BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742325 przez masuska
No to idę wreszcie spać, a co:)

Asia pokarz co kupiłaś:) A kołdrę Pitucha ma niemowlęcą, bo i tak śpi z nami:P Czyli 220/200:) Jak przyjdzie zmiana to myślę raczej o 160/200, bo ja to się lubię zawijać w kołdrę i wolę większą:)

No to dobranoc:)

Ojej 3 lata temu 11.09 był mój panieński:) Już mnie głowa boli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742378 przez różyczka
Wypiszą mi dzieciaka z przedszkola :( bo całe dnie płacze, nie chce nic jesc, budzi krzykiem inne dzieci, dezorganizuje prace grupy i jest -jak stwierdziła pani dyrektor-najwyrażniej nie gotowa emocjonalnie :(
wychowawczyni przekonała dyrektorke żeby dac jej jeszcze tydz., dwa :dry: a potem sie zobaczy....
inne matki mnie zaczepiają w szatni,ze ich dziecko opowiada w domu,ze Bianka cały dzien znowu ryczała :S
ja pie..ole co jest grane :unsure:
bo ja teraz nie rozumiem-to w klubiku moze zostawac z paniami i nie płacze a tu ryczy cały bozy dzien....gdzie tam-ryczy od 6 rano ledwo otworzy oczy....to z Nią jest "cos nie tak" czy z podejściem pań w przedszkolu :unsure:

co o tym sądzicie?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742415 przez aska27
Różyczko a nie mozesz zaostawiac ja w tym klubiku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742433 przez natimp1
Wypowiedziałam się juz Rose więc nie ma co się powtarzać....

Asiu.. pamiętam jak przyszły pierwsze jeansy ciążowe do mnie.. oj jaka radość.. fajnie ,zazdroszczę... :)

Masuska ale Piotr zasypia Już u Was , czy w nocy przychodzi ?

Basba czerwona kartka...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742466 przez masuska
Rosa, coś Biance się tam widocznie nie podoba. Ameryki nie odkryłam.

Nati, tak zasypia z nami i budzi się z nami. A niech ma! mamy 210/200 łóżko, to wszyscy się zmieścimy. Chociaż o sexie już nie ma mowy:( Zresztą jak któreś znas idzie opowiedzieć Pitowi bajkę to i tak usypia z nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742474 przez basba
Dzien dobry!!!

Kurcze wbić się tu nie mogę, coś??? Rozumiem ze to przez te czerwone kartki Nati!!!!!!

A co tu tak głosno o moim garażu?! :P Kochane a wiec kończę waszą dyskusję czy musze czy nie musze odśnieżać i oświadczam że pomimo iż z garazu zrobiliśmy pokój to OD tego roku odśnieżać nie bede musiała bo mój męzulek kochany zadbał o moj cenny czas i stawia wiate na 2 samochody, O! ( miała stać już w maju no ale jak to mówia szewc w dziurawych butach chodzi ;) ale obiecał na październik- towar już jest teraz tylko ładnie zbić i gotowe Ha!)...
A w garażu okleiliśmy szafe fototapetą... musze zrobić fotki i wstawić bo super wyszła :)

Nati ty mi tu z kartkami nie wylatuj bo ja jak widzisz skrobie posta ,O !!! co do szkoły Maksa to pytanie jak długo babcia będzie go odbierała i zaprowadzała... Bo jak planujesz do końca 6 klasy to jednak ta koło babci a jak krócej no to myśle ze jednak koło was, no i myślę ze z osiedla koledzy sie znajdą w tej szkole... A wogóle daleko babcia ma do was???
A... teraz doczytałam... na 90% koło babci go posyłaśz, tak? Matko powiedzcie gdzie te czasy co się od pierwszej klasy chodziło z kluczem na szyi i czekało samo w domu az rodzice z pracy nie wrocili. :unsure:

Aniu cieszę sie ze jesteście juz w domu. Kurcze jak on tą chorobą mógł sie zarazić co?
Rozumiem ze bracia po rozłace juz sie wyściskali ;) a skąd ten ząbek mu się wziął?? Dziekuję za zyczenia urodzinowe :)

Asiu fajne buciki dla Mokołajka kupiłaś. Uściskaj go od ciotki z okazji imienin! A tory i kolejka fajna rzecz i dla synka... i dla tatusia :silly: Chińczyka powiadasz masz w brzucholku... no nieźle nieźle ;) a co na to mąż??? Pamiętaj matka zawsze pewna a mąz jak to mówia domniemany :silly: Najważniejsze ze zdrowe - nieważne czy chłopiec czy dziewczynka... nie ma co sie nastawiać!
Co do kołdry to moi mają 160x2 lato-zima (są spiete dwie cienkie i na lato zostaje im odpięta ta jedna)

Oposku dziękuję za twoją opinie i za to co napisałaś odnośnie szkoły i podązania za potrzebami dziecka :kiss: . Jak minęła rocznica?
Oposku ja wczoraj dzwoniłam pytac o te darmowe szczepienia to mnie pani wysmiała! :angry:

Hoborrku cieszę sie że już pozdrowieliście wszyscy! Udało się z kolczykiem? Wiki też czasami sciąga swoje ale przynosi i prosi zeby założyć spowrotem... :S

Rożyczko bo ja jak pisze to raz a konkretnie ;)
kurcze to niefajnie z tym przedszkolem... Rozumiem ze rozmawiałas z paniami na temat ich podejscia do Bianki i o tym że gdzie indziej bezproblemowo zostaje tylko na przedszkole tak reaguje... Kurcze ciężko stwierdzić co jest grane... ale co najmniej dziwne to jest :unsure:
Sama pisałaś ze Olif też urządzała strajk głodowy... moze Bianka odziedziczyła coś po siostrze?

Masusko askąd to pytanie o zazdrość, co??? Czyżby cosik się szykowało :silly: :kiss: No dobra juz ci odpowiadam... Antek o Wiki nigdy nie był i nie jest zazdrosny- smiem stwierdzić że o pierwsze 3 lata różnicy to odpowiednia różnica miedzy rodzęństwem (starze duuuużo rozumie i ożna mu duuuuużo wytłumaczyc) a po drugie myślę ze dobre przygotowanie starszego dziecka na przyjście młodszego na świat jest kluczem do sukcesu :) nie raz pisalam jak rzygotowywaliśmy Antka na to wydarzenie... Inna sprawa że Wiki póki co okazuje zazdrość względem Antka- tzn pod tym względem ze jak Antek przytula się to ta zaraz leci i go odpycha wykłócając sie ze to jest jej mama! Na co Antek ze stoickim spokojem odpowiada: nie Wikusia, mama nie jest tylko twoja. Pół mamy jest twoja (tzn. że Wiki moze siedziec na jednym kolanie) a pół moja ( a on na drugim ;) )… Napiszę ci jeszcze jedna rzecz- Antek ma niesamowity wpływ na siostrę- kiedy ja tracę już cierpliwośc i jestem bliska wybuchniecia, kiedy ani prośby ani groźby nie skutkują- wtedy wkracza ON –podchodzi do niej (chodz nie raz dostanie po policzku ) spokojnie, bierze za rączke, i spokojnie jej mówi … Np. chodź Wikusiu pójdziesz razem z Antosiem do mamy. Nie wolno biegać samej po sklepie, bo ktoś cie zabierze i co wtedy będzie… O dziwo mały uparciuch daje mu grzecznie ręke i posłusznie zmierza w moim kierunku (szczegół ze tłumaczyłam jej to wcześniej ;) )…
Masusko super że Pit raczej suche nocki ma... Wiki niestety leje w nocy ale to dla tego ze mleko wieczorne zapija 150 herbaty i czasami dopaja sie jeszcze w nocy... ;)
Niezłe te bluzeczki… ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742485 przez aska27
oo Basba świetna byłaby taka kołdra, musze poszukać. Co do dizdzi to racja,zdrówko przede wszystkim :) A kto tam mieszka u mnie w brzuszku,za pępusiem jak to Mikuś mówi,moze okaże sie juz niedłgo.
Przerobiony garaz na pokój,fajnie,a co.. wiaty do autek bardzo mi się podobają, takie tuż przy domku, moze kiedy będę miała :silly: dom przede wszystkim oczywiście.

Nati
w poprzedniej ciazy nie miałam ciuchów ciazowych, było icepło to inaczej,teraz zima,wiec postanowiałam kupic,zeby było cieplej no i wygodniej :blink:

A jak Tam Twoje chłopaki?

Masuska
Mikołaj tez ma taką kołdre,dlatego pomyslałam o zmianie. W grudniu palnuje kupić mu łózko,a to łóżeczko zostawimy dla dzidzi. Dzieki za odp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742527 przez natimp1
Asiu .. jak moje chłopaki pytasz -w sumie dobrze.. Maksi jak to Maksi wesoły , że do przedszkola chodzi, ciągle jakieś przedstawienia z Jasiem robią typu teatrzyk ..padniętego Jaśka - Jachu leży i udaje ze padł... teraz wymyślił ze chce chodzić do szkoły na kółko teatralne .. bo jest od 6 lat.. póki co tłumaczenia ze ma 5,5 sa niezrozumiałe dla niego :),więc trzeba przeczekać....
a Janko, dziś znów olewa babcie.. i chce chodzić tylko z dziadkiem :):), z mówieniem jakoś tam powolutku powolutku , krokami mało widzialnymi się rozwijamy :), za to zaczynamy bić.. niestety.. tzn ja wiem ze przy starszym bracie NINJA, jest to nieuniknione no ale.. muszę jakiś plan obmyśleć w tej kwestii, bo juz chyba 2 razy przyzolił Maksiemu jak mu się coś nie spodobało....

hmm Rose a zapytaj pań ze swojego przedszkola co by zrobiły z Jachem jak babcię tak olewa" hmm nieprzygotowany na babcię tylko na dziadka jest.?, czy mam go od babci wypisać:):):)

Basba .. Maksi będzie w świetlicy jakoś pewnie do 14, tak jak mama będzie odbierać Smerfy z przedszkola... czyli Jaśka i Maćka... mama mieszka 10 min samochodem ode mnie.. niedaleko Ikei a ja na R. Rataje, ale wiesz on nawet wymyślił teraz jakąś szkołę piłkarską, zobaczymy jak się ułoży , w każdym bądź razie iść musi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742546 przez aska27
Nati kółko teatralne brzmi fajnie :) W Maksim drzemie dusza aktora :laugh: mama będziesz dumna na przedstawieniach przedszkolnych i szkolnych :blink: hmm chyba chętnie występuje co? :)

Co do babci i dziadka to jest jasne..widocznie dziadek pozwala na więcej :blink:
Swoją droga kiepskie porównanie.



Spać mi się chce, pogoda taka w sam raz,ale nie pada, grzybki będą rosły :)

i coś bym zjadła..hmm tylko co? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742637 przez natimp1
Asiu w Maksim drzemie wiele dusz .... artystyczna komedianta i dramaturga zarazem, tak bardzo lubi występować, śpiewać ale głownie tworzyć, dowodzić.. taki Józefowicz :):)
A niech ma chłopak .. lepsze to niz komputer ..... nie mniej jednak przedstawienia są dość ekscentryczne - no nie Rose;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742699 przez hoborr
Dzien dobry:)

Fajnie się czyta wasze posty::)
Nie mam jak zwykle za wiele czasu. Siedze na stronach z salonami i kuchniami...

Różyczko nie mam głowy dlaczego Bianeczka - taka dotąd dzielna rak reaguje.. Serce by mi pękało jakby tak Ada płakała całe dnie:( Może dziś będzie lepiej.

Natimp = JÓZEFOWICZ:) normalnie padam na ryj,..:)

Asiu fanie że MIkołajek cieszy się na brata albo siostrę:) CIekawe czy jak już się urodzi dzidza nie będzie zazdrosny:)

MAsuska to ty już widze chcesz synem teściową straszyć:) hahhahahhha

u nas po staremu. Ada szaleje! Wczoraj moja mama zabrała ją do kościoła a ja pojechałam wózkiem z RObikiem. Była masza za dziadka. Już więcej nie idę. Ksiądz sprawiał wrażenie że nie może się skupić i jakoś mu ta msza nie szła - no tak się dziwnie wyrażę! Myśłicie że przezkadzoało mu dziecko wchodzące do konfesjonałów, latające po kratkach do ogrzewania i wołające : mama mniam mniam! Mama tam tam ! MAma miał miał kot kot!!! MASAKRA! Ada tp szaleniec!
DO tego ciąg dalszy mordowania biednych kociaków! Napasła ich koicim żarciem i kiełbasą. A potem sama chciała chrupki jeść! a fuj!

Ada wieczorem ładzie się spać z tomkiem i albo oglądają do około 21 tv - i ada w między czasie uśnie. A jak nie to gasi tv i udaje myszkę i ada chowa się pod pierzymkę i usypia. Ja karmię robika do snu około 20:30 i usypia u mnie na łóżku. POtem się myję i idę do tomka przełożyć adę do łóżeczka. I do rana śpi w łóżeczku. Czasem w nocy się drze ale tomek da jej smoczek i idzie spać. NIe wyciągam jej szczebeków bo się boję że gdzieś w nnocy pójdzie. A mleko pije od krowy rano i wieczorem. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742752 przez aska27
Hoborr fajnie,ze napisałaś jak u Was wyglądają wieczorne przygotowania do snu, zatanawiaam się nad tym jak to będzie u nas.
Co do dzidzi to się okaze, ostatnio byłamw odwiedzinach u dwóch kuzynek, obie mają maleństwa, Dagmarę i Helenkę,obie chciał zabrać, gilać i nie odstępował na krok. Zobaczymy jak to będzie u nas.


Nati skoro jak Józefowicz to ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742769 przez masuska
Dziewczyny jutro w biedrze wielka promocja Dad rozm. 4 -108 sztuk za 49,99zł (0,46zł za sztukę)

reszta promocji tu
gazetki.biedronka.pl/g208,wielkie_okazje.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742842 przez aniaw
Dobry :)

Jakoś zebrać się do pisania nie mogłam...
W pracy musiałam trochę nadrobić, ale dziś martwy deszczowy dzień, więc z pacjentami kicha ;)
Dominis dziś bierze ostatni antybiotyk i jeszcze leki osłonowe przez miesiąc i może trochę odżyje :)
Ale dzielny z niego chłopak bo już sam sobie aplikuje antybiotyk ze strzykawki :) Tylko pyta się czy to ten niedobry i szybko łyka i po wszystkim :) A wiecie jaki ohydny to syrop :( Mieszam mu z sokiem malinowym ale to mało daje. To taka zawiesina z drobinkami, które osadzają się w przełyku i od razy wymiotować się chce po nim .... fuj....
A skąd ta chlamydia pytacie??? Mógł ją złapać wszędzie. Niby u dorosłych to najczęściej kojarzy się z choroba weneryczną :D Ale dzieci coraz częściej ją łapią i najczęściej układ oddechowy atakuje. Raczej leczy ją się w ciemno i rzadko robi się tak dokładne badania jak u nas. Po prostu dobiera się antybiotyki aż do skutku.... Wiele jest bezobjawowych nosicieli. Ja się zastanawiałam czy z pracy nie przeniosłam bo u ptaków i kotów ta chlamydia się zdarza, ale lekarka kazała mi nie doszukiwać się takich zależności ;)

Wiecie nakupiłam w biedronie chłopakom książeczek z serii 2 latków i 3 latków co ostatnio były : zabawy językowe, zabawy plastyczne, o kolorach, liczbach, wyklejanki itp i uwielbiają je i tylko domagają się, żeby z nimi znów coś porobić i ponaklejać :))) Polecam :)
Najlepsze jest jak z Dominisiem robię jego ćwiczenia to Szymi przychodzi i mu podpowiada :))))

Jutro za to wreszcie wybieram się z Szymonkiem do laryngologa do centrum a tu kurcze jakieś demonstracje mamy w stolycy i ciekawe czy w ogóle się tam dostanę... I jeszcze ta pogoda genialna....

Masuska extra te ciuszki wynalazłaś :) Domik ma taką śmieszną bluzkę z czachą ala pirat :)
A u nas w biedronce już dziś są te pieluchy w pudełkach i Tomek zakupił i miałam właśnie Wam pisać :)
Ja też jak idę uśpić Dominika to z nim zasypiam ostatnio ....


Asiu
buziaczki dla Mikusia :kiss: Oj kolejka to super sprawa :) Ja do szpitala wzięłam Dominikowi taką plastikową jeżdżąca z torami z biedry i robiła furorę nawet wśród dzieci z sąsiednich sal :) Ostatnie 2 dni jak już izolatka nie była nam potrzebna to przychodził do nas chłopczyk 3latek Szymonek i nie chciał wracać do siebie do sali i tylko bawił się kolejką :)))
My mamy kołdrę dla jednego i drugiego jeszcze tą z łóżeczka szczebelkowego i dają radę.
A Mikuś jest mega mądry, więc nie musisz się martwic jak zareaguje na rodzeństwo, będzie cudownym starszym bratem :)

Hoborku fajnie, że napisałaś :) Oj tam oj tam z tym kościołem :))) Mój Szymi biegał wokół konfesjonału jak ksiądz tam spowiadał a na koniec spadł ze schodka i rozciął sobie warge a ksiądz nawet okiem nie mrugnął... Oni muszą pracować w różnych extremalnych sytuacjach :) Przecież Adusia nie wbiegała na ołtarz i nie chowała mu sie pod sutanna krzycząc akuku więc myślę, że mieści sie w normie :D

Nati no to pojechałaś z tym Józefowiczem :D Kółko teatralne ho ho :)
Jachu trzyma z dziadkiem... No solidarość plemników i te sprawy :D

Basba fajnie że jesteś :) Wiesz mój Szymi to ciągle cos tłumaczy Dominikowi z takim stoickim spokojem, że ubaw mamy niezły :) Najlepsze, że teraz jak Młody szaleje to ten go straszy, żeby uważał bo np spadnie, rozbije sobie głowę i pojedzie do szpitala....
Co do tego ząbka to Dominik strasznie się slinił przed pójściem do szpitala i myśleliśmy, że dodatkowo jakiś ząb mu idzie i Szymi uczepił się tematu i tak mu zostało :)

Oposku a jak załatwić te darmowe szczepienia???
Myślałam o tym pneumo, ale jak dla mnie mało wiarygodna ta ich skuteczność a reakcje niepożądane też kurcze ryzykowne... Ale wiadomo ile ludzi tyle opinii i ja ciągle jakaś taka niezdecydowana... Niby do 2lat najgroźniejsze są te zakażenia. Ech znów mnie burza mózgu czeka...
A Ty jeszcze nie podjęłaś decyzji co do powiększenia sobie penisa??? :D

Rose współczuje przeżyć z Bianulka. Kurcze może faktycznie coś z tymi paniami nie teges... A może ona nie gotowa jeszcze... Matko trudno orzec...
Pamiętam jak dziś jak moją siorę prowadziło się do przedszkola i ona trzymała się śmietnika przed wejściem - on był taki w kształcie pingwina i mam go przed oczami do dziś - i krzyczała i płakała, że ona nie chce tam iść... Tak było codziennie i niestety mama musiała zrezygnować i dopiero do zerówki poszła jak musiała i wtedy już inaczej zareagowała. Ale to były inne czasy :)
Ja pamiętam z przedszkola, że nie cierpiałam kawy mlecznej a trzeba było wypić cały kubek i ja to niby przypadkiem zawsze wylewałam swój kubek na stolik trącając go łokciem :D
A jeszcze ze wspomnień - pierwszy raz odprowadzałam do przedszkola z mamą mojego brata 10lat młodszego i on na dzień dobry kopnął przedszkolankę w nogę :D My czerwone jak buraki zaczęłyśmy ja przepraszać a ta kulejąc odprowadziła nas do wyjścia prosząc, żebyśmy się nie przejmowały, że ona sobie już poradzi :D

Przyszła-mama a Ty gdzie?????

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743125 przez natimp1
hej hej

witam w zimny poranek.....
Dziś jakoś tak bez weny , no ale zobaczymy.......

Aniu fajnie ,że znalazłaś chwilę... buziaki dla chłopaków.... z tymi starszymi braćmi to chyba juz tak jest , ze jak widzą matkę w nerwach to rodzeństwo ratują....
Maksi, dzis na urodziny na plac zabaw, tomi w tym czasie z Jachem na PKP jedzie co by sobie chłopak pooglądał ciuchcie a ja mam zebranie w klubie Skrzata co by Janko pochodził się przyzwyczaić do jakiś zasad i dzieci.... Ja bym go chciała 2 razy w tyg zapisać na początek , aby raz ze mną chodził o nie wiem czy z babcią tak chętnie pójdzie ....ale babka coś tam psioczyła więc się zobaczy :)
To co miłego dnia życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl