- Posty: 2243
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- /
- Lipiec 2011 nalezy do Nas
Lipiec 2011 nalezy do Nas
- hoborr
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Adusia 1 lipca 2011 Robert 22 luty 2013
U nas też niektóre mamcie zapatrują się na czerwiec:)
Ja sama mam termin na 9 lipca z okresu a przy ostatnim USG lekarz przewiduje 23 czerwca:) Ale myślę że jednak zaliczę w lipcu:)!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hoborr
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Adusia 1 lipca 2011 Robert 22 luty 2013
- Posty: 2243
- Otrzymane podziękowania: 1
Pa kobitki!
aha jak wrócę mam nadzieję że któraś napisze co na obiad szykuje to może odpaczę bo nie mam pomysłu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- olka1730
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 532
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Szczęśliwa mama;d
- Posty: 615
- Otrzymane podziękowania: 0
Jak na razie biorę tabletki na podtrzymanie, zobaczymy co się będzie działo po 36tc;)
a ja wcinam czereśnie:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- piernikarczyk07
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 640
- Otrzymane podziękowania: 1
O jej ja DOPIERO wstałam
Cały dzień będę do tyłu chodziła
U mnie mały też dziś tak dawał, że myślałam że wyjdzie zaraz przez skórę
Lecę do sklepu i biorę się za jakiś obiad, bo mój dziś wraca szybciej z pracy a później jedziemy na zakupy.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Mi zwykle sny sprawdzają się z czwartku na piątek (patrz spalony samochód)
Aniaw ja też miałam pytać o ten avatarek
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Widzę, że w tym sezonie w szpitalach będzie królować moda biedronkowa
Dosyć fajne te torby jak je oglądałam i też zastanawiałam się czy kupić, ale ja już tyle mam tych różnych tobołków, że starczy mi
Widzę, że hoborr już zwarta i gotowa
Green, masuska tak to zdjęcie z mojej sesji ciążowej
Tylko tej rok temu sprezentowanej przez mojego mena
Teraz trochę mało mamy kasy, więc sobie odpuściłam sesję
Rika a jak tam wczorajsze nocne spacerowanie?
Dobrego humorku Tobie życzę
Na obiadek planuję tak jak olka1730 naleśniki, ale myślę, że motywem przewodnim będą jednak truskawki, bo za wisienkami nie przepadam
dorotas29 współczuję tych remontów Tobie i innym dziewczynom co teraz mają w mieszkankach
A my zaraz uciekamy na zakupy, bo nasz Szymcio potrzebuje jakiś bucików. Ale wiecie jakie masakrycznie drogie są te wszystkie butki
Miłego dnia Wam życzę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
A na ubranka i butki dla dzieci to trzeba wydac tyle co dla siebie niestety ,ceny sa wrecz kosmiczne
A ja wogole siedze i czytam o infekcjach w ciazy bo czuje w kosciach ze mam jakiegos tyfusa ,a moich wynikow wciaz niema wiec sama sie nakrecam ze cos nie tak jest i przez to w gaciach mam pelno
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- olka1730
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 532
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- olka1730
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 532
- Otrzymane podziękowania: 1
Opłacało by sie kupować latem zimowe-zimą letnie
AnkaW:
Wiecie co ja zrobiłam,mama cos mi wspominała ze likwidują sklep obuwniczy u nich w mieście(a ja mieszkam 30 km od nich)to mowie jej idź i zobacz 50% wyprzedaż,co dobre było to juz przebrane,ale zostały takie najmniejsze buciki, kupiły Mi z siostra takie półbuciki za 25 zł(kosztowały 59zł)i mama tak myśli i myśli w tym sklepie a facet do niej jak nie beda pasowały to pani przyniesie do końca czerwca,siostra sie zaczęła smiac i mowi do faceta...ale właściciel butów to może za dwa latka przymierzy dopiero hehe,facet nie skumał
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
Tak pomyslalam ze dla wiekszosci z nas moze byc to fajna sciagawka ,a ze niktorym spieszno na porodowke to pozwalam sobie wrzucic dziecko24.pl/artykul/383/2/Czy-to-juz-%E...izajacego-sie-porodu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dorotas29
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 819
- Otrzymane podziękowania: 0
Kupiłam kg truskawek,mega wielkich, kg czereśni, kg żółtej fasolki i na deser pączka
Oczywiście nie zjem chyba tego za jednym posiedzeniem
Na lumpku kupiłam Kubusiowi beżowy cienki dresik, ogrodniczki, bluzeczkę i koszulę w błękitne paski, czyli na razie dzień zaliczam do udanych
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- olka1730
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 532
- Otrzymane podziękowania: 1
Chce Mi sie fasolki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dorotas29
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 819
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











