzzli, a i w nich trzeba Mu zazwyczaj pomóc. Coś w tym stylu:
allegro.pl/pojazdy-puzzle-drewniane-ukla...ami-i3011765079.html
Mówi też mniej zdecydowanie :) To znaczy gada dużo, ale wieeele po swojemu :)
Gratulacje dla Mikołajka za siusianie, duże osiągnięcie za Nim, brawo! :)

Hoborku Ty to jesteś udana, chyba nie ma osoby, która by Cię nie lubiła, bo przecież nie sposób :blush: :kiss: Tylko dlaczego tak daleko mieszkasz, co? :P

Ej Basba :lol: Świetnie Wiki woła :) Filip jak Mu się coś nie podoba to czasem woła "nie, nie nie!" :) Nauczył się ode mnie, bo ja tak mówiłam do Niego, jak na stół właził ;)
Super, że zębole wyszły i czuje się dobrze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566728 przez hoborr
Dobry:)

Asiu gratulacje dla MIkołajka:) Dzielny chłopczyk:) RObert - to na cześc kubicy niby:) hihi Ale ogólnie to imię nie jest jakies takie wyszukane, nowoczesne ani strasznie starodaene - więc nam pasuje:)
Puuzli takich nie mamy. U nas na razie szał z naklekaniem naklajek w książeczkach:) A MIkołaj juz układa takie puzzle???
Klocki Ada od kogoś dostała ale zachowane... bpo za trudne jeszcze:) A te puzzle co oposek pokazała to są super:) Aduisa je uwielbia:) Mamy akurat te z pojazdami:)

A tak pozatym - to pisz więcej - bo ostatnio moło jesteś......

Oposku oj tam oj tam:)

uwaga uwaga UFOLKA na wylocie:) trzymajcie kciuki:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566764 przez natimp1
hejka
Basba nie wcinaj.. ja juz jestem z Rose umówiona na wiosnę:):) ustaw się w kolejce

Hobborku... ale jak to nie przyjął, a byłaś umówiona .?

Masuska 20 już jest .. masz spóźnienie a ja tu z tak ważnym pytaniem.. wiesz jesteś Królową promocji i przeliczania tak wiec co się bardziej opłaca pieluchy z rosmana czy biedry ..

Kurcze od dwóch dni Janko mi świruje w nocy ... nie wiem czy to ząbki czy cos mu się poprzestawiało znów.. niby te czwórki w końcu się wybijają na wierzch ale aż mi się nie chce wierzyć ze to od tego bo w dzień jest spoko


Aska z tymi pierwszymi Janek by sobie raczej tez nie poradził.. my mamy takie co jest pamperek i trzeba dobrać bluzkę , spodnie, w piwnicy mam takie duze po Maksie gdzie sa dwie lub trzy sztuki ale dopiero od dwóch tygodni zbieram się zeby po nie zejść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566788 przez basba
Dzień dobry!
O jejuniu co się tutaj dzieje... nie wierze! Babolce naisały! :lol:

Nati no sorry... ale wiesz Rose musi dłuższe wolne sobie zrobic a że od ciebie do mnie nie za daleko to może i mnie odwiedzi??? ;) A co do Jasieńka... to dziwne w sumie że tylko w nocy by go zęby meczyły a w dzień nie...

Asiu fajnie ze naisałaś. Wiesz co takie puzle jak pokazałaś to my mamy ale mają wiece elementów wiec dla Wiki za trudne, zresztą ona nie specjalnie zainteresowana takimi rzeczami. Woli wkładać jakiś brakujący elemnt zwierzątko w puste miejsce. A te klocki to Mikołajek już układa?
Widze ze i twój synek sie rozgadał. Moja ostatnio biega za mna i woła... mama, mamusia, mamuśka... ;) A ostatnio przytuliła się i mówi do mnie "kocham cie" :)
No i widzę że nocniczek poszedł w ruch! Super... mam nadzieję że z cięższymi tematami pójdzie też tak gładko ;) Ja jak tylko ciepło się zrobi to zdejmuje Wiki pieluche. Kupiłam jej galotki (chyba 15 szt - jakby co w teco są za 50% ceny 5 pak chyba 11 zl) wiec moze lac ile wlezie ;)

Hoborr ja naklejki chowam bo Wiki ostatnio odkleja onaklejane juz na ksiązeczki i rzykleja na ściany! Dobrze ze klej już słaby ;) A ty rozumiem od Ufolki masz wieści... to daj znać jak już urodzi co??!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oposekwidze że twój Fili to niezły kaskader ;) Wiki póki co po kanapach skaczę i na krzesełko wlazi. Stoi i sie śmieje rosto w oczy- diablica jedna!!!!!!

Masuska hop hop!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566809 przez aga1040
No hej dziewczynki. Ja z nowinką taką, że byłam u lekarza i będzię Oliwierek :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566814 przez aga1040
A jak się czuję? W sumie to dobrze mdłości minęły, wymiotów nie mam. Tylko przeziębiona jestem i z katarem się strasznie męczę bo aż mi w uszach zalega jak wydmuchuje. Mały miał zapalenie oskrzeli i parę nocek było nie przespanych. Teraz jeszcze trochę pokasłuje i smarka ale już mu przechodzi. Buziolce :kiss: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566857 przez natimp1
w takim razie Aguś gratulaski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566874 przez basba
Agus super wiadomość! Gratulacje i zdrówka dla was!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566896 przez Oposek
Dzień dobry:)

Aga gratulacje, buziaki dla Was i zdrówka :kiss:

Basba ale Wikusia jest słodka z tym kocham Cię, nie mogę się już doczekać, kiedy Filip zacznie tak mówić :side: :blush: No mój młody kaskader, ale jest dużo lepiej niż jeszcze pół roku temu, mniej się wspina, mniej biega bez celu, więc jest nadzieja :blink:

Nati trzymam kciuki, żeby nocki szybko wróciły do normy :kiss: U nas też świrowanie przy spaniu, w dzień to już w ogóle dramat...

Hoborku bardzo fajne te puzzle i cena nie zabija. Chyba Masuska je znalazła i mi też się bardzo podobają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566930 przez Oposek
A tak w ogóle to chciałam się pochwalić, że ktoś nam w nocy zaj..bał jedno kółko od dziecięcego wózka. Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566964 przez masuska
Dzień Dobry jestem:)

Teraz się wytłumaczę.

Piotrek b.lubi oglądać wozy strażackie, więc zbawienne you tube daje mu taką możliwość. Niestety rodzice nie pomyśleli, że internet mobilny ma limit transferu, więc w połowie się skończył:P Po wyczerpaniu limitu chodzi to wszystko tak wolno że nawet nie chciało mi się włączać komputera.

Co tak słabo na forum?

Hoborrku jak tam się czujesz?

Aga gratulacje:)

Oposku. Co za ludzie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566972 przez aska27
Oposku zgadzam się z Toba, Hoborr zasługuje na :kiss: :blink:

co do puzzli to Mikołaj nie potrafi sam,próbuje,widze,ze chce nawet /mamy takie proste jak pokazałam w linkach/ ale szybko sie denerwuje i podaje mi,zebym to ja układała, a on tylko wybiera który kolcek.
Na dzien dzisiejszy to tez lubi naklejki tak jak Ada Honorra no i magnesy. Wszystko też co zwiazane jest z kształtami i kolorami.
W jego książeczce s~ą takie kolorowe pingwiny ,dla nauki kolorów, nie wiem dlaczego gdy pokazuje na czarnego pigwnia woła,ze to jest "Babcia" :unsure: :silly:

Oposku Mikołaj ma podobna drewniana układankę,tez pojazdy i zwierzątka bardzo lubi.

Aco to za ludzie, paskudy :angry: moze to kółko odnajdzie się jednak.

Basba sama jestem ciekawa jak to dalej z tym nocnikiem będzie :) galotki tez juz mamy,ale najbardziej woli Mikołaj woli biegac z goł~ą pupa, na szczęście nie siusia po kontach, od razu siada na nocnik :blink:
Twoja Wikusia jest słodka, no i jak ładnie mówi! A "Kocham Cię" musi być przesłodkie! :)


Agus gratulacje! Śliczne imię wybraliście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl