BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #558206 przez Oposek
Aniu yhm, czyli nie mam co przynosić turystycznego nawet...
Myślisz, że z kojca by nie wyłaził? czy masz na myśli jakieś zabezpieczenie naokoło łóżeczka, żeby nie łaził po domu?
A na co idziecie do teatru? :) My też żeśmy się ukulturalniali ostatnio, chciałam i w ten weekned, co był, ale nie wyszło :)
A jak po Kolędzie?

Rose termometr wporzo jest :) Nalewka jest prozdrowotna, po kieliszeczku malutkim dla chorych, a nie do łojenia na imprezy :P :blink:

Basba no wyrasta Filip z butów, choć i tak przecież od listopada w nich chodzi... No nic, mamy jakieś wiosenne i będziemy myśleć. Byliśmy nawet dziś na zakupach, ale nie było nic sensownego, a przecież nie kupię dziecku butów zimowych za dwie stówy na kilka tygodni! Emerycka impreza to taka poniżej pewnych standardów :blink: Czytaj kiedyś do białego rana z dużym kacem, a teraz w kawiarni z mężusiem i grzeczny spacer ;)

Hoborku najważniejsze, że ciśnienie lepiej. Poodpisujesz, jak się maluszek urodzi, bo przecież będzie spał od razu całą noc i będziesz miała kupę czasu dla nas! Z całego serca i Tobie i nam tego życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558210 przez Oposek
Basba wchodzisz na youtube.pl, logujesz się na siebie, wybierasz "menedżer filmów" - "historia"- zaznaczasz kwadracik przy filmie, który chcesz usunąć i wciskasz "usuń"

Przepraszam, że się wtrącam, w sumie nie do mnie to było :blush:

Przy okazji szukania tej opcji dowiedziałam się, że mój Teść subskrybuje dwa kanały- kanał "Elzbieta.litynska" oraz kanał "biblia szatana" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558223 przez różyczka
Oposek napisał:

Przy okazji szukania tej opcji dowiedziałam się, że mój Teść subskrybuje dwa kanały- kanał "Elzbieta.litynska" oraz kanał "biblia szatana" :blink:


no coś Ty???!!!! :ohmy: :unsure: :lol:
Basba masz juz wiec odpowiedz :)

Hoborrku niezmiennie myslimy o Tobie czy piszesz ładnie, po łepkach czy wcale, takze nami sie tu nie przejmuj :kiss: koncówka ciazy rzeczywiscie jest męczaca choc pewnie bardziej moga sie wypowiedziec te dziewczyny co 42 tyg chodzily :S bo ja obie ciąże wczesniej zakonczyłam(I 3,5 tyg przed terminem, II 10 dni przed rozwiązana)
bedzie dobrze :kiss:

dzis noc z milionem pobudek ale bez krzyku, bosze czlowiek sie cieszy po takim koszmarze z czegos co wczesniej wydawało sie tez koszmarem a jednak nie jest jak sie okazuje....
podsumowujac niech juz bedzie milion pobudek ale bez darcia zamiast miliona pobudek z darciem :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558261 przez aniaw
Hejka :)

U nas kolęda to jakaś lipa ;) Dzieciaki znudzeni czekaniem na stół wchodzili albo ściągali obrus :S Wyciągnęłam ich z mieszkania i jeździliśmy rowerkiem po korytarzu :lol: Matko jakie piski odchodziły z ich paszczęk jak zaczęli po tym korytarzu się ganiać a Szymi pukał do każdych drzwi sąsiadów :lol: Niektórzy niezłego musieli mieć stresa bo księdza nie przyjmują więc pewnie jak u Rose leżeli plackiem na wycieraczce za drzwiami i udawali, że ich nie ma :lol:
Jak wreszcie zapanowałam nad tymi małpiszonami pojawił się ksiądz na naszym pietrze i pukał od drzwi do drzwi ;) Na przeciw nas sąsiedzi mu nie otworzyli a on się pytał czy wiemy kto tam mieszka bo przecież ich przed chwila słyszał :lol:
Szymonkowi cały czas mówiliśmy, żeby był grzeczny to dostanie od księdza cukierka, więdc on jak tylko ludka w sutannie ujrzał od razu zaczął upominać się o cukierka :lol:
U nas księżulek był CHWILUNIĘ :S Zamiast cukierka dał małym po obrazku :) Nawet nie pogadał tylko wypytywał się kto go jeszcze z sąsiadów przyjmie i rozgladał się nerwowo za koperta :S
Dominiś za to najbardziej zainteresowany był świecami zapalonymi i przewrócił jedną z nich - siora w ostatniej chwili złapała ja ale oblała się woskiem po ręku :S
To jakiś suchar był z tego księdza i żałowaliśmy, że proboszcz lub nasz ulubiony młody nie przyszedł, bo z nimi to pogadać, pożartować można :) No ale już wreszcie PO :S

Hoborku jesteśmy z Tobą :kiss:

Rose kojec pod sam sufit genialna sprawa, jak coś to dawaj namiary :lol:

Basba ja też mam brata o 10 lat młodszego, znam tem ból :lol: Ja mam dziś wyprasować koszulę T do teatru i nie wiem czy zbiore sie w sobie :S

Oposek Dominik jednym podskokiem pokonuje turystyczne :S Na łapkach się podciąga i przeskakuje tak jak przeskakuje się przez ogrodzenie :S Szymi to najpierw jedna noga potem druga i się wygramoli a ten skok i już :S Bo on przecież w śpiworku jest, który poniekąd ogranicza mu ruchy :S Może jeszcze z kojcem spróbujemy bo mamy a ja myślałam o jakimś zadaszonym jak dla pieska :lol: A tak serio to nie wiem co zrobić ;) W pon i wt my obydwoje rano wychodzimy, więc on w pokoju min 2 godz zostaje zanim siora się obudzi ;) A przez te 2 godz to on może wymyśleć niewiadomo co, juz oczami wyobraźni widze go jak sobie z żyrandola huśtawkę robi i skacze z niego jak tarzan na szafę lub wersalke :lol:

Idziemy dziś do teatru muzycznego Roma na musical "Deszczowa piosenka" :lol:
Czekałam na to prawie 2 miesiące :laugh: Odchamić się trochę trzeba :lol:

I zapodam Wam tekscik Szymiego :lol:
Wchodzi Szymi za ciocia do łazienki, patrzy na nią i mówi : "Ciocia potwór znowu?"
Zawsze tak reaguje jak widzi moja siorę z maseczka na twarzy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #558340 przez basba
Dzień dobry...
Padam dzisiaj :dry: - moja Wiki całą noc wrzeszczała - Różyczka jakies fluidy z Bianki przeszły chyba na Wiki :S Zaczeło się od kaszlu - przebudziła się z wrzaskiem "żygam"!!! i tak wrzesczała chyba z pół godziny kaszlac i rycząc. Dałam jej herbatkę - wypiła cała butlę - myślałam ze śpi więc juz chciałam wymknąć sie do sypialni na co ona "mama"!!! Skubaniec sobie leżał... Potem dojrzała lalkę i zaczęła ryczeć "Lalunia, laleczka" położyłam lalkę obok niej i w końcu sie uspokoiła ale zamiast spać to zaczęła sobie śpiewać "Wika, Wiktorka, Wikunia..." Aż mąz w sypialni zaczął się śmiac :S Masakra... Zaczeła gryźć pieluchę więc stwierdziłam ze zęby ją męczą i chciałam dać jej nurofen to zasłoniła ręką buzie z tekstem "nie chce, nie dobre..." no i w końcu po 30 minutach zasneła :dry:

Ania ale macie lipnego księdza ;) Nie dziwie sie wcale ze ludzie nie chcieli mu otworzyc. Szymi nieźle pojechal z tym tekstem :lol: Mina siory pewnie bezcenna hehe... Napisz potem koniecznie jak musical???

Różyczka z dwojga złego faktycznie lepszy wariant bez wrzeszczenia :kiss: Podziwiam cie...

Oposku dziekuję za wytłumaczenie z tym youtube... a teść niezła ma ta subskrypcje z biblia szatana... sprawdzałas co to??? A u was ostra ta zima jeszcze??? Bo u nas śniegu jak na lekarstwo wiec w razie czego przyślij Filipa do nas co by w przejściowych butach mógł pochodzic.

Hoborrku jak dzisiaj??? wierze ci kochana ze masz serdecznie dość. Dasz rade- już niedługo będziesz tuliła synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558724 przez Oposek
Dzień dobry:)

Basba nie mam jak obejrzeć filmiku, bo Młody śpi obok, ale chętnie obejrzę wieczorem, więc nie kasuj pliiiiissss :kiss: U nas sporo śniegu i lekki mrozek. Nie mam pojęcia, czy to już końcówka zimy, czy jeszcze będzie nawrót... Nie obraziłabym się, jakby od początku marca już cieplej miało być :blink:
Współczuję nocki :kiss: Ale z tym gadaniem to Wikusia naprawdę daje czadu :lol:
Mój teść wyluzowany człowiek jest i ma masę jakiś dziwnych pomysłów, więc już mnie nie dziwi to nawet :blink:

Ania u nas też Ksiądz krótko siedział i nawet dobrze.. Następna wizyta za rok i spokój :)
Filip też puka do sąsiadów, od windy do każdych drzwi puka :S Mamy taki dłuuugi korytarz, 10 mieszkań, więc ma co robić ;) Zresztą wiesz, bo byłaś :) Pozostaje Mu kartkę zawiesić na szyi "zbieram na browar dla tatusia" lub jakiś inny chwytny slogan i niech puka ;)
Ja też nie wiem, co z tym łóżeczkiem. Na razie tak nie wychodzi w nocy, czy nad ranem, więc spokój. A potem chyba kupimy łóżko inne, bo jak inaczej...

Rose dobrze, że nocka choć odrobinę lepsza... No ja 43 tygodnie w ciąży chodziłam, jak słoń prawie :S Ale pod koniec już nie pracowałam, nie było jakiś wielkich upałów, więc nie było najgorzej :)

Hoborku już niedługo!!!!! Jak się dziś czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558745 przez hoborr
Dzień dobry:)

:laugh: :laugh: :laugh:

Agniesia ma dziś dobry humor bo szanowny Pan mąż Tomuś zostawił Agniesi liścik z zaproszeniem na romantyczną kolację! Mam byc wystrojona i gotowa na 20:) hihi Dziadki wtajemniczeni - Ada już się cieszy że z dziadkiem będzie spała:) A ja to od razu lepiej się poczułam:) I nie narzekam na ciąże:) No ale się cieszę:)

Ciśneinie dzis rano - 144/78. Pierwsze wysokie ale to z nerwicy . Najważenijszy jest ponoć ten drugi "odsercowy" pomiar:) Puls tez ok:) Teraz mam zmierzyć ale musze odczekać bo ubierałam adę na podwórko i się zabójczo zmachałam że ledwo sapie! Mam teraz pół godzinki - to ogarnę masakrę w pokoju:)

Wiecie co? Mam już dość tych książeczek i tfego czytania! MOje dziecko cały dzień by w książkach siedziało!!! No chyba trzeba się cieszyć - ale ja juz mam dość tych kotków i piesków! :S :S :S


No to tyle o mnie! Zaraz Was czytam:) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558755 przez Oposek
Hoborku super pomysł miał Tomi, świetnie :):):) Miłego wieczoru zatem!!!
A z tym czytaniem to ja jeszcze się cieszę, podobno młodzież teraz nie czyta, to choć za młodu dzieciaki trochę literaturą nasiąkną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558759 przez hoborr
Basbo Wiktorka przepięknie tańczy! Tak dostojnie - bym powiedziała! Adusi tańce raczej przypominają hiphopowo-breakdensowe-wygibasy! Łącznie z przewrotami i fikołkami!
Płaszczyk piękny - ale to nie mó kolor - więc w razie czego mi nie kupujcie:) hih


Różyczko kurde! Nie dość że TY chora to jeszcze to wszystko:( Weź byłego może zaproś na noc - albo co??? Wykończysz się w końcu i co będzie??

Oposku no to ja też dziś na emeryncką randkę wybywam:) Pięknie piszesz na blogu. Kurcze w końcu i ja pomyślałąm że mogłabym zacząć pisać. Bo to naprawde dla dziecka super pamiątka:)

Aniu jak tam po randce z ksiązem?:)

A wiecie co? Mój brat - dzwonił przed chwilą do mnie z tekstem: A wiesz że papież abdykował?? No ten to ma zapłon!!!

Musze ogarnąć pokój i do okna lecę co Ada na polu robi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559315 przez przyszla_mama
Hej laseczki

Hoborrku – 3maj sie ciepluto jestesmy z Toba calym serduchem, na pewno te koncowke wytrzymasz chociaz nie jest juz ci latwo. Moze jak Tylko malenstwo bedzie na swiecie przeslij ktorejs z dziewczym zdjecie malutkiego? Bo my to tu oszalejemy ze szczescia chyba! :)

Agniesia ma dziś dobry humor bo szanowny Pan mąż Tomuś zostawił Agniesi liścik z zaproszeniem na romantyczną kolację! Mam byc wystrojona i gotowa na 20:)


koniecznie zdaj relacje jak bylo! :)

Różyczko – cos czytalam o wyprawie Twojej i Olif do Warszawy chyba? :) Jedziecie sie tak wyrwac czy cos przy okazji zalatwiac? No i jak sie czujesz? Troszke lepiej?

Natimp – a jak Maksi z ta wirusowka? Mam nadzieje ze dzieciaczki zdrowe

Aneczko – jak tam Twoje lobuziaki? jakie fajne balwankoweeeeeeeee foty :) :)

Aga – a jak Ty sie czujesz? Jak poczatki znosisz?

Byłam też w H&M i kupiłam sobie odjazdowe różowe rurki za UWAGA! całe 20,00 (jakby ktoś pytal to kupione w dziale dziecięco - młodzieżowym hehehe)


Basba - z Twoja figura nic dziwnego ze kupilas na dziale dzieciecp - mlodziezowym :) ja tam to wcisnelabym sie w skarpetki moze - i to nie :)

No i musimy buty kupić chyba zimowe A tak liczyłam, że przechodzi w jednych całą zimę i już wiosenne się kupi, no ale śnieg jest przecież...


Oposku

a jaki rozmiar teraz masz zamiar kupic Filipkowi? bo my mamy jedne na zbyciu fajne sniegowce, siostra mi oddala i sa prawie nowiutkie, a nawet nie prawie bo w ogole w nich nie chodzil. Oni w irlandii mieszkaja i tam zimy takie ze niepotrzebne, wiec kupili specjalnie na przyjazd do nas na tydzien czasu zeby mial w czym chodzic a i tak nie wychodzil na dwor :) jak cos moglabym ci przeslac bp szkoda zebys faktycznie teraz tyle pieniedzy wydawala jak to kwestia kilku tygodni doslownie. jakby co moge dokladnie wymierzyc i zrobic zdjecie zebys zobaczyla czy ci sie podobaja.



a teraz co u nas :)

wczoraj bylismy na kolacji walentynkowej, przelozylismy sobie na wczoraj bo M. pracuje w czwartek, a zeby bylo lepiej ja znalazlam dzien wczesniej na ulicy 50 zl! :lol: :lol: w zasadzie tak wyszlo ze tylko 30 zl musielismy dolozyc do super kolacji :P :P :)
przejmuje sie tylko ciagle tym ze moze ktos mocno na tym ucierpial ze zgubil :dry: ale maz wymyslil teorie ze bardzo biedny luzem by nie nosil i ze i tak i tak ktos by je wzial, wiec lepiej ze my, ten to ma poklady empatii ogromne :) :)

ja mam ferie, ale pomimo wszystko mam sporo godzin. troche martwie sie co bedzie od wrzesnia, bo umowe mam tylko na kilka miesiecy.. ale jakos to bedzie, nie ma co sie martwic na zas prawda?

gdybym kurcze mieszkala w warszawie np nie mialabym z mezem raczej problemow z znalezieniem pracy, ja jestem po anglistyce, polonistyce, mam uprawnienia logopedyczne, moge uczyc klasy 1-3.. a pomimo wszystko ciezko cos znalezc na dluzej..
tak jak mam kolezanki z studiow to tam bez problemow w szkolach jezykowych znajduja prace i zwyklych..

dziolchy z stolicy, jak zdecydujemy sie na przeprowadzke kiedys z mezem i Arkiem pomozecie sie zaklimatyzowac? :P :P wiecie place zabaw najfajniejsze dla dzieci i takie tam :) :)

bo taka opcje bralismy kiedys pod uwage :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559588 przez natimp1
Zwalniam Rose I Maksiego..zarazili mnie i zdycham........ Dziś już lekarz... zmasakrowana na Maksa jestem.. bez antybiotyku się nie obędzie a do pracy trzeba chodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559640 przez hoborr
Matko Moja Dobry!

Natimp no to trzym się kochana i zdrowiej!!!

Przyszła mamo na pewno dam wam znać jak juz urodze i prześłe zdjęcia oczywiście! Ale szczęściara z Ciebie! Ja raz znalazłam 20zł ale to było w podstawówce!!!

No i co u mnie!

Ciśnienei na dziś:
Rano 150/98 :( :( :( tabletka
po kilku godzinach 140/92 :( :(

A już się cieszyałam że się unormowało:(
bo wczoraj np wieczorem miałam 120/80!

A na kolacji było bajecznie:) :blush: :blush: :blush: :laugh: :laugh: :laugh: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559754 przez basba
Dzień... no wlaśnie- jaki??? mam nadzieję ze dla was dobry, choć widze że Natimp chora (trzyma się kochana napisz po lekarzu, a jak Maksiu), Hoborrek walczy z cisnieniem - ale z kolacji zadowolona wiec chyba nie tak źle (ty a może synuś 14 lutego chce wam zrobić prezent, co???), Rose chyba nadal chora bo prawie wcale sie nie odzywa! (napisz jak zdrówko twoje i dziewczyn!), Przyszła_mama przejmuje sie nie potrzebnie, że ktoś zgubił kase (trzeba było pilnować!) ale też kolacja walentynkowa zaliczona... :)

Oposku jak tam Filip... mam nadzieję ze chociaż u ciebie wszyscy zdrowi...

A co z Masuską i Asią sie dzieje???
Anka pewnie zwierzątka uzdrawia albo łapie chłopaków bo z wszystkiego skaczą.

A u nas- Wiki chora. 3 i 4 przebija ale gorączka całą noc- nie chciało nic spaść (ponad 39), od 1 do 4:30 na rekach ją nosiłam więc padam. Kruszoniec teraz śpi a ja czekam na lekarza - ma być u nas po 15.
Filmik obejzały? bo kasuje ...

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559842 przez Oposek
Dzień dobry :) Od kilku dni czuję się, jakby mi mózg wyżarło. Ruszam się jak mucha w smole i w ogóle się nie mogę zmobilizować do niczego. Masakra. Nie wiem, czy to jakieś przesilenie, czy nadmiar pracy, czy częste wstawanie w nocy, czy po prostu foch ;) Za to dziś nad ranem zostałam Ciocią malutkiej Ewy:)
Ostatni czas jakoś obfituje w maluszki :)

Basba Filmik obejrzany, super :):):) Współczuję choroby Wiktorki i nocki :( Zdrówka dla Was i sił :kiss: Daj znać, co lekarz powiedział! Filip dobrze, szczęśliwie omineło Go póki co chorowanie w tym roku. Wczoraj poszliśmy na szczepienie, ale ma jakąś wysypkę alergiczną na plecach, więc dostał Zyrtec i szczepienie przesunięte. Poza tym nic Mu nie dolega, mnie trochę gardło boli, ale też bez dramatu.

Hoborku superancko, że kolacja się udała, Mężuś się postarał! :) :lol: Oby to wredne ciśnienie spadło wreszcie! :kiss: :angry:

Nati zdrówka dla Ciebie, niech antybiotyk szybko pomoże :kiss: Strasznie dużo teraz chorych osób, to przez tą pogodę beznadziejną :angry: Ale przynajmniej masz zajebisty termometr, pieniądze nie pójdą na marne :blink: :P

Przyszła Mamo dziękuję Ci bardzo, bardzo, że o nas pomyślałaś :kiss: Potrzebujemy rozmiar 22, choć pewnie rozmiar rozmiarowi nierówny. Tylko Filip nóżkę ma pulchną i nie w każde buty wejdzie :)
Póki co daje radę w tych, w razie czego ma jeszcze kalosze i przejściowe, może zima się szybko skończy. Jeszcze raz wielkie dzięki! :kiss: Do Warszawki zapraszamy :) Żona mojego Taty jest logopedą, coś się wymyśli ;) Ale wiesz- wszystko ma swoje plusy i minusy, wiadomo. Placów zabaw, szkół i atrakcji dla dzieci u nas dostatek, możesz przebierać. Ale jednak mieszka się w bloku i choć odśnieżać i kosić nie trzeba, to zawsze i metraż mniejszy i czynsz trzeba płacić. Pieniądze też u nas na ulicy nie leżą, nie to co u Was :lol: :blink: Nie można mieć wszystkiego jednym słowem ;) Super, że kolacyjka się udała i jeszcze małym kosztem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560281 przez hoborr
forum pada - jak nic! :ohmy:


Kurna nie wiem czy m i tak skacze to ciśnienie czy aparat zepsuty??

Raz mam 150/95 a za 3 minuty 135/90....... hmmmmmmmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl