BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu #729145 przez masuska
Ciuszki w Lidlu dla przedszkolaka, podobają mi się skarpetki:)

www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/....htm?offerdate=44380

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729157 przez aska27
Różyczka to żeś mi narobiła apetytu na pizze :P i jeszcze na deser ciasto ze śliwkami mniaaaaam echh

Basba jak Wiki?


Ja cały czas w poszukiwaniu lokum dla mojej rodzinki. Mała miejscowość ma swoje plusy i minusy. Ciężko coś znaleźć.
Mikołaj zafascynowany jest wszelkimi maszynami rolniczymi + tiry, samochody ciężarowe, autobusy, pociągi, samoloty i helikoptery,motory i inne auta..w sumie motoryzacja to jest to.
Wyobraźcie sobie,ze ten mały cwaniak zakochany rozpoznaje już niektóre marki aut, te które zna oczywiście,w szoku jestem. Ważny jest też kolor :laugh:
Najbardziej interesują go auta z "dzióbem" bo z tyłu mają "koła zapasowe" :cheer: co spacer to oglądanie aut. Tiry z "dzióbem" też są .. głowa mała.
Dobrze,ze mam tego mojego łobuza to wszystkie inne troski schodzą na plan dalszy :blink:

Dzisiaj byliśmy na zakupach,zeby tata się wyspał,bo Mikołajowi łobuzowanie się załączyło... babki zauroczone nim były i wszyscy mówili,ze to niezły gaduła,ale to prawda. Wchodząc do sklepu mówi "dzien dobry pani" ,wychodząc,"do widzenia pani" :silly:
Wszędzie robi szum i "wyłudza" darmowe cukierki i naklejki.
Po spaniu zawsze pytam się go co mu się śniło, sen ten sam,cytuję: " liski goniły kurczaczki,ale mama uratowała,a kurczaczki płakały,ze aż strach"
Skąd i jak nie wiem :huh: :blink:
A tak trochę o nas,takie tam bzdurki małe,a co .. nie macie za złe,nie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729161 przez aska27
Masuska dzięki za link. Faj e ciuszki.
Leginsy dziewczęce są super, i podkoszulki dla chłopca :) skarpetki też fajne!
od 26 .. jeszcze czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729173 przez masuska
Asiu, powiem że kupiłam Pitowi trampki 25 i boję się czy starczą na jesień, a dostał od cioci trampy 26 i na prawdę nie wiele brakuje.

Tak odnośnie historyjek to Piotrek opowiada nam bajki czasem na dobranoc, np "Bolek i lolek jechali dużym bumkiem tam daleko"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729193 przez aska27
masuska napisał:

Asiu, powiem że kupiłam Pitowi trampki 25 i boję się czy starczą na jesień, a dostał od cioci trampy 26 i na prawdę nie wiele brakuje.

Tak odnośnie historyjek to Piotrek opowiada nam bajki czasem na dobranoc, np "Bolek i lolek jechali dużym bumkiem tam daleko"


co do butów to jestem w szoku,byłam dzisiaj w CCC i są juz kozaki! Jak będę szukać na Mikusia to nie będzie rozmiaru oczywiście,ale kupić juz teraz dziecku buty na zimę? Co myślcie? Ja chyba jeszcze poczekam.

Piotrek ma niezłą stopę 25!! :)

a te historyjki są świetne :laugh: a to się dopiero zaczęło! Skarby nasze kochane :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729206 przez masuska
My z butami jeszcze poczekamy, mamy kilka adików i te trampy właśnie. U mnie będzie wielkie otwarcie we wrześniu CCC właśnie i jak coś to może na promocję się załapię:)

Z rozmiarem kopytka Pituchy to mnie Rosa uświadomiła. Myślałam że ma 24, ale jak poszłam na zakupy to sama byłam zaskoczona. Teraz chodzę z patyczkiem w torebce tak w razie W. Mam nadzieję że Pitek będzie wyższy od swojego taty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729211 przez różyczka
masuska napisał:

Ha Rosa, bo mnie jeszcze nie zaprosiłaś:)[/quot

a bedziesz ladnie jesc? :silly: :lol: WSZYSTKO?? :woohoo:
bo Nati może potwierdzic-ja mam w ogródku jakąs dziką hodowlę spasionych tłustych slimaków bez skorup w kolorze brąz i kuzyn mi radzi je na gulasz przerobić :lol: w sumie....dosyc ekonomicznie by było :woohoo:

Aska no wlasnie nie chciałam Cie dręczyc pyt. -jak tam sytuacja
no z tymi markami aut to rzeczywiście imponujące przyznaje :)

A my dzis na bilansie byłysmy i lekarka pyta czy B. rozróznia i nazywa czesci ciała-ja,ze oczywista oczywistosc :lol: na co B. mówi podczas badania stetoskopem - "pani bada busz" :lol: (czytaj:brzuch)heheh
ważymy 12 kg i mierzymy 90 cm, niby wysoka ale mi sie jakos nie wydaje :S
nr buta mamy 24


Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729244 przez aska27
o kurcze to wysokie te Wasze dzieci.
Mikołąj ma jakies 88 cm, chyba :unsure: :blink:

Fajnie,ze tak zaczynają tworzyć po swojemu :)

Różyczka no "busz" wiadomo :blink:
Słodziaki.

Masuska to będzie okazja, fakt! Lepiej poczekać. Dzisiaj w ccc widziałam słodkie kozaczki dla dziewczynki. cudo.

Dla poprawy humoru kupiłam dziś sobie żakiet, torebkę i buty. Co do butów to w sklepie nie było mojego rozmiaru, poszukałam na allegro i mam. Mam nadzieję,ze to te :blink: wizualnie odpowiadają,a firmy nie zapamiętałam.

Buźka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729288 przez masuska
Pitek miał podobne wymiary na bilansie miesiąc temu 88cm, 12,7kg

Rosa raczej wszystko, ale jestem wybredna :P

Asiuu, a ja też muszę torebkę!!! ale za to fajny sweterek sobie kupiłam przedwczoraj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729303 przez aska27
No to jak mój Mikołaj ..nawet waga podobna.

Czy któraś z Was robi KROKIETY? (ale chodzi mi o ciasto naleśnikowe + farsz, bo moja ciocia nazywa tak zawijane mięsko) Jeśli tak to poproszę o przepis i rady! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729306 przez aska27
Różyczko :side: :silly:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729388 przez różyczka
Hehehhe Aska to jest idealne :laugh: no dam rade jakos :blink: panie proponowały zeby moze przez pierwsze dni tatusiowie odprowadzali dzieckobo niby rozstanie latwiejsze wtedy ale u nas to nie zda egzaminu bo tata na samą mysl o tym,ze B. ma tam zostac ma mine jakby miał sie rozplakac więc nie bede ryzykowac :)

Krokiety to poprostu nalesniki, w które zawijasz farsz (jaki chcesz, ja akurat robie z pieczarkami duszonymi z cebulka i serem) a potem zawinięte krokiety panierujesz w jajku i bulce tartej i smazysz, troche z tym roboty ale warto :) na necie jest pełno przepisów, ja na mięsny farsz nie dam bo nie robię takich akurat, moze cioci podpytaj :blink:
a apropo butów z allegro to kumpela dostała ostatnio każdy but w innym rozmiarze :lol: heheh

Masusko na szczeście otworzyli u nas super bar mleczny gdzie dwudaniowy obiad jest za 8.99 :blink: codziennie sa dwa świeze inne dania + a zawsze jako 3 danie jest schabowy, kuchnia tradycyjna polska więc każdy lubi zazwyczaj :)
Bianka ostatnio na każdego tatę mówi "tata Pita" :laugh: , nawet jak opowiadala tacie o wizycie Jasia i Maksia Natimpowych to mówiła o ich tacie "tata Pita" :laugh:

rzeczywiscie fajne ciuszki w tym lidlu będa i rajtki, koszulki, gaciorki...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729476 przez basba
Dzień dobry...

u nas bez zmian... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729494 przez Oposek
Dzień dobry:)

Asia świetne:) Ja się do tej pory nei denerwowałam w ogóle pójściem Młodego do żłobka, a wczoraj jak zobaczyłam te zapłakane maluchy w przedszkolu i przypomniałam sobie, jak to było "od drugiej strony", kiedy moje przedszkolne dwulatki zaczynały to aż mnie w żołądku ścisnęło :blush:

Różyczko po prostu dla Bianki tatusiowie dzielą się na "mój tata" i "tata Pita" ;) Albo wujek Robert tak Jej wpadł w oko ;)

Basba przykro mi, że dalej nic :dry: :angry: Idę dziś z Młodym na bilans jak dobrze pójdzie to zapytam pani doktor, może raz powie coś mądrego :blink:

Masuska dzięki za namiar Lidlowy, my kupiliśmy ostatnio kurtkę i buty na jesień to skarpetki też się przydadzą ;)

Nati jak tam dzionek mija?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730132 przez natimp1
hej Pituchy

u mnie sajgon więc nie ma co stresować innych

Aśka u mnie dokładnie tak wyglądało w przypadku Maksa :)

oposku jak Fifi na bilansie...?
my mamy bilans w środę.... pewnie wyjdzie ze Kurdupelek:) ale za to najcudniejszy na świecie....

Wczoraj byłam z Maksim na pomocy doraźnej z okiem... żałuje ze nie nagrałam dyskusji Maksa z Pania doktor jak ja przekonywał ze nie trezba robic badania bo on to ma od miesiaca wiec wiadomo co to jest " miesiącowe zapalenie oka"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl