BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #40608 przez sylka
Mi brzuszek wyskoczył po 12 tyg. Niedługo zaczną wam rosnąć brzusia. Ból podbrzusza jeśli nie ma plamień spowodowany jest rozciąganiem się wiązadeł macicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40673 przez bombel779
MagdaM napisał:

biust mi nie urosl, brzuch chyba tez

To dopiero 7tc więc spokojnie ;) Jeszcze masz sporo czasu na "rozrost" ;) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40674 przez MagdaM
ejjj no juz 8 :silly: kolezanki juz poszly w wielkosc...
a mnie tylko gniecie w nogi. ja wiem ze moge pozno wyskoczyc bo nie dosc ze gora plaska to dol w rozmiarze xxl no trudno :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #40680 przez bombel779
Mi brzuch zaczął się uwidaczniać gdzieś tak w 15/16 tygodniu ;) więc spoko loko ;) To że koleżanki już rosną,nie znaczy że Ty też musisz ;) :P



Aaaale za to piersi zaczęły szybciej rosnąć :P :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40701 przez Emme
Ja w siódmym miesiącu jak poszłam na spotkanie klasowe to nikt nie zauważył, że jestem w ciąży :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40710 przez rita
Witam
Jestem tu nowa. Mam już 11 letnią córkę a od conajmniej pół roku staraliśmy się o drugie dziecko. Wreszcie po pierwszym miesiącu brania clostygebytu jesteśmy w upragnionej ciąży. W zeszłym tygodniu byłam u lekarza, ale jeszcze ciąża była za mała by cokolwiek pani doktor mogła mi na jej temat powiedzieć..tylko potwierdziła, że rzeczywiście jest. Jestem umówiona na wtorek..wtedy już chyba założy mi kartę itd. Czuję się znakomicie, choć niebywale bolą mnie piersi, lekko pobolewa podbrzusze,mam wzdęcia ale na szczęście bez mdłości...oby tak dalej...
Ogarnął mnie lekki strach...na razie nikomu nic nie mówię:))))
Pozdrawiam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40715 przez bombel779
Cześć Rita ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40719 przez rita
Mam pytanie- czy są tu mamy które są po operacji kręgosłupa ( usunięcie dysku l4-S1)??? W zasadzie w tej chwili to jedyna moja obawa. Wg lekarza po prostu będę rodzić przez CC ( poród naturalny po operacji dolnego odcinka wg nij jest przeciwskazany) ale i tak mam obawy jak ciążę zniesie mój kręgosłup, zwłaszcza, że mam zmiany na innych poziomach:( Na wtorek miałam termin na rezonans kontrolny ale ze względu na ciążę musiałam odwołać i nie wiem w jakim stanie jest mój kręgosłup obecnie...boję się że będzie trzeba leżeć:(( wizyta u neurologa za 2 tygodnie...
ps.. gdzie wpisać kod do suwaczka????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40721 przez bombel779
Rita musiałabyś założyć nowy-osobny temat z tym pytaniem. Bo tutaj,gdzie teraz piszesz raczej będą zaglądać mamy tzw. lipcowe :) i one niekoniecznie mają taki problem...
Przejrzyj forum,zobacz czy już nie pojawił się taki temat ? Jak nie to,mówię -załóż nowy wątek.
Jest taki dział jak "Zdrowie kobiety" może tam by było idealne miejsce na takie pytanie...??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40828 przez Xela
Mnie co jakiś czas kłuje w podbrzuszu z lewej strony...... tak zakłuje i już.....
Nie wiem czy powinnam się bać i leżeć ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40830 przez MagdaM
Rita gratulacje :)
Xela ja bym sie nie bala. Tez mnie kluje a to z lewej a to z prawej ojjjjjj wlasnie teraz aucccc :dry: ale daje rade, jeszcze lepsze jest rozciaganie, nie wiem czy juz doswiadczylas tego ;) Jak pytalam lekarza to powiedzial, ze klucie i ciagniecie to normalne i tym mam sie nie stresowac. Ale zawsze sie poloz na chwile :) To powinno pomoc :)

Mnie wiecie co straszy?? Ze jak siedze na krzesle miekkim w miare i wstane to mam no wiecie... babskie te, jak sparalizowane :blush: beznadziejne uczucie jak po znieczuleniu :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40932 przez bombel779
Dziewczynki ciąża to nie choroba,owszem ;) Ale pamiętajcie,że mimo wszystko jest to nieco odmienny stan ;) Nasz organizm się zmienia,wszystko się rozciąga,rośnie,przygotowuje na utrzymanie i wydanie na świat nowego życia!! :) więc chcąc nie chcąc "czasem" musi Nas coś zaboleć ;) I zarówno dla Was jak i Waszych pociech lepiej będzie,jeśli wrzucicie na luz i postaracie się nie martwić każdym bólem,kłuciem,ciągnięciem,nie wiem czym tam jeszcze..? :P :P
Wasza droga można by rzec dopiero się zaczyna,więc na prawdę szanujcie swoje zdrowie nie tylko fizyczne,ale i psychiczne ;) Tak co byście nie zwariowały przez te 9mies. ;) a Wasze dzieci razem z Wami :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40951 przez MagdaM
Bombel Ty juz doswiadczona ciezaroweczka o tym wiesz :) Wiec takie rady sa baaaaardzo nam POTRZEBNE :laugh: Ale nie powiesz mi, ze na poczatku sama nie mialas podobnych mysli?? :silly: W 2 ciazy pewnie tez bede spokojniejsza :laugh:

A wogole dzis mamy 8 tc :laugh: :laugh: I wg mojego lekarza, od jutra leci nam juz 9 :laugh: :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40970 przez bombel779
Powiem Ci Magda,że w zasadzie to od samego początq byłam bardzo spokojna :) Tak jak sobie teraz o tym pomyślę,o całych 6miesiącach to muszę przyznać,że bardziej mój mąż się schizował,stresował i zamartwiał,jak tylko coś mnie zakłuło,jak zrobiło mi się słabo,albo jak byłam głodna a nie miałam pod ręką czegoś do jedzenia :P :) hehe
Nie wiem dokładnie czemu tak jest,może to kwestia charakteru.Ja nigdy z niczym nie lubiłam zbytnio panikować i zbędnie za wczasu się zamartwiać :P
A jeszcze jak wiem,że to może szkodzić mojemu dziecku..to tym bardziej :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #40986 przez Xela
Ano widzisz, to moja trzecia ciąża i nie powinnam się stresować, ale w poprzednich ciążach takie kłucie mi się nie zdarzało dlatego poczułam służbowy niepokój. Ale już wiem, że wszystko jest ok. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl