BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 3 miesiąc temu #818799 przez hoborr
o masakra.. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818840 przez basba
Dobry!

My we wtrek byliśmy u chirurga dziecięcego na kontroli. Na szczęście wszystko OK. Ślad niestety został - co prawda jeszcze jest strupek i obrzęk na czole ale blizna pewnie będzie - bo jest w pionie. Lekarz przeisał maść na blizny, posprawdzał wszystko, przeprowadził szczegółowy wywiad no i skontrolował od razu Antosia (półtora roku temu operował mu wodniaka). Wykrył mu... przepuklinę pępkową :angry: Póki co ie jet ona jakaś duza ale znowu nerwy Ehhh... ja wam mówie ciągle coś! Mam nadzieje ze się wciągnie i ze nie trzeba będzie znów operować. póki co obserwujemy... :dry:

Widze Hoborrku ze dzielnie trwasz na posterunku! Tak trzymaj! Widze że pytasz o płytki na podłogę do kuchni... nie wiem jakie kupiłaś ale my jak sama widziałaś pewnie mamy jasny beż w połysku... i przeklinam je niestety każdego dnia! :)
Co do tego z czego są fronty nasze... hmmm nie wiem tak naprawdę ;) Mąż powiedział ze są to formatki (drewniane) posklejane i zawiezione do ... lakiernika samochodowego :lol: . On ponoć najpierw jakiś podkład nanosił, potem szpachel i dopiero malował na biało, potem polerował czy coś w tym stylu :)
Cieszę się ze wykończeniówka nabiera tempa! Trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę!
Zdolny ten Twój Robercik- no tak cię olać ;)
Jak tam zdrówko twoich rozrabiaków?
Schab po rusku wygląda smakowicie :) Wypróbuje na pewno :)
Nie pomoge ci niestety jeśli chodzi o kwestie odzwyczajenia spania z tatą... Może jak będzie miała swój pokoik w nowym domku pójdzie gładko ... A tatusiowi widze odpowiada ze córunia przybiega do niego... no jak to mówia córunie są tatusiów ;)

Oposku dziękuje kochana za komplementy sylwestrowe no i łobuzicy rzecz jasna ;) Co do fajerwerków i sztucznych ogni- to dzieciaki były zachwycone! Szczególności Wiki. Za każdym razem robiła "łał" i powtarzała mi "mamo ja się nie boję ;) "
Co do bliźniaków... męża kuzyna zona też urodziła w 29 czy 28 tyg. niestety mała ma 5 lat i praktycznie nie widzi... jest po kilku operacjach , teraz są w Niemczech i tam szukają specjalistów.
Oposku chyba ne chcesz mi powiedzieć ze Filip o 4 w nocy póka do drzwi zanim do was wejdzie! (jeśli tak to wieeeelki szacun ) :)

Aniu nie miałam okazji... spóźnione ale najszczersze sto lat z okazji urodzin!!! Zdrówka kochana i pociechy z chłopaków :) A ty widzę tylko na fotkach weterynaryjnych się lansujesz ;) Wrzuć no tu jakieś sweet focie hihi ;)
Daj znać jak tam gra... wygląda fajnie ;) no i super prezent z tym balonem w Krakowie! Ja męża chce wyciągnąć w październiku do Krakowa na naszą 10 rocznicę ślubu... :) Uwielbiam to miasto!

Asiu jak tam po wizycie u lekarza? No i Poznaniu? Na zakupach byliście? Spakowałaś się już?? Niby dla czego miałabyś nie dać rady z dwójką dzieci?! Tym bardziej ze mieszkasz - przynajmniej na razie z rodzicami a myslę ze oni pomocy ci nie odmówią. Będzie dobrze :) nie masz co się bać. A Mikołaj przyzwyczai się do przedszkola jak każde dziecko- mój Antek co prawda ryczał przez 4 miesiące co rano no ale przebrnęliśmy :)

Przyszłą_mamo mam nadzieję ze odczytałas meila :) Bardzo się ciesze ze święta minęły wam spokojnie i w zdrowiu! Piękny aparat dostałaś! Nic tylko foty robić i wstawiać na forum!!! ;) Widze ze u was też przebojowy przekrój przez wszystkie lata! hehe
A że tak spytam- mam nadzieje ze się nie obrazisz... to skąd ta panika? Planujecie jakieś rodzeństwo dla Arka?
Trzymam kciuki za ferie!!!!!!

Tradycyjnie przesyłam buziaki reszcie mamuśkom!
Wracam do pracy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818953 przez natimp1
Hej Pituchy Kluchy, witam wszystkie razem i każdą z osobna...nie marudzę, że mało jest do czytania bo sama prawie nic nie pisze, ale w pracy czasu nie ma a w domu mało ze nie cierpie odpalać kompa to i tak cos z internetem siadło....


Aśka jak sobie przypominam to czekanie na drugie dziecko to mi się zła kręci.. kurcze no zazdroszczę...

Basba, niezłe te nasze dzieciaki co , jak nie jeden dostarcza emocji to drugie nadrabia, u Ciebie Antek przepuklina u mnie Maksi szkoła, jakaś nieprawda, kurde ten 2014 rok to taki mega ważny dla Nas będzie organizacyjnie, decyzyjnie..

Póki co 2014 r w spokoju przebiega i zgodzie z mężem a to już 10 dni ;) a no i Kochane nie jaram 10 dzień.. za to niedługo w drzwi bokiem będę chodzić!!! jestem przerażona swoją wagą.. masakra !!!!!! zabieram się za fitness ale ten system pracy zmianowy Tomka mi ogranicza mega wiele....


Jaśko , gaduła nad gadułami bije rekordy śmiechu, żartowania i uroczego brojenia... biorąc pod uwagę jego początki na tym cudnym świecie jestem mile zaskoczona, nie przypuszczałam ze taki opłakany nadwrażliwiec moze się zmienić w śmiechowatego żartownisia...

MOńka -przywołuję Cię!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819139 przez hoborr
Witajce KOBIETY!


Natimp witaj kobito! Trzymam kciuki za twoje niepaenie! Boż jak ja bym się chciała zmobilizować i wziąć się za siebie. Jak ym scudła tak z 20 kilo! O masakra! Ale bym była lachonem! ojoj


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ja zupełnie nie mam czasu. Cągle musze na udwę jeździć,....

BAsba płytki kupiliśmy jasne beż tylko do kuchni. Ale wczoraj zamówiłam do holu i korytarza i były ak piękne że i do kuchni zamówiłam. A tate bezowe b\pójda do schowka:) Te któe zaówiłam są srebrne, żłobione w paseczki i pod światło sie świecą. Mam nadieje ze bedzie wygladalo super:) mamy uz kamien na sciane w salonie. dzis robili w holu kamień w pionowe pasy od sufitudo podłogi.. naprzeminnie z lustrami:) tak sobie wymysliłam.. a co z tego wyniknie - to sie okaze:)

przedwczoraj ył fcet do mebli kuvchrennych:) masakra. super podoradzał. i zmiesci mi sie stolik i piekarnik na wysokości:) hiiih no i bedzie ta filoetowa kuchnia - bo facet sam ma wytwórnię i sam lakieruje:) zrobi nam chyba tez meble do łazienki, bo hyba kupimy umywalke z szafka. to koszt 1800zł. i zwykły słupek do tego kosztuje 1200zł. a komoda o nawet nie wme. A facet nam zrobi za pół ceny. I na jeszcze lepszych zawiasach i szynach do szyflad:)


Sory za pismo ale jedną ręką piszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #819144 przez masuska
Ooo Nati to i ja razem z Tobą, 3 dzień bez papierocha:) Ale Mąż ledwo żywy od moich nerwów, a i lodówka pewnie wkrótce się zepsuje, albo drzwi odpadną. Dziś mi spodnie trzasły, no ale stare były, więc miały prawo.

No a tak w ogóle to siemka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819148 przez aniaw
A ja się na szybko przywitam :laugh:


A u nas był wczoraj ksiądz po koledzie :D Wyobraździe sobie, że dziaciaki czekali z niecierpliwościa jak przyjdzie, że zapalą świece itd..
Musieliśmy połozyc ich spać bo byłi koło 21szej juz tacy zmęczeni a ksiąz przyszedł kilka minut przed 22!!! I jeszcze miał sporo ludków do odwiedzenia!!!
Było bardzo miło, ale kurcze szkoda, że chłopaki nie doczekali się ;)



Buziaki dla wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819299 przez różyczka
Aniu ksiądz jak kurator moze od 6 do 22 :lol:

KTOS MUSI PALIC BY NIE PALIĆ MÓGL KTOŚ..... :silly:

wszystkiego dobrego w Nowym Roku Kobity!!! :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819499 przez hoborr
oooo sypię popiołem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819718 przez hoborr
Dzeń dobry!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820102 przez przyszla_mama
Basba - dopiero doczytalam o malutkiej i o szpitalu!! MASAKRA!! cale szczescie, ze wszystko w porzadku! takie sytuacje to dla matki cos nie do wyobrazenia a jak mozna nie przepuscic kogos w takiej sytuacji to mi sie w glowie nie miesci, przeciez to odruch bezwarunkowy!!!!!!

ucaluj Wikusie i bardzo ciesze sie ze wszystko jest dobrze...

Maila odczytalam, dziekuje Ci bardzo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Natimp – jeśli chcesz mogę ci fajny blog z przepisami przesłać dietetycznymi ale przepysznymi, naprawde rewelacja, albo linki do ćwiczeń

My z mezem tez się wzięliśmy za siebie od nowego roku, ja schudłam 3 kg, mam nadzieje, ze dalej tak będzie Szlo bo nie chce latem wyglądać jak słoń i wcisnac tylek w jakies poludzkie rzeczy

Aniu - nic tylko organizowac dla chlopakow spotkanie z ksiedzem :) :) :) a ksiadz przyszedl mega pozno! nas w tym roku koleda ominie :lol:

Hoborrku – alez Ty będziesz miala przepiekny domek, domyslam sie ze jak palac bedzie wygladal :) tak wszystko perfekcyjnie dobierasz



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820113 przez przyszla_mama
Dziewczyny, juz moge Wam powiedziec bo raczej na 99% wyjdzie :) :)

W piatek wyjezdzamy do Bałtowa, nie wiem czy pamietacie, bylismy tam w wakacje, w parku dinozaurów, teraz jest tam wioska swietego Mikołaja :) :) :)


Takie sa atrakcje teraz zima:

www.szwajcariabaltowska.pl/mikolaj/wioska-sw-mikolaja/

Jest tam szopka dla zwierzat, piernikowa chatka, chatka na kurzej lapce, kraina krolwej sniegu, lowienie ryb, kulig, wioska swietego mikolaja, w weekend disco dla dzieci i rodziców :)

z tego co slyszalam dalej mozna ogladac dinozaury, czynne sa swietne place zabaw


Rzut beretem od Bałtowa jest Ostrowiec Świętokrzyski, fajne ciche miasteczko, jest wielki park, staw i mnostwo kaczek :) my bylismy tez np w aquaparku a teraz kolezanka mi powiedziała ze jest park linowy, dla doroslych i dzieciaków:


www.parklinowy.eu/pl,galeria-zdjec

www.parklinowy.eu/pl,parki-linowe-dla-dzieci


Teraz to nie wiem czy cokolwiek tam funkcjonuje, moze cos maja pod zadaszeniem, ale pisze Wam bo moze na przyszlosc wam takie info sie przyda, a moze tez kiedys bedziecie szukaly pomyslu na wyjazd :)

Wyjezdzamy na 5 dni, trzymajcie kciuki zeby pogoada dopisala czytajcie zeby sniegu nie bylo :P :P wolalabym bo przynajmniej moglibysmy hasac sobie duzo a tam i tak jest przepieknie i magicznie, bez sniegu :)

ale mam nadzieje ze wszystko wyjdzie, maz urlop dostal, nocleg zajety :)

wiecie juz nawet nie chodzi o te wszystkie atrakcje, chociaz o to oczywiscie glownie zeby mlody mial radosc :)

ale przede wszystkim o to ze chcemy na powietrzu pobyc, poszwedac sie, posmiac, spedzic czas razem.. ostatnio ta tak kursuje miedzy praca a domem ze zauwazylam ze normalnie tlenu mi brakuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820365 przez natimp1
Przyszła mamo.. puściłam ci wiadomość:)..
jak Ci Bardzo zależy możesz Nas tez zabrać na te pare dni.. przydałby mi się taki reset.....w pracy masakra, do tego mega zatoki mnie napierdzielają te wszystkie ibupromy i sunapredy moge sobie wsadzić w ucho , lepiej by pewnie działały....


w sobote byliśmy na drzwiach otwartych do szkoły sportowej dla Maksa, słuchajcie jeszcze takiej szkoły nie widziałam ( może dlatego ze jeszcze na drzwiach otwartych w innych nie byłam ;) )mega nowoczesna ...wiekszośc zajęć multimedialna, w 1-szej klasie basen 3xw tyg, w drugiej 4 ,3 5 razy ale słuchajcie tej masakry od 4 klasy po 20 godzin lekcyjnych.. ja sobie tego wyobrazić nie mogę nawet to jakaś nieprawda,
Maksi oczywiście podniecony, beczy ze chce tam iść, ale ja znam swojego napaleńca i nie jestem pewna czy jak dojda lekcje , koledzy to np basen 4 razy w tyg mu się nie sprzykrzy.. zresztą ciezko organizacyjnie bo Maksi na jednym osiedlu w szkole Jachu na innym w przedszkolu , na 8 do pracy chyba bym musiała o 6:30z domu wychodzić a Maksi przed świetlica do otwarcia.., no nie wiem dylemat straszny mam, widze ze Maksi by chciał kurde no ale na śmierć się zajedziemy organizacyjnie...
heheh a cwaniak kazał sobie słuchajcie w KOŚCIELE obiecać ze jak pójdzie so innej szkoły do go zapisze i tak na basen ... boje się czasami tego dziecka..
nawiązując jeszcze do szkoły to Jaśko był tak podniecony zaopatrzeniem świetlicy że siłą go wyciągaliśmy... ryk kwit i na cały hol że Jaś kocha śkoła..... :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820600 przez basba
Dobry wieczór, piękności wy moje!!! :P

Nati się znalazła :-) kochana to widzę ze niezły masz dylemat. Ja jednak się cieszę ze Toni jeszcze rok w przedszkolu razem z Wiki. Przynajmniej na spokojnie będzie... A tobie to nie zazdroszczę ;-) jak już ci synek przysięgi w kościele karze składać to strach się bać co będzie potem!!!! :lol: ;) a tak na serio - szkoła super ma program z tego co piszesz do tego widzę ze stawia nie tylko na rozwój umysłowy ale i fizyczny uczni a to bardzo się liczy, z drugiej strony twój syn to 6 letnie dziecko i teraz wydaje mu się ze może góry przenosić tyle ma energii ale jak będzie musiał wstawać codziennie wcześnie rano, czekać zapewne nie raz tez na świetlicy, do tego zajęcia obowiązkowe i pozalekcyjne, kolka zainteresowań - a śmiem twierdzić ze jakieś i teatralne dla niego się znajdzie ;), musi tez mieć czas na regenerację sił i odrobienie lekcji... A gdzie jeszcze spotkania z kolegami i zabawa! Czy doba za krótka nie była... Oj ciężki orzech masz do zgryzienia!

Przyszła mamo, bardzo się cieszę z wyjazdu! Trzymam kciuki. My do czarnej góry na 2-3 dni wyjeżdżamy w lutym. Antek na nartach podjeżdża a Wiki na sankach :) tez się doczekać nie mogę. Mam nadzieje ze śnieg będzie ;) bo póki co to lipa jest.
A jeśli chodzi o tamta sytuacje- teraz rozumiem skąd takie postanowienie. Kochana ja mam spiralę od 1,5 roku i bardzo sobie chwale. Fakt jednorazowy wydatek był duży, ale patrząc na to ze przez 5 lat mam spokój to myśle ze jest ok. Poza tym tam chormony działają miejscowo a gdzyby łykać anty to i tak pewnie dawno by się zwróciło ;)
A blog z przepisami dietetycznymi poproszę. Maz jakaś głodówkę chce 10 dniowa stosować. Naczytałem się jakiejsc książki ( jakby któraś chętna to podeśle ) . Może go dietetycznym jedzeniem skuszeniem :)

Hoborrku oj jestem ciekawa domku twojego :) kiedy planujecie przeprowadzkę? Na wiosnę????

Aniu nie no ksiądz dał czadu... Nie ma co! Trza go było w pidżamie przyjąć ;)

Mamuśka no to trzymam kciuki i za nerwy i za nie palenie.

Różyczko jak tam twoje dziewczynki:) Bianeczka nadal zadowolona z przedszkola?

Oposku kochany a co u was?


A ja myśle nad wakacjami letnimi. Do końca stycznia jeszcze są upusty - gdybyśmy brali pod uwagę wylot...

Aaaa.... Przepraszam za jakieś dziwne słowa i błędy ;) jakiś dziwaczny słownik mi się włączył i za Boga nie wiem jak go wyłączyć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820716 przez natimp1
Hejka
Przyszła mamo.. poszło...

Basba - jestem świadoma tego wszystkiego, dlatego tłumie jego zapał... część z rzeczy rozwiązuje się sama, bo np lekcje odrabiają dzieci w świetlicy -wiec w domu tylko sprawdzenie, poza tym kółka zainteresowań też są w godzinach świetlicy ... wiec po szkole juz tylko laba. do 3 klasy basen jest w ramach zajec lekcyjnych .. wiec lekcje mają od 8-13, ztym to sie ogarnie.. bardziej mi właśnie szkoda ze ten jeden rok odpadnie we wspólnym chodzeniu do przedszkola, ale tylko to bo Maksi sie zdecydowanie nadaje do szkoły, Pani z przedszkola nawet mnie nie brała na rozmowe, tylko ominęła i powiedziała ze wszystko wiadomo.. :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820721 przez basba
Natimp... no to wszystko wiadomo ;)

Dzien dobry !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl