BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #41585 przez MagdaM
Bo wiecie co, nigdy nie bylam przesadna. Slub bralam w miesiacu bez R i wogole ;)
A tu mi wiekszosc truje ze mam czekac z zakupami, a ja wlasnie licytuje 4 fajne aukcje. Naprawde fajne no i troche sie boje... Sama nie wiem

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41587 przez Xela
:) przy pierwszej ciąży (o której dowiedziałam się w styczniu) kupowałam wózek już w marcu.... wprawdzie później tego żałowałam, bo nie okazał się taki super na jaki wyglądał no ale to było ponad 6 lat temu ;)

Generalnie wszystko się może zdarzyć a w myśl : "gdybym wiedziała że się przewrócę to bym się położyła" to czekając na ostatnią chwilę z zakupami poszłabym z torbami. Po trochu, pomału ja też zaczynam kompletować wyprawkę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41591 przez natimp1
Rita - bardzo mocno trzymam kciuki, odpoczywaj sobie teraz, jestem dobrej mysli.

Magda M- ja tez nie miałąm tego badania, w 22 byłam na połowkowym zeby to wszystko sprawdzić, i tez na 3d, bardzo polecam, fajnie sie maluszka tak widzi, normalnie jak widziałam maksia na usg to mówiłam ze ma polaski za tatusiem, wszyscy sie nabijali, a tu szok, bo identyczne ma jak mąż , a płyte czasami anwet teraz ogladam i mi sie łezka kręci.

zakupów jeszcze nie robię -zdecydowanie poczekam minimum do marca kwietni, teraz mi za wczesnie zeby wszystko przecjhowywać, częśc rzeczy mam po młodym, póxniej pomysle do której koleżanki sie usmiechnąć.
kupiłam tylko w lumpeksie pare bluzek luxniejszych letnich pod kontem brzuszka.

U mnienadal żadnych objawów, tylko piersi wikesze :P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41604 przez MagdaM
No to nie wiem. Pierwszy raz sie spotykam z tym, ze nie wiecie co to Genetyczne USG i nie mialyscie i jestem w ciezkim szoku...
Pozatym wrocilam z Diagnostyki, sprawdzalam cennik badan.
Znowu nachodza mnie zle mysli :( Bo brzuszek boli i sluz taki zoltawy, czasem blado blado brazowawy. Boje sie :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41605 przez natimp1
magda , a normalnie miałabys w tym okresie miesiączkę, tak maja niektóre dziewczyny , ze w zcasie gdy normalnie wystapiła by miesiaczka maja lekkie brazowe plamienia.
ja wiem tylko ze miedzy 11 a 14 jest badanie przeziorności ze karczyszko badaja czy zespołu downa nie ma .w poprzedniej nie miałam tego badani b sie z tygodniami nie strzeliłam, ale teraz mimo ze idew 10 tc to chce by mnie zapisałna takie badanie.
poczytaj moze o tym sluzie w internecie gdzie ś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41606 przez MagdaM
No towlasnie to jest to genetyczne inaczej zwane przeziernosc karkowa.
Nie no moze przesadzam, jeszcze nie ma nic brazowego, brunatnego itp, tylko taka kawa z mlekiem z przewaga mleka haha :lol: :blush: @ powinnam miec ok niedzieli/poniedzialku czyli na dniach. okropnie sie boje tego terminu :(
a na necie nie chce czytac bo tam takie idiotyzmy sa ze strach sie bac

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41607 przez Xela
To fakt... jak chcesz się zdołować to zacznij buszować w internecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41608 przez MagdaM
Xela zaraz po pozytywnym tescie wlasnie to zrobilam i oszalalam :lol: teraz mam lekarskie zalecenie zero glupot z internetu :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41612 przez natimp1
ja jakos nie czuje się głupsza po czytaniu w internecie
;) wiadomo ze nie czyatm godzinami i raczej nie na forach tylko wyspecjalizowanych stronach i poradnikach, wtedy nie martwie sie gdybaniem, tylko wiem czy działać czy można zostawić temat .
oczywiscie kazdy ma swoje podejscie, ale np jak gardło miałam takie zawalone to normalnie lekarka nie wiedziała czy moge tantum verde czy nie, a na sronach ciązowych sie dowiedziałam, że mozna, tak wiec internet to nie tylko zło wrogie łacze tak mi sie wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41614 przez MagdaM
A jakie to strony np?? Bo ja wg internetu to juz dawno powinnam nie zyc. A to co czytam co wypisuja ludzie, sami siebie nakrecaja. Jak dla mnie dramat a juz wiele przeszlam.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41615 przez natimp1
heheh, ja tez bym pewnie nieraz juz umarła, ale własnie zaczęłam czytac to co jest na wyspecjalizowanych stronach, teraz jestem w pracy wiec nie mam czasu zbyt buszować ale postaram sie znależć wieczorem i umieszcze linki .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41616 przez MagdaM
to czekam z niecierpliwoscia :) bo jeszcze zadnej takiej nie widzialam :) nawet na chirurgach itp pisza pierdoly :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41618 przez Xela
Nie no, wszędzie trzeba znać umiar i znaleźć złoty środek ;) ale bez internetu ani rusz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41620 przez natimp1
Magda M

poczytaj tam -teraz mi do głowy tylko te przyszły babyonline , twoja ciąża.
pewnie będa pisac o każdych przypadkach tych złych tez , bo to przeciez po to zeby wysłać ewentualnie do lekarza, ale nie wydaje mi sie zebyś akurat Ty miała się czym martwić, bo ja tez miałam takie upławy w drugiej ciązy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #41621 przez paulinkaaa2202
Hej dziewczyny :)
ogromne gratulację dla was :)

Macie przed sobą najpiękniejszy okres jak o tym pomyślę tęsknie za byciem w ciąży :D

Ja przez prawie całą ciążę miałam upławy po prostu infekcja a w ciąży się jej nie leczy a później po ciąży zazwyczaj jest już wszystko w porządku. Ja non stop jechałam na wkładce więc głowa do góry :)


apropo internetu po 4 miesiącu siedziałam na zwolnieniu to co mogłam nie robić jak siedzieć na laptopie i szukać wszystkiego na temat ciąży :D

Zawsze na kontroli u ginekologa zalewałam go pytaniami a on ach ten 21 wiek internet. Śmiał się ze mnie. Niekiedy miałam rację. Powiem tak mi powiedział doktorek że trzeba te wszystkie rzeczy traktować z przymrużeniem oka... (trochę prawdy trochę fałszu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl