BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #790309 przez przyszla_mama
Oposku, Asiu, dziekuje bardzo za rady odnosnie tranu. Juz zakupiony :)
MOLLERS cytrynowy, JAK na razie Arkowi smakuje BARDZO, DALAM mu wczoraj lyzeczke a on krzyczy ze malo, jeszcze! :)

Basba - to juz wiem czemu taka zgrabniutka jestes :) :)

Asia, ale sie usmialam :lol: :lol: :lol: :lol:

z przymruzeniem oka, ale prawdziwe :P :P


jesli by ktos jeszcze nie widział:



dla mnie to cos NIESAMOWITEGO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790310 przez hoborr
Dzień dobry!!!

Od dziś zaczynam 3 tygodniowe wakacje od teściowej:) Choc nad ranem dzwoniła i wystraszyła wszystkich - POCIĄG SIĘ WYKOLEIŁ - a dopiero po chwili powidziała że to nie jej pociąg tylko jakiś towarowy.. A ona czeka na na autobus który ma zostać podstawiny dla pasażerów - bo tory nieprzejezdne.. ech.. No baba się na pewno wytraszyła - nigdy tak daleko od domu nie była..


A u nas spoko. RObcio dostał woieczorem czopek - bo miał gorączkę. I calutką noc przespał. POdkarmiłam go tylko 2 razy na spaniu:) A tak to mi się budzi po 10 razy..


Asiu no takich jeszcze tekstów nie czytałam.. :) Fajne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790432 przez basba
Dzień dobry!
Witam się po pracowitej niedzieli- mąż wziął się za przesuwanie sciany - więc sprzątanie nadrobiłam za sobote :P

Asia uśmiałam się z tekstu... naprawdę dobry i jakże prawdziwy!

Hoborrku to zycze miłego wypoczynku :) ale ponoć jakies substancje chemiczne wyciekły czy cos ;) no chyba ze nie te wiadomości czytałam.
A Robi chory? u nas tez nocki ostatnio jakies dziwne są... może dla tego ze Wiki trzy piatki na raz wychodzą... no ale jak wyjda to w końcu spokoj z zebami.

Przyszła_mamo no ja już taka ruchliwa jestem :) chyba zawsze byłam (adhd nie stwierdzono :P ) al. i geny mam dobre, wiec wiesz :silly: A ten występ to już kiedyś widziałam, bardzo fajny...
No i smacznego dla Arusia :)

Miłego dnia zyczę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790538 przez aniaw
Dobry :)

Ale tu wesolutko :D

Ja dziś ledwo wstałam do pracy ;) Domiś w nocy przyszedł do nas do wyrka i koniecznie chciał spać między nami :S A że wiercipietuch jest niesamowity to przenosiłam go kilka razy do łóżeczka ale i tak za jakąc 1-1,5godz po przebudzeniu wracał do nas ;)
A cały weekend byłam na szkoleniu z drobnych ssaków i jestem mega happy, bo choć było bardzo intensywnie to nauczyłam się więcej niż przez połowe studiów :lol:
A moje chłopaki dali sobię radę sami :lol: Robili z tatim karmnik dla ptaków, więc wiedzą juz jak uzywac piły i młotka :lol: Byli po ziarenka i przysmaki dla ptaszorków, zrobili zakupy, karmili łabedzie nad jeziorkiem :lol: Dali radę :lol:

Basba no to nieźle pracowicie mieliście ;) U nas teraz remont w lecznicy szpitala
Ten link do bliźniaków genialny!!!!! :lol: i sklepiku więc bajzel wszedzie :S
Ja w pt przez przypadek zobaczyłam, że Dominikowi też wyłażą piatki, wszystkie na raz więc moga sobie przybić piatkę z Wikusią :S
Nie mogę się doczekac fot nowej Waszej kuchni :laugh:

Hoborku to szalej i imprezuj przez te 3 tyg :lol: I zdrówka dla Areczka :kiss:

Przyszła_mama moje chłopaki uwielbiaja syropki np multisanostol :laugh: Też chcą jeszcze :laugh: Występ widziałam super :) Z tym kontem to fajna sprawa :)

Asiu świetny tekst :lol: Dobrze, że glukometr uda/udało się Tobie załatwić bo bad kontrolne to podstawa.
U mnie kuzyn się urodził tydzień temu :laugh: Karolek - 4,6kg i 61cm :lol: Słodziaaaak :)

Oposek zaszalałaś z linkami :laugh: Jak tam Filipek???? :laugh:

Masuska, Rose, Nati co tam u Was????

Matko dziś wieczorkiem mam jeszcze szkolenie ze szczepień i juz nie mam miejsca gdzie pakować tą wiedzę :S

A chciałam się pochwalić jeszcze, że kupiłam dzieciakom książkę kucharska z przepisami na ciasteczka i już w piatek robilismy kolorowe ślimaczki :lol: Radocha przy tym nie z tej ziemi :lol: Może przed świętami uda nam się wypróbować wszystkie przepisy :lol: To tak w ramach odchudzania oczywiście :lol:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790548 przez hoborr
przyszła mamo - popłakałam się....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790565 przez aska27
Przyszła mamo widziałam ten filmik, jakis czas temu, piękny i wzruszający.
Fajnie,ze tran smakuje :) o tej porze roku jest niezastąpiony.

Aniu duzy chłopiec :) Twoje chłopaki już widziały kuzyna? :)

Hoborr jej, Robercik znowu chory? Zdrówka!!!
Co do teściowej,korzystaj z "wolności" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790882 przez hoborr
Asiu Robercik troszke goraczkuje.. innych objawów zero.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791325 przez basba
Masusko STO LAT!!!!!!!!!!!

Anuska kuchnie wstawie jak tylko skończymy... może to trochę potrwać (co niezbyt mnie uszczęśliwia), bo jak to mowia szewc w dziurawych butach chodzi... ale mąż obiecał że do gwiazdki będzie B) :lol:
Zapodaj jakies przepisy z tej nowej książki ;)
Ja miałam wczoraj z kotem na szczepienie 2 jechać ale nie zdążyłam - dzisiaj, jutro i pojutrze tez nie będę mieć czasu oze piątek mi się uda... heh!!!!!!
Wiki przybija piątala :)


Hoborku zdrówka dla Robiego!!!!!

Asia jak dziś samopiczucie? Jak cukier? Mierzysz???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791375 przez hoborr
DOBRY....

A JA RZĄDZE!! TESC MNIE TROCHE WKURW... BO ŁAZI ZA MNĄ I PIEPRZY JAKIS SWOJE FARMAZONY... CHBA MU SIE NUDZI BEZ ZONY I MNIE SIE CZEPIA..:)

A ROBIK DZIS BEZ GORACZKI , POGODNY I ZADOWOLONY:) TAKZE PEWNIE TO ZABEK:)

MAGDA - 100 LAT!!!!

BASBA A JA MYSLAM ZE LADA DZIE ZOBACZE TWOJA SUPER KUCHNIE:) HIH
Dzięki nieprzespanym nocom mam łązienkę odbyśloną co do płytki:) Tylko czasu brak żeby to przelać do kompa wyliczyć ile jakich płytek i zamówić. Firma ma przyjść kłąść płytki po 9 grudnia.. musze w tym tygodniu się tym zająć bo nie zdążę:) Ale jakby co to jest mnustwo innych prac w domu:) JEdna ścianka działowa do posyatwkienia - z szklanych cegiełek:) - podwieszanie sufitu w salonie, kamuczek ozdobny w holu i na jednej ścianeie w saloonie:) no trochę tego jest:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jakoś tak coraz mniej na forum wpisów.. czyżby forum padało????

helołłłł!!!!!?????? :P :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791378 przez aska27
hej hej

Hoborr no to dobrze,ze "tylko" ząbek.. oby szybko wyszedł!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Basba trzymam kciuki za kuchnie! :)

Ja od wczoraj czuję się FATALNIE!!! ból pleców, krzyża, promieniuje na nogi, boli mnie tez cały brzuch i do tego jest mi okropnie niedobrze :dry: po nocy trochę ból ustał,,ale teraz znowu... naprawdę czekam z utęsknieniem na styczeń!!!
W sumie mam nadzieję,ze wszystko jest dobrze.

Co do cukru mierzę, wszystko jak na razie jest ok, to mnie pociesza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791739 przez hoborr
Asiu jeszcze tylko kilka tygodni:) I będziesz trzymaław ramionach słodką istotkę:) Normalnie - sama się sobie dziwie - ale mogłabym mieć jeszcze jedno takie kochane bobo:)


A MOJA TEŚCIOWA UDERZA DZIŚ PEWNIE NA DANSING PODERWAĆ JAKIEGOŚ FIGO-FAGO MENA!! ojojo ZŁOTA NITKA I TE SPRAWY _ OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792095 przez masuska
Cześć dziewczęta.

Po pierwsze dziękuję za życzenia:)

Hoborrku, moja bajka (łazienka) jest fatalna, nie jestem zadowolona wcale, ale to dlatego że to wszystko nadal nie jest dokończone. Chcieliśmy się wyprowadzić po kosztach i jest jak jest. Powoli dłubiemy dalej:)

Miała być taka:
www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-aranz...-ciepla,72_6467.html

Hoborrku, ta twoja T to mnie rozbraja.

Basbo, domku nie pokażę:P

Aniu ja też chcę jakiś przepis:)

Asiu odpoczywaj, a jak mieszkanie?



A u nas bez zmian, Piotrek ostatnio się trochę popsuł, bo nieznośny, ale do wytrzymania. Może przez to że do kościoła co niedzielę chodzimy:) Ja znów się wzięłam za siebie i biegam, ale tak jak mam czas, a co nie często się zdarza, bo jeszcze czytam i w serial się wciągnęłam.
A mój małżonek to nadal w domu siedzi, czasem coś dorywczo. Czekamy na śniegi, bo będzie wtedy praca i na psychotesty, bo od września nie odzywają się do nas.

A to mój tort urodzinowy, roiony przeze mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792510 przez hoborr
Dobry...

Masuska łazienka piękna - do Basby by pasowała - bo drewno za fri:) A ja już zaaranżowałam i jak w grudniu będa płytki to pokaże:) TYlko musze wybrać mozajkę w innym kolorze żeby zbyt patriotycznie nei było:) Ale Piotruś grzecznie siedzi na kobelku!! A wczoraj ada biegała z pół godziny po domu bez gaci u co chwilę siadała na nocnik. Aż w końcu zesikała się w kuchni na płytki! No brak słów! A tort piękny:) czuję się jakbym zjadła:)


ELOŁ DZIOŁCHY! GDZIE WY???




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792684 przez basba
Czesc babolce! co tu sie wyprawia? Ja mam 200km do domu i pisze a wy leniwce???? (ot taki zarcik na dobry wieczor juz wlasciwie)... Nie tyczy sie to oczywiscie Hoborrka ktora sie nam tu cudnie udziela no i Masuski, ktora sie odnalazla.

Jutro sie odezwe na dluzej. Buziole!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792791 przez aniaw
Dobry :)

Tu troche ciszej bo pewnie każda wpadła już w wir zakupów przedświątecznych, prezentów itd :lol: Mi ktoś musi konto zablokować na allegro bo ostatnio trochę zaszalałam :ohmy: Już wielka lawetę z autkami i śmieciarkę i straż pożarną i autka do rozkręcania i kolejki drewniane i samolot mam wylicytowane a dopiero zaczęłam się rozkręcać :S :lol:
Teraz poluje na fajne gry dla chłopaków :S A przeciez jeszcze za to wszystko trzeba zapłacić :huh: :P :blush:

U nas wesoło jak zawsze :)
Tomi zakupił sobie kalesoniki w lidlu i stwierdziłam, że będzie wygladał jak ci z mojego ukochanego filmu faceci w rajtuzach :lol: A ten stwierdził, że raczej jak batman :lol:
Chłopaki łobuzują ale też maja fazy na przytulasy :laugh: Ostatnio Dominik ganiał Szymona wokół stołu i wołał, że chce go przytulić a Szymi krzyczał mama weź go ja już nie chcę się z nim przytulać :lol: A fakt mały tulił się do niego co chwila a cierpliwość do młodszego brata Szymi ma jednak ograniczoną :lol:

Wynalazłam zajęcia GROM COMBAT GIRLS :lol:
yourfitness.com.pl/
Tzn Tomi mi wynalazł ale kurcze nie dam rady w każdą sobotę, bo tylko w te dni mają ;)
Ech ciągle szukam czegos fajnego co wpasuje mi się w grafik :S

Basba a gdzie Ty się szwędasz, że tak powiem :lol: Zamiast w domu z dziećmi siedzieć :P :kiss: No czekamy czekamy niecierpliwie na fotki jak skończycie :)

Hoborku szalejesz z postami :laugh: super :) a Ty się tam w domu nie obijaj tylko podszkolic się trza w handlu :lol: Póki nie ma teściowej to może jakąś prowizję dostaniesz za sprzedaż muciek :lol: A co z włoskami Ady??? :)

Masuska extra tooort :lol: I jaki gustownie pomalowany Piter i jaki on już duzy :) jeszcze raz sto lat :kiss: Ale extra lażienka :)
Co do przepisów to musze się zebraz, żeby cos przepisać. na razie jeden robilismy - kruche ciasteczka i wycinaliśmy kształty ślimaczków i kolorowalismy lukrami :)

Asiu juz niedługo będziesz miała córcię :kiss: Jeszcze troszkę wytrzymaj :kiss: Oj końcówka pamietam zawsze najgorsza ;)
Karolka jeszcze nikt z nas nie widział ;) Planujemy pijechac dopiero jak będzie miał 3 tyg czyli w nast weekend :laugh: Ale oni tacy przewrażliwieni i na razie powiedzieli, żeby przyjechac bez dzieci, bo niby dzieci wg nich cytuję: przenoszą bakterie :lol: :lol: :lol: No kolki ze smiechu dostałam i zaproponowałam im kupno klosza antybakteryjnego :lol:
U mnie pamiętam od 4 dnia życuia szymonka mielismy odwiedzinki a oni na razie chu8chają i dmuchaja na niego i nikogo nie wpuszczają. Więc spokojnie poczekamy, ale moje chłopaki to już zniecierpliwieni na maxa ;)

Oposek, Rose, Przyszła_mama????


Ja dopiero dziś byłam u dermatologa z moja łapencją i okazało się to jakąś egzemą a nie grzybkiem jak sądziłam. Detergenty, mikrourazy itd ;) Poza tym wypisała mi skierowanie do chirurga. mam kilka zmian skórnych które należy skonsultować i ew usunąć.

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl