BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 6 miesiąc temu #778867 przez aska27
Przyszła mamo rzeczywiście to się rozpisałas :kiss:

co do cyferek i liczenia to trafiłas w dziesiątkę,świetna ta układanak.. w sumie my się juz bawimy takimi zabawami, mamy takie domino:
allegro.pl/klocki-domino-drewniane-cyfry...Pozosta%C5%82e-93715

w sumie Mikołaj ma duzo układanek z cyferkami, kształtami czy literkami,to go najbardziej interesuje. Teraz dostał "w spadku" ksiażkę od kogoś,taka matematyka dla dzieci i "męczy" mnie zebym tłumaczyła mu wszystkie znaki matematyczne które tam sa... nie daje za wygrana, oczywiście sensu nie rozumie,ale fajnie czyta np. 4+5= 9 i dla niego to jest super zabawa :blink:
Literki zna wszystkie, mowi np: M jak mama i Mikus, R jak tata Robert, S jak Sara itp... i niektóre proste wyarazy juz zna,ale to poprzez opatrzenie /czytanie globalne/

Co do imienia to jesli bedzie córeczka to będzie Sara :) wybrał sam Mikołaj,bowg niego to własnie Sara mieszka za pępusiem :) Kiedys myslałam jeszcze o Ani i Ewie.

Masuska miło gdy synus tak powie mamusi :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778895 przez masuska
No ładnie Przyszła_mamo, żeś się rozpisała. Mam w rodzinie dziewczynkę autystyczną, ale widziałam ją raz na oczy i to jeszcze przed potwierdzeniem, zresztą wtedy jeszcze Piotra nie miałam, a ona była malutka.

Przyszła_mamo, Asiu od kiedy te nasze szkraby pojawiły się na świecie to każdy ich uśmiech, buziaczek, słowo mama, wszystko ogromnie cieszyło, teraz takie cudne zdania wzruszają, czyż nie?:)

Przyszła_mamo, b. fajnie wierszyk przerobiłaś, tak można też liczyć się nauczyć:)


A dziś byliśmy pierwszy raz, od dawna, w kościele. Super było, w mojej starej parafii ksiądz fajnie prowadzi mszę dla dzieci. Pitek trochę się krępował, ale jak się rozkręcił to i do księdza na błogosławieństwo poszedł.

Po kościele, do Lidla (zamykają nam na 3 tygodnie, a mi żwirek się kończy dla kota), a potem na kaufland, a tam wygrzebałam na przecenach tablicę magnetyczną, taką co się rysuje, a potem można zmazać i dalej rysować. Piotrek ma niezłe zajęcie:)

No teraz młody idzie spać, a my myślimy co na obiad:)


Czy u Was zaszły jakieś zmiany ze spaniem w dzień? U Piotra drzemka skróciła się z 3 godzin do 1,5.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778936 przez Oposek
Ania w szkole super, naprawdę :) Już zapomniałam jak to jest poznawać nowych fajnych ludzi, chodzić na browary po wykładach, kombinować na wejściówkach ;) Czuję się 10 lat młodsza normalnie ;)
W pokoju pooooooowoooooliii ;) Niestety. W ogóle ostatnio świat trochę zwolnił obroty. Zajfajny pomysł z ciastkami dla piesków na Haloween :lol:

Masuska słodziak z Pitka :) Co do autyzmu to wiesz- nawet u najzdrowszego na świecie dziecka znajdziesz objaw jakiegoś schorzenia. Na szczęście jeden objaw nigdy o niczym nie świadczy, a diagnoza autyzmu to skomplikowany proces wymagający kilkugodzinnych obserwacji. Takie dzieciaki często nie używają zabawek zgodnie z przeznaczeniem, a Piotruś przecież jeździ samochodami, buduje z klocków :) No i autyzm to całościowe zaburzenie rozwoju, ale jest tyle odmian co dzieciaków i każdy inny :)
Same trudne rzeczy gotujesz/ pieczesz ;)
Filip śpi w żłobku najczęściej godzinę, w domu jak nam pasuje. Najczęściej w ogóle Go już nie kładę, czasem sam się domaga i śpi jak dziś... Myślę, że półtorej godziny to naprawdę wystarczająco dla dwulatka, ale każdy maluch inny :)Ja tam w każym razie chętnie bym poleżakowała :P

Asia mam nadzieję, że czujecie się już lepiej i że komputer da się naprawić :) Mój syn nadal liczy do 9, metodą dwa- pięć- jeden czyli jak Mu się przypomni ;) Czytanie globalne to wyższa szkoła jazdy, jak metoda Domana, ale może zacznę Go łaskawie uczyć, że są na świecie inne kolory niż nebeski, choć jak dla mnie to właściwie może być ten jeden ;)

Przyszła Mama wielkie, wielkie dzięki za wierszyki, kochana jesteś :kiss: Mąż jakby co ma na imię Krzysztof, wszyscy mówią na Niego Litek- od nazwiska, a jak się urodził synek to chciałam nawet, żeby był Krzyś, ale mąż się nie zgodził- miał być Filip i koniec ;) Teraz ja powtarzam, że mam tyrana w domu i kazał, a On, że jestem ślepo zakochana i robię wszystko, co mąż chce ;) Prawda pewnie gdzieś po środku, z delikatnym naciskiem na to moje zakochanie, ale ciiiiiiiiii :blink:
Fajna ta cyferkowa walizeczka, jest też taka układanka w polskiej wersji. Spójrz jeszcze na grę "nawlekaj nie czekaj"- ćwiczy koordynację ręka oko i małą motorykę, ale też doskonali naśladowanie i odwzprpwywanie, a to ważne u autystyków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778940 przez Oposek
Teraz co u nas... W czwartek odebrałam Filipa ze żłobka niby z "zapaleniem ucha" i stanem podgorączkowym, ale pediatra żadnego zapalenia ucha nie stwierdził. Młody gorączkował, marudził, ma trochę katar, nie byliśmy na żadnych cmentarzach, ale dziś już dobrze, był na spacerze z Tatą i jeśli wszystko będzie ok to chyba puszczę Go jutro "do dzieci". Jeszcze rano idziemy do lekarza.

Poza tym wczoraj była u nas koleżanka ze studiów, w ramach kuracji antydepresyjnej- schlałyśmy się nieprzyzwoicie i plotkowałyśmy całą noc, takie piżama party, bo nie chciało mi się nawet ubrać wczoraj :blush: :blink: A Młody Człowiek zwalił nam się do łóżka o 6 rano, bardzo się zdziwił, że jest ciocia zamiast Taty, ale spać już nie pozwolił ;) Nie ma lekko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779180 przez przyszla_mama
Asiu, Twój Mikolaj w ogole jest ponad przecietny :) :) super madrego masz synka :) ja Arkowi robie kilka razy w tyg lekcje! :) bo biedny poszkodowany i ma zal ze dzieciaki do mnie przychodza na korepetycje i nie może do mnie wtedy wejsc :) :) wiec mowie mu: Arek lekcja! On szczesliwy wpakowuje się na fotel. No i nazywamy, kolorujemy, troszke liczymy ale do waszego levelu to nam daleeeeko :P :) :)


Masuska – Arek cale szczescie spi, był kryzys ze miał ochote przestac ale mysle o nie, jak raz dwa razy odpuszcze to horror będę miala. i usypialam, gadalam z nim, bajki opowiadalam z 2 godziny :P :P Bo on taki marudny jak nie spi i ciezko z nim do wieczora wytrzymac. A czasowo roznie, dwa dni temu jak poszedł w kime to az 3 godziny spal! Wczoraj około 1,5. Ale niech wypoczywa mlody i rodzice w tym czasie również :)

Co to tablic magnetycznych super sa. Teraz często sa takie ze z jednej suchoscieralne z drugiej kredowa

A pokaz Masuska zdjęcia kociaka :) Piotrus przywiazany do niego? kiedys widzialam na fb jak poszukiwalas, to przesliczny ale pewnie juz sie zmienil

Oposku - ta gra, nawlekaj nie czekaj jest SUPER!!!!!!!! gdybym wiedziala o jej istnieniu z pewnoscia tamtej bym nie kupowala :) no ale zrobie jakis szacher macher :P ta co kupilam dam corce kolezanki na swieta i tak musze jej cos kupic, a malemu kupie ta gre, naprawde rewelacja. moje to takie o koraliki do nawlekania, dla przyjemnosci tylko

allegro.pl/show_item.php?item=3640551340

chociaz z drugiej strony dla dzieciaka tez tak dodatkowo moze byc ciekawe, bo tam jakies wzory, wiec moze dla tej dziewczynki sie nada

kochana jestes, dziekuje :kiss: :kiss: cos czuje ze przed kazda okazja bede sie do Ciebie usmiechala :P :kiss: :kiss:

Oposku - aleee fajnie ze studiujesz :) pewnie milion razy pisalas, ale mozesz przypomniec jaki to kierunek?

aaa i dziekuje za imie, jak bede tworzyc kolejny wierszyk to juz mam tate do kompletu :P :P :P
a ja pomimo ze znam kilku Krzyskow, i moj ojciec tez Krzysztof nie wyobrazam sobie naszego Filipka nazywac Krzys :) :) dobrze ze Twoj maz tyran zaprowadzil porzadek :P :P

kurcze, jak ja dawno sie nie schlalam, az ci pozazdroscilam :P :P musze cos z tym zrobic :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779203 przez Oposek
Przyszła Mamo Cieszę się, że mogłam się na coś przydać :)
Filip ma identyczne koraliki, jak wstawiłaś linka i lubi je bardzo. Tam się nawleka na patyczek ze sznureczkiem, jest trochę łatwiej niż na normalną notkę, a to doskonałe ćwiczenie na małą motorykę i koncentrację. Na pewno się dziewczynce taki prezent spodoba! :) Gra fajna, ktoś miał świetny pomysł, ale dla mojego jeszcze za trudna. Dwa elementy jest w stanie stamtąd odwzorować póki co.
Reset z kimś fajnym od czasu do czasu to fajna sprawa ;)
Podyplomowe Studia Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się- na to chodzę ;) Nawet nie zawracam sobie głowy zapamiętaniem nazwy póki co i kopiuję zawsze ze strony wydziału ;)


Dzień dobry wszystkim tak w ogóle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779215 przez masuska
Cześć

Przyszła_mamo zdjęć kotka nie mam aktualnych, postaram się zrobić. Pitucha lubi Raula, ale tak jakby boi się go, czasem podejdzie pogłaszcze, pośmieje się jak Raul skacze za piłką i to wszystko. Cieszę się że go nie męczy, nie bierze na ręce, nie targa za ogon itd.

Tablica jaką kupiłam to jest ta: allegro.pl/simba-znikopis-tablica-rysowa...ati-i3646068472.html

Też zasada z magnesem:)



No to czas dziś do pracy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779443 przez basba
Dzień dobry...

ja tylko sie witam, dzisiaj czasu nie mam...

Miłego dnia babeczki zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779974 przez przyszla_mama
czesc laseczki :kiss: :kiss:

chyba jestem ostatnio hiper aktywna widze :) :) :)

mam dla Was cos na mily poczatek dnia

bebzol.com/pl/Sklep-z-mezami.131269.html

moj malzonek to dochodzi do 2 pietra :P :P oczywiscie super przystojny tez jest :P :P


Oposku - Twoje rady sa zawsze bezcenne

widzialam na fb zdjecie lozka filipkowego, pokazesz wiecej link jakis albo zdjecie? bo na fb wyglada rewelacyjnie

Masuska - to masz szczescie, Arek robi to wszystko czego wlasnie Piotrus nie robi, gania, nosi przytula, sciska, meczy :) :) ale mam jak na razie wszystko pod kontrola

zreszta wiecie, taka dumna jestem, bo jak sie przyblakal Łobuz, nie sadzilam ze tak naprawde zostanie, z wielu wzgledow, ale przede wszystkim dlatego, ze numer 1 w naszym domu zajmuje nasza bokserka, ktora kotow nie znosi

a tu wielkie zaskoczenie, dogadali sie z Łobuzem i milosc kwitnie :)

oczywiscie wszystkie inne koty goni az sie kurzy :)

a co do tablicy to super, fajna ta tablica znikopis, ja kolezance kupowalam tej firmy smily play,musze zapytac jak sie jej mala bawi


a ja dzisiaj ide do przedszkola, jakos powera nie mam na ta gromadke 75 dzieci.. jakos bede sie musiala wspomoc (termos kawy, redbull? :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780073 przez aska27
Hej Mamusie

Musze wam napisac,ze wczoraj podpisalismy umowę przedwstępną, obyło się bez żadnego biura co mnie podwójnie cieszy.


Przyszła mamo echh tam, Mikołaj jest po prostu ciekaweski,az za chyba :blink: Ale fajny miałas pomysł z tymi "lekacjami" ;) faktycznie gdy się pracuje i jeszcze domowe obowiązki to czasu mniej dla dziecka.
Jesli moge polecić to sa takie fajne ksiazeczki z Reksiem, Mikołaj bardzo je lubi,chociaz juz zna je na pamięć to zawsze po nie siega, spójrz:

allegro.pl/reksio-uczy-kolory-i-ksztalty...8492.html?source=mlt
allegro.pl/dvdmaxpl-reksio-uczy-cyferki-...9831.html?source=mlt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780208 przez aniaw
Dobry :)

Czy w zeszłym roku o tej porze to nie padał śnieg??? :lol:

Przyszła_mama super się rozkręciłaś z postami :D A wiesz, że ja się zbieram z mailem do Ciebie ale piszę go na raty ;)
My jak odwiedzamy moją matulę albo ciocię a tam mają koty to widzę jak moje łobuziaki zakochali by je na śmierć :S Zwierzaki później przez kilka dni po naszych odwiedzinach dochodzą do siebie, więc na razie wstrzymaliśmy się z adopcją jakiegoś futrzaka :blush:
Miłego dnia w pracy :kiss:
Fotki jak się zbiorę to wstawię :)

Asiu trzymam kciuki za mieszkanko :kiss: A Twój Mikuś to prawdziwy zdolniacha :)

Basba co u Was?? :kiss:

Oposek jak tam Filipek się czuje? :kiss: Nazwa kierunków studiów imponująca :lol: Ja już dokształcałam się we Wrocławiu i w Poznaniu a jakbym chciała kolejną podyplomówkę to w Olsztynie ;) Fotka na fejsie extra :lol: Moje chłopaki też tak śpią :lol: Nawet w łóżku szczebelkowym Dominiś sobie tak układa nogi, że mu zwisają :lol:
Oposku co tam wymyśliłaś pod choinkę dla swojego malucha? Może ukradnę jakiś pomysł :blush:

Masuska Ty to miszcz kuchni jesteś :) Szacun :) Ja do kościółka staram się co niedziela któregoś z chłopaków zabierać ale osobno bo razem to oddzielną mszę by poprowadzili :D
Teraz Dominiś jest w miarę grzeczny: przekrzykuje się ze starszymi babeczkami śpiewając alleluja :lol: Urzędował w konfesjonale :lol: chodził za księdzem, który zbiera na tace i dziwił się, że mu nic ludziki nie dają :lol: A więc standard :lol:
Ale sweet Piotruś :D

Nati, Rose :kiss:

Matko ja już się doczekać weekendu nie mogę, bo jakoś mnie ten tydzień i praca przymula ;)
W weekend jeździliśmy po różnych akwenach w poszukiwaniu łąbądków i kaczuch do karmienia :D Było extra :D poszły nam 2 bochenki chleba :D Chłapaki tylko chojraki jak ptaszory siedziały w wodzie bo jak zaczęły wychodzić na brzeg to zaczęły uciekać :D W sumie trochę nie dziwne bo taki Pan Łabądek to przewyższał o głowę Dominika :D
Odwiedziliśmy też rodzinkę tą żyjącą i nie....
Wieczorkiem też zabraliśmy chłopaków na cmentarz pokazać im "światełka".
Trochę abstrakcyjnie to wyglądało jak Dominiś pomykał na swoim autku pchaczu alejkami, ale rozstać się z nim nie chciał :S
A w nd popołudniu deszczowy spacer musiał być obowiązkowo :D
Ech teraz tylko żyję od weekendu do weekendu :D
Zdjątka wrzuciłam na fejsie :)

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780410 przez hoborr
Ja już naprawdę wolę śnieg - od tego wrednego deszczu....

Nie mam czasu na forum bo ciągle wyszukuję na necie pomysłów na urządzenie domu... no chyba że mi pomożecie.....

A tak pozatym to - DZIEŃ DOBRY!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #780415 przez Oposek
Masuska super, że Piotruś nie męczy Raula, obawiam się, że Filipo mógłby Go ukochać na śmierć i nie mogłabym nad tym zapanować ;)

Hej hej Basba, co u Ciebie? Buziaki przesyłamy! :*

Przyszła Mamo gratki za hiper aktywność :D Przynajmniej nie będę jedyna co pisze i skończyć nie może ;) Ale fajna taka zwierzakowa miłość :blink: :lol: Filip ma dość mały pokój, więc chciałam najprostsze białe łóżko, bez żadnych ozdobników i tak wieczny burdel tam jest. Zależało mi też na szufladach pod nim. Kupiliśmy takie:
allegro.pl/lozko-dla-dziecka-z-barierkam...-80-i3629767742.html
Też na trzech kawach lecę :blink:

Asia gratulacje za umowę! Super, że udało się bez prowizji, jeszcze teraz sprzedajcie i jeden problem z głowy, trzymam kciuki! :)

Aniaw zeszłym roku pierwszy śnieg spadł 20 października :lol: Filip już ok, jakoś doszedł do siebie- wiadomo z matką to nudno, a jak można było iść do dzieci to cudowne ozdrowienie ;)
Co do prezentów to u nas teraz królują pojazdy i duplo, więc już jakiś czas temu upolowałam w promocji zestaw z pociągiem elektrycznym, coś takiego: allegro.pl/lego-moj-pierwszy-pociag-1050...nia-i3641956801.html . Od rodzinki dostanie zestaw gier dla dwulatka i klocki (bo dobra cena, fajny zestaw i pasują do duplo) allegro.pl/ogromne-klocki-jdlt-zoo-152el...afa-i3656485611.html . A na Mikołajki zamierzam Mu kupić jakieś drobiazgi z bajki "Świnka Peppa" albo "Ul", bo kocha obie. Zabawkę, pościel, figurki- nie wiem jeszcze ;)

Nati jak się czujesz?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781253 przez basba
Dzień dobry...

dziękuję ze pytacie co u mnie... właściwie to po staremu. Dom- praca i bieganina zapewne jak u każdej z was. Wszyscy zdrowi wiec najważniejsze :) Poza tym przymierzamy sie do remontu kuchni naszej i wieczory spędzam na przeglądaniu różnych kuchni na necie... W sumie chcemy wymienic fronty i blaty na inne no i zakochałam się ... w lodówce :lol: takiej side by side (dwudrzwiowej). Mężuś mi ją obiecał wiec jestem przeszczęsliwa... wiąże się to niestety z przesunieciem jednej ścianki- no ale cóż ;). Poza tym musze wymienic płytę ceramiczną, bo rok temu nieszczęsliwie spadło mi ciężkie naczynie na nią i sie zbiła w narożniku- wynikiem czego działają 2 na 4 pola. Wiec kolejny wydatek. Przy okazji zapewne wymienimy zlew i baterie bo sie takie brzydkie od kamienia w wodzie zrobiły... Więcej grzechów nie pamietam przynajmniej jeśli chodzi o kuchnie :P no moze jeszcze jakiejś koncepcji firankowej na okno poszukam :laugh: .

Dzieciaczki też zdrowe. Wiki nauczyła się od Antka liczyć po angielsku do 10 - mamy z niej niezły ubaw bo każdy wyraz kończy na T np...sixT, sevenT :) Pocieszni są- a Antoś wierszyki mi serwuje po angielsku. Strasznie załujemy z mężem ze jednak nie zapislaiśmy ich na ten angielski Doron... no ale od wrzesnia na pewno :)

Przyszła_mamo śliczne wierszyki pani wymyśla :) Ciesze się ze tak cie dużo na forum... widzę że nadrabiasz dni kiedy je opusciłaś! Oby tak dalej :) Ja jakoś omijam takie salony fryzjerskie dla dzieci. Mam sprawdzona fryzjerkę ze super podejsciem do dzieci i nie narzekam. Co do twojego siostrzeńca to kurcze masakra w tej Irlandii... wiesz kiedyś oglądałam jakis program angielski i był własnie taki chłopiec co brzydził sie dotykać jedzenia i jadł chyba tylko jogurty - cały boży dzień... katorga straszna. Szkoda ze nie pamietam jak ten program sie nazywał- babeczka pomogła rodzicom i pod koniec młody pomalutku sie przełamywał.

Oposku śliczne zdjęcie na fb Filipka w nowym wyrku :) Nie martw sie jakbyś kuiła 2metrowe- tez by okazało sie za male :blink: Widze ze szkoła cie " odmlodziła" :)

Asiu jak samopoczucie? Trzymam kciuki za mieszkanie!

Ania ty również cudne zdjecia wstawiłaś na fb. Matko kiedy ci twoi panowie tak urosli...
Antoniusz też chodził po ulicy z kolegami (z obstawą męza i wujka -sąsiada) i zbierał cukiery. Ma pełen koszyczek na parapecie :)

Hoborr dawaj - jaki masz dylemat z mieszkaniem... moze pomogę ??? ;) Jak dzieci????

Masuska jak tam wena wróciła? U mnie z nia też kiepsko ostatnio ale jak widzisz zmobilizowałam się . O spaniu Wiki juz nie piszę po raz kolejny - albo naisze tak - najchętniej bym jej wogóle nie kładła- jak pośpi w dzień to zasypia o 9 a jak nie spi to po 7 ;) Tablice znamy i Wiki ją uwielbia. Bazgroli po niej juz dobre kilka miesięcy. Wlaściwie musieliśmy kupic drugą bo pierwsza była Antka i poszła w zapomnienie do momentu aż Wiki zaczęła sie nią bawić ;)

Nati ściskam... żeby szybko przestało boleć!

Rózyczko hop hop!

P.S. Pomału kupuje prezenty... Dośka juz zamówiona i do meża prezent upatrzony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781326 przez hoborr
Dzień dobry:)

NIe piszę że zabiegana jestem .. bo to każdy chwyta:) hihi
Mam dobry humor bo byłam dziś na próbie w GCK i miałąm aduisę. Wcześniej może pamiętacie pracowałąm tam - i wszystkie moje koleżanki nie mogły się na nią napatrzeć:) Taka dzielna była. Ja poszłam do pokoju muzycznego na próbę a ona zostałą na prawie 40 minut i nawet nie zauwążyła że mnie nie ma! Ja tylko zachodziłam z 5 razy i zerkałam ukradkiem co robi. A to oglądała książeczki, a to rysowałą , a to jadła babeczkę:) POtem przyszły dzieci z przedszkola - 3 i 4 latki ! TO wpadłą w szał! Dzeic grzecznie siedziały na kszesełkach - a ada biegała i chodziła z panią przedszkolanką za rękę! Podawała tym starszym dzieciom ksiązeki z półek! Tańczyłą między regałami.. nie chciałą do domu jechać. NIe mogłam kluczy odszukać w torebce i mi zwiała! DObrze że nei na drogę tylk opod OSP! masakra:) a przeszła do domu tylko się napiłą wody i poszła spać. Śpi jak zabita:) Mam nadzieję ze jej dzielne zacj\howanie dobrze wróży i bedzie chciała do przedszkola chodzić od sierpnia:)
A i moja przyjaciółka mi powiedziałą że jej siostra szuka pracy i chętnie zajęłą by się dzieckiem:) no to \jest jakaś altenatywa na przyszły rak:) jupi:)


BASBO!! Musisz koniecznie mi powiedzieć WSZYSTKO!!! co wybrałaś do kuchni! Nia nie chcę płyty indukcyjnej.. jakoś jetsem starodawna - ale inne pomysły - dawaj:) hih lodówkę już mam także tez odpada:)
A masz konkretny tym jeśli chodzi o blaty i fronty? JA ciągle myśle nad tą moją fioletową - ale nie wiem czy będzie praktyczna jeśli chodzi o utrzymanie czystości?
a to ta niby kuchnia:
www.urzadzamy.pl/galeria/kuchnia-w-kolor...wym,4812/4162/20338/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl