BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #560597 przez basba
Hoborrku też już to śmiałam stwoerdzić po cichu.

Dzień dobry...

U nas nieco lepiej. Chociaż temperatura nadal się utrzymuje. Nocka też nie ciekawa, ale mąż stanął na wysokości zadania i nawet przeniósł sobie koc i poduchę do córeczki pokoju i jak tylko się przebudzała to zaraz koło niej był. :kiss: tak wiec nawet sie wyspałam.
Wczoraj lekarz stwierdził infekcje wirusową przepisał syropy, skasował stówkę i tyle go widzieli. Najwazniejsze jednak ze osłuchowo czysto.

Hoborrku a ty nie mozesz porzyczyć od kogos drugiego ciśnienieomierza żeby zweryfikować wyniki???

Oposku gratulacje dla świerzo upieczonej cioci :) Faktycznie coś ci sie ostatnio dzieci trzymają... moze to jakis znak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560630 przez różyczka
Dzien dobry WALENTYNKOWO :)
[/b][/color]

Jestem troche do tyłu ze wszystkim, bo teraz dla odmiany moje dziecko chyba zokazji walentynek spało calą noc z 1 pobudką :cheer: :) czuje sie przez to jak pijana :S
ale nie przyzwyczajam sie bo za dobrze znam tą malą czarownicę :blink:

Hoborrku kurde nieżłe jaja :S uważaj prosze na siebie :kiss:

Wiki sie od Bianki wirtualnie zaraziła :S tak mi przykro :( ale tata widze sie spisuje-to super :)
jesli chodiz o tance to wymiata :laugh:
moja Bianka tanczy baaardzo podobnie...także znajome mi te kocie ruchy :woohoo:
Moja Misia idzie od wrzesnia do przedszkola i tam ją chyba zapisze na zajęcia szkoły tanca takiej dla maluszkow...
mysle Basba,ze Wiktorie smialo tez mozesz kiedys dac, widac,ze ma to coś :blink: :)

Oposku usmiałam sie z emeryckiej randki :) dzis walentynki to zaszalejcie bo jak jutro zląduje u Was to dopiero zobaczysz prawdziwa emerytke :woohoo:
ja mam troche rozdwojenie jazni teraz jak czytam tego bloga i to co piszesz tu na forum, na blogu mozna Ciebie poznac z zupełnie innej strony :)
Ewa-to imie zajmuje szczególne imie w moim sercu :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561165 przez natimp1
hej Dziewczyny.

Rose- Czarownica mówisz to po mamusi:):)

Oposku niestety u mnie tak ze żaden termometr w sumie nie potrzebny bo ja nie gorączkuje....
kurde ..ktoś dzwoni zajrzę za chwilę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561284 przez hoborr
No ja rozumiem - dziś wszystkie się walentynkują - no kto by miał na forum siedziec:):) Bo przecież forum nie pada:)

hohohohohohoh



No ja tez nie mam co pisać ... ale napiszę:)


Ciśnienie na dziś:
Rano dobre
południe dobre
wieczór dobre:)

No i dobrze:) Wiadomo wasze kciuki się sprawdzają:)

No to KOCHAJCIE SIĘ ILE WLEZIE:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561614 przez natimp1
hej

ja dzis w pracy..... juz lepiej się czuję.. mogę ślinę połykać więc oki..ale jeszcze jestem ledwo co.....

dzis wraca Tomus to będzie łatwiej.... ale przyznam, że Janek spisał się na medal w czasie mojej choroby, prócz tego ze pięknie śpi..( odpukać) to sam się sobą zajmował.. od czasu do czasu tylko przychodził żeby mu książeczkę poczytać

w niedziele mam zamiar się wybrać z Maksim do teatru animacji mam nadzieję że juz wyzdrowieje
kurcze słabo cos na forum.... gdzie Wy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561641 przez basba
Dobry....

No wlasnie gdzieście sie podziały?!

Natimp super ze juz lepiej... a Jasinek wiadomo że kochany - ja niegdy nie miałam wątpliwości że chłopak spisuje się na medal ;) Spoko mężul wraca to ozdrowiejesz od razu ;)

Rózyczko jak tam dzisiaj nocka? Mam nadzieję ze Bianusia również dzisiaj grzecznie spała. A ty juz dobrze się czujesz?

Hoborr ej... no wiesz wzięłam sobie do serca ten tekst "Kochajcie sie ile wlezie" buahahaha :P z tej okazji zrobiłam nawet pizze w kształcie serducha ;) Mam nadzieje ze i dziś cisnienie DOBRE!

To krótko jeszcze co u nas...
Wiki już lepiej- tzn. nie ma gorączki, ale lecą zielone smary i jest w nocy kaszel suchy (lekarz powiedział ze przez katar). Dzisiaj zrobiła nam pobudkę przed 5. Zarządziła: WSTAJEMY! no i musiałam ją ubrać :angry: A ja teraz nietomna jestem... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561763 przez hoborr
Dobry:)

A ja właśnie pisze mój 2000 post:)

no i musze spadac

zw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561798 przez aska27
Hej Mamusie :)

u mnie już ciut lepiej,wiec pisze ;)

no i od razu zapytam czy podajecie witaminki, tran dzieciom?

Hoborr to Ty jeszcze tutaj? :blink: hehe
jej,jak szybko mija ten czas! SZok!


Pozdrawiam miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562497 przez masuska
Cześć:)

Ale forum pada. Ferie macie czy co? Będę 20.02:) Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562509 przez masuska
basba napisał:

Kurde przed chwilką pisałam ze u nas szaro a tu masz pada śnieg :angry:

Kto mi kupi??? Moze być cały zestaw ale głównie o płaszczyk wiosenny mi chodzi :silly:


Ja chcę wszystko

Ania świetny bałwan

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562587 przez hoborr
forum pada:)


No więc jestem ja:)


Asiu - tak jeszcze tu! I nie wiem czy się cieszyc czy nie:) Bo w każdej chwili może sięzacząć i mam już nazieję że wytrzymam do 27 .... ech.


Ciśnienie dziś dobre:)

Magda gdzie Ty się podziewasz?? Dlaczego dopiero 20?? A jak urodze wcześniej???

Gdzie wszystkie się podziałyście??
Gdzie moje wsparcie??
Ilez to można chorować???

Boicie się meteorytu czy co?? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :S :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562738 przez hoborr
Dzień dobry!


:cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562898 przez aniaw
Cześć babole :laugh:

No nie, zostawić Was na trochę a tu forum podupada :lol:

Sorki, że się nie odzywałam, ale miałam masę pracy :S
W pracy remont cały tydzień i mnóstwo pacjentów :S Szefowa cały czas krąży i sprząta, więc nie ma nawet szans posiedzieć przy kompie bo przecież wypadałoby pomóc ;)
We wt byliśmy w teatrze i było GENIALNIE :lol:
A cały śr i czw przygotowywałam niespodziankę walentynkową dla Tomiego :blush:
Zrobiłam pokaz slajdów - nasze fotki z podkładem muzycznym i różnymi bajerkami - wyszło SUPER :lol: Oboje się wzruszyliśmy :S
Ja od T dostałam prawdziwą kartkę walentynkową do kolekcji :laugh:
Poza tym w walentynki dostałam czekoladę od babeczki, kwioatek doniczkowy od babeczki drugiej - to w ramach łąpów od właścicielek pacjentów :lol:
A od męża szefowej dostałam kwiatka i czekoladki :S To była zaskoczka :cheer:
Jak już wreszcie się nastawiłam psychicznie, że w pt po pracy napiszę posta to wracam do domku a tam już kąpiel na mnie czeka i świeczuszki w łazience i winko... :blink:
Ale weekend mam wolny więc się cieszę :lol:

Hoborku fajnie, że kolacja z mężem się udała :) Gratulacje 2000postów :)
Ja wspieram Cię cały czas niezależnie czy jestem na forum czy nie :kiss:

Masuska czemu dopiero 20stego???

Asiu
śliczny avatarek i fajnie, że napisałaś :) Ja podaję chłopakom multisanostol :)

Basba fajnie, że troszkę lepiej u Was, oby katar szybko minął :kiss: A filmik widziałam extra :lol: Mój Domik głównie piruety robi przy muzyce :)
Wtedy co pisałaś, że zwierzaki uzdrawiam to miałaś rację - mieliśmy kilka poważnych przypadków i 2 operacje, które pierwszy raz przeprowadzałam, ale udało się :)
A ja dziś mężulowi za wczorajszy wieczorek walnęłam śniadanko serduszkowe - jajko sadzone serducho z parówką dookoła co pokazywała kiedyś Asia

Natimp patrz nie było mnie trochę na forum i nawet Ty trochę ozdrowiałaś :P
Fajnie, że Jachu taki medalowiec. O i Tomi wraca, więc będzie się pewnie działo :S

Rose a Ty już u Oposka i9 się nie chwalisz????? :P

Oposku gratuluję kolejnego dzidziusia w rodzinie :) Oj u Was rodzina ogromna to i dzidziuś co chwila się pojawia :lol: U mnie Domik trochę przystopował z uciekaniem nocnym z wyrka, chyba zapomniał jak to się robi :S Za to rozgadał się na maxa :lol:

Przyszła_mama super, że udało się kolacyjka i kaska na szczęście wpadła :laugh:
CHCIAŁABYM TOBIE OFICJALNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WSZELKIE PODPOWIEDZI I POMOC W STWORZENIU NIESPODZIANKI DLA TOMIEGO :kiss: JESTEŚ KOCHANA :kiss: :kiss: :kiss:
Jakbyś wylądowała w wawie to zapraszmy :laugh:

Matko ale się rozpisałam :ohmy:
Ale napiszę jeszcze, że musical Deszczowa piosenka jest cudny :) POLECAM :) Taka lekka optymistyczna komedia z piosenkami radosnymi, wpadającymi w ucho :) I ten taniec i stepowanie i scenografia wooow :) Ale najbardziej widowiskowy był prawdziwy deszcz który padał na scenę :laugh: I oni z tymi parasolami i w kaloszach tańczyli :lol: Jak już nazbierało się sporo wody na scenie to tańcząs rozchlapywali na widownię, więc pierwszych kilka rzędów miało dodatkowe atrakcje :lol: Oj fajnie było się tak odprężyć :lol:

Dobra nie zanudzam, bo zaraz Tomi z Szymonkiem wrócą z zakupów i mykamy na jakiś spacerem a może na sanki :)
Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #563572 przez przyszla_mama
Dzien dobry :kiss: :kiss:

Ale wiesz- wszystko ma swoje plusy i minusy, wiadomo. Placów zabaw, szkół i atrakcji dla dzieci u nas dostatek, możesz przebierać. Ale jednak mieszka się w bloku i choć odśnieżać i kosić nie trzeba, to zawsze i metraż mniejszy i czynsz trzeba płacić. Pieniądze też u nas na ulicy nie leżą, nie to co u Was Nie można mieć wszystkiego jednym słowem Super, że kolacyjka się udała i jeszcze małym kosztem



łeeeeeeeeeeeeee Oposku to naprawde pieniadze u Was pieniadze na ulicy nie leza???? :P :P to my sie jednak nie przeprowadzamy :) :) :) u mnie to ja sie przejde dwie przecznice i mam na wypasiona kolacje romantico :) :) :)

a tak serio zdaje sobie z wszystkiego sprawe, dlatego nie decydujemy sie ciagle bo tu mamy duze mieszkanie, wielkie podworko, kurki, kozki i te sprawy :) :) wiec arek ma naprawde fajne warunki, mieszkamy z cala rodzina wiec nie ma problemu z opieka w razie czego wiec duzo jest plusow. No nic zycie pokaze, niebawem bede robila ogromny maraton po szkolach i roznoszenie podan takze 3majcie kciuki

Oposku te buciki maja rozmiar 23, ale mierzylam arkowi i na niego wchodza tak doslownie na styk jesli chodzi o szerokosc,biegal po domu ale niewygoadnnie mu i zdejmowal, gozej niz w mniejszych, jakis kroj taki dziwny :dry: :dry:

Hoborrku - jak Twoje samopoczucie i malenstwa? jestesmy z Toba :kiss:


Chore mamusie i dzieciaczki - zycze szybkiego powrotu do zdrowka


Aneczko - cala przyjemnosc po mojej stronie, bardzo sie ciesze ze sie udalo :) :)
Niespodzianka Tomiego dla Ciebie cudna (wanna swieczuszki itd) juz wczoraj nagadalam mojemu M jak Twoj maz sie stara i jakie ma pomysly :) :)


Masuska - a co u Ciebie?


a teraz co u nas... ja wczoraj mialam urodzinki, rano dostalam od Arusia donniczke pieknych kwiatuszkow :) :) tak slodko wygladal jak szedl z donniczka wielka kiwajac sie na boki :) wieczorem z rodzinka siedzielismy sobie przy pizzy i ciescie pysznym, a od meza dostalam piekna roze, bluzke i ogromnego ogromnego lizaka chupa chupsa :laugh: :laugh: :laugh: az sie boje myslec ile za niego zaplacil :)



ten to ma pomysly :) :) ale nic dziwnego, jak sie prezentu szuka w panice w pol godziny :) :) pocieszny ten moj maz :) :)


3majcie sie cieplo dziewuszki i jeszcze raz duzo zdrowka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #563594 przez natimp1
hejka hejka w ten niedzielny poranek.. cuję się juz cudnie więc muszę nadrobić zaległości organizacyjne..
dziś wybieram się z Maksim do teatru Animacji na przedstawienie Pan Kuleczka ..przez ten samotny miesiąc jestem w plecy z takimi atrakcjami..a popołudniu potwierdzić urodziny Maksiego w Yupi Parku.. a na wieczór chyba zdechne po prostu :):)
Janek dziś w większości dzień z tatuśkiem..zobaczymy jak będzie co trochę jakiś marudnawy jest.. mam nadzieję, ze nic się nie kluje po zwariujeeeee....


ale tu pusto.... to co będzie latem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl