BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 3 miesiąc temu #822163 przez basba
Dzień dobry!

Przyszła_mamo aż normalnie dech mi zaparło! aleś się rozpisała!
Napisze ci tak- dla mnie to jest czarna magia- te kalorie (nie wiem ile to dużo ile mało), diety inne czary mary. Ja nigdy na diecie nie byłam przynajmniej na razie. Mam 53 kg i czasami mi fałdka tu i ówdzie może wyskoczy ale ogólnie jestem zadowolona ze swojej figury- tym bardziej po dwóch ciążach i braku czasu (tak sobie wmawiam z tym czasem) na ćwiczenia (w domu mam czas ale nie mam motywacji, a jeśli chodzi o wyjście do fitness nie mam zwykle z kim dzieci zostawić). Gotuje i jem to co lubie a że uwielbiam PYRY bo ja poznanska pyra jestem :P i pszenne pieczywo to sobie nie załuje :blush: nie za bardzo lubie też drób wiec dla mnie wieprzowina to podstawa no a z ryb tylko dorsza lubie. Nie jem jakos wielce dużo bo pierwszy posiłek koło 10 w pracy ( w domu w soboty jakoś nie mam czasu i dopiero coś skubne jak obiad robie) i jest to zazwyczaj bułka kajzerka z wędliną i jakąś papryką rukolą czy zielonym ogórkiem. Potem koło 16 zazwyczaj z dziećmi jem zupę (tutaj cały reperuar) a drugie danie jak mąż wróci (o ile zdąży do 18-18:30) i jest to przeważnie mieso +surówka/warzywa gotowane +ziemniaki/ryż/kasza. Wieczorem na filmie jakiś owoc jeszcze wsiamam (sporadycznie zdarzy się ze chipsy /krakersy/talarki czy inne takie otworzymy).
Mój mąż za to nie jest gruby (ma 186cm i gdzieś 84 kg :) a diete oczyszczającą chce zastosować żeby oczyścić organizm z toksyn itp., wyślę ci książke w tym temacie na meila- choćby do poczytania a nie koniecznie do stosowania :) Poza tym jego gubi to że nie ma często czasu zjeść tego co mu uszykuje rano (zwykle 2 kromki cienkiego pieczywa z tym co ja bułkę). Często jego śniadanie wydaję na drugi dzień kotu w firmie. Rano zjada kromkę ciemnego pieczywa i popija herbatą z cytryną i miodem. Czasem jedzie coś załatwić to wyskoczy i zje coś na mieście. No a po całym dniu niejedzenia w domu je mięso lub ryby (lubi każdą jedną)+ surówkę/warzywa. Matko aż sama się zastanawiam teraz jak to pisze jak on wytrzymuje tak całymi dniami.

Poza tym po akcji z kupą Wiki jemy dużo produktów z błonnikiem (ciemne makarony, ryż ciemny, warzywa, itd.) Wiki nie pogardzi ciemnym pieczywkiem za to Antek nie lubi i je jak mamusia kajzerkę pszenną :P .

Co do pytań o spirale nie ma problemu- pytaj śmiało! :) Ja jestem mega zadowolona, wiec chętnie pomogę w podjęciu decyzji - jaka by ona nie była hehe.

Kochana życzę ci zebyś wypoczęła na wyjeździe i nacieszyła się rodzinką :kiss: Dacie rade z Arusiem- my prawie 24h jechaliśmy do Chorwacji i Wiki nie grymasiła wiec i twój syncio na pewno da!


Asiu już niedługo i będziesz tuliła swoją córeczkę :) Sama wiem na sobie że leżenie przy drugiej ciąży nie za bardzo wychodzi :blink:

Nata jak tam po dentyście? Lepiej trochę z tymi zatokami???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822195 przez aska27
oj, Przyszłą mamo jest co czytać :laugh: wiesz swoją dorgą to mój mąz ma zamiar zrzucić zbędne kilogramy,a jest co, naprawdę :blink: no i ja juz niedługo też będe "walczyć" z tym co zostało,chętnie wiec zajrzę na strony które podałas :)

Co do porodu to faktycznie, czas wyczekiwanie... chyba najtrudniejszy w tych ostatnich tygodniach,ale, nasze chłopaki mają juz 2,5r, czas leci niesamowicie :)

Przyznam się,że mam obawy, drugie dziecko hmm, musze poradzić,no nie ma wyjścia już :blink: :)

Basba z tym lezeniem to rzeczywiście jakoś ciezka sprawa,ale juz się nie oszczędzam,co ma być będzie.

Chciałby mieć te Twoje 53kg :) ochh
Diety oczyszczającej nigdy nie prowadziłam,ale podobno to fajna sprawa, szkoda,ze mój maz nie ma takiego samozaparcia.

Hoborr jak zdrówko, lepiej?

Nati szkoła sportowa brzmi fajnie,a to jest prywatna?


Aniu rzeczywiście coś późno ten ksiadz po kolędzie chodził :huh: U nas Mikołaj jakoś specjalnie nie był przejęty wizytą księdza, pogadał trochę,potem wziłą zabawki i położył się na środku dywanu.. i tyle :blink: powiedziałam,ze ma schować,wiec grzcznie odniósł na ławę,ale nudziło mu się okropnie,chciał nawet grać w piłkę! No,ale koniec końców odkrył świeczki i to go zafascynowało najbardziej :)

Oposku jak tam Filipek? Podasz mi link do Twojego bloga?

Masuska trzymam kciuki za niepalenie ;) oby juz papierochy nie kusiły :)

Różyczko Co u Bianki, chętnie chodzi do przedszkola? Nie mogę się nadziwić,ze ona juz w przedszkolu :) wszystko przed nami, w lutym ide zapisać Mikołaja.. ciekwae czy moja "niedoszła teściowa" znajdzie dla niego miejsce (mimo wszystko jakoś krzywo na mnie patrzy, no cóż ;) )

Miłego dnia mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822312 przez natimp1
Hej Pituszki
Przyszłą Mamo.. dzięki..skorzystam ..albo przynajmniej się wezmę;)1600 kal brzmi idealnie

Aska- to zwykła szkoła, z opłatą comiesięczną 100 zł za basen :)

Basba mój Maksi też nie ruszy ciemnego pieczywa.. Matko jakaś masakra normalnie, raz to pół dywanu zapluł .. ja staram się ciemne pieczywo jeść ale nie cierpie"starego " pieczywa, a chłopaki ciemne się , więc się bujam potem nie wiadomo ile...

z zatokami nadal słabo.. bolą skubane, a ząb boli od zatok , robiłam zdjęcie, zatoki uciskaja na korzeń, przy okazji wyszło ze 8 mi rośnie tak ze wchodzi w 7, i nie wiadomo czy nie będzie trzeba usunąć 7, no i zostawiłam 240 zł u dentystki.... za dwie plomby ..masakra to jedynki od wewnątrz więc dziury jakieś wielkiej nie było..śmiało mogła policzyć 1,5 raza wiec się zirytowałam troszku ...do tego wczoraj przegląd samochodu itp.. teraz jesteśmy biedaki do wypłaty wiec dieta samoczynna nadchodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822642 przez Oposek
Dobry wieczór :)

U nas w sumie nic nowego, tylko humor średnio, no ale co zrobić... Takie tam smutne przemyślenia i małe kłopotki. Filip za to zdrowy. psocący i zadowolony :)

Masuska siemanko:) Gratki za niepalenie! Mój mąż też nie jara od świąt...

Hoborku jak się czujesz? zdrówka :kiss:

Basba skakanka jest fajna, polecam :) Choć nie pamiętam, żeby były jakieś mega efekty ;) Mnie też pyry gubią, ja w sumie też poznańska pyrka. W ogóle węglowodany, bardziej niż słodkie, ale ja się z Tobą nawet nie porównuję boś Ty drobinka przy mnie ;)

Nati mam nadzieję, że te zatoki odpuszczą w końcu :dry: Ja też ostatnio "zaliczyłam" wizytę u dentysty i jeszcze jedna mnie czeka :dry: A kasa mega, to fakt.

Przyszła Mamo aleś się rozpisała Kochana :) Od jutra zatem wypatrujemy listonosza!!!! :) A Wy bawcie się dobrze, czytałam, że zapasy jedzeniowe już Wam synek zapewnił ;) Ja Ciebie też ściskam goroąco, bo nie wiem, jak u Was, ale u nas to śniegu prawie jak w Laponii ;)

Asia pewnie, proszę: litki.blogspot.com/ Ojejku, przykro mi, że musiałaś w szpitalu leżeć, mam nadzieję, że niedługo Sarunia będzie już na świecie to i stresu trochę mniej. Trzymam kciuki!

Ania hej, hej, co tam u Was? :)

Nati, Asia a Wy też pyrowe, czy wręcz przeciwnie? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822685 przez przyszla_mama
Hej kochane moje,

Rozpisalam się bo już chciałam za jednym zamachem się wszystkim podzielic, a wiecie co jeszcze ważniejsze – nie to co napisalam, ale to ze jesteśmy bliżej 2000 strony :P :P :P

Basba – Ty jestes i zgrabniutka i moim zdaniem wasze zywienie jest bardzo fajne, zdrowe i dietetyczne :) dla mnie to jest wlasnie sztuka, ze jecie tak sami z siebie i jest to dla was oczywiste, a nie ze ja wdrazam wielki plan w zycie :)

Wy bez moich rad jedzie bardzo ladnie,, zdrowo i dietetycznie i fajny macie styl zycia i żywienia :)

A obliczylam az BMI Twojego męża i wyszlo:

Twój wskaźnik BMI wynosi 24.3.

Brawo! Masz idealną masę ciała.


:) :) :) :) :) :) :)

takze niech moze sie biedny nie glodzi :) :) :) :) :)


Dziekuje bardzo za książkę, na pewno przejrze i zawsze cos człowiek z wiedzy skorzysta, chociaż tak jak mowie ja musze jesc systematycznie, być najedzona i jestem miesozerna – jak nie zjem dwa dni lub wiecej jakiejs piersi, mieska chociaż chudego – indyka itd. To chora jestem :)

Wiesz co Asiu, to co ci zostanie po ciazy to może ja osiagne za rok :P :P , teraz jestes ode mnie pewnie o 10 kg przynajmniej lzejsza :) :) widzialam jakis czas temu zdjecia na fb i slicznie wygladasz w ciazy :)

Jak wroce napisze maila

Nati – Tobie od zatok puchnie? Bo moja mama kilka razy w zyciu tak puchla wlasnie od zeba.. musze ja podpytac jakie leczenie jej zastosowali, ale tez cos mialo wlasnie takie powiazanie...

a co do pieniedzy wyobrazam sobie jaka to rozrywka kosztowna....

Co do ciemnego pieczywa to wiecie jak nie smakuje nie ma sensu się mordowac, tylko znaleźć to co smakuje, ja większości odmian ciemnego pieczywa nie rusze, ale znalazłam takie które mi smakuja

Ojoj Oposku – na kłopotki przesylamy calusy.. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mam nadzieje ze sa do rozwiązania szybkiego...

Jak dojdzie liscik daj znac na komorke, zaraz napisze ci numer :)


Zmykam laseczki sie pakowac bo wczoraj o 20 wrocilam z pracy i jestesmy w lesie, na szczescie mama mlodego pieknie spakowala :P :P aaaa nie wiem czy mowilam ze moja mamula jedzie z nami :) :)

jeszcze tylko nagrac kawalki na cd do samochodu i ruszamy :)

caluje i sciskam Was bardzo mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822706 przez aniaw
Ale dietowo się zrobiło :D

Ale fajnie fajnie, bo może się zmotywuję wreszcie do ogarnięcia się :S
Ja ciągle na plus bo przez to przeziębienie siły nie było na nic ;)
Ale mamy już snieg, więc łopata do odsnieżania pójdzie w ruch przed lecznicą, sanki z chłopakami i może wreszcie znów zaczne na rowerku siory w domku jeździć :P Potrzebuję kopa na zachetę :lol:

Przyszła_mama szczęśliwej podróży i udanej wyprawy :kiss: Mega profesjonalnie wszystko opisujesz, gratki za trwanie w postanowieniach i dbanie o męża :) Na pewno poogladam linki a pomysły na dietetyczne dania chętnie wypróbuje. Pisz pisz kochana :laugh:
A pakowanie konserw Arusia boskieeee :lol:

Basba
zazdraszczam figurki :laugh: A skanka to dobry pomysł żeby dobić sąsiada mojego z góry :lol: Na razie odpukac milczy :P Wczoraj nawet dzień dobry na osiedlu mi powiedział mega kulturalnie jak dzieciaki na śniegu szaleli :lol:
Widziała fotki dzieciaczków na fejsie, genialne :laugh:

Asiu ojej w szpitalu to niefajnie jak trza koczować, współczuje :kiss: Dobrze, że już w domku jesteś choć domyślam się, że oszczędzanie się to nie taka łatwa sprawa ;)
Trzymamy cały czas za Ciebie kciuki :kiss:
A świeczki to wypas :laugh: U nas ostatnio wszystkie zimne ognie dopalaliśmy bo chłopaki znaleźli a okazało się, że uwielbiają :)

Oposku buziaki na kłopotki :kiss: Jak w czyms moge pomóc to masz do mnie namiary.
Gratki dla Litka za niepalenie :)

Nati ja próbuję mężola pchnąc do dentysty i jakoś nie idzie a musi :S Jemu tylko chyba sztuczna szczęka jest pisana :huh:

Masuska trzymam kciuki za postanowienia :kiss:

U mnie Dominis cwaniaczy i próbuje różne rzeczy wymuszać i często płaczem :S Jak go się oleje to momentalnie się uspakaja i mówi juz nie płaczę mamo :S
Wczoraj za to coś psocił i zwróciłam mu uwagę. On wyszedł z pokoju i nie było go chwilę. Przyszedł do mnie za jakis czas i mówi : mama już byłem w kącie i nie będę tego robił :S Byłam w szoku bo nawet o kącie nic nie wspominałam :S

A w śr po pracy Tomi porwał mnie do kina :laugh: Ja do 21szej pracuję, film na 21.30 i dobrze tylko, że kupiłam przez neta bilety i wydrukowałam bo oczywiście wyjśc o czasie u mnie to rzadkośc :laugh: Ale było super i film genialny i znów skończyło się w najlepszym momencie i kolejny rok na 3 część trza czekać :lol:
Wracaliśmy do domku, już koło 1szej było i policja nas zatrzymała na rutynowa kontrolę :S Strasznie długo sprawdzali nam dokumenty w radiowozie i już myslałam, że mi mandat wypiszą :blush: T prowadził, ale mi sie tak siku chciało - nie cierpię chodzić do wucetów publicznych - pewnie jakąś formę bakteriofobii mam czy coś- ale jak cos to wolę dojechac do domu- a my czekaliśmy i czekalismy w aucie i już myslałam, że pójde gdzies pod krzaczek :lol: Swoja drogę ciekawe jaka jest kara za sikanie w miejscu publicznym :lol:

Dobra uciekam dalej pracować :)
fajnie zimowo się zrobiło i już dzieciaki obiecane mają sanki :laugh: i weekend mam wolny :lol: Miłego dzionka :kiss:
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822930 przez Oposek
Dzień dobry :)

Oferta dzieciowa z Lidla, od jutra:
www.lidl.pl/cps/rde/SID-889873E3-23548C6...sl/oferta.htm?id=172

Kolorowa kuchnia i zabawki- ciastolina, urządzenia Agd w Biedronce:
gazetki.biedronka.pl/g246,kolorowa_kuchn...olorowa%20kuchnia/30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822934 przez Oposek
Dziewczyny, dzięki za wspierające buziaki, przydadzą się :kiss:

Przyszła Mamo czekam z niecierpliwością na list i na Wasz powrót :)

Ania a na jakim filmie byliście? Bo my też się wybieramy i wybieramy :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822947 przez aska27
Oposku dzieki za link do bloga :)
Co do pyreczek,zemniaczków to ja jestem na TAK! Pewnie ,że lubię :blink:

Oposku Aniu na film to i ja mam ochote iść... ale chyba juz teraz odpuszczę. Tak w ogóle cos mi się pokręciło,ze Avatar2 miał być w grudniu i czekałam rok hehehe w koncu doczytałam,ze w grudniu miała zaczać się produkcja :laugh: no to jeszcze troche poczekam :blink:

Przyszła mamo echhh z ta wagą, oby nam isę wszystkim udało osiągnąć taka jaką chcemy :silly: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823071 przez masuska
Śpieszę poinformować że

Od jutra w Lidlu fajne ciuszki dla maluchów, w tym 2 pary spodni dresowych za jedyne 27,99

www.lidl.pl/cps/rde/SID-2621DD7B-B43376D...sl/oferta.htm?id=172



a ja trwam dzielnie w postanowieniach:)


Dziękuję za uwagę, do następnego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824340 przez aniaw
Hej babeczki :laugh:
jak Wam minął śnieżny weekend? :lol:

U nas wreszcie sanki poszły w ruch i nawet Tomi był zaprzęgnięty i mnie i dzieciaki razem woził :lol: Sanki przetrwały dodam :lol:z
Kombinezony Tchibo się sprawdziły a chłopaków do domu siłą trzeba było z podwórka ciągnąć :lol:
Ech milusio nam minęły te wolne dni i aż nie chciało mi się dziś wstawać do pracy ;)
Nawet laurki udało się porobić babci i dziadkowi :laugh:

A w sob mieliśmy wolne od gotowania bo przyjechała do nas babeczka reklamować Termomixa :) Przyniosła swoje produkty i jedzonko mieliśmy na cały dzień :lol: Pieklismy bułeczki orkiszowe, robiliśmy sami masło, sorbet, soki najróżniejsze, zupkę bez żadnych sztucznych dodatków - nawet kostka własnej roboty - a do tego 2 danie - mięsko i warzywka na parze :laugh: Zachwycona jestem tym sprzetem tylko cena powala :S
Ale kurka szybko i zdrowo można przyrzadzac dosłownie wszystko. i to w jednym urządzeniu i nie ma tylu rzeczy do mycia :S Potrzebuję sponsora :lol:

Oposku widziałam zimowe wpisy na blogu i znam ten ból ciotek klotek :silly:
A w kinie na Hobbicie byliśmy :laugh: Genialny film i efekty dla lubiacych te klimaty :)

Asiu Avatar2 ma byc??? :laugh: To ja tez juz wyczekuje z niecierpliwością :lol:

Masuska gratki za wytrwałośc :kiss:

A gdzie reszta Pań??? Budzić się ze snu zimowego :side:

Ja wreszcie przeraziłam się swoja wagą wzięząłam du.ę w troki :blush:
Rowerek już od pt ostro pracuje :laugh: I znalazłam sposób na mobilizację - włączam sobie jakiś ciekawy film lub program w tv i nawet nie wiem kiedy mi czas mija :blink:
Poza tym na gumtree pozamieniałam się z jedna kobitka na różne akcesora do ćwiczeń - motylek, hantle, taki przyrząd do brzuszków i poradnik do fitnes :laugh:
No zobaczymy kiedy zapał mi opadnie ale na razie jestem mocno nakręcona :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824384 przez Oposek
Dzień dobry :)

My w sobotę na świeżym powietrzu, a w niedzielę basen i pierwsze obchody Dnia Babci i Dziadka.
Mamy siedmioro świętujących w tym roku, więc cały tydzień wizyt nas czeka...

Spodnie z Lidla polecamy, super cena i ogólnie fajne są.

Ania ale fajne fotki, inwencji plastycznej zazdroszczę, ja też lubię bardzo się pobabrać z Filipem w czym się da ;) My sanki do tej pory raz testowaliśmy w zeszłym tygodniu tylko, ale trzeba będzie nadrobić zaległości. Alex imponujący :)
Termomix też mi się marzył swojego czasu, wypróbowywałam trochę, bo bliscy znajomi mieli, ale chyba nie gotuję jednak aż tak dużo, żeby inwestować te 4 tysie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824906 przez natimp1
hej

W kwesti zatok.. to nie zatoki.... chyba niestety , byłam już w gabinecie u laryngologa na punkcji ale po wywiadzie nie chciał uwierzyć ze po takiej ilości leków nic nie przechodzi.. zrobiłam rtg zatok.. czysto, że aż zamarłąm.. czwartek neurolog , piątek okulista, potem chyba tomografia... zobaczy się co będzie...
\ do tego szuram rura wydechowa po ulicy jak jadę , wiec od wczorajszego -zaznaczam pierwszego dnia mrozu w P-Ń jestem bez samochodu... dziś chyba jedziemy po "nowe" .
Prócz tego wszystko wporządku.. chłopaki broją, Maksi ostatnio jakiś płaczliwy się zrobił, cos emocjonalnie słabiej ale sie mu nie dziwie, matka z ciagłym bólem głowy sama nie wie o co się czepia, staram się jak mogę nie czepiać chłopakom, ale ten ból jest tak masakryczny, że dzwiek spadającej igły to dla mnie wiertarka udarowa..
Jasko natomiast przechodzi sam siebie.... broi na całego, generalnie pół dobytku gdzies pochowane w żartach przez Jaśka, tak schował raz kluczyki od samochodu że Tomek o 5:30 go z wyra wyciagnął i kazał szukać, Jaśko jak już mu dał kluczyki.... uwaga -schowane w moich szpilkach, w komandorze w pokoju ( nie w szafce do butów), powiedział ze było śmiesznie więc Tomek dostał furii, wyszedł do pracy a ja od 5:30 byłam juz na nogach !!!! ma zadatki na zajebistego przemytnika :)

Cieszę się bo ostatnio zaczął trochę więcej rysować...te łapki mu sie troszke usprawnia może bo rysowanie , malowanie to nie ejst jego mocna strona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825236 przez Oposek
Ojejku, Nati to brzmi nieciekawie i na pewno jest bardzo uciążliwe :dry:
Współczuję strasznie i trzymam mocno kciuki, żeby jak najszybciej ból minął i okazało się, że da się to szybko wyleczyć. Buziaki przesyłamy :kiss:

Nasz też psootnik ;) Za to ostatnio sypia do 7:30, więc po miesiącach pobudek o 5-6 grzech narzekać ;)


Pozdrowienia zostawiamy dla Was wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825636 przez natimp1
dzieki Dziewczyny

zobaczymy co tam w główce siedzi.....
no nic chwalę się... kupiliśmy wczoraj autko... najpaskudniejszy kolor na świecie , ale samochód ekstra zadbany ... aż żal chłopaków do niego wsadzać ;):):):),
dziś nawet jakoś lepiej z tą głową..zobaczymy

Jachu słuchajcie ma nowe pomysły..... rozdziela skarpetki.. i jedną chowa...... masakra dzis mam jedną szara jedną białą:) Kocham go nad życie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl