BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 2 miesiąc temu #840237 przez aska27
Hej

Oposku póki maz w domu to jakoś działamy wspólnie :blink: zastanawiam się tylko jak to bedize gdy zostanę z moimi Sakrbami sama.. no nic, muszę dać radę :blink:

Niestety Sara ma zatkany nosek, dopadł ja katar i biedulka się męczy, czyszczę jej, podje wit C, ale krzyku przy tym, żal mi jej. W domu jednak wirusy szaleją, Mikołaj też podciąga noskiem, maż i moja mama. Oby małej szybko przeszło.

Przyszła mamo jak tylko zrobię jakieś zdjecia podzielę się z Wami :)

Co do diety to i mi by się przydała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840689 przez natimp1
Przyszła mamo.. dzieciaki teraz mega szybko łapią..a let's go.. to pewnie Dore lub Diego Areczek ogląda co:) , u mnie to samo... ja to jeszcze rozumiem o co mu chodzi ale moja Mama patrzy czasem na Maksa lub Janka jak na wariatów . faktem jest ze początkowo Jaśko chodził i wołał np beka beka, a to był plecak .. no ale szczególik ;)

U nas weekend przeleciał niesamowicie , w sobotę byliśmy na otwarciu nowego placu zabaw.. nawet nie będę opisywać co Jachu wyprawiał, bo jak na dziecko z niedawną nadwrażliwością to generalnie - DZIKUS BEZ ZAHAMOWAŃ.
Oczywiście jak co weekend zaliczyłam regeneracyjne drzemki z Jankiem, które odbierając mi każdego dnia 2h , zablokowały możliwość prasowania;) wiec weekend jak widzicie udany

Kurcze jak mi się uda wgram filmik jak Jachu podaje ze mna Chodakowską, jest bezbłędny ...sikać i kwiczeć:) na każde ćwiczenie twardo podchodzi i woła o nie to ciężko ;) po czym siad i mi krzesła pilnuje ... sportowiec po tatusiu :)


P>S MASUSKO PRZYSZŁA MAMO- gratki za zgubienie kilogramów, u mnie nadal nic.. niby cm ale kilogramy uparte na całego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #840824 przez przyszla_mama
Dobra, pisze i walcze o 3000 strone :P :P

tak Nati, wszystkie te bajki oglada :) ja wiem ze dzieciaki teraz bardzo pojetne i ze mega szybka lapia, sama to widze po moich przedszkolakach :) ale wiesz jakos nie zdawalam sobie sprawy ze mlody tez bedzie tak pojetny :P :P :) i ze bez wysilku przyswajac bedzie takie rzeczy bez mojej ingerencji :) i bedzie stosowal je jeszcze w adekwatnym momencie :)

w ogole wszystkie nasze dzieci forumowe sa madre i fantastyczne :)

Arek tak ladnie juz konstrukcje fajne zaczal stosowac, mamo te samochody musza byc ulozone w ten sposob :) :)

to musi byc mamo tak zrobione! :)

a dzisiaj mówi: mamo, zmartwilas mnie, jestem naprawde zasmucony! :) :)


ja wczoraj mialam urodziny i biesiadowalam, szkoda ze bez meza, ale nic to, odliczam dni i godziny do jego powrotu, strasznie sie stesknilam :)

juz planuje jaka uczte zrobie mu dietetyczna po powrocie :)

pokaz Nati koniecznie filmik, pokaz :) :) ciesze sie, ze weekend udany :)

Asiu - zdrowka dla Sary, oby katarek minal jak najszybciej :kiss:

Nati - cm o wiele wazniejszy niz kg. a poza tym Tobie moze byc o wiele ciezej bo Ty nie masz duzo do zrzucenia, a wbrew pozorom im mniej do zgubienia tym ciezej

trzymam za Ciebie kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841991 przez masuska
Dzień dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842594 przez przyszla_mama
ej ej dziewczyny, ja rozumiem ze to ja zawsze nawalam :P ze wpadam goscinnie, ale teraz to jestem przerazona :P :P

pisze od wyjazdu meza, pisze, spakowalam go, on wyjechal, nie bylo go tydzien, wrocił a ja dalej pisze sama do siebie :P :P

dziołchy, wracac mi tu tutaj :) :) :) :) :)

no wlasnie maz wrocil, jak wam powiem jakie prezenty przywiózł to padniecie :) wybralam sobie fajne naczynia do gotowania super jakosci, dokladne nazwy spisalam mu w realu, baaaa nawet indeksy produktu, a przywiózl mi takie rzeczy ze dobrze ze go za drzwi nie wystawilam :) :)

no ale dobrze ze jest :)

dzisiaj na obiad robie uwaga uwaga: pstrągi nadziewane pieczarkami! :)

nic dziwnego ze spadek wagi mi sie zatrzymal :)

no to tyle, wiecej nie bede pisac bo zaraz bedzie ze prowadze swoj blog :P :) :)

całuje Was i ściskam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842891 przez natimp1
Przyszła Mamo, Tobie się chociaż zatrzymało a mi nie ruszyło :):):)

Dziewczyny jak tam maluchy nasze.. nic nie piszecie.... pisać pisać.. przedszkola już wybrane? kurcze dobrze ze tu decyzja podjęta przynajmniej w moim przypadku bo ta podstawówka mnie wykańcza , juz nie wiem czy ja przewrażliwiona jestem , czy inni mają zlewkęz otoczenia..
Ja na serio nie moge podjąc decyzji, jeszce mało tego wczoraj byli w tej podstawówce na osiedlu na jakiś "sprawdzeniach " czy coś, i Maksi przyszedł z kartką ze mam rozważyć klasę sportowa z piłką nożną.. mega dziwne bo maksi raczej mega średni w nogę jest , zresztą nawet nie lubi zbyt grać, wiec jak dla mnie temat skończony no ale jest jeszcze ojciec dziecka który sie wtrąca i każe podjąc decyzję Maksiemu ;) heheheheheheh no ale ok... tak jak wiem ze ten basen ok, bo lubi itp i byłby zangazowany tak raczej do tej klasy chce iśc bo wybrali tez kolege jego....
póki co trwa debata , wyjaśnienia i argumenty .. najbardziej mnie rozwalił teks jednego członka rodziny który stwierdził, ze najwyżej się mu zwolnienei z wf załatwi..
to ja tu k.. probuję nauczyć systematyczności, rozważania wszytskich za i przeciw Maksa, nie podniecania się o byle co.... i zeby zdawał sobie sprawe z podejmowanych dezyzji ( oczywiscie w miarę możliwości 6 latka ) a ty taki pikuś , załatwimy zwolnieni i spoko, nie bedzie się męczył- ja to jednak taka chyba zbyt głupia jestem na te czasy :)_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843348 przez natimp1
Basba a Ty gdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostałaś pozwolenie na niepisanie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843759 przez Oposek
Dobry wieczór :)

U nas ostatnio czasu mało na wszystko, bo ja dwa ostatnie tygodnie na rozmowach, dniach próbnych i negocjacjach... No ale wreszcie, dzięki Bogu, o ile mnie tramwaj nie przejedzie od poniedziałku idę do pracy. Muszę jeszcze tylko dziś do 20 podjąć decyzję do której z dwóch wybranych i dylemat mam nieziemski...

Poza tym wszyscy zdrowi, przynajmniej fizycznie ;)
Buziaki zostawiamy i życzymy miłego weekendu :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843851 przez przyszla_mama
Dobra Nati, no to sobie popiszemy razem :P :P

Bo Oposka post nie zabrzmial, jakby miala pojawic sie do poniedziałku :P :P

Oposku, gratuluje pracy!!!!! a mozesz zdradzic gdzie, co i jak? :)

super, ze bylas tak wytrwala :) 3mam mocno kciuki aby wszystko poszlo po Twojej mysli i zebys miala prace, ktora pozwoli ci sie w pelni spelnic, pokazac Twoja mega wiedze i fantastyczne podejscie, a co równie wazne - da spelnienie finansowe, AMEN! :)


Nati - jesli chodzi o przedszkole to ja mlodego raczej jeszcze nie puszczam, mamy mozliwosci w domu, wiec poki co mlody bedzie chowany w warunkach domowych, a raz lub dwa razy w tygodniu bedziemy jezdzili z nim na zajecia z dzieciakami - plastyczno - ruchowo - anglojezyczne itp itd :)

ale gdybym miala puszczac mlodego od wrzesnia, nie mialabym zadnych oporow puscic go do mojego przedszkola :)

co do Maksiego to kurcze, wydaje sie ze to taka mala sprawa, a przeciez dla Maksiego i dla Was wielka

najwyżej się mu zwolnienei z wf załatwi..


haha ale sie usmialam :laugh: :laugh: to ma isc do klasy sportowej, a potem zalatwic zwolnienie? dobre :P

na pewno podejmiecie decyzje najlepsza z mozliwych

trzymam kciuki :kiss:

wlasnie robie salatke, dietetyczna i pyszna, makaron durum, kurczak z kurkuma, ogorek, koperek, kukurydza - ale kurka felek zmuszona jestem majonezu dodac nieco, zla jestem :)

w ogole to musze sobie radyjko do kuchni sprawic, bo nudno mi tak pichcic bez zadnego grajka

piszcie dziewczyny, piszcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nati, ratuj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843885 przez przyszla_mama
AAA POCHWALE SIE WAM DZIEWCZYNY, MAM PIERWSZY RAZ W ZYCIU STANIKI DOBRANE IDEALNIE DO MOJEGO BIUSU :laugh:

ODKAD pamietam zbieralam sie zeby isc do jakiejs brafitterki, ktora mnie wymierzy, sprawdzi, podpowie,no i otworzyli u nas dwa miejsca w ktorym pracuja fajne panie - profesjonalistki z prawdziwego zdarzenia

dziewczynyyyyy wiedzialam ze nosze beznadziejne dobrane staniki, ale zeby az tak? :P :P

obowod oczywiscie byl za duzy, miseczki za male o jakies dwa albo trzy rozmiary :P :P

no teraz nie chwalac sie moje piersi wygladaja calkiem hmmm.. fajnie :laugh: zostalam wymierzona, obejrzana, obmacana :laugh: :laugh: zostawilam gotowki sporo ale stwierdzam, iz bylo warto :)

ps. Sałatka jak to mówi Arek - PYCHOTA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #845419 przez przyszla_mama
DZIOŁCHYYYYYYYYYYYYY, COOOO JESSSSSTTTTT???? :( :( :(

WRACAC MI :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846340 przez masuska
Cześć jestem.

Czasem wchodzę i czytam.

Teraz robimy smakołyki na tłusty czwartek:) ciasto wyrasta więc zerkam na chwilę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846409 przez aniaw
Dobry :)

No czas ratować forum :ohmy: :huh: :lol:

Ja jak zwykle zabiegana, więc zanudzać nie bede...
Że drua lecznica, że w domu jestem gościem, że zaczęłam ostro ćwiczyć (dopiero 4kg mniej ale 2cm w obwodzie tez w dół :laugh: ) - dopiero 1,5mca ale walczę dalej :lol: Głównie praiwe codziennie rowerek 30km very późnym wieczorem czyli po 22 a czasem po 23 :) Przy tv najczęściej więc jestem z programem tv zaznajomiona :lol:
najgorsze jak zaczne jakis ciekawy film ogladać i skończe trening to muszę go dokończyć a później idę po 1szej spać :S A o 5.45 pobudka :S
Staram się ograniczać słodycze, ale dziś robilismy z dzieciakami to:
pyszne.blox.pl/2013/10/Dietetyczne-ciasteczka-owsiane.html
a jutro robimy to:
smak-zdrowia.blogspot.com/2012/02/faworki-dietetyczne.html

Moje urwisy są nieziemskie :lol: Śmiesznie ze sobą gadają :lol: Fajnie ich czasem posłuchać :lol:

Teraz przygotowujemy się do 4urodzinek Szymona :) Robiliśmy wspólnie zaproszenia i w przyszła sobotę będziemy robić małą imprezkę :laugh:
Jak się pytaliśmy Sz co chce na urodziny to on, że tylko tort i świeczki :lol: Ale wymyślam i szukam różnych pomysłów a tu ciągle czas mnie goni :S

No i basen wreszcie nam otworzyli blisko nas i byliśmy w nd i całkiem fajnie :) Może uda się chociaż co weekend tam zajrzeć :)

Oposku i jak tam w pracy??? :)

Masuska jakie pyszności robisz??? :)
A co do przepisów czy polecisz coś fajnego ze szpinaku? Bo Ty takie rózne wymyśle potrawy przyrządzasz zawsze :blink: bo jeszcze nigdy nie robiłam nic a chciałabym zrobić cos dla dzieciaków.

Pzyszła_mama fajnie, że masz dobrany biuston :) Mi też otworzyli niedaleko fajny salon ale ciagle jakoś kiasy nie moge na to profesjonalne macanie znaleźć :S
Ty też fajoskie przepisy zapodajesz i gratki silnej woli :)
Bardzo lubię czytać Twoje posty więc pisz pisz :)
O matko przegapiłam Twoje urodziny :blush:
Bardzo spóźnione ale bardzo szczere życzonka wszystkiego co naj, wytrwałości w postanowieniach i spełnienia marzeń :kiss: :kiss: :kiss:

Asiu ja tam radzisz sobie z dwójką bobasów??? Jak zdrówka Sary??
Czekamy z utęsknieniem na fotki :)
I jeszcze spóźnione życzonka urodzinowe Tobie przesyłam :kiss: Mnóstwo buziaków i samych cudownych chwil ze swoimi szkrabami :kiss: :kiss: :kiss:

Nati Ty to masz przerzycia z tymi swoimi facetami :woohoo:
My tylko z Szymin będziemy próbować do przedszkola go posłac a Dominis jeszcze sobie poczeka bo on przecioeż jeszcze taki malutki :silly:

Basba, Hoborku, Rose co u Was?????

Ło matko musiałam wymienić sobie tel na smartfona i teraz czuje się jak człowiek z epoki kamienia łupanego i uczę się o co kaman :lol: Ech starośc nie radośc :lol:

Buziaczki przesyłam i czekam na poooosciki Wasze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846572 przez przyszla_mama
Aniaaaaaaa!!! :lol: :lol:

z Masuski wejscia oczywiscie tak samo OGROMNIE sie ciesze, ale cos ten post taki nie za bogaty, wiecej bysmy chcieli co u Ciebie i Piotrusia cudnego :) :) :)

Ania, ja powtarzam, Ty jestes ninja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

praca, lecznica, 4 kg w poltora miesiaca!! i jeszcze w miedzyczasie, jezdzac na rowerze, druga reka klepiesz ciasteczka owsiane :P :P

Anula, jestes NIESAMOWITA :)

Aniu, jaki tort robisz Szymusiowi? Dalej chłopaki ubustwiaja dinozaury? :)

moze cos z dinozaurami :) :)

Dziekuje pieknie za zyczenia :)

Masuska - a co u Piotrusia? :)

Aniu - jesli chodzi o szpinak, masuska na pewno zarzuci zaraz super pomyslami :)

Ja na pierwszy raz chlopakom, jesli jeszcze nie jedli nigdy, polecalabym cos takiego delikatnego, bez szalenstwa :)

np:

makaron ze szpinakiem, albo makaron ze szpinakiem i kurczakiem, to juz taki konkretny obiadziorek bedziecie mieli :)

www.przyslijprzepis.pl/przepis/makaron-z...-dzieci-z-kurczakiem

www.przyslijprzepis.pl/przepis/makaron-z...aign=podobneprzepisy

albo po prostu nalesniki ze szpinakiem


www.familie.pl/przepis/634/Nalesniki-ze-szpinakiem

Pozniej to bedziesz mogla zapodawac i z serem feta i z pomidorami i na tysiac sposobow :) a na razie rozsmakuj im :) i najwazniejsze zeby dobrze przyprawic szpinak i czosnku dodac odpowiednia ilosc - to klucz do sukcesu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Reszta dziewczyn? :)

A oposek codziennie jest na fb! :) :) na forum zajrzec nie tak daleko :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #846914 przez Oposek
Dziewczyny, pracuję w żłobku prywatnym, 5 godzin dziennie. Super jest to, że już przed 13 jestem w domu i jest jeszcze mega dużo czasu dla Filipa. Odbieram Go teraz zaraz po pracy, więc mamy całe popołudnie i wieczór :) Żłobek elitarny, muzyczny, różne cuda wianki, dzieci celebrytów i tak dalej, interesujące miejsce, interesujące doświadczenie i interesujący ludzie. Póki co jestem bardzo zadowolona, w planach od września praca na cały etat. Mogę zabierać ze sobą Filipa, od września może tam pójść do przedszkola, ale na razie zdecydowaliśmy, że zostanie w dotychczasowym miejscu.
Tyle u nas :)


Przyszła Mamo ja też pracuję na fejsie, więc bywam często, zresztą kocham ten portal, bo większość w tym samym miejscu ;)

Masuska a co pysznego robiliście na tłusty czwartek? Ja rok temu smażyłam z Młodym faworki, więc w tym się skusiłam na pączki z serka, ale to dopiero po południu...

Ania mam ten sam problem co Ty- kładę się o 1, a potem o 5 pobudka ;) Ja ze szpinakiem robię naleśniki,tarty, lasagne i makaron w rozmaitych postaciach w sensie dodaję co tam mam- serek, śmietanę, pomidory, pieczarki... A Wy naprawdę nie macie w planach posłania w tym roku Dominisia do przedszkola?

Pozdrowienia zostawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl