BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu #736627 przez aska27
oj zdrówka dla Dominisia!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736705 przez masuska
O matko Dominik aż tak zaszalał? Elu przekaż buziaczki od nas.

Basbo, fajne to z tą zmianą kodu. I buziaki dla Antka, czy z racji tego że 5 latek to do zerówki ruszył? Buziaki dla solenizanta.

Hoborrku ciesze się bardzo ze Ada zdrowieje:) Kacperek to ma jak Piotrek ciągle o Biance:)

Elu widziałam ubranka, a ja chcę kamizelkę puchową z kapturem, a tylko z zary mi się podobają, a kasy nie mam na taką:(

Róża jak Bianka?


Dziś w pracy nudy straszne więc przeczytałam ksiażkę i szczerze Wam polecam. Oskar i pani Róża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736746 przez aska27
Masuska książkę znam... również polecam. Na studiach przerabialismy ten temat.. hmm to jest książka terapeutyczna :/ głównie wykorzystywana by zaznajomić chore dziecko z tematem śmierci.

oj..

Różyczko no własnie jak tam Bianka???


a co do Greya to zdecydowanie za dużo tam .... wina,az mnie mdli :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736799 przez Oposek
Książka "Oscar i Pani Róża" jest teraz lekturą w gimnazjum. Co prawda nauczyciel może wybrać na jej miejsce Sapkowskiego albo Tolkiena, ale chyba zazwyczaj dzieciaki czytają tą. Buziaki Ani i Dominikowi przesłane!

Masuska a nie ma używanych na all bezrękawników? ja kupiłam rok temu, ale w sumie może założył ze trzy razy... Jaki brałaś Pitowi rozmiar kombinezonu Tchibo rok temu?

Masuska, Asia Jak Was interesuja ta tematyka to jest jeszcze "I nagle zrobiło się cicho"- Keyserlingka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736817 przez aska27
a propos ksiazek moze ktoś czytał,a jesli nie to polecam... lekka, z humorem, cieniutka.. super lektura Mark Twain "Pamiętniki Adama i Ewy" moja na poprawę humoru :blink: piękne słowa na zakończenie, mimo wszystko! :kiss:


A ja muszę kupić nowa kołdrę Mikołajkowi.
Kurtki i spodnie zimowe juz mamy, dostaliśmy "w spadku" :blink: tylko czapka i buciki zostały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736831 przez różyczka
Soory kobietki, jutro napisze, bo dzis padam na ryja normalnie, dzieki,ze myslicie o nas :kiss:
Dominisiu trzymaj sie :kiss: :kiss: :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736895 przez masuska
A wiesz Elu że nie wiem jaki rozmiar... Później sprawdzę. Wiem że jest dobry:)
Co do bezrękawników, to szukam i na all i u mnie w mieście już ze 2 tygodnie i jak dotąd nie kupiłam. W H&M był pasujący cenowo, ale nie podobał mi się.


Asiu u mnie to chyba tylko butów brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736953 przez hoborr
biedny Dominiś - dzis czekamy na lepsze wiesci!

Dobry:0


MAsuska ja też kiedyś w pracy przeczytałam ta ksiazke:)

Różyczko - buziaki!

ASiu my jeszcze nic nie mamy! kurtke to moze bedzoie zz zeszłego roku - bo miała z 5 i za duzych:) a robik po adusi - na różowo:)

spadam.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737014 przez natimp1
hejka

Przede wszystkim Oposku co tam u Dominiczka -wiesz czy lepiej?
Ja po zebraniu w przedszkolu ... mega się cieszę bo jego grupa traktowana jest jak zerówka , tak więc będą robili jakieś karty pracy z ćwiczeniami .... super bo Maksi by chyba na głowę dostał ... poza tym w 5/6 latkach jest obowiązkowa korekcyjna, religia za zgodą i logopeda dla wybranych tak więc aż tak nie ucierpi na braku zajęć płatnych w godzinach przedszkola./..
Babkę ma spoko, niestety ja jestem zasłaba psychicznie na niektórych rodziców ale spoko... zebrania 3 razy w roku to przeżyję...
Jasko za to płacze ze on nie chodzi do przedszkola, jak mu powiem ze moze chodzic- (zapisałabym bym go do prywatnego na 3 h dziennie), to ryczy ze z mamą , sam nie.. masakra!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737169 przez Oposek
Dzień dobry:)

O Dominisiu nie wiem nic niestety, poza tym, że zjada wafelki familijne o smaku śmietankowym ;) Ale to wieści jeszcze z wieczora. Jak coś będę wiedziała to na pewno się podzielę, bo rozumiem, że też się pewnie denerwujecie.
U nas jesień :dry: Wczoraj cały dzień lało, dziś zimno i wietrznie. Po południu idziemy z Młodym do fryzjera, pierwszy raz.

Masuska byłabym Ci bardzo, bardzo wdzięczna, jakbyś sprawdziła, jaki to rozmiar :kiss: Wiem, że do tej pory wszystkie ciuchy z Tchibo wypadały większe niż na metce, chciałam kupić kombinezon jak się da przez net, tylko nie jestem pewna jaki rozmiar...

Rose trzymam kciuki :kiss:

Asia nie czytałam! Dzięki za namiar, zapytam jutro czy mają w bibliotece! Twaina bardzo lubię, czekam aż Młodemu będzie można Tomka już czytać :)

Basba co u Was? odpoczęłaś po imprezowaniu? :blink:

Nati superancko, że karty pracy będą! Zerówka fajna sprawa dla dzieciaków :)

Hoborku z zastrzykami już bliżej niż dalej :kiss: Kombinezon różowy czy nie różowy- grzeje tak samo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737332 przez natimp1
Ale tu padaka!!!!!!!!!!!!!!!!!1 no co Wy wyprawiacie.. pisać pisać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737441 przez masuska
Ela, 86/92 i jest dobry, ale... No na moje oko to on MOŻE na zimę starczy. Za szybko Pitek rośnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737505 przez Oposek
Masuska wielkie dzięki :kiss: Filip sporo waży, ale nie jest chyba jakiś bardzo wysoki, więc pewnie trzeba by brać 98/104 i liczyć, że pochodzi drugą połowę tej zimy i pół następnej...

Nati jaka znowu padaka, jak ja piszę i Masuska pisze? ;)

Ja z dobrymi wieściami. Chyba mocno trzymałyśmy wszystkie kciuki, bo Dominik ma się lepiej. Antybiotyk zaczął działać, cpr spadło, jutro będą wyniki posiewu krwi i mononukleozy. Wirusów w kale brak. Humor Młodemu dopisuje, mimo że nabawił się nadkażenia grzybiczego gardła od antybiotyków i trzeba podawać leki oraz pędzlować na fioletowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #737511 przez masuska
ło matko, Dominiś to nieźle daje mamuni popalić i ciotkom też. Cieszę się bardzo że widać poprawę:) Oby tak dalej:) Szybkiego powrotu do zdrowia:)



A my jutro z okazji mojego wolnego jedziemy o 7mej na grzyby:P Pitucha do babci oczywiście.

Oposku i jak Filip u fryzjera?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737544 przez hoborr
ooooo

Dominiczek zdrowieje:)

A z dobryh wiesci - moja sis po 4 latach zaszła w ciaze:) jupi jupi jupi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl