BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 7 miesiąc temu #734583 przez basba
Oposek napisał:
[quoteA Basba na romantico weekend się z Mężem wybiera i gardzi kanapą, za to podała namiary na siebie, gdzie będzie spała, nieroważne posunięcie doprawdy;) Jeszcze nie wie, że się zjawiamy u Nich wieczorem na kolację- z Litkiem, Tomim i naszymi trzema budrysami :lol:
W końcu po tylu latach małżeństwa i z dwójką dzieci to już się nie należy słodkie "sam na sam", co nie? :blink: :lol:[/quote]

Oj ja niemądra! :lol:

Aniu biedny Dominiczek! Pierwsze słysze o takiej chorobie... ponoc potocznie to choroba pocałunków.... przyznaj sie teraz ładnie, z kim Domini się tam obsciskuje ;) A tak na poważnie to dawaj znać na bierząco co z nim.... ściskam :kiss:

Hoborrku kurcze przestraszyłas mnie tym co napisałaś! Jak dziś Ada? Szukałas jakiegoś lekarza (neurologa jak dziewczyny radziły?) A ten lekarz co stwierdził te mogdałki jak sie ustosunkował do tych drgawek? Nie denerwuj się :kiss:

Oposku... no nie chcialam ci nic pisać ale mój Antek też tak entuzjastycznie był nastawiony a potem klops! :S No ale Filipek to wyjątkowy chłopak więc wiesz... bedzie dobrze :)

Nati super ze zakupki dresowe sie udały. Mój Antek nie chce chodzic w dresowych spodniach do przedszkola - woli sztruksy lub dzinsy. My juz tez zwarci i gotowi do przedszkola. Antek po 2 miesiecznej labie wczoraj wkońcu powiedział że stęsknił się już za kolegami i paniami ;)
Super że bilansik udany. Widzę ze Jachu to konkretnie przebadany. U nas to taka ściema ze szkoda czasu- no ale zrobić trzeba było :)

Rózyczko niezle ta miłość Bianki do chomika musiała wyglądać ;)

Masuko, kurcze ja tez nie słyszałam ze faza wzrostowa kojarzona jest z bólem brzuszka... a nie zauwazyła jakiś zaparc, rozwolnień? moze lacido mu podawaj albo coś w ten deseń...
U nas na szczęśćie pełna rownowaga ;) udanego zakupu pralki zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734586 przez różyczka
Dzien dobry :)
A ja mam w domu w sumie 4 baby :) (licząc kota i siebie)i jest git :)

Ania boże biedny Dominiś :dry:

Hoborrku napisz jak tam Ada, nie dziwie Ci sie,ze sie zdenerwowalas,a na bilansie mówiłas o tym jak ona sie zachowuje gdy sie zlości?

Nati no te bole kończyn wzrostowe sa strasznie dokuczliwe, pamietam jak Oliwia moja cierpiała :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734644 przez Oposek
Dzień dobry!

Ania współczuję, pewnie się denerwujesz :( Na pocieszenie, o czym dobrze pewnie wiesz, mononukleozę leczy się szybko, dość łatwo i dziecko błyskawicznie dochodzi do siebie. A Wy na Wolską macie się zgłosić? Kiedyś mono leczyło się w szpitalu zakaźnym, nie wiem, jak jest teraz. Myślę, że czy w wawie, czy Pcimiu Dolnym to wszędzie jest tak samo- w weekendy robią tylko to, co muszą... Gdybym w czymkolwiek mogła pomóc to wiesz :kiss:
Termometr:
www.hurtmedyczny.pl/termometr-bezdotykow...mo-flash-lx-26-bialy
Jakbyś chciała kupić "na szybko" to był jakiś czas temu w aptece przy Dworcu Gdańskim.

Hoborku jak tam?! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734654 przez Oposek
Ja mam też trzech chłopaków na razie :) Co będzie dalej nie wiadomo, mąż mówi, że choć w łazience godzinami nie siedzę i nie strzelam fochów raczej to drugiej tyle gadającej baby mógłby nie przeżyć :blink: :blush: Także może drugi syn jakby co wskazany dla dobra rodziny :blink:


Cześć Rika :) Co tam u Was? Zuza do przedszkola się wybiera, czy jeszcze nie w tym roku? Super, że Dziewczynki nie chorują!

Masuska udanych zakupów zatem!:) My mamy beznadziejną pralkę, choć wcale nie starą, ale dopóki się nie rozwali do końca to pewnie będzie stała ;) Mam nadzieję, że Piotrusia szybko przestanie ten brzuszek boleć, bo to przecież nic miłego :dry: Mój też wyrósł z butów szczególnie...

Nati superancko, że na bilansie ok i pani doktor się miała szansę wykazać ;) Pewnie, że gada kiedy chce, a jak ;) To tylko ja gadam praktycznie non stop, czy ktoś pyta, czy nie ;)

Basba no ja pracowałam w przedszkolu, kiedyś też w prywatnym żłobku, więc wiem, że może być różnie, nawet z Filipem :S On uparty po tatusiu w dodatku :blink: No niedługo się przekonamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734714 przez natimp1
Oposku niektórzy twierdza ze Jachu nie gada bo nie ma się jak wbić między mnie a Maksa..
Dziś jadę po ta moja czarna gadułę..juz się stęskniłam jak mało kiedy .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734724 przez hoborr
cze!

My czekamy na lekarza. Ma przyjechać na wizyte domową. No z dwójką ja już nie wybiorę się bo nawet nie mam w aucia dwóch fotelkiów bo tamek ma w swoim aucie.

Ada cały czas stan podgorączkowy. Ale niestety nie che antybiortyku. Normalnie wszelkmim sposobami próbuję! Jutro sobota, niedziela nie ma u nas lekarza. I pewnie trzeba zastrzyki...

Jezszce na dodatke tesciowa mnie wkurwia! Bo to moaja wina że dzieci chore! Bo są małe , niedozywione, czemy nei daję butli, czemu karmioę piersią? adusię zmarnowałam bo jej nie dawałam jeść i teraz mi choruję! Noprmaalnie płakac mi się chce na tę babsztylę!!!! Nie dość że się martwię o dzieci to jeszcze muszę się nią przjemować:( Na dodatek poełno miałam cuchów pożyganych i pralka nie doprała... bo tylko na 50 minut włączyłam. Jakoś nie pomyślałam żeby płukać wcześniej. I już ma pretekst! Że ja nie wem nawet jak się pierze. że dzici będa w brudach chodzić itd. A teraz poszła spać i powiedział: niech się dzieje co chece. Musze iśc gotować - taż epa/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734727 przez hoborr
teraz czytam POsta Ani! Aniu mam nadzijeę że wszystko będzie ok.

A z neurlogiem poczekam aż się ada wykuruje! I na spokojnie sie skontrolujemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734818 przez Rika
Oposek Zuzia dopiero za rok pójdzie albo i za dwa lata :) nie chce jej teraz puszczać bo wiem ze ten czas będzie juz nie odwracamy i jak ludzie do przedszkola, później szkoła i nie będziemy juz spędzać tyle czasu co teraz dlatego korzystam jak się da. Poza tym mam jeszcze 2 lata urlopu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734867 przez natimp1
Hobborku jak tamkmozesz , dzieci zaniedbywać,chore przez Ciebie i jeszcze karmisz piersią.. straszna jesteś .. no ja nie wiem....no juz te choroby ale żeby niemowlaka karmić piersią masakra ;):):):);) bys się zastanowiła nad sobą...
olej to Ci powiem ... wiem ze to wkurza ..... ale na na takie typy nic nie poradzisz ....
Przytulasek na pocieszenie...i daj znać koniecznie co lekarz powiedział..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734868 przez hoborr
no to tak.

Ada ma anginę ropną i 10 zastrzyków:(:(:( buuuuuuu
Kupiłam jej 10 książeczek- za każdego zastrzyka. No choć tyle)


Natimp my przy okazji tez na bilansie byliśmy. Ada ma 11,8kg i 90 cm. A jak u Was to wygląda?? Jakoś mi się wydaje że mało wazy i mierzy...

Oposku dzięuję za każde słowo ... i za artykuł. POczytałam. NIe uspokoiłam się ale na pewno się skontrolujemy. Nie wiem tylko czy u nas w dziuże znajde dobrego neurologa dziecięcego.

Masuska i jaką pralkę kupiłąś? Ja tez mam zamiar zrobic takie zakupy do domu.. we wrześńiu ma ja być urodziny media ekspert i może będa jakieś promocje. Kiedyś kupiłam telewizor i lodówkę za 50%. No takie promocjie to ja rozumiem:)

Rika napisz co tam więcej u Was? Może byś pokazała dziewczynki? JEstem ciekawa czu dużo urosły i jakie mają włoski:):)

o musze iść bo młody coś się podzywa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734891 przez natimp1
ee.. mój to kurdupelek 88 cm i 12 kg ..... ale ponoć ma fajne męskie uda .. tak powiedziała lekarka.. nie wiem czy Jachu nie zaprzeczył z grzeczności czy dlatego ze nie gada :):P)

Hobborku , zastrzyki nie fajne ale zapewne skuteczne.. książeczka na bank załagodzi ból...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734894 przez hoborr
Chciałabym kupić adusi jakieś farbki do malowania po ciele do kąpieli i pieczątki . NIe mogę u nas dorwać. Może któaś kupowała przez nata? POLECACIE COŚ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734896 przez hoborr
NAtimp męskie uda - to jest to:) - cokolwiek to znaczy:)
A ja na etj stronce sobie sprawdziłam te wszystkie typowe wymiary: siatkicentylowe.edziecko.pl/
Moija ada pewnie najlżejsza z forum... w pzeciwienstwie do najcięższej mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734972 przez różyczka
A czemu Wy tak sie zamartwiacie dziewczyny? Przeciez wszystkie nasze dzieci około 12 kg waża wiec prawie równo idą, Bianka dokladnie 12kg i 90 cm wiec ida z Ada łep w łep Hoborrku :blink:
Nati :laugh:
Rika za 2 lata to Zuzia obowiązkowo do zerówki idzie :blink:

zakupilam własnie filtr do wody Brita i zamierzam skonczyc z kupowaniem butelkowanej, mam do Was jednak pytanko: czy dajecie dzieciom do picia wode z kranu taką przefiltrowaną?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735061 przez Oposek
Nati nic się nie martw- już Jasiek się wbiję między Was jak Mu się zachce ;) A może będzie miał jak Litek- gada trzy słowa na krzyż, ale jak już coś powie to klękajcie narody :blink: Męskie uda wymiatają :lol: :lol: :lol:

Różyczko no my teoretycznie takiej wody nie dajemy, bo niby się nie powinno, a w praktyce jak nam się przypomni to nie dajemy, a jak nie to Filip chleje co jest i żyje :blink: Wyrośnięty jest chłopak (w szerz głównie :blink: ) to udajemy wtedy, że już trzy lata ma :lol: Ja często jak mam wrzątek, a potrzebuję np mleko zrobić "na już" to dolewam przefiltrowanej i heja ;) Tylko nie dzwoń do opieki plis B)

Rika tak jak Ci Rose napisała- za dwa lata to Zuzia do szkoły pójdzie ;) Różne są dzieciaki, myślę że Filipowi super będzie w żłobku i mam po cichu nadzieję, że wiele skorzysta, ale fakt, że On kocha dzieci i nie ma rodzeństwa, a Ty masz Córeczki w podobnym wieku.

Hoborku faktycznie z tą Twoją teściową to trzy światy, musi Cię wkurzać bardzo, nie dziwię się wcale :angry: Pomysł z książeczkami super, a zastrzyki wiadomo- nic przyjemnego- ale jak trzeba to trzeba :( :kiss: Sama wiesz, że moje dziecko prawie dwa lata na cycu i jest "przeżywione", więc to nie ma żadnej reguły i zależności;) A jak nawet Ada byłaby drobna, choć tak jak Rose napisała- wiele dziewczynek w tym wieku tyle waży- to co? zazdroszczę, bo ja pulpet całe życie :blink: :blush: Obyście jak najszybciej wyzdrowieli wszyscy!

Ania jak Młody? :kiss:

Asia co u Was? Nic nie piszesz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl