BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 3 miesiąc temu #816467 przez hoborr
Dziś na obiad polecam: schab po rusku:)
kuchniaaleex.blogspot.com/2010/10/schab-po-rusku-wg-aleex.html

Dobry, szybki, tani:)



A i dzień dobry eterze! :ohmy: :ohmy:



Świętujecie dzisiaj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816501 przez aska27
Hoborr Robercik zdolny jest :laugh: trzeba mu to przyznać :)

przyznam,że te święta juz mnie męczą, dzisiaj znowu "niedziela"? :cheer: no nic, jutro zwykły dzień, może jakieś przemeblowanie, w środę do lekarza, czwartek Poznań :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816720 przez hoborr
Asiu to już 36 tydzień!!! Kurcze ale zleciało!!!
Lada dzien będziesz Sarunię ściskać:) ale fajnie:) A jak się czujesz? Moja siostra nażeka strasznie na plecy i bolące żebra!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816729 przez aska27
Oj leci czas. Z jednej strony chciałbym wytrzymać do 4 lutego,a z drugiej zaś miałabym ochotę już rodzić, bo wiadomo jak się czuje kobieta w ostatnich tyg ciaży. Najtrudniejsze są jednak wieczory, wczoraj myślałam,ze juz pojadę rodzić :laugh: no,ale oby jeszcze nie, nawet nie mam spakowanej torby do szpitala. Tak naprawdę nic nie mam przyszykowane. Od jutra wiec zaczynam. Tak się jeszcze zastanawiam jak dam rade z dwójką maluszków :S

Dzisiaj rano Mikołaj obudził się ok 3, o 4.30 wstałam z nim,bo melczko bo juz mu spanie nie w głowie było,a mąz spał do 9!!! A potem i tak jakoś "obijał" się caly dzien.. musze sie za niego wziąć póki czas, mam nadzieję,ze potem będzie nam pomagał :) Faceci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816835 przez Oposek
Dobry wieczór :)

Hoborku ojtam ojtam, pada od razu ;) Po prostu każy leniuchuje po świętach ;) W końcu od początku naszego forum już ponad trzy lata minęły, kolejne dzieciaki się rodzą to jak pada? ;) Teraz żalimy się na Teściowe, przyjdzie czas, że i na synowe/ zięciów zaczniemy :lol:
Filip też czasem taki zdolny, że absolutnie wszystko zasiusiane, ale jak ten Twój Syncio to zrobił, że zasikał Ciebie w drugim łóżku to nie wiem :blink: :lol:
Super, że domek rośnie w oczach, oby tak dalej!!! A schabik muszę wypróbować koniecznie :)


Asiano z mężem łączę się w bólu, bo mój dziś do 10:30 spał, wczoraj do 10:00... Tacy to pożyją ;) Spokojnie zdążysz wszystko przyszykować, a nawet jak nie to się Chłopak ogarnie ;) Moja przyjaciółka niespodziewanie urodziła w 29 tygodniu Bliźniaki i też wszystko na gwałt ogarnialiśmy- pierwsze dzieci, żadnych ciuszków, łóżeczek, wózka- nic ;) A dało radę. Najważniejsze, że Córeczka już się nie urodzi przed czasem, resztę jakoś się zorganizuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816836 przez Oposek
U nas w miarę spokojnie.
Młody już jutro do żłobka, ja mam trochę spraw do pozałatwiania, ale trochę wszystko nabierze tempa.
Z lekka się ogarnęłam po poświątecznym okresie adaptacji do życia, może więc nie będzie źle :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816876 przez hoborr
Dzień dobry:)
NO dziś o wiele lepszy bo 3 posty miałam do nadrobienia;)


Oposku w 29??!!! Kurcze i jak dzieciaki zdrowe??

Mój Tomek to śpi najczęściej do 6 - bo ma na 7 do pracy. A jak nie pracuje to znaczy że święto i idzie do kościoła na 7:30 także wstaje o 6:30 - no takie ma zasady i ja mu nic nie mówię. A mógłby pospać i iść na 11 !

Asiu na pewno dasz radę. Jak ja dałam to i Ty dasz:)

Kurcze wczoraj był na budowie facet od wykończenia i mówił ze juz dzi przysle 2 gosci do załatania dziur:) - cokolwiek to znacze:) a w srode juz bede miała około 12 gosi w domu:) hihihi
na łeb na szyje musimy kupić kamień na ścianę i płytki do holu. A tomek oczywiście nie chce brać wolnego! i wieczorem dopiero jedziemy.. tzn koło 16:30.

Robercik dziś obudził się tylko raz o 1 w nocy , a potem o 6 jak Tomek wychodził z pokoju.. Dostał butelkę i spał jeszcze do 7...


Dziewczyny jak mam oduczyć Adusię nocnego wstawania do TOmka?? Jak był chora we wrześniu Tomek w nią spał bo miała gorączkę i się rozkopywała i płakałą przez sen.. I tak jej się spodobnało że teraz prawie co noc budzi się i idzie do niego! Tomek nie ma siły jej odkładac.. a pozatym mówi ze : tak lubi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817025 przez aska27
Oposku no własnie 29 tydz to wczesnie, jak tam te maluszki ?
Wiesz też się cieszę,ze juz po swiętach :) wreszcie! Czas jakos w zwykłe dni szybciej mija.. no i spokój w domku :silly:

Hoborr strasznie dużo biegania z wykonczeniem domu,no,ale jeszcze chwila i będziecie leniuchować "na swoim" :laugh: :blink:

Co do Ady.. Mikołaj też tak czasami robi, przychodzi do nas spać. Przyzwyczajenie.


Wczoraj rozmawiałam z moim tatą co dalej.. o tym,ze od września Mikołajka planujemy posłać do przedszkola (jesli go moja niedoszła teściowa przyjmie) ..a tata,ze go tam nie widzi,no w sumie ja tez,bo on taki malutki przecież jest ;) w kazdym razie,ze gdy się zdenerwuje to będzie wymiotować.. co racja to racja, za kazdym razem tak robi! :dry: Jestem jednak dobrej mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817083 przez aniaw
Dzień dobry i wszystkiego naj w Nowym Roku :kiss:
Dziękuje też za fejsbukowe życzonka urodzinowe :kiss:
Zbieram się coby skrobnąc ale ciagle coś ;)

U nas Święta minęły cudnie :laugh: Wszyscy zadowoleni, rodzinki poodwiedzane, więc na trochę mamy spokój :P Prezentów multum, chłoaki zachwyceni co najważniejsze :lol: A samo otwieranie prezentów to szał :lol:
A ja z jednego prezentu cieszę się najbardziej - lot balonem w Krakowie dla 2 osób :lol:
To taki prezencior 2in1 bo i wypad do Krakowa mojego ulubionego mnie czeka jak się cosik zaplanuje :lol:
Z prezentów to i smieciarki i koparki i auta, i gry i słodycze i samoloty i wóz strazacki i laweta z 11 autami i wózek widłowy - głównie pojazdy najrózniejsze królowały, więc nie mamy się juz gdzie ruszać :lol:
My dostaliśmy też gre pt Pan tu nie stał o kolejkach i kartkach z prlu :lol: zapowiada się super, ale jeszcze nie wypróbowana :lol:

Trochę sobie poza tym odpoczywałam ostatnio od komputera bo miałam sporo innych zaległości, więc właczałam jak musiałam fejsa czy pocztę ;)
Męża przez dni wolne wykorzystałam na maxa tzn małe przeróbki i ogarnięcie spiżarni i garderoby, więc trochę do przodu :lol:

Poza tym od nowego roku mamy7 sanatorium w domu - Szymi od piatku na antybiotyku - zapalenie oskrzeli, Dominiś od niedzieli na antybiotyku - zapalenie gardła a ja kaszlę jak stary gruźlik :lol: Tomi się jeden tr4zyma jeszcze :lol:
Siora wyglada jakby ja mąż bił - ma opuchnietego polika i nie wiemy czy wezeł chłonny czy zab tzw mądrości sie obudził ;) No więc apteczka znów wypełniona lekami :S
I tak cudem uchroniłam się od grypy jelitowej, która u nas w lecznicy zmogła po kolei wszystkich, no odpukac poza mna i na szczęście do domu jej nie zaniosłam :S

To tak w telegraficznym skrócie :laugh:
Może jak się ogarne z fotkami to cosik zapodam :)

Chłopaki do pólnocy w sylwestra nie doczekali ale za to zimne ognie były strzałem w 10 :lol: My z Tomim nawet troche potańczylismy przy tv i było fajniusio :lol:

W ogóle jak tak wspominam to były jedne z fajniejszych świąt u nas :laugh:
Tomi jako kucharz spisał sie na medal i nawet nie podejrzewałam go o takie umiejętności :lol: Teraz w ogóle duzo eksperymentujemy w kuchni, bo jestem na dobrej drodze końca segregacji i układania moich zbiorów przepisowych z dobrych kilku lat :S

Hoborku dzięki Tobie, że piszesz forum nigdy nie padnie :kiss:
U nas Dominis też się ładuje do wyrka w nocy jak się obudzi teraz ;) Wstaje - bierze swoją podusię, misia i woła cyt." mama zrób mi miejscówe" :lol: Fajnie się przytula więc co go będe wyrzucać zwłaszcza jak chory jest :S

Basba widziałam fotki kuchni - cudo!!! Fotki świateczne - jak z obrazka jesteście :lol: I fotki Biednej Wikusi :kiss: Buziaczki dla niej :kiss:

Oposek podczytałam bloga i intensywne święta i poświeta u Was :lol: Widelczyki wymarzony prezent :lol: A Twój inhalator znów w natarciu a tak obiecałam sobie oddac go Tobie przed końcem 2013 roku :S

Asiu fakt te ostatnie tyg to najgorsze, ale tym mocniej trzymamy kciuki :kiss:
Dasz sobie radę z dwójka :kiss: A Mikołaj jak dojrzeje do pobytu w przedszkolu to sam bedzie się tam jeszcze rwał zobaczysz :kiss:

Nati niezły Jachu jest :lol:

Przyszła_mama, Rose, Masuska buziaki :kiss:

Sorki za błędy, ale tak na szybko dziś miedzy jednym a drugim pacjentem piszę, bo w domu to dogladanie moich domowych pacjentów mnie czeka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817086 przez Oposek
Dziewczyny, te "maluszki" mojej Przyjaciółki skończą w maju 11 lat i mają już trójkę rodzeństwa :) Na początku wiele było z Nimi problemów zdrowotnych- retinopatia wcześniacza, zaburzenia napięcia, wylewy śródczaszkowe. Teraz z wcześniactwa została Im jedynie wada wzroku :) Swoją drogą naprawdę tak jest, że po dzieciach widzi się upływ czasu- jeszcze przecież niedawno ważyli po niecały kilogram, a teraz chłopy na schwał ;)

Asia sama wiesz, że dzieciaki na początku w przedszkolu różnie reagują, a potem większość nie chce wychodzić ;) Pozytywne nastawienie najważniejsze :)

Hoborku Filip do nas przychodzi codziennie ;) Lubię to bardzo i każę mężowi się wyrabiać z seksem do 4 w nocy, bo potem synuś przychodzi :blink: Uczymy Go ostatnio, żeby pukał, zanim wejdzie, mam nadzieję, że załapie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817130 przez Oposek
Aniasuper,że u Was takie święta udane i że jesteś znów :kiss: :):):)
Lot balonem kupiliśmy Teściowi na 50te urodziny, akurat pokłócił się z Teściową, więc poleciał z Nim Litek :D Mieliśmy w trójkę lecieć, ale ja w ciąży byłam ;)
A widziałaś te loty balonem widokowe w Wawie? można z dzieciakami jakby co:)
Jak już będziecie ten inhalator oddawać to weźcie grę, bo świetna :lol: I w czwórkę się super gra.Jakby co to my wiesz- wielbiciele planszówek jesteśmy, więc możemy Was tu zaraz czymś zarazić, bo wiecznie dybiemy na partnerów do gier :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817487 przez hoborr
Dzień dobry !


Aniu ale super prezent! Ale nie dla mnie! JA bym umarłą ze strachu. A mój Tomek to mostem się boi iść nawet taki ma lęk wysokości:) Nie wiem jak on wylazł na Word Trade Center :cheer: :cheer:
No ja tezs uwielnbiam kraków:)


A muszę chwilowo spadać... facet z budiowy dzwonił już 3 razy od rana!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817732 przez Oposek
dzień dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818077 przez przyszla_mama
witajcie kochane :kiss: :kiss:

caluje wszystkie po mojej dluzszej nieobecnosci

Zdam najpierw relacje co u nas

Swieta minely milo, rodzinnie,a co najwazniejsze bysismy zdrowi - po tamtych swietach spedzonych w szpitalu, te byly najlepsze pod sloncem :)

co prawda nie mialabym nic przeciwko, zeby kolejne byly intensywniejsze i ciekawsze jak u rodziny Oposków na przyklad :P :P

Młody dostał ogrom prezentów, piłe elektryczna, dwa samochody sterowane zabawki do kapieli, domino, pianino z mikrofonem, lego duplo, ksiazki i sporo ubranek :)

Mama Kasia dostała aparat cyfrowy piekny :)

u.cyfrowe.pl/1024x0/4/2/aparat_canon_ps_...ny_per_155897356.jpg

i co najwazniejsze robi jak na razie piekne zdjecia, mam nadzieje ze bedzie sie sprawowal.

Sylwestra spedzislimy z mlodym w domu, zrobilismy kaczuche z jablkami, tanczylismy do disco polo i mordowalismy ukochana piosenke arka - bujaj sie :P jesli ktoras nie slyszala koniecznie trzeba, ambitna ze uhuh :)

byly spiewy, zawsze urzadzamy zabawe tak ze kazdy wlacza po kolei swoj kawalek na yt i spiewamy, a wiec przekroj byl masakryczny, od mazowsza, anny german, mieczyslawa fogga, przyspiewek ludowych, az po disco polo, techno i hip hop :P

jako ze kazdy ma inne zamilowania wzbogacilam sie niesamowicie :)


JAK przeczytacie wykasuje to, bo nie daj boze jakis uczen przeczyta i bedzie :)


no i tak to, ja ucze, biegam, ale niedlugo, niedlugo

FERIE :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


mamy juz male plany, ale napisze jak juz bede pewna ze maz bedzie mial wolne i ze sie uda :)

Lece czytac i analizowac co u Was :) caluje i sciskam Was bardzo mocno :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818273 przez aniaw
Dzień dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl