BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu #731587 przez natimp1
Hej Dziewuszki po wekendzie

co z okiem .. ? no jest :) zapalenie spojówek.... 10 dni krople muszę dawać i tyle... już lepiej trochę...

Dziewczyny u nas weekend mega zawrotny... w sobotę pojechaliśmy do mojej przyjaciółki powspierać ją w ciążowym leżeniu... zostaliśmy na noc i Jaśko znów mnie zaskoczył.... po pierwsze ani nie mruknął, nie interesował się nami w ogóle i poszedł spać o 23 sćiągnięty siłą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolejny plus taki ze łóżeczko turystyczne może iść w odstawkę....
Generalnie wszyscy wczoraj chodziliśmy jak Pokemony. Za;oczy;osmy jeszcze Maltę jako zakończenie sezonu.. roller coster...( to nie był fajny pomysł) cymbergaja, dmuchane place zabaw , ciuchcie- czyli wszytsk0o to do czego nie są [potrzebni rodzice po przejściach ;)

Rose .. co tak Ci umysł zajmuje ze spać nie możesz ...
gratuluje zakupów .. ja muszę pomyśleć o kombinezonie dla Jaska...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731605 przez różyczka
Kurcze Nati a ja właśnie superasty kombinezon sprzedalam -ciemny fiolet jednoczęsciowy Tchibo86/92 w stanie idealnym az dziw bierze-bo go wynosiła maksymalnie w zesłzym roku a śladu noszenia nie mial nawet...
zarabiste sa te kombinezony Tchibo dziewczyny-na serio polecam każdemu, my mamy na ta zimę kupiony w zeszłym roku Tchibo dwuczęsciowy jeszcze, nosiła na zmiane z tamtym i tez sladu noszenia nie ma ani jednego, a woda po nim dosłownie spływała :)
zapalenie spojówek no to nie tak żle-znaczy sie żyć bedzie :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731617 przez masuska
Dzień dobry:)
www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-B23ADE0C-65....htm?offerdate=44647

Płaszczyki, kurtki i kaloszki na jesień:)


A w biedronce 2 katalogi, jesień w szafie, jesień w domu:)
gazetki.biedronka.pl/g204,jesien_w_szafi...C5%84%20w%20szafie/0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731618 przez różyczka
Dopszsz Masusko a co slychac? :)

ej a co sądzicie o przenosnym nocniku?:)
www.zabawkowicz.pl/zabawka/117,przenosny...otette-plus-2w1.html

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731621 przez masuska
różyczka napisał:

Dopszsz a co slychac? :)


Spać mi się chce:P

A tak to dobrze:)

Rosa wczoraj byliśmy na dożynkach:) I Pitek poznał rówieśniczkę. Teściowa się wypytywała czy młodemu się spodobała, a on: Bianka, laska:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731649 przez masuska
Mam gruszki i chcę je użyć, może jakieś pomysły na ciasto, deser?

To tak przy okazji, mam pół kaczki i też chcę upiec, polecicie jakiś przepis?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731669 przez basba
Dzień dobry...

U nas OK - tzn. z Wiki OK. W sobote 5 kup i w niedziele ten sam wynik. Nie wiem czy syrop w końcu zaczął działac (zapewne po tygodniu dawania zaczął) czy swój wkład miała też zmiana diety (kasze, ryż brązowy , makarony ciemne, ciasteczka owsiane , ciemne pieczywo, itd...) w każdym bądź razie Wiki od soboty się odblokowała i co siku to i bobek - lub dwa (nie twardy- taki normalny) kupy. Najgorzej było z pierwszą bo była tak zblokowana że robiła wszytsko zeby ja tylko zatrzymać w sobie. Słyszałam że należy wtedy stanąć za dzieckiem i nie sadzać na nocnik tylko trzymać nad nocnikiem tak jak dziewczynki robią siku na trawę w warunkach polowych :silly: . Dziecko wtedy nie zdąży zacisnąć zwieraczy i się wypróznia. Matko co za euforia temu ze strony rodzica towarzyszy!!! :cheer: :lol: Brawa, pochwały, machanie zawartości nocnika wraz z dzieckiem w otchłani kibelka... :lol: itd... Długo nie trwało jak Wiki chciała siku. Usiadła na nocnik i stwierdziła że ona jeszcze kupe zrobi... no i cyrk zaczyna się od nowa z euforią buahahaha... no i poszło. Blokada pusciła. Co siku to i kupa. Do tego stopnia że Wiki zaczęła wymyślać - ze do jednego bobelka zrobi jeszcze... kolegę B) :laugh:

Tyle o naszym srającym weekendzie :woohoo: zaraz doczytam co u Was!!!

EDIT...
Zostawiam do poczytania!
zdrowybrzuszek.pl/sos-niezbednik/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731698 przez basba
Asiu u nas wyeliminowanie mleczka nie przejdzie.... :) Clebek podajemy ciemy z ziarnami i wygląda na to ze Wiki bardzo smakuje :)
Asieńko chciałam ci jeszcze napisać ze cudownie wyglądasz! Brzuszek masz przepiękny :) Nie przejmuj się wielkością ja z Wiki też miałam dużo wiekszy niż z Antoskiem :)Z mieszkaniami niestety tak teraz jest. My mamy deweloperkę w komornikach więc wiem jak ceny domów poszły na dół. Mało tego z kredytami jest ciężko...

Masusko jogurt ze zbożami mogą nasze dzieci jesc bez problemu… wręcz jest wskazany przez naszego lekarza. No możliwe ze się nie znam na owsiankach, kaszkach itp… Zraziłam się chyba nimi skutecznie w przedszkolu i niestety zostało do dziś ;) Masusko dziękuję za namiary gazetkowe. Buty dla przedszkolaków w biedrze mi się podobają i ozdoby dla domu! Kalosze mam z Lidla z tamtego roku  bardzo fajne są – polecam ;) ja niestety przepisem ani na jedno ani na drugie nie zabłysne ale pewnie niezastąpiona ciocia Rose pomoze 

Anka iiiiiiiiiiiitam tylko 1000 zdjęć! Mi od stycznia wyszło 400 ;) Ania z tego zwierzęcenia Szymiego to się tak uśmiałam jak ty na tekst o syrence! ;) Ty z tym diamentowym pyłem też nieźle poleciałaś! Od samego rana hit za hitem czytam haha

Różyczko po pierwsze bardzo dziękuję raz jeszcze za te przepisy owsiankowe… spróbuje i napisze z jakim skutkiem ;) Po drugie ty to jesteś niezła aparatka z tymi słuchawkami hehehe….
Sąsiadka ciuszki zwróciła, kasa przelana na kartę – czekam tylko az wejdzie i wio po to samo z kuponem hehe. Boze ile to w zyciu trzeba się nakombinować…. ;)
Bezsennych nocy współczuję. Miałam je 2 tygodnie przed urlopem… teraz za to ciężko wykopać mnie z wyra ;) Gratulacje za to wygranych aukcji! Super…
A ze tak jeszcze spytam na ci ten przenośny nocnik???

Nati dobrze że z okiem już lepiej. Antek tez przechodzi l zapalenie jakoś w kwietniu. Krople szybko pomogły na szczęście. Weekedna udanego widze też mieliście ;)

Oposku ja przy drugiej poniedziałkowej kawce  dzień dobry  No to pani doktor dała ciała na całej linii… no ale za to do szczepienia jesteście zapisani. Widzę ze weekend udany. Jak już pisałam sam widok owsianki mnie odrzuca niestety więc będę ewentualnie serwować ja tylko Wiki  Dziękuję kochana za podpytanie – kogokolwiek… zawsze jakieś rady się przydadzą, no a że pielęgniarki swa wiedzą nie zaświeciły, to cóż…

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731772 przez aska27
hej

Oposku Dziękuję, brzuszke rośnie,to dobrze. A okulary są, nowe oprawki tylko,bo szkła sa dobre,ale mimo wszystko drogi wyszło. No,ale nic muszą być.

zastanawiamy się nad biurami, dla nas lepiej, nie trzeba będzie tyle jeździć.
Oby udało się jak najszybciej sprzedać, byłabym bardzo szczęśliwa, krok do wolności.


Różyczko
gratuluję udanych zakupów!!! :)


Basba również dziekuję! :kiss: z brzuszkiem faktycznie duzawy mam, no nic :blink:
Mikołąj dzisiaj wymyslił,ze w brzuszku u mamy jest Sara i Kacperek :cheer: :)

Nati
Tobie nadal dokucza oko? oj :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731794 przez hoborr
Dzień dobry:)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


PO drugie - na razie nei nadrabiam - bo czasu nie mam . Musze ciasto upiec bo do teścia kolega po południu przyjeżdza. On jest w umie koło 30 a teść po 60 - ale siękumplują! NIe dziwota że chłopaczyna babeczki nei ma! Skoro mu w głowie takie znajomości:) A pozatym zajmuje się uprawą różności i nam przywiezie skrzynki jabłek, śliwek, gruszek, kapustę i ogórki i Agniesia będzie jutro miała robotę żeby to jakoś w słoiki na zimę poupychać!

PO trzecie. Dylematy odnoście domu:)
Spodobały mi się płytki do górnaj łazienki w kolorze czerwono - białym.. piękne mają dekpory, wzór i ogólnie super. Tylk ojakoś tak trochę patryiotycznie! Nie wydaje wam się że powinien być do tekgo 3 klor? szary albo czarny???

Pyt do BASBY!!!!! A jeśli ktos chce się wypowiedzieć.. chętnie wysłucham.

No to kwestia schodów:)
Stwiardxilismy ze najbardziej podobają nam się drewiane z podstopniem z płytek. Tak jak w waszej ofercie np. se03 :) Tylko czy to w praktyce się sprawdxa?? Czy ta płytka się nie brudzi? Czy jak schody wychodzą na hol i w holu sa płytki to te podstopnie można z tych płytek zrobić? Czy te płytki mają być gresowe??

Proszę o poradę:)


A i jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie! CZY TYLKO MOJE DZIECKO NIE MÓWI????????? :S :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731809 przez Oposek
Różyczko gratuluję udanych zakupów, super, że się tak udało, bo to naprawdę dooobre ceny :) Cherokee to nic innego jak marka Tesko, bardzo fajne ubranka mają. Szczególnie mi pasują wszystkie bawełniane- majtki, podkoszulki i piżamki, bo dobra jakość za rozsądną cenę, ale mieliśmy też jakiś kombinezon misiowy i był super. Na pewno będziesz zadowolona :) A kombinezony Tchibo też polecam, zimowe i jesienne też, bo super są- nieprzemakalne spodnie i kurteczki do kompletu.
Co do teatru to u nas w wakacje zawsze są przedstawienia na "letniej scenie"- normalnie scena w plenerze i fotele, kilka przedstawień 60-90 minut za darmo. Co jakiś czas dokładają jakieś nowe i akurat teraz się trafiło, bo wszystkie widzieliśmy już wcześniej. Fajna opcja uważam i dużo ludziów potem od razu idzie do teatru kupować bilety na inne przedstawienia, więc chyba wszystkim się opłaca :)
Współczuję bezsenności, mnie kiedyś doraźnie pomagała melatonina- jest bez recepty i nie uzależnia, ale to raczej jak zasnąć nie można.

Nati świetnie, że mieliście taki udany weekend, no na Malcie jest co robić :) No i dobre wieści przyjaciółkowe widzę, że dzidzia w brzuchu rośnie zdrowo :):):) Jasiek dorósł i tyle, co się będzie chłopak pieścił, jak tyle ciekawych rzeczy dookoła ;)

Basba ale super, że już dobrze z Wiki, gratuluję!!!! :) Cieszę się, że się udało, cokolwiek by nie pomogło! A jak Młodej zasmakował ciemny chlebek to oby więcej problemów nie było :kiss:

Asia trzymam kciuki mocno za to mieszkanie, wiem, jak jest... Nam się w sumie fartem wtedy udało, bo sprzedaliśmy małżeństwu, których córka mieszkała niedaleko, miała małe dzieci i zależało Im szczególnie na tej okolicy, żeby móc pomóc przy wnukach. Zgadzam się z dziewczynami, żę ślicznie wyglądasz, ciąża Ci służy zdecydowanie :) Imię Kacperek też mi się bardzo podoba, choć wszystkie Kacperki jakich znam to mega łobuziaki, zupełnie jak Filipki ;)

Masuska dzięki za namiary, buty w Biedrze mi się podobają, może się ruszę :kiss: Ja z gruszek robię tylko kompot, gruszki na ciepło w sosie waniliowym i ciasto z imbirem, przepis z kwestii smaku. Raz jeden jedyny zrobiłam tartę z gruszkami, ricottą i szpinakiem, ale jakoś się nie zakochałam :dry: No, kreatywna kulinarnie to ja nie jestem niestety.

Hoborku mój Filip też nie mówi znowu tak dużo... A już na pewno nie w porównaniu do Wiki, czy Mikołajka. Od niedawna dopiero proste zdania składa. Na schodach się nie znam niestety... A z tymi wekami super, ja na razie zrobiłam tylko kompoty, ogórki i jakoś mi zapał minął :dry: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731818 przez Oposek
Różyczko przenośny nocnik mi się wydaje zbędnym bajerem, jak dmuchana turystyczna wanienka :) Wczoraj w parku widzieliśmy rodzinkę z małym dzieckiem i młody chciał siku to pani wyjęła w kosza w wózku normalny nocnik :lol: Bardzo mnie to rozbawiło :) Są jeszcze składane nakładki na sedes jakby co.
nocniki.com.pl/skladana-turystyczna-nakladka-na-sedes-princess/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731820 przez różyczka
Hoborrku mam 2 kolezanki co maja łazienke wlaśnie biel/szarośc/czerwień i wygląda to super :) no ale w zestawieniu z szarością

Basba najwazniejsze,ze sie dziewczyna odblokowała nawet jakby trzeba było co godz.bic bravo heheh :laugh: ja juz od dawna kupuje wszystko z ziarnami, makaron i ryz brązowy, jemy tez rózne kasze i płatki - nie kulki czekoladowe czy miodowe kółka tylko musli albo płatki owsiane/żytnie/orkiszowe, lubię tez mieszać mąki, mieszam,zeby Olif sie nie skapnęła,ze nawet do pizzy czy nalesników dorzucam pełnoziarnistą bo dla niej wszystko co zdrowe to szit oczywiscie ;)
ale ja staram sie dbac o ta diete dlatego, że w prostej lini jestem narażona na nowotwór jelita grubego i bardzo sie tego boje :dry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Masusko no nie pomogę tym razem :S
a Piotruś wymiata :laugh: :kiss: przekaże Biance jak wstanie z drzemki czerepa mała :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731823 przez natimp1
hej Dziewczyny


Oposku po 1/ jasiek nie pytał czy może dorosnąć więc niech spada :) ja nie jestem jeszcze na to gotowa... u tej kumpeli mega duza chata, ogród z tysiącem zabawek do tego dziewczecych czyli takich jakich u nas mało... wiec poczuł wolność.. On się mega lepiej czuje w dużych przestrzeniach... ciągle to mówię a Stary domu nie chce kupić;)

Aśka moje oczy ok.. to Maksi ma " miesiącowe zapalenie spojówek''


Rose.. zazdroszczę takiej diety.. że Biana to wcina, ja próbuje z chłopakami ale co Ty ....słabo to wychodzi..


Hobbor odpowiedź brzmi nie.. Mój Janko tez nie gada... ale z wszystkimi się dogada

Ja dziś zaczęłam akcje .. organizacja zajęć dla chłopów na sezon zimowy.. Maksiego posyłam na pływalnie a Jaska do klubu Malucha raz w tygodniu.Tomek woli Maksa zapisac na Aikido ale basen chyba bardziej rozwojowy mi się wydaje.. tak więc w tym temacie musi się jeszcze odbyć debata rodzinna
szukam sponsora na w/w wydatki :) .. która by chciała....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732012 przez masuska
Dziewczyny odnośnie promocji to dziś zakupiłam fajną dzianą czapę z czachą dla Pituchy w 5.10.15 za 7,99 i do tego kurtkę przeciwdeszczową za 29,99:P Loviam Sale:)

No i namówiłam męża na pralkę. W sumie stara pralka namówiła, bo przestała odpompowywać wodę:)

Asiu cudnie wyglądacie, Maluch już kopie?

Hoborrku mi też dowożą smakołyki:)

Oposku kusiło mnie ciacho z imbirem i gruchą, ale zrobiłam tak, ciasto francuskie dżem wiśniowy, kostka czekolady i na to pół gruszki, posypałam cynamonem i cukrem wanilinowym, wolne brzegi (prostokątów) ciasta francuskiego zawinęłam żeby grucha nie wyszła i upiekłam:) Jak podawałam to polałam sosem toffi. Zniknęło wszystko od razu:)

Nati zdrówka dla Maksia.

Basbo, ciekawa lektura:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl