BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 9 miesiąc temu #712238 przez natimp1
Rose.. telewizor włacz.. tam dudnią od tygodnia o wyprzedaży w CCC :)
Aska mrugam ... jednak między 2 a 18 jesteśmy poza domem ..:)

Laski umieram ........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712239 przez aska27
co Ci???

hehe mój maż ma wtedy urlop ..to nic..heheh następnym razem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712284 przez różyczka
Nati a nie masz jakiejs tabsy? :( :kiss:
Kurde nie wiem co Ty masz za telewizje ale w mojej nic nie gadali :S

U mnie dzis jest iście jesienna pogoda buuuuuuu :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712474 przez basba
Witam z gorącej Wlkp. ;) nie żebym chciała kogoś zdenerwować :P

Asiu dziękuję ci za linka ale za cholere nie potrafie z tego chomika nic ściągnąć. Mam konto, opłacone nawet ale nic się nie dzieje jak wduszam "Ściągnij" :S Boze ale ja ciemna w te klocki jednak jestem :cheer: A te pingwiny co wrzuciłaś nie są jednak na PC tylko na konsolę. Ale spoko na allegro wyczaiłam za 19 zł ...
Asiu mnie każdy najmniejszy ciuszek cieszy więc wiem co czujesz ;)
Filmiku nie ogladam bom w pracy :)

Nati i co sie czepiasz babo! ;) Widzisz za kare głowa cie boli teraz o!!! no dobra juz dobra... rozumiem- kup se te kiecke to ci przejdzie!!! A tak na serio to współczuje :kiss:
Ja TV nie ogladam chyba od 2 miesiecy wiec nie jestem na berząco ale dzieki za cynka :)

Ania no widze ze pełnia szczęscia bez rodzicielki :laugh: Hehe a tak na serio to wiem co czujez ;) Z chłopaków twoich jak zwykle sie u smiałam... masz modeli jedynych i niepowtarzalnych, nie ma co :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712494 przez aska27
Basba biedne dziecko, oby jak najszybciej wrócił do zdrówka. Biedny pewnie przestraszony będzie po takim wydarzeniu,jej az mam gęsią skórkę. Dorośli ludzie a jak nieodpowiedzialni.

U nas mega gorąco, fakt, wyszłam na chwilkę,ale schowałam się w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712517 przez natimp1
hej Laski..
Basba .no to trzymamy Kciuki.. mojego tatę Doberman pogryzł i ja mam traumę nawet...

Laksi ja mam jakas mega migrenę chyba ..... teraz lepiej bo .. lepiej nie na[piszę.. i wzięłam dwie tablety ale dziwne bo mi mega zimno, włączyłam grzejnik i ubrałam sweter, plecy mnie bola.. może jakaś grypa :( masakra .... idę znów po tablete .. sukienki mi się nawet nie chce ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712726 przez aska27
Obejrzałam i się poryczałam! OBEJRZYJCIE KONIECZNIE!!!
Taki filmik powinien być puszczany w TV co najmniej kilka razy dziennie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712928 przez masuska
Asia, nie wiem jak można zapomnieć/nie pomyśleć o dziecku.
Obrazek z życia, impreza w moim mieście 3 dni koncerty, jarmark, festyn. Godzina 22, pełno dzieci, 23 tak samo, 24 również. Przed nami stoi grupka ludzi w wózku śpi dziecko a obok stoi butelka wódki. Z tym że to nie jest pojedynczy przypadek, bo takich "kółek" jest pełno. A rodzice bawią się fantastycznie.






Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712937 przez różyczka
Aska no dramatyczny ten filmik :( i to co piszesz Masuska o tym imprezach wieczornych tak samo :(
aż nie chce mi się komentować...bo od razu mi sie przypomina co nieraz wyprawiaja moje uczennice ze swoimi dziecmi :dry: a przeciez mam wakacje wiec powinnam odpoczywac od pracy...

Nati mam nadzieje,ze Ci przeszła migrena wczoraj....ponoć masowanie przez chlopa punktu G pomaga :silly: :lol:

Masuska :kiss: wyslalam maila

Basbo napisz czy Ci smakował ten torcik jak bys go piekła, ok? :) tą frużeline trzeba zrobic wczesniej i schłodzic to gestnieje, bo tak jest rzadka zaraz po zrobieniu a ma byc żel :)
a Wy nie macie cały czas telewizora od tamtej akcji? :)

Aniu jak możesz :lol: matka....jest tylko jedna :silly: :lol: (taki kawał o Jasiu był :blink: )

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713036 przez basba
Dzień dobry...

Ja pierdziele Asia masakra z tym filmikiem. Niestety zdarza sie to często... A jak już nie dziecko zostawia to zwierze. Porażka po prostu. :dry:

Nati jak głowa?

Różyczko dzieki za rady odnośnie tej fruzeliny. Powiedz mi tylko jak dzisiaj zrobie na jutro i biszkopt i ta ruzelinę to będzie OK? Jutro tylko tą mase z maskarpone bym zrobiła i przełozyła żeby7 swierze było...
A co do TV to mąż przyniósł z naszego pokojowego garazu telewizor co kiedyś mieliśmy koło lutego, ale w maju nam się umowa z "N" skończyła i jakoś nie mamy weny zeby przedłuzyc ;) Teraz non stop na dworze i nawet nie chce mi sie nic oglądać. Antek włancza sobie i Wice bajki na płytach wiec tez luz. A naziemnej nie mamy ;) Mowie ci jaki spokój hehehe i ci powiem ze życie w takiej nieświadomości co sie dzieje na świecie dookoła jest fantastyczne! Zero polityki, zero problemów ludzkich - polecam hehe- no dobra czasem zajrze na necie co sie dzieje ;)

Masusko współczuje :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713455 przez aska27
Masuska Basba przykre gdy ktoś choruje i tak naprawdę jest się bezsilnym. Ale zawsze warto mieć nadzieję i być dobrej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713468 przez masuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Basbo :kiss:

Pytałaś wcześniej o Pita, tak jak Ci pisałam, po kąpieli w czarcim zielu wszystko przeszło. Naprawił się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713663 przez aga1040
Dziewczyny a powiedzcie mi na co jest to czarcie ziele? Jak się go stosuje i gdzie można kupić?
Kubek coś mi źle śpi w nocy. Dzisiaj jak sie obudził to dopiero zasnął o 5 rano. A z tego co kojarze to basba kiedys wspominałaś ze kompałaś w tym Wiki jak źle ci w nocy spała? Czy coś pomotałam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713675 przez bronchilda85
drogie mamusie, chciałabym Was prosić o głos malyszkrab.blog.pl/2013/07/25/czy-mnie-wesprzecie/


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713758 przez basba
Dień dobry...


Masusko kochana, nie masz za co przepraszać- myślę ze od tego tu jesteśmy aby dzielić się zarówno radościami jak i troskami. :kiss:
No i bardzo się cieszę z dobrych wiesci Piotrkowych :kiss: Oj ty czarownico hehehe.... ;)

Asiu niestety jesli chodzi o dziadka męża to juz niestety kwestia czasu. Lekarze rok temu po operacji powiedzieli ze dają mu rok... niedawno minął... niestety on niknie w oczach. Warzy może 43 kg (kiedyś ważył prawie 90!).

Aga wiecej o zielu mozesz poczytać tu rozanski.li/?p=803 . Ja zioło kupuje w zielarskim sklepie aczkolwiek nie wszedzie ono jest. Cała saszetkę zagotowuje w 5litrach wody i przelewam wywar do wanienki. Tylko w nim kąpie Wiki jak jest niespokojna, źle sypia, marudna... Przeważnie kąpię ją 3 wieczory pod rząd. Za pierwszym razem są farfocle po wykapaniu, za drugim jest ich już mniej a za trzecim razem nie ma już prawie nic. Mążsię smieje ze czary robie nad nią ale ja to traktuje jako kąpiel relaksującą. :)

A gdzie reszta sie pytam!?

Anula wszystkiego naj z okazji imienin ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl