BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #42527 przez rita
Przewrót to mało powiedziane. To istna rewolucja. Mamy już 11 letnią córkę i bardzo chcieliśmy drugiego dziecka. Do zeszłego roku wstrzymywała nas nasza sytuacja , głównie mieszkaniowa ( bo mamy bardzo małe mieszkanie) ale stwierdziliśmy, że dość tego odkładania decyzji na później. Kilka miesięcy nic nie wychodziło z naszych starań. Wzięłam clostybegyt ( oczywiście z przepisu lekarza) i teraz będzie dwójeczka...niestety mieszkanie się jakoś nie powiększyło więc lekko mam stracha jak się pomieścimy..będzie trzeba jakąś rewolucję remontową zrobić pewnie...no nic najważniejsze żeby z dzieciakami było wszystko ok wtedy damy radę ze wszystkim:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42528 przez MagdaM
Rita udzwigniesz udzwigniesz!! Gratulacje podwojne!! :)
A co lekarz powiedzial na kregoslup??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42533 przez rita
że będzie potrzebna konsultacja ortopedy i neurochirurga ale prawdopodobnie poród będzie przez cięcie cesarskie i końcówka na leżąco. Matko jedyna bałam się o kręgosłup przy świadomości pojedyńczej ciąży a taki podwójny balast pewnie da się mi we znaki znacznie.Znalazłam na allegro takie gorsety lędźwiowe dla kobiet w ciąży więc pewnie zakupię..na razie czuję się dobrze więc wierzę że także z kręgosłupem będzie ok. Musi być:)))
Czy mamy tu jeszcze jakieś bliźniaki na lipiec?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42534 przez MagdaM
Rita napewno bedzie dobrze :)
Blizniaki to tylko Ty :)

Myslalam, ze listonosz przywiezie ciuszki Mikołajo-Zuzi a tu nic :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42568 przez Xela
Rita, no po prostu GRATULACJE!!!!!!!!!
Zawsze chciałam mieć bliźniaki choć teraz kiedy mam już dwójkę i trzecie w drodze to bliźniaki to nie byłby dobry pomysł... :laugh:
Ja mam USG w czwartek i proszę na wszelki wypadek 3mać kciuki.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42577 przez MagdaM
Xela o widze ze Ty masz 2 synkow z imionami jakie my chcemy :)

Ja juz sie mojego USG doczekac nie moge...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42585 przez Xela
Ja też już bym chciała wszystko wiedzieć i najlepiej to codziennie podglądać moją kruszynkę ;)
Tak bym chciała żeby to była wymarzona córeczka......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42675 przez basba
Rita wielkie gratulacje!!!
Dziewczyny jak widac nie ma co się na zapas denerwować i przekopywać internetu w poszukiwaniu odpowiedzi!

Tak się zastanawiam jak tam z waszymi brzuszkami... widać już coś? Ja jestem przerażona moim. Mąż się śmieje że conajmniej dwie fasolki w nim są!!!! :ohmy: Ja dopiero w piatek do lekarza idę więc póki co z uwagą się przypatruję okrągłością na moim brzuchu (wg.moich obliczeń to dopiero 7 tydzień). Nie pamiętam ja to było z moją pierwszą ciążą - chyba też dość szybko wsykoczył mi brzusio... jestem osobą niezawysoką i raczej należącą do szczupłych 164 cm i 54 kg.
Jak jest u was???

Pozdrawiam wszystkie Lipcówki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42686 przez natimp1
hej dziewczyny


jesli chodzi o gardło ,szczerze polecam tantum verde do płukania, jest świetny ,

rita mega gratulacje, ekstra ze jest wszytsko dobrze, będzie u Was wesolutko :)
basba- u mnie brzuch raczej bez zmian tzn mi sie wydaje ze nabrał inny kształt lecz nie urósł, ale mąz sie smieje ze w pierwszej ciazy widziałam brzuch od 5 tc, a inni dopiero w 20:)

my juz powiedzilismy rodzicom, i jednej przyjaciółce , został brat pewnie jakos zadzwonie na dniach.. a tak wstrzymam sie do końca 1-szego trymestru. U ans rodzicom powiedział Maksi , siedzielismy przy obiedzie a maksinek wstał i mówi u ammay w pępuszkku rosnie dzidzia .. hahahah zamiastw brzuszku ciagle mówi pępuszku :)P moja mam zareagowała bez ekscesów bo jescze bratowa jest w ciazy i to bedzie juz jej 4 wnuczę, natomiast tesciowa bardzo sie ucieszyła:O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42725 przez MagdaM
Basba u mnie juz ponoc lekko widac, przynajmniej tak mowia i ja czuje. Zdjecie wklejalam w odpowiednim temacie.

Dzis sie z nerwow poryczalam... Brzusio mnie znowu pobolewa, ale za to przyszla paczka nr 1 :) Mialy byc 3 bodziaki a Pani dala 4 :) Sa CUDOWNE!! I takie maluuuusie :) Nie moge uwierzyc, ze nosze w sobie takiego malutka :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42730 przez natimp1
Magda M, słodnkie takie ciuszki, jestem ciekawa czy przy drygim dziecku tez będę taka świrnieta jak przed Maksem, ze miesiac wczesniej juz wszystko uprasowane itp, póki co jakos mnie az tak nie bierze:)

a wogóle najfajniejsze sa takie niby dorosłe ciuszki w wersji mini, pamietam ze Młody miał jeansy i koszule r 56 , były cudne napatrzyc sie nie mogłam

p.s Magdus brzuszke moze podolewa, bo przeciez się tam wszystko rozciaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42738 przez MagdaM
natimp ojjj racja :) ale sa takie malutkie dorosle ciuszki?? Nawet nie wiedzialam :)

Hmmm moze i masz racje... Ja nie wiem, pewnie na kolejna bede juz madrzejsza ale poki co lekko panikuje ;)

Nasz kot dzis przegial... Wieczorem tesc zanosi ja do sasiadow ;( Z jednej strony mi zal, z drugiej sie ciesze

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42741 przez Xela
A co zrobił? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42745 przez MagdaM
1. Jest agresywna, atakuje wszystkich lacznie z dziecmi, gryzie okropnie i drapie
2. wskakuje ja blat w kuchni, nie wiem jakim cudem i zzera wszystko a dzis w nocy zrzucila nam szklanki i rozwalila, 2 kwiaty, zdarla firanke z karniszem i wywalila chleb z koszykiem :( :angry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42821 przez Xela
to chyba młoda kotka? Ja mam kocura... starszy pan z niego już się zrobił... ma ok. 11 lat a od kwietnia mamy suczkę labradorkę, która niedawno skończyła 9 miesięcy więc jest wesoło...... chłopcy ją ubóstwiają, ale nie powiem, trochę szkód narobiła.... teraz właśnie przechodzi pierwszą ruję i nie może się biedna odnaleźć w nowej sytuacji...


A już jutro idę na wizytę :) już nie mogę się doczekać... i znów męczą mnie mdłości....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl