BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 6 miesiąc temu #787385 przez basba
Dzień dobry...

Po pierwsze Hoborrku informuje, że wyslalam ci maila :) mam nadzieję że cos z niego ci się przyda ;)
Po drugie.... jak ci bez teściowej!!! - wiem wiem głupie pytanie- pewnie zarą...cie!!! :) Teść pewnie tez się cieszy ;) (jak on się czuje?)
A Dora leci na Nick junior...

Oposku tos tu linków powstawiała... szkoda ze nie mam teraz czasu bo chętnie bym luknęla co tam ciekawego jest :)
Buziaki dla Filipka! Oby się nie rozkręciło.

Asiu kurcze przydałby ci się taki glukometr... ja ostatnio mężowi kupowałam do mierzenia trójglicerydów bo cos wysoki poziom ma i musi kontrolować. Pytałaś lekarza??? Uwazaj na siebie.

Anka- wulkan energii to mało powiedziane ;) No i gratuluje zostania ciocią!!!

Sorki dziewczyny ze tylko tyle ale urwanie głowy mam ostatnio!

ciskam wszystkie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787439 przez aska27
Dzień dobry :)

Zupełnie zapomniałam Wam napisać, byłam wczoraj u lekarza, moja dzidziulka waży 1148g :)
Mała brykała na całego, co lekarz próbował zbadać na USG to odkopnęła :) no i poddał się w końcu :)
Termin z US ok 20 styczeń, lekarz nie mógł uwierzyć i liczył jeszcze raz,ale po prostu dzidziulka jest duza i pewnie dlatego.

Lekarzowi nie wspomniałam o badaniu cukru u położnej,ale zapytałam glukometr i dostanę.. ufff będę mogła kontrolować. Jutro jadę do szpitala odebrać.

A ja teraz szukam łóżka dla Mikołaja w końcu będzie musiał oddać łóżeczko.


Basba własnie zapytałam,a lekarz przyznał ,ze zapomniał bo gdy byłam w szpitalu mili mi dac,ale jutro odbiorę no i bedę spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787871 przez hoborr
Dobry:)

BASBA dzięi:) Jak tylko się ogarnę - będę czytać:)
TEŚCIOWA wyjeżdza w niedzielę do świnoujścia!!!! do 8 grudnia jej nie będzie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787976 przez masuska
Siemka:)

Hoborrku gratuluję 3 tygodni.

Kuchnia mega, fronty rewelka, a łazienka to nie moja bajka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788201 przez przyszla_mama
Basba – oj alez szkoda, ja napisałam wam od razu jak się dowiedziałam, Bo takie promocje to trwaja bardzo krotko, jak ta na przykład 3 dni, ale jak nastepnym razem taka będzie na pewno od razu dam znac Ci na komorke :)

A nie wiem czy was zainteresuje ale teraz jest promocja w reserved na jeansy, pierwsze normalna cena, druga 50%, i meskie i damskie

www.facebook.com/photo.php?fbid=10152358...28097&type=1&theater

A jeśli będzie promocja taka jak ostatnio np. 25% od razu dam Ci znac

a chce sie Wam pochwalic :) i moze Wam sie przyda, super jeansy kupilismy malemu w reserved. i naprawde w porzadnej cenie jak na jakosc

www.reserved.com/pl/pl/kids/boy/all/kids...81-55j/boys-trousers

naprawde superasne bo bez suwaka, guzikow, bardzo odpowiada mi ze tymi sciagaczami. moze ktoras z was potrzebuje nowych spodni dla synka.

Basba, Ale Twoja Wikusia fajna! Super!

Hoborrku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aneczko – gratuluje tego, ze zostałaś ciocia! Co planujesz kupic na pierwszy prezent? Nam niebeda przybedzie dwoch malych szkrabow u znajomych i rodziny, może mnie natchniesz jakos.

Ale zaliczone i mega leniuchowanie i spacerki i taplanie się w kałużach i karmienie łabedzi i siłownia w plenerze i basen


No i co ja mam powiedziec, Ania ninja :P :P

Mojego męża namówić na zakupy też ciężko, zawsze jakieś ale, wybredny jest i marudny, ale ja Mu nic sama z siebie nie kupuję, dorosły jest, najwyżej będzie chodził w dziurawych spodniach- Jego problem Jesienne zdjęcia Areczka- cudo!


Oposku – niby racja, ale jakos mi gorzej patrzec na M jak chodzi tak jak ciapa :P :P wole go w tej wersji pozakupowej :P

Lista super z grami!! Dziękujemy!

Asiu, jak dzisiaj samopoczucie? Oj jak fajnie, Sara już dzidzius fajny, ponad kilogram to naprawde sporo,a teraz zleci tak szybko czas :)

Masuska – Buziak Tobie i Piotrusiowi :)

Natimp - a jak Twoje zdrówko i samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788275 przez basba
Dzień dobry...

Wczoraj po nieprzespanej nocce (chyba nie pisałam ze dzieci dały czadu i położyłam się o 4:30 do łóżka) jechałam do domu z planem pójścia szybko spać. No ale zycie jak to zycie zmieniło moje plany- najpierw spóźniona wparowałam po ciocie - zwykle odwoze ją koło 14 wczoraj o 15 ... , poza tym jeszcze zachyczyłam o krawcową co by wyceniło mi uszycie firan - rolet do kuchni- dzięki Bogu kochana ciocia siedziała z dziecmi w samochodzie, potem biegiem do banku z banku po męza a z nim 30 km do mechanika po moje autko no i do domu robic obiado - kolacje a było już przed 17... Długo nie minęło a przyjechał mój młodszy brat. Między gotowaniem wynosiłam co nieco z szafek- bo mąż lodówkę chciał wtargac. Po cichu liczyłam że jednak odpuści wczoraj no ale od 20 zaczęło się wyjmowanie starej lodówki i szafy w miejsce których mąż wtargał nową. Skończyłam ogarniać cały bajzel chyba po 24... a dziś łeb mi trzeszczy...
Tak jak myśleliśmy nie obejdzie się bez wywalenia tylniej ścianki za lodowką - bo wystają drzwi- tak wiec temacik na weekend jak znalazł. No ale potem będzie już z górki- wymiana frontow i blatów i kuchnia jak nowa ! Ha!!! nie mogę się już doczekać... przezyc tylko najbliższy tydzień... B)

Przyszła_mamo, nic się nie stało- przynajmniej pieniędzy nie wydałam :P Ja tez nie mogłabym patrzeć gdy mój mąż łaził jak dziadyga... dlatego regularnie raz na kilka miesięcy zaciągam go do centrum handlowego i wtedy on obkupuje się we wszelkie niezbędne ubrania i buty :P
Też lubie takie spodenki dla dzieci bez guzików i zamkow- ba! nawet sobie ostatnio kupiłam dwie pary takich spodni ;) w stradivariusie były za 60 zł.

Aaaaa... Hoborrku a ja myślałam ze ty już bez teściowej! Niedziela już niebawem :)

Asiu proszę jak malutkiej dobrze w brzuszku :) Ładnie urosła :) Dobrze że ci dadzą ten glukometr... będziesz mogła sobie kontrolować codziennie...

O, Masuska się znalazła :) Co u ciebie i Pita!

Dzień dobry pozostałym \paniom!


EDIT:
Miałam wam pisać ze wiekszośc towaru (ubrań ) w Tesco jest -30%. zresztą i zabawki są przecenione i chusteczki pampersa 6 paczek chyba za 20 pare złotych... ogólnie sklep wypchany po brzegi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788351 przez basba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788499 przez aska27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788617 przez hoborr
basba super dzidziusie:)


MAsuska a prosze pochwal się jaka jest Twoja bajka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #789117 przez przyszla_mama
hej moje ukochane lipcóweczki :kiss: :)

Basba - Ty to masz tempo widze mega :) ja to przy Tobie to cienias jestem, w tym tygodniu to wyobrazcie sobie padam codziennie jak wracam z pracy, takie zmeczenie mnie dopadlo... a ostatnio mialam zajecia na 18.00 to przed praca sie polozylam i obudzilam sie z przerazeniem o 17.40 :ohmy: :ohmy: :ohmy: a dodam ze do pracy mam kawalek zeby dojechac. alez mi serce walilo :)

szkoda ze Tesco daleko mam...

Basba - filmik PRZECUDNY !!! aLEZ mojej mamie sie spodobał :)


Kochane, mam dwie sprawy :)

Jedna, juz od kilku dni mam pokazac. Kolezanka kupila sobie takie girlandy bawelniane i bardzo zadowolona

pokazywarka.pl/6vqvkc/

wiem, ze jakies zmiany wprowadzacie, moze sie Wam przyda :)


tu ich stronka:

fintyfluszki.pl/5-litery-dekoracyjne

a to ich strona na fb, ale warto popatrzec bo fajne inspiracje mozna zaczerpnac

www.facebook.com/pages/Fintyfluszkipl/533884103319166

ja tak sie zasanawiam czy do sypialni do nas nie kupic, brakuje mi takiego delikatnego swiatelka, a caly rok bedzie wisialo


i druga sprawa, która chce sie z Wami podzielic :)

ja juz zbieralam sie od narodzin ARKA ALE wiecie jak to sie czlowiek tak zbiera

na pewno wiekszosc z was juz ma ten krok za soba, ale my zalozylismy w koncu konto dla mlodego :)

wczoraj zalozylam, dostalam teczke z umowa, ksiazeczka dla dzieci o oszczedzaniu, lokatacg - tak super napisana :) ale to chyba gdzies tak za 6 lat arkowi poczytam :P :P ale wiecie co tak sie cieszylam jak dziecko, jak kiedys zakladalam jakies karty albo oszczedzalam sko :P :P jak dostalam to wszystko hehe :laugh:

Z MOich kont w ogole sie nie cieszylam, a z Arusiowego to taka mam satysfakcje :)

ja zalozylam akurat w pko, konto junior


www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci...e/pko-konto-dziecka/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


NO TO TYLE OGŁOSZEN PARAFIALNYCH!

DZIĘKUJE ZA UWAGE!
:) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #789119 przez przyszla_mama
DZIEWUSZKI, WYBACZCIE ZE NIE DODAJE W POSCIE POPRZEDNIM A ODDZIELNYM, ALE ZALEZY MI ZEBYSCIE NA PEWNO ZAUWAZYLY BO DZISIAJ CHCE KUPIC

MOGLYBYSCIE MI POLECIC JAKIS TRAN MLODEMU?


WSTYD ALE JA NIGDY NIE KUPOWALAM.. CHCE KUPIC A WIEM ZE NIE RAZ BYLA U NAS DYSKUSJA O TRANACH, NIE CHCE SIE NACIAC NA JAKIS ZLY ALBO PRZEPLACAC, MOZECIE MI POLECIC COS?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789162 przez Oposek
dzień dobry!

Przyszła Mamo ja Ci polecam tran Molersa. Jest bez smaku, o smaku cytrynowym, owocowym i w żelkach. Żelki fajne, w kształcie rybek, ale Filip nie chce jeść. W płynie wsuwa bez kłopotu :)
Teraz jest w ogóle promocja i mają butelkę w rybki, są w komplecie naklejki albo rybki do złożenia, więc w ogóle wypas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789211 przez aska27
Przyszła mamo ja równiez polecam tran Mollers

Mikołaj pije juz od dawna, warto! :)

Fajne stronki,a te grilandy sa świetne! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789589 przez basba
Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór.
U nas sobota bardzo leniwie minęła. Maz w trasie od rana... Czekam aż przyjedzie. Wczoraj posprzatalam i poprasowalam, wiec dzisiaj tylko bieżące rzeczy co dzieci powyciagaly uprzatnelam. Obiad w sumie został na jutro, bo Antek u sąsiadów jadł a mnie się nie chciało- jedynie co Wiki wsiamala.

Przyszła mamo - fajne pomyśleliście z tym kontem dla Arka. A ja zawsze w biegu jestem ;) niania się śmieje ze ja przytyć nie zdążę bo zaraz wszystko spale :P coś w tym pewnie jest. Uśmiałam się z twojej drzemki przed praca ;) te filcowe kuleczki tez ciekawe ale u nas póki co przynajmniej ich nie widzę. W każdym bądź razie stronkę zapisałam. No i my mollers tran dajemy.

Masuska no właśnie ja tez ciekawa jestem twojego domku, miałaś wstawić zdjęcia ale chyba nie wstawiłeś - chyba ze coś przeoczylam...

Opolski dzięki za cynka o tranie - kończy nam się akurat :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790283 przez aska27
Hej,ale tutaj cichutko :cheer: :)

Znalezione w necie... z przymrużeniem oka :)

Co ma zrobić mężczyzna by zrozumieć ciężarną kobietę?


Co ma zrobić mężczyzna by zrozumieć ciężarną kobietę?


1-3 miesiąc

1.Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie- na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co.
2.Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy.
Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu,
ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad.
3.Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę.
4.Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko.
5.Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też!
6.Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę.
7.Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta.
8.Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania.
9.Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa.

3-6 miesiąc

1.Do brzucha przywiąż materac z wodą.
2.Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty.
3.Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku!
4.Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej.
5.A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody.
6.Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną.
7.Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale.
8.Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga.
9.Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś?
10.Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj!

6-9 miesiąc

1.Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut.
Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie.
2.Dolej wody do materaca.
3.Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę.
4.Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną.
5.Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg- do 2 kilogramów każdy.
6.Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem!
7.Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający.
8.Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko!
9.Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania.
10.Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie?

The end :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl