BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 9 miesiąc temu #711491 przez basba
Nati, Różyczko napisze jak tylko bede miała jakies wieści :(

Rożyczko oj tam, oj tam - jak dziecko ma potrzebe to co komu do tego ;) Gratki dla Bianci i za cebule i za nocnik :)

Nati.. no to babcia musi do sklepu leciec... i modlic sie aby dostała identyczną koparkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711521 przez aska27
Mikołajek BARDZO dziękuję ciociom za życzenia :kiss:
Urodzinki zaplanowane zostały na sobotę:torcik i ciacho.
Dzis Mikołaj czuje się ciut lepiej,temp nie przekracza 38.


Masuska też tak sobie pomyslałam, kto by pomyslał :blink:

Różyczko tort super,moze kiedyś się skuszę.. cud jesli mi wyjdzie!

Nati jasiek też chory?!

Basba straszne to co napisałaś,zal mi tego dziecka :( Zwierze to zwerze, choćby najukochańsze to jednak ufać do końca nie można. Oby Olkowi zdrówko szybko wróciło, mocno ściskam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711543 przez basba
Asiu dobrze ze Miki już lepiej... A Jasiek Nati świętował swoje urodziny z ospą ;)

Dziewczyny help help, czy któraś z was wie gdzie albo jak ściągnąć grę!!! Potrzebuje gre na komputer z pingwinami z madagaskaru... ratujecie bo syn mnie zamęczy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711599 przez aska27
aaa :)

Basba na Chomiku masz,możesz ściągnąć co chcesz :blink:

chomikuj.pl/Angel2505/Gry/Gry+na+konsole...ngwiny+z+Madagaskaru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711631 przez natimp1
Kradziejki , Kradziejki ;);)
.. Hmm Rose to my jeszcze przemyślimy te spotkanie w Sobieszewie co.... no chyba ze Bianula wyłącznie lubi brzegi jeziora ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711643 przez aska27
natimp1 napisał:

Kradziejki , Kradziejki ;);)

:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711660 przez aga1040
natimp a jasiulek długo miał tą ospę? i jak ją przeszedł?
Boje się że Kubek bedzie miał ospę.
Jak wiecie mieszkamy narzaie z moimi rodzicami. A moja mama przyniosła półpaśca do domu. Cholerka... nie miała kiedy. Odrazu obdzwoniłąm i gina i pediatre. Mi niby nic niegrozi bo juz chorowałam na to a po zatym jestem już przy końcówce ciąży więc nie ma paniki. Ale boje się że Kubek mógł złapać wirusa półpaśca i go ospa wysypie. A ja pewnie akurat bede rodzić. I boje się ze małego wysypie i bedzie marudny i do mamusi bedzie wołał a ja akurat może bede rodzić. Poza tym boje sie tez jak urodze ze mały złapie jak wrócimy ze szpitala.
Chociaż pediatra powiedział że Kubek może nie złapał tego wirusa bo ma dość silny organizm. No narazie ograniczam mu kontak z babcią do zera. Oby wszystko było ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711689 przez natimp1
Aga .. ja miałam półpaśca w 36 chyba tc ... Maksiemu nic nie było....
Janko dostał ospe od Maksiego .. przeszedł ją niewiarygodnie lekko w stosunku do brata który był wysypany MASAKRYCZNIE . Jaśko miał raz gorączke 37,8 może z 40 kropek , przy czym dostawał Neosine od dnia w którym dostał ospe Maksi... upierdliwe jest niewychodzenie na dwór póki się strupki nie zrobią i uciekanie przed słońcem jak juz można wyjść .. :)
Niby im dziecko mniejsze tym lżej przechodzi ...przy czym Antek Basby i Mój Maksi generalnie w jednym wieku ..a Antek przechodził ja spoko mój Maksi mega mega wysypany i 3 razy gorączka przed wysypem. Nie ma reguły.. Maksi wcześniej miał 4 razy kontakt z ospą i sie nie zaraził... więc co mam Ci powiedzieć :):)

Wiesz jak miał załapać to chyba już załapał-jeśli się z babcia widział ... ale dla świętego spokoju ograniczaj kontakt :) nie bardziej jednak wiem czy kwestia silnego organizmu ma tu duże znaczenie .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711698 przez aniaw
Dobry :laugh:

Asiu spóźnione życzonka dla Mikusia i dużo dużo zdrówka :kiss: :kiss: :kiss:

Rose z tą cebula to wymiatasz :lol:
Przyszła i od razu ciastem zarzuca :P A niektórzy może liczą na dietę ;) Ale silnej woli brak :S

Nati nie mięknij i daj odpocząć od siebie Jasinie :P

Basba straszna ta historia, oby się udała operacja :kiss:

Hoborku dużo siły do rodzinki :kiss: Fajnie, że nosidełko się sprawdza :laugh:

Aga fajnie, że udało się z tatulem jeszcze urodzinki urządzić :)

Masuska fajowe balety :laugh:

Olka :kiss:

Oposek jeszcze na urlopie??? :kiss:

My jacyś zakręceni po weekendzie :S
Ale basenik podwórkowy się weekendowo znów sprawdził i nawet Tomi wymoczył swój tyłek :lol:
I jeziorko zaliczone i poopalać się udało :lol: Ech uwielbiam weekendy :lol:

Mamę odwieźliśmy i taaaaka WOLNOŚĆ :lol: :lol: :lol:
A ile sprzątania było, aż nie do uwierzenia :S

Byłam wczoraj z dzieciakami na placu zabaw i wzięłam książkę ze sobą bo musiałam doczytać te kilkanaście stron :S
Jak skończyłam lekturę to:
1) Szymon nasikał pod ślizgawką
2) Dominik zgubił gdzieś swoją ulubioną łopatkę
3) Dominik zasikał sobie spodnie a później latał z gołym tyłkiem i mówił, że robi siusiu :S

Koniec zabierania jednak książek na plac zabaw :S

A ostatnio jak u Rose Szymi zażądał natychmiastowego robienia kupki na placu zabaw :S Poszliśmy na łączkę obok i później chwalił się na cały głos, że robił kupkę jak piesek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711763 przez masuska
aga1040 napisał:

natimp a jasiulek długo miał tą ospę? i jak ją przeszedł?
Boje się że Kubek bedzie miał ospę.
Jak wiecie mieszkamy narzaie z moimi rodzicami. A moja mama przyniosła półpaśca do domu. Cholerka... nie miała kiedy. Odrazu obdzwoniłąm i gina i pediatre. Mi niby nic niegrozi bo juz chorowałam na to a po zatym jestem już przy końcówce ciąży więc nie ma paniki. Ale boje się że Kubek mógł złapać wirusa półpaśca i go ospa wysypie. A ja pewnie akurat bede rodzić. I boje się ze małego wysypie i bedzie marudny i do mamusi bedzie wołał a ja akurat może bede rodzić. Poza tym boje sie tez jak urodze ze mały złapie jak wrócimy ze szpitala.
Chociaż pediatra powiedział że Kubek może nie złapał tego wirusa bo ma dość silny organizm. No narazie ograniczam mu kontak z babcią do zera. Oby wszystko było ok!




Aga, spokojnie, mój Mąż miał półpaśca i nie mogłam ograniczyć kontaktów z Pituchem, spaliśmy razem w jednym wyrku, Piter w tatę oczywiście wtulony i nie zaraził się. Także na spokojnie, bez nerwów, ale oczywiście ostrożności nigdy za wiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711783 przez aska27
Aguś wszystko będzie dobrze, z drugiej strony skoro miałby być chory to nic nie zrobisz,dzasz radę,a nerwy na bok :kiss:

Aniu Różyczka z kupkowych opowieści ale się usmiałam :lol: fajne są te nasze dzieciaczki :silly:

Aniu :kiss: za życzenia.


A ja dziś kupiłam sobie ładną białą bluzeczkę i cieszę się jak dziecko :laugh: bo nawet nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam dla siebie jakiś ciuch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711841 przez aska27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712186 przez natimp1
Hej Kochana

Ja dzis z masakrycznym bólem głowy , już w nocy łepetynka bolała....kurcze ledwo dygam ... stara jestem i tyle
Dziś Tomek ma wolne i jedzie z Jankiem po Maksia,,, ja wykorzystam chwilę wolności i oblece przeceny ..wczoraj byłam kupic chłopakom buty na jesień z CCC i powiem ze mega udane..za 3 pary butów dałam 150 zł:) , wczoraj akurat było 40% przeceny :) Jaskowi kupiłam Lasockiego chyba po 50 zł... więc ekstra....no a skoro udało się tak tanie buty na jesień kupić to przecież warto zainwestować zaoszczędzone pieniądze np w piękna miętową sukienkę z reserved .. co myślicie ?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712192 przez różyczka
Nati zdecydowanie TAK :lol:
a czemu ja nie dostałam info o promocji od CCC?? :angry:

Aska obejrzałam ten filmik ale o tym powszechnie wiadomo nie od dziś dzieki telewizji, ale wielu ludziom naprawde to nie przeszkadza, przeciez juz dawno dawno temu pokazywano,ze myja mięsa w marketach, podrabiaja daty waznosci na jedzeniu, "odświeżają" zywnosc roznymi sposobami itd. a ludzie i tak dalej pomimo tej wiedzy to kupuja i tak :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712193 przez aska27
Nati WARTO! swoją drogą ładny kolor!

Nati my w sierpniu będziemy zgadnij gdzie?
.
.
.
.
.
w ZOO :lol:

Maltankę chcemy zaliczyć,jakbyś była chętna z rodzinką to mrugnij do mnie.



Różyczko co racja to racje. Obrzydliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl