BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 4 miesiąc temu #814198 przez hoborr
Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814211 przez natimp1
Kochane zdrówka zdrówka, radości, zero smutków, kolejnego roku przepełnionego miłością i szczęściem.....udanej imprezy Sylwestrowej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814215 przez natimp1
a teraz w skrócie co u nas a raczej Jacha bo to on był wczoraj Gwiazdą dnia .
Mianowicie godzicie 12:30 połknął 17 sztuk wit C u mamy , nie wiem kto był w gorszym stanie ja bo byłam w pracy i nie mogłam się dodzwonic do lekarza czy moja mam która dostała migotania przedsionków z nerwów.. wiadomo wit c to nie masakra no ale jednak...

kolejno godzina 17:30 spadł z krzesła.. biniol na pół czoła z lewej strony... kolejno godzina 20:30 walnął się w deskę łóżka biniol na pół czoła z prawej strony o godzinie 20:45 wyglądał jakby miał wodogłowie.. no ale wszystko już zeszło.. mozna dziś szaleć pospali z Maksim do 15 mam nadzieję że wytrzymają do 24.....

generalnie 30 grudnia nazywamy DNIEM JANKA WYWIJANKA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814251 przez masuska
Siemanko:)

Wszystkim życzymy szampańskiej zabawy i oczywiście aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego. Mamuśkom w 2paku lekkich porodów:)


y dziś na białej sali, robię pizzę a tatarek już stoi gotowy w lodówce. Na nic więcej nie mam siły, ani ochoty. Łeb mi pęka:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814252 przez masuska
Nati i co po tej wit C? Wszystko w porządku? Ładnie wam minął 30:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814321 przez masuska
Witam w Nowym Roku:)


Piter o 23 miał wczoraj pokaz fajerwerków (w/g Pituchy "fajnych rowerków") Myślałam że do północy nie dotrwa, więc postanowiłam go położyć spać, ale po sąsiedzku nastolatki mieli imprezę i niestety dopiero koło pierwszej położyliśmy się spać. Syńcio przesiedział w oknie czas po kąpieli do spanka, ale jak tylko położył się do łóżka to momentalnie zasnął, tak jak i ja, a tatko został wezwany do pracy. Teraz my z młodym grasujemy, a R. odsypia:)


A jak Wam minął Sylwester?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814441 przez natimp1
Witajcie Kochane w 2014, niech dla każdej będzie taki jak sobie wymarzy..
Masuska, spoko- nic mu nie było..po vit c mało co może być , prócz strachu chyba i przed zawału Babci :)

U nas impreza przednia.. Jaśko.. cicha woda brzegi rwie, jak sie wkręcił w kinnecta to tańcom nie było nie końca , tylko Jobot i Jas tańczy , jobot i Jas tańczy już wszyscy byli zmęczeni.. dzieciaki -5- bawiły się przednio Jachu padł o 1 Maksi 2:15......dzis po drzemce całkiem fajny dzień spędziliśmy...postanowiliśmy " poświęcić się"---przypominam dziś 1 stycznia tak więc określenie nie jest przypadkowe i dotyczy tylko dnia dzisiejszego ;)i po długim łowieniu ryb kijem nad Warta, obcykaliśmy wszystkie gry planszowe z chłopakami...
trzymnajcie się... buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814500 przez Oposek
Dziewczyny,
weny i nastroju raczej brak, więc nic specjalnie nie piszę,
życzę Wam jednak, żeby ten Nowy Rok był dla Was pełen spokoju, ciepła, bliskości z tymi, których kochacie i samych miłych niespodzianek.

Ściskamy Was i "nasze" lipcowe dzieciaki mocno.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #815088 przez basba
Dzień dobry w 2014 roku
Pisałam na fb wiec po części kopiuję...

Nasz nowy Rok zaczął się... No cóż, niezbyt ciekawie. Byliśmy z Wiki na pogotowiu... Biedna biegła, poslizgnela się i wbiła głowę w róg ławy! Masakra... Dziura w głowie (w czole nad prawym łukiem brwiowym), wielki guziol... Pędem w samochód wsiadalismy i do szpitala. Na szczęście maz wziął lód i naczynia się poobkurczaly na tyle ze krew mocno nie leciała. Obyło się bez szycia. Założyli ściągający plaster odkazili i odesłali do domu. Dzięki Bogu obyło się bez wstrząśnienia mózgu. Mi w drodze powrotnej nerwy puściły i się poryczalam. Ehhhh.... Corunia w mamusie się wdała. Wczoraj ze swoją mama wspominalysmy ile to ja razy takie numery wywijalam. Tez zaczęłam od wbicia głowy w ławę- z tym że w łuk brwiowy trafiłam (do dziś mam tam bliznę ;) )
Wiecie ja rozumiem ze była długa kolejka i ludzie czekali w niej, ale ja przepuscilabym rodziców z płaczące malutkim dzieckiem na rękach i bandażem na głowie.... Niestety chyba tylko ja bym tak zrobiła, bo nikt nie raczył, a czekaliśmy w kolejce dobre 2 godziny...


Poza tym u nas pomalutku. W sylwestra bawiliśmy się fajnie. Przyszli sąsiedzi z dziecmi- posiedzieliśmy, potańczyliśmy :) Moi nie spali w dzień- Wiki padła o 23:15 a Antoś buszował do 01:30!Cyborgi jedne :) Mielismy dwa pokazy fajerwerków - przed 23 tak żeby Wikusia obejzała no i o północy. Poza tym ciesze się ze kuchnia wam się podoba :)

Oposku kochany ścisakm mocno i oby w tym Nowym roku nastrój Elkowy ci wrócił!!! Usciski dla Twoich chłopaków!

Nati widzę ze nasi mogą sobie ręke podać... to ten 11 lipiec taki szczególny chyba ;) Dobrze że Jasiowi nic się nie stało! A babcia jak to babcia- moja mama pewnie też by przedzawał miała!

Masusko pyszności jak zwykle naszykowałaś :) Fajnie że Pituchowi "fajne rowerki" się podobały ;)

Hoboorku oj pewnie ze będziesz się tak czuła w swoim królestwie! Jak tam zdrówko!!!

Reszcie dziewczynom przesyłam buziole!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815172 przez aska27
Również życzę WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE w Nowym Roku :kiss:

Basba biedna Wiki, oby szybciutko się zagoiło!!! :kiss:

Zdjęcia z Sylwestra świetne, pięknie wyglądałyście, Wiktoria i mama takie wystrojone, super!

Wasze dzieci nie bały się wystrzałów petard?
Mikołaj bardzo! ale noc przespał,wiec moze dobrze,nie denerwował się.


A my dziś rano u lekarza byliśmy, Mikuś się pochorował,biedulek. Oby szybko mu minęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815214 przez hoborr
Asiu zdrówka dla Mikołajka:)

Basbo dla Wikusi też! Oby szybciutko się zagoiło! JA też mam bliznę na łuku brwiowym. Ale to w szkole na religi koleżanka mnie ugryzła jak pokazywałyśy księdzu jak sie tańczy na dyskotece;) hihihihi A na czole mam od lampki nocnej która mi spadała w nocy na głowę!
jA KUPIŁAM PŁYTKI DO KUCHNI.. ALE CHYBA ZA JASNE.. A wY JAKIE MACIE PŁYTKI W KUCHNI NA PODŁODXE????


Robercik na antybiotyku, ada zdrowa.


Czekamy na ksiedza. jest u sasiadów.



sory za pismo ale dzieci mi na rekach siedza.....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815482 przez Oposek
Hoborku ja nawet nie wiem, kiedy Ksiądz ma u nas chodzić... Oby Synek się szybko lepiej poczuł!!!

Asia Filip petard się nie bał, bał się za to zimnych ogni, które tata Mu kupił :) Zdrówka dla Mikołajka!

Basba współczuję stresu :( Twoja Łobuzica wygląda słodko z plasterkiem Hello Kitty ;) A w Sylwestra wszyscy wyglądaliście jak z obrazka :) też zawsze się dziwię, że dzieci się nie przepuszcza w takich kolejkach, szok normalnie :dry:

Nati widzę, że i dzień Janka Wywijanka przejdzie do historii ;) Fajnie, że już dobrze wszystko :)

A co się stało z naszą Anią W??? Hallllo, Ania, przeżyliście święta? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815628 przez hoborr
Dobry:)



Oposku dzięuję - Rbcio już zdrowy... Ada teraz kicha...



a ja dziś sama w domku... ale luz.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816044 przez hoborr
nie to teraz już poważnie myślę... forum pada......



Urodzinowa AniaW - usprawiedliwiona ! A reszta to co? :cheer: :cheer:


Nie wiem jak RObercik to zrobił, ale w nocy obsikał przez sen siebie całego, całą pościel i jeszcze mnie! Choć spałąm na łózku obok. PIeluszka sucha i siusiak na bok! ojojo0


no to miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816297 przez hoborr
No nie sama do siebie piszę:) ojojo


KUrcze temnpo wykańczania domu nabiera tempa:) ale się coieszę. W tym tygodniu ekipa przychoedzi i robie całą wykończeniówkę! olololaoaooaalaoalao


:lol: :lol: :lol: :lol:


Pisze głupoty - bo i tak nikt nie czyta:) hahiahaiha



............................................
Basba a z czego masz te fronty? Z drewna ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl