BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu #740168 przez aska27
Hoborr Ada sama wyjęła kolczyk?
Biedne kociaki,chociaz Mikołąj tez uwielbia kotli,chce je "gasłać", tulić...


Oposku czas leci... fakt! tez chciałam kupic jakies adidaski,ale nic nie wpadło mi w oko, tylko te. Trochę w nich pochodzi.
Z moich obliczeń :silly: wynika,ze raczej synek będzie..a wg jednego z tych świetnych testów który znalazłam w internecie urodzę małego chińczyka :laugh:
oj.. oby wszystko było ok!
Mikołaj teraz wyczekuje Sary,chce jej wszystko dać, nawet buziaka, tylko nie rozumie dlaczego ma mamusię pocałować skoro chce Sarę :blink: mowi,ze Sara jest za pępuszkiem :)

Filipek wygląda naprawdę fajnie, a kędziorki jeszcze odrosną :)

Na pewno będzie dobrze,jak dwoje ludzi się kocha to góry można przenosić .. chyba,ze teściowa jest gdzieś w pobliżu ;)

a propos teściowej .. ja chcę już na swoje mieszkanko!!!!!!! :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740191 przez różyczka
Czesc kobietki

Zarazilam sie tym podlym grypskiem zołąd.-jelitow.od mojej starszej cory i zdycham :(

tak wiec pare slów tylko dzis ode mnie:

Aniu baaaardzo sie ciesze,ze juz w domku jestescie :kiss: nareszcie w komplecie :)
Hoborrku spóźnione gratki dla sis i super,ze juz po zastrzykach :kiss:
Basba jestem pod wrażeniem długości Twojego maila :) i dodam tylko,ze bardzo ladnie napisalas :kiss:
Oposku gratulacje :kiss:
i Nati ja jestem tego samego zdania co Elka,ze szkoła blizej domu ma wiecej plusow potem :blink:
Asia a jak sie czujesz tak w ogóle? :)

moja Bianusia dzis odizolowana od rana ode mnie :( jest u taty, a ja za nia tak tęsknie....

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740215 przez aska27
Różyczko zdrowia!!!!! Współczuję choróbska :P

u mnie ok, czuję się nawet dobrze :) tylko zgga mi dokucza,fuj :P
no i Maluda taka ruchliwa,ze wieczorem nie pozawala mamie zasnąć,ale to akurat miłe :blink: aż dziwne, Mikołaj był grzeczniutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740417 przez masuska
Dzień dobry

A my po urodzinach Męża. Pitek u babci, solenizant śpi, Raul w piwnicy, a mnie boli głowa.

Aniu cieszę się że jesteście w domku, a jak chłopaki.

Asiu ooo zgagę to i ja dziś mam.

Różyczko zdrówka, a jak Bianka?

Oposku spóźnione życzenia rocznicowe, tych 52 lat i jeszcze więcej życzę:)

Hoborrku, to spryciula z Ady:)

Basba i Nati, takie pytanie czy wasze starszaki, są/były zazdrosne o młodsze dzieci?

Buziaczki i pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740432 przez różyczka
Hej
dzieki dziewczyny-juz mi dzis lepiej :)
O Masusko skoro boli głowa to znaczy,ze urodziny sie udały :blink:
wiem,ze nie mnie pytałas ale i tak odpowiem-moja starszaczka jest mega zazdrosna o ta młodsza i odwrotnie :S :woohoo:
Bianka czuje sie super ale jakos podejrzanie staraaasznie duzo je :)

Hoborr Bianka dopiero od niedawna daje sobie obcinac paznokcie, wczesniej sie darła jakbym miała jej obciąc palce :laugh: i tezwozi kota w wózku aleonlubi akurat bardzo więc wszyscy sa zadowoleni :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740445 przez masuska
Podobno każdy niejadek w przedszkolu je wszystko z innymi dziećmi:) Albo Bianka zbiera siły na poniedziałek.

A nie pytałam Ciebie bo u Was duża różnica wieku, ale jednak są zazdrosne... hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740509 przez różyczka
Niejadki ponoć tak maja, to prawda, choć oczywiscie sa odstępstwa od reguły-patrz Olif- ktora w przedszkolu robiła strajk glodowy i panie zostawiały kanapki ze sniadania np. pod kloszem a ona jak nikt nie widzial to podbierała je stamtąd żeby nie pasc z głodu, całe zycie jadla dwie potrawy na krzyz i tak jej zostało, choc pare składników doszło-międyz innymi McDonald's :S
ale Bianka jest jej komletnym przeciwnieństwem bo od urodzenia lubiła zjesc, zreszta było to po niej widac bo do roku była uroczym pulpecikiem :) za to teraz jest wysokim szczuplakiem, wszystko próbuje i ogólnie lubi jesc, ale przez ten weekend pochlania takie ilości wszytskiego,ze jestesmy w szoku :cheer: :)
od wstania do godz. 10 wypiła szklanke kakao, zjadla na sniadanie parówke + dwie kanapkiz serem, potem 7 placuszków z borówkami, potem loda z monte i talerz owoców(pokrojona brzoskwinia+truskawki)-to duzo na taki mały brzuszek wiec obiadu juz tak duzo nie zjadła ...

a teraz własnie zadzw. tatinek,ze zaczęla mu wymiotowac w sklepie :(
a wiec teraz dopadło ją :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #740799 przez aniaw
Hejka :laugh:

Przede wszystkim wielkie dzięki za trzymanie kciuków za Dominisia, za przesyłanie pozytywnych fluidów i wszystkie buziaki i za to, że jesteście :kiss:
Nie miałam neta w telefonie, więc nie miałam jak pisać z tego "więzienia", ale widzę, że Ela Was informowała :) Dzienks :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Szymi też się stęsknił za bratem i tylko ciągle go teraz pyta czy jest już zdrowy i czy nie boli go ząbek (coś sobie ubzdurał, że Dominiś przez bolący zabek wylądował w szpitalu :S )
Dodatkowo na Dominika czekała w domku niespodzianka bo przyjechał dziadek na weekend :laugh: Ja w izolatce czułam się jak w więzieniu ;) Przeczytałam prawie 4 książki, wyspacerowałam się za wsze czasy od zakratowanych okien do ściany i już miałam prosić T żeby mi jakieś robótki ręczne typu wełna i druty podrzucił bo myślałam, że szlak mnie już trafi :P Ale daliśmy radę i Młody najważniejsze już coraz w lepszej formie więc oby nigdy więcej takich akcji ;)

Poczytałam co u Was:

Oposku fajne te wodne farbki muszę pomyślec o jakichś dla chłopaków :) Ale, żeby jakiś sklep z nakładkami, wibratorami i innymi pierścieniami promowowałą to nie znałam Cię z tej strony :blink:
Super foty z fryzjerkowa :laugh: Ale Filipek teraz duży już jest :) My z Szymim też na takim tronie autkowym byliśmy i dodatkowo miał telewizorek a w nim ulubiona bajeczka i nawet nie zauważył strzyązenia :laugh: Teraz z Dominikiem planujemy się wybrać bo nagle jakoś zarósł :P Spóźnione rocznicowe życzonka wszystkiego naj i kolejnych szalonych lat razem:kiss: Co do szpitalnego pobytu to też mi się przypominało to pierwsze zapalenie płuc młodego bo to był ten sam szpital i te same pielęgniarki - a niektóre o dziwo nawet mnie pamietały :S

Masuska ale extra kotek :laugh: I jaki grzybool wielki :laugh: Ech zachciało mi się na grzyby :) U mnie chłopaki sa o siebie zazdrośni cały czas ;)
Fajnie, że urodzinki udane :lol:

Hoborku Ty to masz nieźle z tą teściową ;) Biedna ta Adusia, że zastrzyki musiała dostawać, ale dobrze, że już ok :kiss: Co do paznokci to moje chłopaki dają sobie podcinac bez problemu a czasem to chcą żeby im też malować :lol: Gratki dla siostry :kiss: Oj biedne kotki :blink:

Asiu współczuję tej sytuacji z teściami :kiss: Fajnie, że czujesz fikanie w brzuszku :laugh: Nie denerwuj się tylko baw się jak najwięcej z Mikołajem :laugh:
Przypomniało mi się, że podsyłałaś mi pomysł na krokodyle z pudełek po jajkach - dzięki :) ja wynalazłam jeszcze łódeczki, ludziki, autka :laugh: Dzieciaki mają frajdę :laugh: Ale super buciki zakupiłaś :)

Nati męskie uda Jaśka wymiatają :lol:Twój straszy już zerówka - ale to poważnie brzmi :) Jachu ani się obejrzysz a przegada Was wszystkich :lol:

Basba spóźnione urodzinowe życzonka wszystkiego naj naj naj :kiss:
No to miałaś zagwozdkę ze swoim starszakiem, ale fajnie, że babeczka pomogła Tobie podjąc decyzję :)
Ja pamiętam, że poszłam o rok wcześniej do szkoły bo sama bardzo nalegałam :S Wszyscy z okolicy już byli w szkole a mi się po prostu nudziło :blush: Robili mi jakieś logopedyczne testy itd i niby nie nadawałam się, ale matula się uparła bo ja żyć jej nie dawałam już :lol: I poradziłam sobie bez problemu nie chwaląc się i zawsze w czołówce z wynikami w nauce byłam :blush:

Rose ja też od dawna słyszę o tej kampanii picia wody z kranu ale jakoś ciągle mam obawy ;) My do tej pory dzbanek z filtrem i dopiero później gotowanie a taką na codzień wodę to butelkową. Teraz w nowym mieszkanku mamy w kuchni pod zlewem od razu filtr zamontowany i oddzielny kranik więc taką do czajnika wlewamy :) Ponoć ona zdatna do picia od razu jest ale jakoś nie mogę się do niej przekonać ;)
Trzymam kciuki za Biankę, żeby polubiła przedszkole :kiss:
Współczuję grypy żołądkowej, ale dobrze, że już Tobie lepiej :kiss: A jak Bianka? Może to tylko z przejedzenia? :kiss:

Rika mój Szymi nie dostał się do przedszkola a prywatne to jakaś cenowa masakra, więc jeszcze sobie poczeka :P Ma brata więc nudzić się nie będzie :laugh: Fajnie, że u was wszystko ok a zdjęcia chętnie obejrzę :laugh:

Jutro do pracy i nawet się cieszę, bo odpocznę trochę od dzieciaków :blush:
Ale z drugiej strony martwię się jak Dominiś zareaguje na mają nieobecnośc bo taka przylepa się z niego zrobiła, że tylko na rączki do mamusi by chciał :S

Maaatko ale się rozpisałałam :ohmy:

Ps stęskniłam się za Wami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740818 przez różyczka
OAniu super,ze jestescie juz w domu i że jestes na forum :kiss:

Bianka wczoraj w sumie 3 razy wymiotowala i raz w nocy :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740860 przez masuska
No nareszcie:) Aniu, tak tu pusto bez was.

Rosa, to dziś Bianka do przedszkola czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740868 przez natimp1
Hej Pituchy
Anulka, ekstra , mega ekstra ze już jesteście w domu, pobytu w szpitalu nie zdroszczę , ale Wy dzielne Bestie jesteście więc w Was nie wątpiłam.... A skąd taka choroba u malucha?

Masusko, u mnie chłopaki są raczej zazdrosne tak umiarkowanie.. na zasadzie jak Maksi mówi moja mam to Jaśko ze nie ze jego, jak Jaś mówi mama Jadzia( jasia) to Maks ze jego.. no i się wtedy kłócą

Rose.. jak dziś Bianula.... ?

Asiu... butki ekstra.... dawaj w takim razie znać cóż tam w brzuszku broi....

Oposku, Rose... Maksi teraz tez jest niby rozdzielony od dzieci osiedlowych bo chodzi do innego przedszkola, a broi zarówno na osiedlu przedszkolnym jak i mieszkalnym. On szybko nawiązuje kontakty, zawsze jest w tej grupie "dowodzącej".a dla mnie 6 latek siedzący do 17 w świetlicy to nie jest dobra opcja....
Zanim podjęliśmy decyzje ( póki co na 90%) o tamtej szkole konsultowałam to z Paniami z przedszkola, powiedziały ze dla Maksa nie będzie problemu..zobaczymy jescze w marcu bo tych opiniach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740883 przez masuska
Biedronka

Artykuły spożywcze dla dzieci -20%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740892 przez różyczka
Nati no ja nie watpię,ze On sobie wszedzie poradzi :)

Bianusia wygląda normalnie,nie wymiotowala juz dzis od rana póki co, ale obawialam sie po nocce, że może wiec zostawiłam ją w domu i pójdziemy pokazac sie lekarzowi, jak bedzie ok to jutro idzie do przedszkola zeby nie miec długiej przerwy bo całą adaptację szlag trafi :dry:
za to Olif od wczoraj znowu niedobrze :dry: obled z tą syfiasta jelitowką/żołądkowką :S

Masusko ja juz z dziecięcych artykułów tylko ten bebilon kupuje ale puszke na m-c i akurat mam prawie pełną.
A Piotruś na noc ma zakładana pieluchę jeszcze?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740894 przez masuska
Różyczko, a nam się właśnie nestle junior kończy:) A pampki tak, jak najbardziej, tylko do spania, ale coraz częściej jest suchy jak Pitek wstaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740900 przez masuska
Ach nie pisałam wam, że fajne buciki były w biedrze takie dla naszych dzieciaków, przejściowe traperki. Kamizelki dla chłopców były ekstra, ale to dla starszaków bo od 110.

A teraz od 16tego będą bluzy polarowe za 29,99
gazetki.biedronka.pl/g209,jesien_w_szafi...0szafie%20cz.%202/16

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl